KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/1/2014, 13:43

Lelas jel danas UZ?  b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 17/1/2014, 13:43

Prosli put sam bila delimicno skepticna po pitanju IUI, nisam smela da se radujem, ali sam za trudnocu i porodjaj ODLUCILA da ce biti savrseni. I bilo je tako.
Sada, samo da skinem visak kg, moze odma trudnoca.. .al, ipak ce malo da saceka...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/1/2014, 13:50

Kusurko,sutra idem na uz Very Happy Danas primam 2 gonala ,2 menopura i cetrotide a sutra kad javim rezultate uz u Prag onda mi javljaju kakva je dalja terapija.Sto Ema kaze ja sam odlucila da sve bude savrseno!
Odmaras li kusurko ,vidi dan i nije za neku setnju bas!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 17/1/2014, 13:51

Nista od stimulacije i danas  Crying or Very sad 
Lh skocio na 19, a E2 je 22, a danas mi je 4dc.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od atomski mrav 17/1/2014, 13:55

Pozz iz Praga.
Samo da se javnem da smo uspeli da iznedrimo 27 oocita iz 30 folikula, i sad ide ceaknje da vidmo sta se primilo i koliko cemo i kad vracati. Cekamo ponedeljak... :)
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/1/2014, 14:03

Atomski mrave,to je ekstra,neka se sve lepo oplode!Mislim da ce ici na blaste kad imate dovoljno materijala.Sad zena neka odmara to je najvaznije!javljajte se! d d d d d d d 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od atomski mrav 17/1/2014, 14:04

da, ona je potpuno iscrpljena posle intervencije i spava...
Sad doduse cekamo da vidimo da li cemo nesto sad vracati ili moramo da dodjemo kasnije, a to zavisi od njenih jajnika...

Ima li nega od devojaka iskustva sa tim? U smislu da li je bilo varijanti kada su morali da se vracaju za mesec dva?
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/1/2014, 14:09

Lelas onda navijam sutra za što više folikulčića na UZ  igracice igracice igracice igracice igracice 
Čoveče pa ti još malo u Prag  likeit srca srca srca srca srca 
Nikakav dan,ali me već hvataju pundravci lol! lol! lol! 
I ja sam rešena da je ovaj put onaj pravi,deluje malo nestvarno,ali mislim da je pravo vreme da ostvarim svoj san  as  d  f  navijači2  bb  bb  bb  d  d  d  x  x  vv  vv  vv 
Atomski mrave navijam za kvalitetne embrione i ljubav u labu  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica igra igra igra igra igra


Poslednji izmenio hocukusurnecuzvaku dana 17/1/2014, 14:17, izmenjeno ukupno 1 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od atomski mrav 17/1/2014, 14:15

hvala devojke!

Lelas, ako mozes, radi UZ svakog dana, nama se decilo da smo 6. dana uvece imali 5 folikula a 8. dana ujutru u Pragu 22!
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/1/2014, 14:28

Atomski mrave ja sam htela da radim uz svakog dana ali me odgovorila dr iz doma zdravlja ,kaze nema potrebe tako da ce mi sutra biti uz 7 dana.ja sam vec u ponedeljak u Pragu.
Dosta je to jajnih celija,bila je cura na forumu koja je imala takvu situaciju da nisu odmah vracali embrione vec posle 2,3 meseca i uspelo je.oni su tamo strucni i kako oni procene.kod tvoje zene je najvaznije da se jajnici smire,da uzima dosta tecnosti i proteina.Reci ce joj dr u ponedeljak kakvo je stanje,sad neka samo leskari.Cula sam za te slucajeve da ovde dr na uz ne prebroji lepo folikule pa ih u pragu bude vise,tako da mislim da je to bilo i kod vas!
kusurko na vibracijama uspeha si,kakvi pundravci! wavecrowd 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od atomski mrav 17/1/2014, 14:32

ma naravno, kada sam prihvatio da nesto sto nije nimalo naivna stvar (medicinski) radimo u drugoj drzavi sa minimalnim medicinskim pokricem, onda moram da njima verujem, zar ne ?:)

Malo nam je doduse glupo da to ne uradimo sad (vracanje), nekako smo se tako sad tempirali i to cekanje predstavlja faktor koji nas ubija. Kao sto moramo da cekamo kada ce beta da poraste :)

Inace sto se tice UZ, nama je to radio iskusan ginekolog koji nam je i prijatelj, tako da ne verujem da nije dobro video...
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/1/2014, 14:38

uh atomski sve te razumem i sve ce biti dobro!Mora.
I nama ce prijatelj ginekolog raditi uz .Prebrojace ih valjda sve kako treba!Ja cu uraditi i E2 sutra iako u Pragu to ne traze.Na prvom uz drugog dana ciklusa imala sam 10 antralnih folikula i E2 od 80.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od atomski mrav 17/1/2014, 14:41

Prag skoro nista ne trazi od analiza, oni su tu samo tehnicki servis koji radi sa onim sto im donesu. Na primer, dokle god je njima vazniji internisticki pregled (zbog jedne jedine recenice a to je da ne postoje moguce komplikacije kod anestezije) od bilo kog rezultata...
atomski mrav
atomski mrav

Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/1/2014, 14:45

Lelas izmešana osećanja čine da pobenavim u krevetu  lol! lol! lol! 
Ako si imala 10 antralaca biće jedno 6-7 folikula. b  b  b  b  b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/1/2014, 14:57

zenskice masemo vam nas cetvoro  sreca 
transfer super prosao,imamo 14 embriona,3 vracena a ostali cekaju blastu.dobili smo i slicicu nasih cvetica  osmeh srce 
ostacemo danas u jednom apartmanu pa sutra nazad kucici. hvala svima na podrsci  ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/1/2014, 14:59

Palčice navijam svim  srce  da se cvetići lepo nameste kod mamice  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica srca srca srca srca trudnica  naša  zagrljaj poljubci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/1/2014, 15:30

Palcice,navijam za vas cetvoro! f b b b b b Pametno da odmoris danas pa sutra kuci!
Kusurko iz tvog pera u Bozje usi!
Nego ,primam gonal i menopur u cetiri sata,a treba i cetrotide,pise u upustvu 96 sati posle zapocete stimulacije.Da li njega da primim u 5.Kako ste vi radile,ili mogu sve tri u isto vreme i sve u stomak.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 17/1/2014, 15:32

Palcice, bravo!!!!  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  f
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 17/1/2014, 15:35

Palčice naša nova trudnice, odmaraj se i uživaj sa svojim cvetićima  srca srca srca 

Atomski mrave, bravo za toliki broj jć, sada sledi žurka u labu  juriš juriš juriš juriš juriš  Navijamo da bude puno embriona, pa ako ne bude moguće u ovom ciklusu da se vrate, bolje da sačekate sledeći. Čini mi se da je Sanja imala takav slučaj, ali nisam sigurna  vv vv vv vv 

Moguće da na uz nisu brojali one manje folikule, pa su i oni u međuvremenu stasali i dali jć  yes 

Lela, uskoro u Prag, jupiiiii  roda roda roda roda 

Žvako trudnjačo  ljubav ljubav ljubav  Pazim zubiće  yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 17/1/2014, 15:37

lelas ::
Nego ,primam gonal i menopur u cetiri sata,a treba i cetrotide,pise u upustvu 96 sati posle zapocete stimulacije.Da li njega da primim u 5.Kako ste vi radile,ili mogu sve tri u isto vreme i sve u stomak.
Meni su davali cetrotide zajedno s ostalom terapijom, u isto vreme i u ruku sve, nisam sama sebi ovaj puta davala, nego su mi oni davali.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/1/2014, 15:39

Fmala ,tako cu uraditi u isto vreme i sve u stomak.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 17/1/2014, 15:39

Palcice, super, prasim jako da mrve ostanu kod mame!

Ne stizem sve da iscitam, ali navijam za sve, svim srcem!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 17/1/2014, 15:43

Evo mene posle duuuuuužeg vremena. Samo da vas pozdravim i podržim!

Anasrce, bravo, spremna za akciju, navijam i držim fige čvrsto!

Vidim da ima devojaka koje čekaju, nisam sve ispratila ali podrška svakoj od vas, d anas uskoro obradujete!

Ja sam odlično, novi koraci krupni, još malo pa idem na laparo i histero, završim to i prepustim se vetru;-)

Da ne nabrajam, ljubim vas sve i želim svu sreću ovoga sveta! Mislim na vas iako nisam tu...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 17/1/2014, 17:01

Palčice, navijam za tvoje cvetiće i držim fige da se ugnjezde kod svoje mamice  igracice igracice 
 roda roda roda roda roda roda roda 
 roda roda roda roda roda roda roda 

Atomski, vama želim puno dobrih embriona i strpljenja Very Happy vv vv vv 

Lelas, uskoro si nam i ti  trudnica 

Vuchice, ana srce IVV i ostale cure-saborke, da sve bude kako treba pa u najskorije vreme da navijamo  igra igra igra igra 

Ja čekam rez. za hlamidiju, pa ako Bog da da je NEGATIVAN, Mart će biti moj mesec  x

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 17/1/2014, 17:10

BRAVO PALCICEEEEEEEEEEEEEE,prasimmmmmmmmmmmmmmm  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv   da se bar dva bebca ugnjezde kod mame.... navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  beba  beba
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu