KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/12/2013, 21:19

ragaco ::Luckystar74,naišla sam danas na još neke tvoje postove,a onda pročitala sve što si do sada pisala.
Želim samo da ti kažem da smo se mm i ja našli pre više godina u istoj situaciji-samo je u pitanju bio muški sterilitet-na istom mestu ista osoba nam je saopštila da su za nas opcije donacija spermatozoida ili usvajanje,da bi mi ta ista osoba u toj klinici godinama posle toga saopštila da je postupak uspešno priveden kraju i čestitala nam na trudnoći.
Moja poruka tebi je da ne odustaješ dok zaista ne isprobaš sve mogućnosti i proveriš sve dijagnoze.
Tada su za nas ponuđene opcije bile neprihvatljive,to ni danas nije drugačije,a da nismo uspeli,kroz neko određeno vreme-ne znam bi li se šta promenilo.Želeli smo dete koje bi u potpunosti bilo spoj nas dvoje ili ga ne bismo ni imali,jer nam život bez dece nije nezamisliv.

Ipak,iako donekle delim tvoj stav,mislim da si vrlo-najblaže rečeno-netaktično postupila objavljivanjem onakvog posta u Mrvičinom dnevniku danas-iako si se ogradila da ti lično ne bi izabrala ttakav način da dođeš do deteta.
Sam taj termin *tuđe dete*u dnevniku žene koja očigledno ni najmanje ne deli tvoj stav,a u grču je i čeka pozitivan uspeh svoje borbe-mene je presekao.
Žao mi je Zvončice što ni ti nisi imala više takta,pa da ne širiš tamo tu priču dalje,Mrvica joj je vrlo dostojanstveno i rečito uputila šta ima i mislim da je na tome trebalo ostati.
Još bih ti Zvončice na jednu stvar skrenula pažnju,pošto sam često imala prilike da se sretnem sa tvojim žustrim komentarima-svako ima pravo na svoj stav!
Podržavamo članice koje su u postupku,pa u sreći njihovoj ako uspeju,ako ne uspeju tu smo uz njih i u bolu,podržavamo one koje se dignu i krenu dalje,podržavamo one koje reše da je vreme da se zaustave,podržavamo one koje se odluče da stanu sa bilo kakvom borbom,one koje se odluče na usvajanje i donaciju,pa zašto bi onda ovo bilo drugačije?!
I to je odluka nekoga ko se borio za bebu,ali je bitku izgubio i odlučio da je tu kraj.
Luckystar nikoga nije osudila,iznela je šta ona lično za svoj slučaj misli,mada na vrlo pogrešnom mestu i u najgore moguće vreme.
A ti nju osuđuješ zbog njene odluke,uz konstataciju da ne ume da voli-jer šta-nije spremna na usvajanje,donaciju?!
I ti si vrlo pogrešila mesto i vreme da izneseš svoj stav i osudu.
Mislim da bi sve mi,posle svega što smo u ovoj našoj borbi,morale imati razumevanja za ostale saborce-ko će,ako mi nećemo?
Razumeti nekoga,podržati-ne mora nužno značiti da se slažemo sa njegovim izborom.
Ali bar da se ne napadamo međusobno.
Svaka vam čast-i jednoj i drugoj-što danas niste imale ni mrvu obzira prema našoj forumskoj drugarici!
Ma Ragaco sve si rekla kako jeste.Na ovom forumu ima dosta žena koje su radile donaciju,ali ćute.Ja ih podržavam i razumem,baš zbog ovakvih komentara.Moja komšinica za decu dobijenu iz vto postupka kaže ''beba iz epruvete'',a donacija će sigurno biti ''tuđa deca''.Jesam žustra i pišem ono što mislim i osećam.Nisam na forumu da budem ''voljena'' već da ono što znam prenesem ženama.Da li si možda našla i neki takav moj post?Vidim da lepo analiziraš pa evo za tebe informacija.Delim kancelariju sa ženom koja je radila donaciju.Sve to doživljavam lično.Na ovom forumu se divim ženama koje su usvojile decu.Ti uživaj u svojoj trudnoći,a za ostalo ćemo lako.Potrudiću se da ne uznemiravam nikoga svojim postovima,a i da se uzdržim od mojih ''korisnih informacija''.Ovde ima mnogo pametnih žena i korisnih informacija pa se nadam da ćeš i ti jednom napisati neki post tog tipa.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 22/12/2013, 21:33

Dacooo, super za posao!!!! Fina neka gazdaica ispade, mada da je bash onako fina, ne bi te tjerala ni da das otkaz :) ali hajde de... uzivaj sad maksimalno u SVEMU! Bice beba, prije ili kasnije 100%!
 osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 22/12/2013, 21:52

MAAKKI ::Koraci navijam jako za svaku  igracice igracice igracice igracice igracice 

IVV od mene potpunu podrsku imate u vasoj odluci, bitno je da ste pronasli mir, a ostalo ce da se poslozi polako.  love 

Luckystar74 vidim da si nova i naravno zelim ti dobrodoslicu. Kako si nova na forumu tako vidim da si "pocetnik" u vto prici koja na zalost iziskuje puno  strpljenja, novaca, zivaca, emocija, analiza, negativnih rezultata i svega ostalog cega se sada momentalno ne mogu setiti. Mnogo je ovo tezak put, neke zene ovde su taj put iz pocetka prolazile po nekoliko puta, a njihovo iskustvo je dragoceno i voljne su da ti pomognu i da te upute da ne bi lutala kao sto su mnoge ovde lutale. Meni je nejasna ona izjava u dnevniku "tudje dete", nisam htela tamo da pisem pa cu ovde da kazem. Videla sam da su cure napisale ono sto bih i sama, ali mi nije jasno zasto ti to smatras toliko tudjim detetom? Po tvojim postovima koje sam procitala stekla sam utisak da si pomalo sebicna, bar kada je ova tema u pitanju ili smo mi sve ovde vodjene nekim drugim emocijama kada su deca u pitanju.

Daco bravo za posao  yes yes yes 

Hvala na dobrodoslici....
Ovako krenuli smo u tu pricu tek prosle god... kada posle 6 meseci pokusavanja nije doslo do trudnoce... inace generalno do svoje 35 god nisam ni zelela decu niti razmisljala o tome...onda mi se pojavila zelja a nema partnera... upoznala sam dosta mladjeg partnera i krenula posle 6 meseci da zivim sa njime... Njemu se nije zurilo i ja sam mu posle god dana saopstila da zelim dete, da me stiscu godine..., on tek napunio 32 ja 38.... krecemo negde u februaru/ martu nista do oktobra, krecem u novembru sa analizama, sve ok svi hormoni ok, kaze dr sada spermogram i HSG...
Odradi on spermogram los je bio, enterococ u spermi itd njegovo lecenje...
Krece drama sa mojim tatom, bolnica i smrt, isti scenario se ponavlja posle nepuna dva meseca sa babom i ostajem sama sa dedom koji mi je bio sve na ovome svetu (mama umrlajos 2004. godine), koji je imao 93 godine dementatn i polupokretan... ovo sve pricam samo da eto izbacim i cisto da vas upoznam sa nekom situacijom i stersom ove godine.... to sa dedom je trajalo jos dva meseca... ove godine nisam imala godisnji jer sam imala i tu trecu sahranu... i tako krenem ponovo u septembru da odradim analize, ja ureaplazma md toliko los spermogram da ne moze ni insemenacija... moja dr kaze VTO to vam je jedino resenje... tako da eto oko godinu dana sam u toj prici a realno i manje mozda nekoliko meseci... Mozda je sve ovo sto ti kazes zato sto sam pocetnik, ali ja odbijam da se mirim sa cinjenicom da necu imati svoje dete...ali sa druge strane previse volim sebe da bih neke stvari stavila u prvi plan...ne zelim u ovim godinama da prolazim kroz trudnocu i hormone, unistavam svoj organizam a da ne nosim svoje dete...
sto se tice tudjeg deteta, vec sam rekla, nikada nisam volela tudju decu, nikada mi nije bilo slatko neko bebce kada ga vidim do drugaricine devojcice koju obozavam, i sada od md sestrice.... jednostavno ostala sam sama i zelim nesto svoje, deo svoga bica... jednostavno usvajanje i donacija mi je big NO... jer samo zelim SVOJE dete.... ne znam da li sam se dobro izrazila, mozda me neko pogresno shvati ali eto.. ja na to tako gledam... cenim ljude koji su usvojili decu...
ja jednostavno trenutno ne mogu da zamislim svoj zivot bez deteta, ceo svet i koncepcija zivota mi se u utorak srusilo...
zamisljala sam sebe iduce god u ovo vreme sa detetom....ali i dalje gajim nadu da ce se to desiti nekim cudom prirodno, da necu ici na VTO i da je prica VTO i sterilitet samo san iz koga cu se probuduiti i reci to je bio jedan jako ruzan san...

eto
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 22/12/2013, 22:14

Zvezdo kao prvo lepo je to sto si ovo podelila sa nama da te malo bolje upoznamo, a kao drugo bih navela da mozda i nije pametno jos uvek kretati u neku bilo koju pricu oko deteta posle tolikih stresova, organizam reaguje i na to. VTO prica u svakom slucaju nije prica u kojoj ti ides po svoje dete, mnoge od nas su prosle po nekoliko postupaka, sa super rezultatima i negativnim ishodima. Vidi se iz tvojih postova da nisi bas upucena u vto pricu, pa ne bi bilo lose za pocetak da procitas koji vto dnevnik, sigurna sam da ce ti iskustva zena koje su to prosle vrlo dobro doci. Opet smatram i da je suvise sveze tvoje saznanje da bi trebalo ici na vto, te da su ti odluke i razmisljanja malo ishitreni, ali vremenom se to razbistri u glavi i postavi na svoje mesto. Moje misljenje, a verujem i vecine zena ovde je da je dete koje ti nosis u stomaku tvoje dete, kao i ono koje usvoje, jer su ga prihvatile sa istom ljubavlju. Strah od samoce je sasvim normalna stvar i zato je u narodu i ostavljen period zaljenja od godinu dana, da se emocije smire i posloze kako bi covek mogao da nastavi svoj zivot bez dragih ljudi.
Od srca ti zelim da se sto pre ostvaris u ulozi majke na bilo koji nacin.

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/12/2013, 22:15

star, kad naučiš da pomiriš ove dvije stvari
luckystar74 ::jednostavno usvajanje i donacija mi je big NO... jer samo zelim SVOJE dete....
i
luckystar74 ::
ja jednostavno trenutno ne mogu da zamislim svoj zivot bez deteta
shvatićeš kakvo je mišljenje i želja žena koje su u ovoj borbi godinama.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 22/12/2013, 22:16

laKole  queen 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/12/2013, 22:19

ljubav 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 22/12/2013, 22:19

Luckystar, dobro nam doshla!  cvet 
Izvinjavam se shto sam malo u off-u ovde  Embarassed 
Stenli ::Shizika, ne nadam se prirodnom porodjaju, mada tek posle Bozica sedam sa dr da pravimo plan, ali mislim da ce sasvim sigurno ici na cr. Sutra ulazim u 32 nedelju.
Mislim da je u ovom periodu dovoljno svake 3-4 sedmice pogledati miome na UZ (ali zbog blizanaca mozhda predlozhe i cheshce), tek da su pripremljeni gdje da prave rez. Ne znam gdje se poradjash, meni su pripremili rezerve krvi u mojoj krvnoj grupi, mozhe li se organizirati da unaprijed poshaljesh par dobrovoljaca?  Very Happy 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 22/12/2013, 22:22

Drage moje drzite mi pesnice za sutra, zavrsavam sa zadnjim nalazima nadam se za koji dan da predajem papire. Rekla sam da vise nema sanse da krenem u postupak ali eto pogazih rec. Slazem se sa InNaturaVeritas da se promeni par posle neuspelih postupka i ako mi je bilo tesko da priznam tako je bilo i sa nama, sada je sve po starom mm je uz mene ja uz njega pricamo o problemu i nekako smo opusteniji i smireniji
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/12/2013, 22:32

Zvončice,rekla bih da si,između ostalog,zamenila teze.
Korisne informacije na jednoj,lično mišljenje i osećanje na drugoj i agresija i napadanje na trećoj-tri su sasvim različite stvari.
Ovu treću sam prokomentarisala i mislim da si to shvatila.
Ne bih da se ovo nastavi u nedogled,očigledno da je to tvoj način reagovanja na ono što ne podržavaš,ali nemoj da zaboraviš da smo sve ovde zbog istog problema-ali će svaka sa njim da se suoči kako može i rešavaćemo na razne načine.
Nisam ni ja od juče u ovoj priči,pa da pričam na pamet.
Ja ću,kako kažeš,da uživam u svojoj trudnoći,ali nećemo lako za ostalo.
Rekla bih i da je ovo tipična izjava za tebe.
Ovo je za sve nas težak teret,ali ne moramo i mi postati teški zbog toga.
Pozdravljam te i želim ti sve najbolje,mislim da si zaslužila to kao i svaka od nas koja prolazi kroz ovu borbu.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/12/2013, 22:34

karakaca, držimo pesnice!
daco, super za posao!
djevojke  d 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/12/2013, 22:35

Karkaca,ako osećate da je ponovo vreme za akciju-onda je to to!
Držimo fige,naravno i navijamo!!!
Daco,odlično za posao,verovatno će ti biti lakše tim pre što se pre vratiš u uobičajene tokove.
Slažem se s tobom-LJUBAV je temelj svega!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 22/12/2013, 22:36

Luckystar,
dobrodošla na Kutak!

Reći ću samo ovo: biološko nasleđe je precenjena stvar. Što ga se plašiš ( zbog nasledne bolesti bojiš se hormonske stimulacije) a istovremeno toliko vrednuješ kao jedino moguće?

Lepo što voliš mačke. Pozdrav svim TVOJIM sadašnjim i budućim mačkama!


Dacco,
biće beba pored takvog muža i takve ljubavi! Cmok!

Cure,
veliki pozdrav svima....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 22/12/2013, 22:45

Lakole, ti si potpuni kralj.

Ragaco je sjajan lik, postovi su joj vrlo promišljeni a večina bi joj pozavidela na miru koji je pokazala za vreme procedure.

Zvonce, ja volim što si direktna, to je divno. Samo što nemaju svi isti recipijent u "sipaj mili" situacijama.

Lucky, pipaš u mraku ali uvek postoji izlaz. Samo se dogovori šta želiš, zatim pitaj ako ne znaš i što je najvažnije saslušaj iskusnije. Kapiram da ti je teško ali ovde piše korak po korak i to je upravo to, ne preskači nivoe ma kakvi bili, to sam ti već rekla. Nema zaobilaženja, vratiće te na početak.

Ima ovde divnih, pametnih, iskusnih ali i sluđenih, daveža, nevaspitanih ali to ti je jedna velika čerga. Svi žive zajedno i razmnožavaju se;-)


Poslednji izmenio InNaturaVeritas dana 22/12/2013, 23:19, izmenjeno ukupno 1 puta
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Simona 22/12/2013, 22:47

Struzzo ::....

Lepo što voliš mačke. Pozdrav svim TVOJIM sadašnjim i budućim mačkama!

....

 lol! 

"Tudja deca"  affraid 

Ovaj... nakon svega što smo pisale o NAŠOJ deci, predrasudama, primitivnim ljudima i našim doživljajima i odgovorima njima mislila sam da bar na Kutku ne može da se desi da ih neko nazove tudjom.... Ali sam se eto prevarila...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 22/12/2013, 22:49

Vala baš, Simona.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 22/12/2013, 23:45

I samo nek' nastave da se razmnozavaju !!!!!!
 ljubav  ljubav  ljubav 

InNaturaVeritas ::Lakole, ti si potpuni kralj.



Ima ovde divnih, pametnih, iskusnih ali i sluđenih, daveža, nevaspitanih ali to ti je jedna velika čerga. Svi žive zajedno i razmnožavaju se;-)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 23/12/2013, 02:40

Uh, svasta se ovde izdesavalo, i ja ostah zbunjena.

Lucky, pre svega dobro dosla! Mi smo ovde vetarnke i na forumu i u postupcima, pa smo prosle mnogo toga "zajedno" i zato neke stvari shvatamo a neke ne prihvatamo. Kako shvatih, ti imas hlamidiju, prvo da se nje resis pa onda u postupak. Sve ostalo je moze biti ali ne mora da znaci. Polako samo, kako neko rece, korak po korak, videces i sama koji je tvoj put, jer ni jedna od nas nije znala kakav ce nam put biti kad smo krenule na njega. Ja prva! I ne znam sta me jos ceka na njemu, a vec sam 5 godina u svemu, i evo, pre 2 nedelje doziveh najveci sok, iako sam mislila da sam sve prozivela. Kad bih znala, mozda bih ovde stala, a ovako se jos nadam dok znam sta hocu a sta ne i jos putujem.
Zao mi je sto si izgubila sve najblize za tako kratko vreme, i ja sam bila u istoj situaciji, ali, mislim i da moras malo da se sredis psihicki, jer je to veliki gubitak, a psiha utice na nase fizicko zdravlje. Svakako, zelim ti puno srece da dodjes do svog cilja, kako god ga postavila ili menjala.

Ljubim vas curetci moji lepi i pametni!  ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 23/12/2013, 07:19

Ja samo da vas iscimam za nosice, ne stizem sve da procitam, grozna sam, al da znate da koracam jos sa vama!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 23/12/2013, 08:21

kometa ,ja sad vidim tvoj potpis ..izvini ,,,,kako mi je promaklo ? pa kako -nije izgurao ? jao Boze ,...bas mmi je zao...


 a evo i dobrih i lepsih strana vto price .... bravo za Vojvodinu ! 
http://www.vojvodina.gov.rs/sr/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BF%D0%B0%D1%98%D1%82%D0%B8%D1%9B-%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D1%9B%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BE%D0%B4-%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%99%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 23/12/2013, 09:00

Karakaca samo napred   igracice  Ajde malo lepih vesti!  igra   usne 
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 23/12/2013, 09:42

Shiz, uopste nisam razmisljala o tome, nije mi palo na pamet, svakako cu da pitam.

Pozdrav svima i navijam za sto vise uspesnih beta u narednom periodu.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 23/12/2013, 09:50

KoMetaK ::Uh, svasta se ovde izdesavalo, i ja ostah zbunjena.

Lucky, pre svega dobro dosla! Mi smo ovde vetarnke i na forumu i u postupcima, pa smo prosle mnogo toga "zajedno" i zato neke stvari shvatamo a neke ne prihvatamo. Kako shvatih, ti imas hlamidiju, prvo da se nje resis pa onda u postupak. Sve ostalo je moze biti ali ne mora da znaci. Polako samo, kako neko rece, korak po korak, videces i sama koji je tvoj put, jer ni jedna od nas nije znala kakav ce nam put biti kad smo krenule na njega. Ja prva! I ne znam sta me jos ceka na njemu, a vec sam 5 godina u svemu, i evo, pre 2 nedelje doziveh najveci sok, iako sam mislila da sam sve prozivela. Kad bih znala, mozda bih ovde stala, a ovako se jos nadam dok znam sta hocu a sta ne i jos putujem.
Zao mi je sto si izgubila sve najblize za tako kratko vreme, i ja sam bila u istoj situaciji, ali, mislim i da moras malo da se sredis psihicki, jer je to veliki gubitak, a psiha utice na nase fizicko zdravlje. Svakako, zelim ti puno srece da dodjes do svog cilja, kako god ga postavila ili menjala.

Ljubim vas curetci moji lepi i pametni!  ljubav 

Imala sam ureaplazmu koju sam izlecila.... i krenula u postupak o trosku drzave gde su me odbili zbog niskog AMH....
Idem danas (5.dc) da ga ponovim i sve se nadam da je lab pogresila...
Da li neko zna da li mozes da se zalis na odluku komisije? To se ne secam da sam procitala i koji je rok... jer ako se ispostavi da je lab pogresila i da mi je AMH visi znaci da su me zeznuli i dodje mi da nekoga tuzim... ali videcu...
To je moj prvi korak...
Onda cu da proverim za hydrosalpinx da li ga imam ili ne (nadam se da je greska iskreno)....
a onda cu da jurim kliniku za VTO>..
sto se mene tice ne bih ja jurila mesec dana posle poslednjeg smrtnog slucaja sa papirima da mi nije bila frka da udjem u drzavni VTO... imam povrenje u svoju DR i znam da me ne bih slala da nije mislila da cu uci... zato i jeste mi bio shock.... jos uvek ne mogu da se oporavim...
md je miran sto se toga tice i on kaze ok ako ne mozemo ne mozemo da imamo decu... spreman je da zivi sa time, ja nisam i ne mogu da se pomirim sa time...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 23/12/2013, 10:11

Karakaca navijam jako da sve bude u redu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 23/12/2013, 11:41

Brbljiva, blistaš.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu