KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 30 od 39 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SoJa 21/9/2013, 13:17

Leptirko, čestitka je divna. Lepo je što te sestra podržava osmeh srce 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 21/9/2013, 13:17

Nina, to bi bilo to, jedino sto kad se prevodi na krstarici, ne mare za padeze.
Evo, prevescu , onako pesnički, mada, da mi je Mirka tu, ona bi to mnogo lepse odradilaa.
 Uspešna si jer razmišljaš  duboko, osećaš snažno(intenzivno) i strastveno brineš o pojedinostima koje su bitne  ovom svetu.
Upešna si  jer imaš toliko snage, talenata, darovitosti koje deliš sa drugima...
Uspešna si, jer nikada ne odustaješ, ne posustaješ i nikada ne prestaješ sa traganjem za sosptvenim snovima...
Uspešna si u svakpm smislu i značenju te reči, jer se ne plašiš da budeš svoja, isprobavaš nove stvari, izjavljuješ to.
Čestitam- zaista(istinski) zaslužuiješ to.
Moja sestra ne zna srpski, zato sam i napisala na engleskom, a ja se trudim da razumem engleski što lepše, poetičnije, mada ne mogu da se izrazim onako, do kraja.
Ninice, baš lepo što si našla prevod. osmeh srce
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 21/9/2013, 14:02

Zene samo brzinski!

caci mnogo mi je zao,mnogo...

meta ne bi imal bas takav nadimak KOMETA da sedi mirno. Ocekujem nju, njm i SS u Tronosi, pa posle idemo u Trsic. Sela na sam guz kada mi je javila vesti. Sad brzinski neke reci na `talijanskom ucim:lol: Laughing dobar dan, zovem se, kako ste,dobro dosli, kako ste putovali trep trep da ih malo zadivim hahahahahaha

Inace Ancika je danas krenula sa prvim casovima plivanja. Trebala od sledece sedmice, ali se nesto izmenilo.Odusevlljena je i ja sam. O tome malo kasnije.
OdoK uciti `talijanski.
ARRIVEDERCI!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 21/9/2013, 14:32

Meta, zeno, koji si ti lik ljubav

Otisao majstor, odrao nas. Za povezivanje vode i kanalizacije na sudoperu na kojij je sve bilo gotovo uzeo 1200 dinara. Nemam smajlice da vidite koliko sam besna. Jbg, ja psiholig, mm sociolog, ne znamo oko vode i sifona i tako to jbg.
Ali da on pita da li imamo malu decu i da li ih planiramo i da nam objasnjava kako macke nisu zdrave za malu decu, to je drskost. Neces da drzis ljubimca, ne moras. Nemam nista protiv, ali da me ubedjujes da ce dete ici na opetaciju stomaka i pluca ako mu macija dlaka udje usta, pa sta sam ja debil pa bi dete dovela u opasnost? Stvarno bre, ima ljudi...
Ja sam se samo pokupila i otisla u drugu sobu i nisam izasla dok nije otisao.

Zapravo mogu da mu zahvalim sto cu sad tako besna da jos zesce prionem na posao da bih sve to izbacila iz sebe lol!

E da Djole, oce tako to ponekad, oces da ustedis, a onda ti neka situacija izbije iz dzepa i ono sto si htela da ustedis i oni sto si planirala da potrosis lol!
Nek je sva steta u tom kvaru, a vi da ste zdrave i vesele.
Leptirko, imas divnu sestru.

Mima, sve da dokumentujes danas lepo yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lelas 21/9/2013, 15:34

Maus bravo za treninge,vazno da se njoj svidja!Very Happy 
Lilya ja sam oguglala na sve price oko macke i dece,ja sam za to da deca rastu uz zivotinje,zdravije je i humanije,ali naravno da bi me situacija kao tvoja danas razbesnela,odakle mu pravo da prica tako nesto,placas ga za nesto drugo i to debelo.I jos stres sa Milutinom jutros.Moja poznanica ima drugaricu koja ima dete i macku ,savrsen spoj,kad se mali rodio macak utripovao da je to njegova beba.
Kad beba place  on trci i budi roditelje bebe,nisu imali bebi alarm.Kad je dolazila patronazna sestra on frkce na nju,niko nesme da uzme bebu,spavao je ispod kreveca e sad su porasli i najbolji su drugari!macka nije samo dlakavo stvorenje,jeste da smo mi koji imamo ljubimce malo i opsesivni sto se ciscenja kuce tice od dlaka ali kad pocnu da predu zaboravimo na sve!
Zivotinje su dobre bebisiterke ,ne brini!Very Happy 
Soja divno je kucence,verujem da ste se vezali ali njemu treba njegova vlasnica da se druze!Very Happy
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 21/9/2013, 17:35

Dobar dan!
Napolju duva jak vetar,smrzla sam se.Šetali smo se Zemun.kejom i brrr.Sada pijem kaficu i grejem se.Dolaze nam prijatelji na Remi.

Mima,skokni do BG,na ubrzani kurs italijanskog.Za tebe-gratis.Lepo se provedi sa gostima i cmokni trudničicu od mene.Bravo za Ančicu.bravo 

Nina,srećna ti godišnjica braka!

Leptirko,divno je imati sestru.Uz njenu podršku,doguraćeš ti daleko.

Lilya,kuhinja u funkciji?I nas majstori"deru."Jedan je bio toliko drzak da nam kaže kako "uživa da odere intelektualce."Odgovorih mu da nije svako za školu:lol!: lol! i on ućuta.

Zaboravih ko je postavio sliku malenog psa,meden je.

Eto,curice,toliko,cveće 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 21/9/2013, 18:08

Đaci, ljubi Marka i idemo dalje.

Nina, sreću godišnjića. Sa srećom još dugo, dugo.

ja sam tako nadrljala da ne mogu ni da pisem o tome. Prošlu noć takva vrtoglavica....ni danas ne mogu da ustanem iz kreveta. Očajna sam!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 21/9/2013, 18:13

hvala vam moje drage virtuelne drugarice na lepim cestitkama
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od hany 21/9/2013, 18:14

cufta pa sta se desava Sad
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 21/9/2013, 18:31

Cufta, drz se ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 21/9/2013, 20:04

Caci zagrljaj 

Videh na F za Milutina, stvarno je budalica srce A za majstora... Ja sam naucila 90% stvari da radim, bar za sitnice ne dam pare, ne dam! I tacka!

Maus, uzivaj i za mene sa dragim gostima!

Ljubim vas osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od MAAKKI 21/9/2013, 20:07

Nina srecna vam godisnjica, bitno je da vi to proslavite zajedno kao porodica osmeh srce 

Caci zao mi je, odmor pa ponovo yes 

Cuftice drzi se od cega pa sad to?????zagrljaj 

A to za razne komentare nebitnih ljudi imala bih da pricam jedno nedelju dana, sebe hvatam kako vec na takve komentare postajem veoma drska, meni ne smeta, a kome smeta neka se okrene i ide ili neka stavi vode u usta i cuti. yes 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 21/9/2013, 21:38

Dobro vece!

Au kakav dan:D Very Happy Very Happy I to zahvaljujuci Meti, njenom muzu i njegovim roditeljima , hocu reci svekrvi i svekru...zacinise mi dan!!!! Popodne sam provela u njihovom drustvu, cak sam i `talijanski pricala hahahaha...dobro, POGLEDALA sam u ceduljce, no trudila sam se. I Anci nauci koju:D 
Sta reci za divnu porodicu....Stvarno, ali stvarno ne pamtim da sam se ikada tako prijatno osecala u drustvu stranaca, starijih ljudi...koji likovi, ma divota! David LEGENDA!!! Ova rec savrseno mu odgovara. Meta ima sjajnog muza...mada ni nasa Metica nije za bacanje, jel tako! TAKO!
Nasli smo se u manastiru Tronosa. Udjoh i ja:D po prvi put i moje dete je uslo manastir. Objasnih joj zasto tete klece, zasto nose te crne haljine i zasto pevaju. Zadrzali smo se tu oko pola sata pa pravac gde drugo no tamo gde moze da se jede. U konak Tronosa...prelepo zaista. Videcet slike samo kada mi Meta posalje fotke mejlom. Ona i njm su sve vreme slikali, ima 100 slika, bez preterivanja. Meta je parlala mal vako mal nako po naski, sa Davidom sam cak i na srpskom pricala a i na `talijanskom sa dodatkom spanskog i engleskog i uz pomoc ruku. Vreme je proletelo, naravno kao i uvek kada si sa dragim ljudima. Morala sam krenuti prva jer Ancika u pola devet uveliko spava. Ostavila sam moje drage ljude da zavrse vecericu. Osmeh mi ne silazi sa usana. Italijani, hvala vam od srca!

Lilya draga jadan nas macan, kako se samo prepao. Koji kreten maleni, pa sta trazi i sta njuska tamo gde ne treba???? Ccccccc mazuljko jedan sareni. A majstor kompletan idiot!

Cufta sta je sa tobom? Daj javi kako ti je.

Nina draga neka vam je srecna godisnjica!

Leptirko bravo za seku i za odabrane stihove.

Jamajka e vala eto me. Meni jezici idu od ruke, neces imati problema sa mnom:roll: Rolling Eyes 

Lelo evo jos jedne smrzle. Vec jaucem za letom...

Djolesku moj sredi li kucicu? Mami sa zakasnjenjem srecamn rodjus. Citam kako ste je lepo iznenadili a vas auto u povratku:roll: 

Bubi naravno da ce u provod. Decu u krevet i pravac grad.

Sojaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koji lepotan, koji mazuljko , koji kremicccccccccccccccc jooooooooooooj ugnjavila bi ga ....

Shiz hahahah ismeja se za kompletnu zimsku opremu za auto i za nestanak svekrive, taman posla...

Biksaco moja sta mi ti radis.

Mema Male, nema Tine, nema Mire...

Bak a sta mi ti snago radis?

Au vec pola 10 a poceh pistai pre 9 sati. Te kuckam, te gricnem ovo, pa wc pa pogled na tv...



maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 21/9/2013, 21:43

Maakki jesi dobila pp?
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 21/9/2013, 21:50

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 1238284_619254401459321_1977058847_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 21/9/2013, 22:33

Maus divno za provod!
Ne radim nista, na tv nista pa se igram Razz 

Cufto, zeno, ziva li si?

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sami 21/9/2013, 23:18

caci ::Beta 1.2:(((((((
Caci mila moja, baš mi je žao Sad
Možda Vas iznenadi, iznenadna prirodna trudnoća...
Nemoj da tuguješ mila , sigurna sam da ćeš jednog dana da podariš seku ili batu Markiću, sigurna sam u to, vjeruj mi cmoka 
Ostale đevojke, jedan kolektivni za sve d 
Nemogu Vas pofatati, nisam redovna na Kutku pa mi puno novi cura od koji neznam ništa a ove stare koke plaho volEm i baš se poželim nji i njihovi pačića , dođem nagledam se, ponešto i napišem pa opet dalje...Ljubim sve redom znane i ne znane, kad budem imala više vremena doćiću ja opet lol! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 22/9/2013, 06:35

Dobro jutro drugari, jutros sam još bolje, ali daleeeko od dobrog.
Maus kraljice, kako vam je bilo lepo!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SoJa 22/9/2013, 10:15

Jutro, cure!

Cufto, drago mi je da ti je bolje sunny 

Juče sam bila sa mojim M na svadbi njegove koleginice, nije bilo loše, msm, svadbica vesela, ljudi lepi, al ja baš ne volem ta zbivanja. Posmatrala sam okolo i videla kopije nekih ljudi, da ne poveruješ koliko ima sličnih ljudi Shocked . Jedan tipus, koji je sedeo za našim stolom, preslikani Lenard (serija Štreberi).  b Upiških se od smeha kad sam skontala na kog mi liči  b . Bio je jedan koji liči na pokojnog glumca Zablaćanskog, isti, brate mili. I neka cura koja ima istu facu kao sestra naše drugarice, iste mimike kad peva, smeje se... samo joj je boja kose drugačija... Eto, nije mi bilo dosadno, ne znam dal je od vina, obično ne skeniram ljude, jbg...

Hvala na komplimentima upućenim Bingu osmeh srce . Sutra dolazi na vakcinaciju, gnjavaža mu ne gine, jedva čekam igra 

Komentari pojedinih ljudi na račun kućnih ljubimaca i mene izluđuju, al, kad ljudi nemaju širinu, ne možemo mi tu ništa. Nek se nose u lepu...

Sad se bacam na čišćenje stana i sve vas ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 22/9/2013, 11:03

Dobro jutro!
sedoh da popijem kafu i da vidim ima li vesti od Ćufte?A ona već ranom zorom pisala..,drago mi je da si bolje:aa15: sreca Je l to neki virus?

Mima,kažeš divan provod sa italijanima i Kometom?Otkad ja nisam bila u Tršiću:oops: Embarassed ,još od osnovne škole.

Ja danas idem kod tate da pečem paprike za friz.Zvala sam još dve drugarice i sestru od ujaka.Lepo je vreme,sedećemo u dvorištu.Odoh sada da se spremam...pozdrav.

Caci,mila,žao mi je:aa102:ff  biće uskoro.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 22/9/2013, 11:08

TiMajka, blagiš se tebi. Ja sam to obožavala. Svi u bašti radimo a na kraju taja kuva ajvar. Bio je to naajbolji ajvar na svetu. Sada ga sve redje jedem jer jako malo njih liči na njegov.
virus, virus, mamu li mu...... I peglala bih i sve radila samo da mi bude dobro.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 22/9/2013, 11:11

Dobro jutro, zene lepe!
Cufto, ne daj se!!!
Soja, izljubi Bingica!
Jamajka, vredna zeno!
Maus, lep provod si imala! Ni ja nisam bila u Trsicu od osnovne, ali se secam kao da je bilo juce!
Ja odoh da cistim stanista mojih cupavih i pernatih drugara. Muz sutra ide u BG na svirku. Preskacem, jer zbog toga ne bih mogla da dobijem slobodan dan, a trebace mi ove godine, zbog odlazaka kod doce! On uvek moze da radi duze i da nadoknadi!
Danas cu da kuvam nesto lepo, a od sutra krecem naveliko!
Ovaj vikend sam se lepo odmarala.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od plavaptica 22/9/2013, 12:23

Caci, zao mi je sto ovoga puta nije uspelo, ali sam totalno sigurna da uskoro hoce. Ljubi nam Markica.usne usne 
Poljupci za sve do jedne, otimam se sa Anom za tastaturu, cekam dr da je pogleda i kaze mi da li da je vodim kod lekara, posto je nocas izgorela od T, kaslje, jezik potpuno beo....
Odoh...
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 22/9/2013, 15:33

Nemam puno vremena, generalka ide mnogi sporije nego sto sam planirala.
Dosla da proverim kako nam je Cufta. Mrdas Cufta, mrdas... Sutra ces biti jos bolje yes

Odo, lom zove Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Shizika 22/9/2013, 16:12

Caci, v , i ja se nadam da cesh se uskoro i "prirodno" iznenaditi.
Cufto, oporavljash se, dakle virus te se dochepao. Ne znam jesi li mijenjala broj mobilnog tel., tekstirala sam te, izgleda nije stigla poruka. Da si nam uskoro k'o nova ili josh bolje: dobra, stara. zagrljaj 
Neshto sam u strci, svima smiledraw
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 30 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 39 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu