KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 16/1/2014, 21:56

ajmo cure do pozitivnih beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 16/1/2014, 22:00

Endzi ::ajmo cure do pozitivnih beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

 
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 16/1/2014, 22:26

Vucice bravo srecan pocetak  jumping 
Palcice od sutra si nam trudnica odusevila me tvoja cifra od 25 j.c  good job  to je za pohvalu ja sam bila sa jednom zenicom u sobi koja je imala 24jc i dobila je blizance sto zelim i tebi, a ja sam imala samo 6jc, pohvale za Valjevo.
Ja cekam od mm nalaz spermograma i predajem papire rekli su nam da ce biti gotovi do srede, PA DA ZAKORACAM I JA SA VAMA
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 16/1/2014, 22:44

Pozdrav koracaljke Very Happy 
Vuchice,zaista divne vesti,napokon.Samo bez panike,polako,opusteno,sve ces stici,samo kad te vise pozvase
 sretan početak 
Lelas,imam vere i nadam se,ali sad da sam nesto posebno uzbudjena,i nisam.Dugo mi je trebalo da se nakanim da krenem sa prikupljanjem nalaza,samo sam odugovlacila,valjda svakom dodje takav period
Sto se tice jajnika,ne brini,javice se oni.Ja se nesto i ne secam da sam ih osecala,mozda malo a izvadili mi 11 jc.Ali zato sam posle aspiracije imala bas jake bolove,gotovo nesnosljive
Palcice,srecno sutra na ET,drzim ti fige i navijam
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Ganedina,bravo za sve odradjene pretrage.Sada ces biti dobro pokrivena terapijom
Puno srece ti zelim u novom postupku
Karakaca,super,samo napred
Koracaljke,srecno svima
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 16/1/2014, 22:51

Palcice  igracice igracice igracice igracice igracice igracice bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe roda roda roda roda 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 17/1/2014, 09:19

Ajmo devojke  bravo bravo bravo bravo 

 roda roda roda roda roda roda roda roda 

Ja sam juče kupila Ferrum tablete koje se žvaću, ne mogu više da pijem Tothemu, zgadile su mi se skroz  Mad  A i ferrum je jači, 1 tableta ima 100mg gvožđa, a Tothema 50mg. Kaže mi apotekarka da uz Ferrum treba da se pije folna kiselina, ne C vitamin.
Jel žvaće neko ove tablete?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/1/2014, 09:22

placice ,karakaca i ostale koje tek krecu .... likeit igracice igracice igracice igracice igracice f f f f prasim i navijam .... vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb g g g g g g g g g g g g g radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/1/2014, 09:23

Niny, ja sam pila heferol, a pre feroglobin, ferrum nisam...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 17/1/2014, 09:26

Niny, a kakvog su ukusa te tablete?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/1/2014, 09:28

Da, Niny me podseti, za devojke koje hoce da proveravaju Fe u krvi, pre vadjenja uzorka treba 10-14 dana da prekinu terapiju. Dr u dz mi je rekla, pa sad cekam da prodje to vreme i da se testiram na Fe  lol! !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 17/1/2014, 09:30

D77, ok su ukusa. Navodno imaju ekstrakt čokolade  Rolling Eyes  Uglavnom ne oseti se gvožđe. Žvaću se nakon jela ili za vreme jela. Jedna kutija od 30 tableta košta oko 400din.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 17/1/2014, 10:03

Drage moje aktivne koracaljke!!!
Prvo da izljubim nasu divnu kokicu a danas vec trudnicu Placicu  likeit 
Ganedina odlicno za sve analize! Svaka cast! Sad ces sigurno mnooogo mirnija uci u potupak zajuci da si sve sto se tebe tice odradila!  as 
Vuciceeee draga bravoooo, pa ti poleces uskoro, jako me obradovala vest da ides na konsultacije kod Ljubica!!! Jupiiiiiii  likeit 
Niny i ja pijem Totemu, evo sipila sam vec celu kutiju, ali se razmisljam da li da prelazim na neke druge.. bas javi posle par dana kako podnosis te koje se zvacu..ja sa totemom nisam imala problema..

Ja sam zavrsila i sa hematologom, dobila sam terapiju od Elezovica i bas sam srecna, ulazim u postupak potpuno pokrivena terapijom!
Pisem na temi detaljnije o hematologu..

Ljubim vas sve i jako navijam za svakuuuu  b b b 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 17/1/2014, 10:07

Bravo Anasrce, baš čekam da se javiš  b b b  Piši šta ti je rekao Elezović.

Ja sam do sad popila preko 40 Tothema. Imam još 10 već kupljenih, tako da ću kombinovati sa ferrolom.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/1/2014, 10:15

Anasrce, super za terapiju!!! Ako si dobila fraxi, nista ne brini, nije uopste tako strasno, a i psihicki ce ti biti lakse jer si pokrivena terapijom  poljubac !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 17/1/2014, 10:20

Niny, Okacice drage moje hvala vam punoo  osmeh srce 
Dobila sam Fraksiparin 0,4, 4-6 sati posle Et, i posle svaki dan tokom trudnoce, kao i Folan 2*5mg.
Ma ja sam bila toliko srecna sto cu se bockati da vam ne mogu opisati  lol! 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 17/1/2014, 10:23

Da, to je bitno da prva boca bude 6h posle ET-a, ok Elezovic je rekao 4-6h, to je to. Mislim da mozes da dobijes obuku u Euromediku, meni su je nudili, a mogu da ti napisem na pp kako sam ja sama sebi davala ako ti zatreba pomoc.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 17/1/2014, 10:25

Super  vv vv Sad si skroz pokrivena terapijom i spremna za postupak  trudnica
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 17/1/2014, 11:03

Okacice kuckamo se na pp  love 

Niny  srcasti poljupci 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/1/2014, 11:29

Palčice nadam se da si nam već  trudnica navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2  za mrvice da se lepo ušuškaju kod mamice  srca srca srca 
Ana  srce  sad si spremna u celosti za postupak  srca srca srca srca srca

Niny čuvaj zubiće od zvakanja  Wink osmeh srce 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/1/2014, 11:32

lelas ::d77 dobro je da si to zavrsila i bolje da ti odloze stimulaciju ako nije pravi ciklus .imaj poverenja u dr,jeste sad sve to komplikovano ali kad budes drzala lepu ,zdravu bebu u rukama  zaboravices sve !
Dacco avatar moram i ja da pohvalim!
Drugarice imam pitanje oko samobockanja ,primam menopur i gonal.Meni je tehnicar na obuci rekao ako sama sebi dajem da sve ide u stomak.pitam za menopur ,negde pise da moze i u debelo meso.da li da menjam ili da nastavim u stomak i dalje sve.ja bas imam salo na stomaku,utice li to.
Inace juce sam se sama bockala i bilo je problematicno,posebno sa gonalom,tako da sam tek zadnji dala sebi kako treba.nisam uspela sve da izvucem spricem i naravno sve da dam .s obzirom da mi je to 3 dc da li je opasno?
I da tehnicar mi je rekao posto sam trebala da primim 4 gonala da svaki ide u poseban rastvarac bez obzira sto pise drugacije.Kaze imao 3 vantelesne.
Danas mi daje injekcije med .sestra i rastvoricu tri gonala sa jednim rastvaracem.


Lelas, ja sam se sama bockala i rastvarala 4 menopura sa 1 rastvaracem.

Navijam, prasim i vucem za nosice i saljem puno roda za sve!!!!
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 17/1/2014, 12:23

Palčice, čekamo izveštaj!!!  osmeh srce 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 17/1/2014, 13:02

Evo da se ja vratim na ove strane... mi krecemo ispocetka...u naredne  dve nedelje nas ceka vadjenje krvi, spermogram i asa, ako mm bude tu...ja tamo dole necu cakcati nista za sada,dosta je bilo jesenas... i infekcija, i boipsija i sto cuda.  Da vidimo kako cemo proci sa ovim opstim analizama, pa onda korak po korak... na jesen, nadam se  trudnica
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 17/1/2014, 13:14

Ema navijam da svi rezultati budu dobri i da nam i pre jeseni budes trudnica  igracice srca igracice 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/1/2014, 13:33

Ema  sretan početak g g g 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 17/1/2014, 13:41

Ema,bravo za pocetak da Petar sto pre dobije brata ili seku! yes 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu