KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 23/1/2015, 19:35

BiKsi :) ::Lela, pa mora te stići, živ si iksan, naopako sa sve osmehom da preguraš sve to i da se ne zapitaš nijednom što baš tebi, i što baš takvi ishodi. Proćiće, pusti dušu da odboluje, nemoj ništa na silu. Koliko god joj trebalo. Bolje nego kasnije da te sastavi. Sve treba odbolovati na vreme, sve što se zaključa i ne odtuguje na vreme, posle stigne i bude još gore, rekla bih. Zato treba i plakati kad nam se plače i biti u bedacima i depresijama, sve to prodje, i dodju novi dani, osunčani, sa pravim osmesima. Meni je nekako život krenuo na bolje otkad se Arsa rodio. Jeste da se rodio pre vremena, al od njegovog dolaska u moj život, nekako mi drugačije sve ide. Od onih najbanalnijih odlazaka kod lekara, kad me prime iako nisam bila zakazana, ili mi se jednostavno nameste neke dobre situacije kad mi trebaju. Neverovatno. Naravno, ima i sad začkoljica kojekakvih, al sve je to smešno u odnosu na ono obijanje ordinacija, moljakanje za upute, izlasci s posla, zagledanja sa strana ima li šta novo, skupljanje jebenih para za vto, analize, spermograme, vitamine i ostalo, nerazumevanje okoline, o komentarima glupavim da i ne pričam. Nije da se to sve zaboravi, ostavi traga, al kad se dobije dete, samo se energija usmeri na njega, i srce samo raste od ljubavi i miline. Za rukice oko vrata, za musavi poljubac, za svaku novu reč, geg, kerefeku, za to se borite cure moje, svom snagom, do ispunjenja cilja. Nosi roditeljstvo i neke teže stvari, al je prelepo.

Kad smo kod zagledanja sa strane ima li sta novo,jutros,kad sam dosla s godisnjeg odmora i pocela da radim,prvo me sacekalo pitanje koleginica-ima li nesto novo i kako si provela godisnji?Jedva se suzdrzah da ne puknem. affraid

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 23/1/2015, 19:46

Jao,stvarno mi nije jasno zasto ljudi vole sve da znaju. mene su neketetke i strinke cak i razvele od muza, pa jos i kad sam otisla mna more,dolazile da vide jesam li mm ostavila. sigurno i ti prolazioc cestro kroz to, ali koliko je moguce pokusaj da ih ne slusas ili da te ne pogadja to sto kazu. uvek ce pricati nesto.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 23/1/2015, 19:47

Ne znam da li je ovde prava tema za to,preusmerite me ako nije,ali da li neko zna da mi kaze cenu dijagnosticke laparoskopije u Frontu?Znam da se u Frontu svakako placa,pa me zanima cena,ako neko zna da mi kaze?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 23/1/2015, 19:52

markosanja.radosavljevic ::Jao,stvarno mi nije jasno zasto ljudi vole sve da znaju. mene su neketetke i strinke cak i razvele od muza, pa jos i kad sam otisla mna more,dolazile da vide jesam li mm ostavila. sigurno i ti prolazioc cestro kroz to, ali koliko je moguce pokusaj da ih ne slusas ili da te ne pogadja to sto kazu. uvek ce pricati nesto.

Ma,mene ni ne pogadja,nego se sad potrefio godisnji odmor i slava,pa me iznervirase.Jos komentar jedne koleginice koja je jos mladja od mene-sta mi je,dosla sam s godisnjeg,treba da budem cila i orna za rad...Neki ljudi stvarno vole da trpaju nos gde mu nije mesto.

A to da su te razveli od muza vise puta ti verujem.Za mene komentarisu da nismo vencani,jer mm sigurno nece da me zvanicno venca zato sto nemamo decu.A uopste nije tako. Shocked

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 23/1/2015, 20:17

masato ::Evo info iz prve ruke, prof. Kopitović radi u bolnici Ferona u Novom Sadu, upravo sam zvala 021/3000220. Bolnica je otvorena 19,01, ali zvanično počinje da radi 02,02,. Već dr. ima zakazane konsultacije od 03.02.

To je njena klinika Very Happy

Dobro veče devojke moje, čestitam svim budućim mamama i navijam za sve moje čekalice osmeh srce
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 23/1/2015, 21:29

Pozdrav devojke! Nije me bilo na forumu skoro godinu dana. Morala sam da se distanciram od svega, posle 4. neuspele vto potpuno sam pala. Ipak sam nekako smogla snage da idem dalje. U martu mi otkrise hidrodalpings, u aprilu sam vec bila na laparoskopiji. Sok! Sterilisala sam se ko kuce! Dakle nema vise ni one mrvice nade da ce se mozda, jednom, desiti prirodno. Ok, hidrosalpings je uzrok neuspeha, bar znam, tesila sam se. Septembar, 5. vto, opet PFC. I opet corak!!! Ne znam ni sama gde sam nasla snagu za dalje, znam samo da veru nisam imala. Ni nadu. Januar, opet PFC.12. dan pisle transfera beta 297! Mail sam otvorila mrtva hladna, ocekujuci 0! Kazem mm, vidi ti, sigurno mi se prividja! Oko ponoci upadnem u trip da su u biomedici pomesali rezultat sa nekom drugom zenom, nemoguce da sam ja trudna! Teram mm da u ponoc hitno kupi test u apoteci. 2 crtice!!!!!! Danas, 14. dan posle transfera beta 788! Sta sad?? Frka, panika, strah!
Zelim da se izvinim svim mojim saborkama sto sam se udaljila od njih, suvise je bolelo. Nadam se da me razumeju. Ujedno da cestitam svim trudnicama, a posebno, neka mi ostale ne zamere, Kometi, Ganedini i Vuchici!!! Cestitam i onima koje su vec mamice, Niny, Sofija, D77, Erata, Adriatika, Brbljiva.Izvinjavam se ako sam neku zaboravila!
Ljubim vas sve! srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 23/1/2015, 21:36

lenjivice, draga divno na kraju je ipak sunce zasijalo...zelim da imas najbolju trudnocu i da sada samo uzivas i odmaras...
divnoooooo...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 23/1/2015, 21:39

Bravo,lenjivice,svaka cast!Sad mi se popravilo raspolozenje!Odmah pomislim kako ima nade i za mene!Drago mi je zbog tebe!Bravo,bravo,bravo! likeit as f d vv

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/1/2015, 22:56

Ijaooooo, lenjivice, draganice, pa to su vesti iz nesvesti, nek ti trudnoca protekne skolskiiii totalnoooo! Tripovi su normalni potpuno, tek ce da ih bude. Laughing Sve je to u rok sluzbe.

Lelo, ma narod uvek pita, zagleda, smara. Cim dobijete prvo, sledece ce biti a kad cete drugo. Pricam iz sopstvenog iskustva.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 23/1/2015, 23:02

Lenjivice, ovo su predivne vesti :))))) mnogo sam srecna zbog tebe :) uzivaj draga moja, neka ti trudnoca bude skolska i lagana
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/1/2015, 02:10

BiKsi :) ::Ijaooooo, lenjivice, draganice, pa to su vesti iz nesvesti, nek ti trudnoca protekne skolskiiii totalnoooo! Tripovi su normalni potpuno, tek ce da ih bude. Laughing Sve je to u rok sluzbe.

Lelo, ma narod uvek pita, zagleda, smara. Cim dobijete prvo, sledece ce biti a kad cete drugo. Pricam iz sopstvenog iskustva.

E,sad me slatko nasmeja s ovim drugim.Mene jedna koleginica pitala isto kako cu posle za drugo dete.Ja joj rekoh,i za prvo je problematicno,bicu zadovoljna i s jednim,drugo ni ne mora.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 24/1/2015, 02:27

Lenjivice, isto sam i ja prosla. Zadnji pokusaj nisam nikom ni rekla gde idem, a isla sam jako razocarana i sa najmanje nade, nisam verovala kad sam videla veliku betu, posle mesec dana sam prvi put tiho izgovorila: ja sam trudna. Evo me u 10-toj nedelji i jos nisam opustena, ali primecujem da polako pocinjem da uzivam. Bojazljivo stavljam ruku na stomak vrlo kratko, u mislima nazivam bebu imenom, ali jos uvek oprezno. Mnogo sam se napatila i potrosila zivaca i nade pa mi treba mnogo vremena da vratim optimizam.
Zelim ti da sto pre pocnes da se radujes i da uzivas u ovim, kako kazu, najlepsim blagoslovenim tenutcima. Zelim ti laku i bezbriznu trudnocu trudnica
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/1/2015, 03:23

Lenjivice

Ijaooo kako si me obradovala!!! Cestitam od srca, draga!! Neka ti je trudnoca uzivancija prava!!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/1/2015, 08:21

Lenivice/draganice duso moja , pa tvoja vest o trudnoci je najlepse nesto sto sam mogla cuti I to je najlepsa vest u ovoj godini . Bravoooooooooooooooo . Nemas pojma koliko sam srecna zbog tebe I koliko se radujem tvojoj trudnoci , isto koliko I svojoj . Zeno , rasplakala si me .

Trebace ti vremena da prihvatis tu cinjenicu I da shvatis da si trudna . Da se ne bih ponavljla, samo bih potpisala sve sto je Makac vec rekla. Nas 3 smo imale skoro identican put do bebe I sve smo ipak na kraju uspele u PFC .

Ljubimo vas i grlimo nas dvoje .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 24/1/2015, 08:32

Lenjivice i ja cestitam! Bas se radujem kada vidim lepe vesti!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/1/2015, 09:05

Lenjivice cestitam,mnogo mi je drago.Uzivaj u trudnoci i vuci za nosice! sreca
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 24/1/2015, 09:16

Lenjivice, čestitam :) Da ti trudnoća bude školska i da se nauživaš! osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/1/2015, 10:02

lenjivica ::Pozdrav devojke! Nije me bilo na forumu skoro godinu dana. Morala sam da se distanciram od svega, posle 4. neuspele vto potpuno sam pala. Ipak sam nekako smogla snage da idem dalje. U martu mi otkrise hidrodalpings, u aprilu sam vec bila na laparoskopiji. Sok! Sterilisala sam se ko kuce! Dakle nema vise ni one mrvice nade da ce se mozda, jednom, desiti prirodno. Ok, hidrosalpings je uzrok neuspeha, bar znam, tesila sam se. Septembar, 5. vto, opet PFC. I opet corak!!! Ne znam ni sama gde sam nasla snagu za dalje, znam samo da veru nisam imala. Ni nadu. Januar, opet PFC.12. dan pisle transfera beta 297! Mail sam otvorila mrtva hladna, ocekujuci 0! Kazem mm, vidi ti, sigurno mi se prividja! Oko ponoci upadnem u trip da su u biomedici pomesali rezultat sa nekom drugom zenom, nemoguce da sam ja trudna! Teram mm da u ponoc hitno kupi test u apoteci. 2 crtice!!!!!! Danas, 14. dan posle transfera beta 788! Sta sad?? Frka, panika, strah!
Zelim da se izvinim svim mojim saborkama sto sam se udaljila od njih, suvise je bolelo. Nadam se da me razumeju. Ujedno da cestitam svim trudnicama, a posebno, neka mi ostale ne zamere, Kometi, Ganedini i Vuchici!!! Cestitam i onima koje su vec mamice, Niny, Sofija, D77, Erata, Adriatika, Brbljiva.Izvinjavam se ako sam neku zaboravila!
Ljubim vas sve! srca

Rasplakala si me, draga srca srca srca ljubim te i grlim jako, nemas pojma koliko smo te puta pominjale, mantrale da se bas sa ovakvim vestima javis

Sad samo lagano, dan po dan i nedelju po nedelju.
Nek ti trudnoca bude skolska!

ljubav ljubav ljubav
bb d bb d bb
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 24/1/2015, 10:14

Divno draga, kakve vesti! Vucica me jutros obradovala sa vestima. Pominjale smo te, u dubini duse navijale da se vratis na ove staze. A ti si nam bila vredna i svasta prosla u medjuvremenu i dosla do trocifrene bete. Sad samo polako, nedelju po nedelju...Praski andjeli su sve brojniji :)) Zelim ti laku i bezbriznu trudnocu :**
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 24/1/2015, 11:20

Pisala sam na drugoj temi pa bih da pitam i ovde.D dimer mi je 950 a ref vredn <855.Dr me poslala kod hematologa ali ona kaze da je to normalno u trudnoci.Primila me hematolog u KCS dr Ruzica Nedeljkov Jancic.Trazila sam misljenje jos jednog hematologa ali dobih isti odgovor.Kakvo je vase iskustvo,tj koliko je normalno da odskace D dimer od ref vrednosti?Bas sam zabrinuta za bebice.Trazila sam i da odem kod Elezovica ali nema sanse da dodjem do njega a privatno mi nece uvaziti njegovo misljenje zato sto mi nece dati recimo fraxi na osnovu misljenja privatnika.Ne znam sta da radim i da li su ove dve dr u pravu,da nemam razloga za brigu???
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 24/1/2015, 11:33

Lenjivice cestitam.  srca srca srca srca srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/1/2015, 11:42

micaubica83 ::Pisala sam na drugoj temi pa bih da pitam i ovde.D dimer mi je 950 a ref vredn <855.Dr me poslala kod hematologa ali ona kaze da je to normalno u trudnoci.Primila me hematolog u KCS dr Ruzica Nedeljkov Jancic.Trazila sam misljenje jos jednog hematologa ali dobih isti odgovor.Kakvo je vase iskustvo,tj koliko je normalno da odskace D dimer od ref vrednosti?Bas sam zabrinuta za bebice.Trazila sam i da odem kod Elezovica ali nema sanse da dodjem do njega a privatno mi nece uvaziti njegovo misljenje zato sto mi nece dati recimo fraxi na osnovu misljenja privatnika.Ne znam sta da radim i da li su ove dve dr u pravu,da nemam razloga za brigu???

Nije za brigu,ne sme da bude iznad gornje granice dvostruko povisen,a tvoj nije.Ponavljaj ga obavezno na 2-4 ned. i tek ako je iznad gornje granice povisen za dva puta,idi kod hematologa.Tako je meni rekao i napisao Antic.Ja sam bila privatno kod njega,nisam ni pokusavala na KCS i sve su mi uvazili.Moraju da uvaze,sa sve pecatom i potpisom kako dobijes u Bellmedic,to je isto specijalisticki izvestaj.I Elezovic radi tamo,u Bellmedic.Ali,za sadvti je ok d-dimer zaista,nema potrebe da opet ides kod hematologa sad.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 24/1/2015, 11:48

Lelice,hvala ti puno na odgovoru,ne mogu da spavam koliko sam se opteretila.Proveravacu D dimer.Hvala ti od srca osmeh srce
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/1/2015, 11:50

Opusti se,sve ti je to ok,samo ga proveravaj na 2-4 ned.Za sad ti ne treba fraxi zaista,dobro su ti rekle te dr.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 24/1/2015, 14:27

Lenjivice ČESTITAM!!!!Drago mi je da si trudna. Želim ti od sad da uživaš maksimalno.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu