KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 31 od 39 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od filipa.panko 22/9/2013, 16:34


Lelo evo jos jedne smrzle. Vec jaucem za letom.. rece Maus. I ja isto, vec se pitam kad ce bre vec jenom leto? i +40? I pliiiivanjeee...

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 22/9/2013, 20:59

Dobro vece neko rece:D 

Zene, prvo da vam pozelim divnu jesen, sarenu, ne puno kisnu, suskanje lisca pod cipelama, miris pecenih kestena...ode leto, a vec mi nedostaje:D Neka nam je srecna ova jesen:12a: osmeh srce osmeh srce 

Cufta dreago mi je da ti je bolje. Ljubim te dsa ti bude jos bolje.

Samiska mila, kako mi je drago videti te na ovim stranicama. Kako si ti mila moja? Kako Sinan?

Soja avatar je za cistu 10.

Filipa i ti kukas za letom.

Lilya nadam se da je lom rasciscen.

Shiz i tebi jedan veliki osmeh i zagrljaj.

Ptico kako je Anci?

Leptirko nikako da zvrljnem koju dole o tvojim drugarima. Sve sam iscitala i slike videla...ma divota. Evo, moj pernati drugar Pipi ne zaklapa, a Dzeki uveliko spava.

Jamajka poziv u Trsic ili Lo uvek stoji, pa izvoli.

Mala gde si? Pedagogija mora da je proslost. Javi se...

Tino i tebe nema, zabusantu jedan.

O Miri i da ne parlam..

Miss uziva u Grckoj. I treba.

Cekam basket da pocne, Anci spava, Milan otvorio pivu, nesto mi zamirisa...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 23/9/2013, 00:05

Veče...ili već jutro Very Happy
pročitala sam vas....hahahhaha,doduše davno,al sad nekolikk str unazad.
Leptirko,kolega, sestra ti je diiivna- i zaista,ta pesma tebi posvećeba je mnogo zvučnija na engl.
Mimiće, družila si se.... i ja bih slike rado gledala.
Drage moje,vas dve,hvala na interesovanju za oedag. da, ona jw u mom životu prošlost Very Happy
Položila i zaista sam ponosna na sebe.
Psihički-jako opterećenje,ne samo jučerašnji dan,već unazad deset...
U Ministarstvu sam bila od 13-19 h,al nisam poslednja polagala.
Katastrofa-prvo nas ko stoku terali peške na osmi sprat.a onda kašnjenje za kašnjenjem,i ispit je počeo sa dva ipo sata kašnjenja.
No-to je iza mene... trwba da dajem nalaze štitne i konačno se opredelim
za nekog od dva endokrinologa,koliko ih imamo...
već nekoliko dana imam tu uzlupanost i kao blago gušenje. Ranije bi mi se to dešavalo ,ali samo uveče. Sad ne bira mesto bi vreme...
Nina,srećna vam godišnjica.:
Soja- kuca je....odlicna Wink
Ćufta kako si ti?
Caci,devojke su ti već sve rekle... Žao mi,bre !
Sad odoh jer sam već tri puta zaspalaa,pišući poruku...
pišemo se.ljubim!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 23/9/2013, 06:36

Dobro jutro! Ja malko bolje. Nadala sam se da će brže ići na bolje.
   Parizu, identičan je državni bio i moj - pre 20g! Dobre stvari ne menjamo :)

U VINU JE MUDROST,
U PIVU JE SLOBODA,
U VODI SU BAKTERIJE!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od filipa.panko 23/9/2013, 07:37

Pariz, cestitam. Samo me zanima sto peske do osmog? Jel' i komisija isto ili postoji lift za  posebne ("slucajeve")?

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 23/9/2013, 08:30

Kolega moj, cestitam na polozenoj pedagogiji!
Cufticije, drago mi je da si bolje, a da mudro zboris, zboris. Zato ti i dadoh anticki nadimak!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 23/9/2013, 08:37

Dobro jutro!

kafa photo: KAFA 0ev3JGnoi.gif


Vodjena mudrom Cuftinom izrekom

crno vino photo: crno vino crnovino.jpg

pivo photo: pivo pivo.jpg


Vode nema, zao mi je, jos nije bakterioloski ispitana. A do tada srkucite gore postavljeno.

Cufta drago mi je da ti je bolje.


Mala moja od srca ti cestitam!!! Svaka cast! Naporan period je za tobom. Kada budes imala vremena napisi koju o mojim milim dragim drugarima.

Lepo vreme najavljuju celu sedmicu. Vec pravim plan i program skitanja.
Zive bile sve do jedne!

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 23/9/2013, 08:55

Doro jutro drugari!

Mausicehvala na posluzenju, idem redom Very Happy 

Cuftice i ja zelim da sto prije stanete na noge usne 

Pari i to je iza tebe, bravo! bb 

Pticice kako je Ana jutros, je li pala T?

Caci draga mnogo mi je zao zagrljaj 

Lylia, Milutin istrazuje Laughing mi smo sve po prozorima postavili mreze za komarce iz tog razloga. Cak i na vrata od balkona je mm napravio pokretnu mrezu, da se zraci a da ne moze napolje f 

Leptirko posebna si cvet 

Djole 20g junacki nema sta! Very Happy 

Ostale drage dame srcasti poljupci 

Kod mene radno i vrijedno Laughing i ne vidi se kraja...ovih dana bili vrijedni mesečni radovi slusali kalendar, sad mm bjezi od mene Razz
U petak bila kod gin, pregled uredan, bris napokon dobar, cekam Papa u cetvrtak... 

Odoh da rabotam.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 23/9/2013, 09:12

Jutro djevojke....divan dan danas...nadam se da ce mi ga Kometa jos vise ulepsati..a mozda uspem i Dragance da ljubnem...
Cufta draga...pa sta te to spopalo..polako..bices opet ona stara..uzmi malo red vina..red pivaaa..i ima da budes ko nova...ja u petak bila nesto poslovno na Palicu, pa nas nekoliko otrcalo do vinarije Zvonka Bogdana,obilazak i degustacija..i sta da vam kazem osim..da ako vas put nanese obavezno svratite..kazu da je jedna od 30 vinarija u Evropi tako opremljena...a napila sam se lepog vina..degustirali i crveno i belo i rose...i kupih belog ...da se nadje malo i za kucu...
Caci zao mi je draga...ali Marko ce sigurno biti i najbolja uteha i najveca snaga za buduci pokusaj...stiskam mila
Mala cestitam..samo neka je iza tebe..sto Cufta rece ja to polagala isto pre 13 g...i ista prica sa penjanjem do ko zna kog sprata...cekanja dok ne padne mrak...dobro je kad se dobre stvari ne menjaju;) Wink Wink Wink Mad Mad Mad Mad Mad 
Ostale devojke stisak veliiiiiki..odoh da sto brze zavrsim posao, ne bih li pobegla sto pre na stiskanje i druzenje
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 23/9/2013, 09:32

Dobro jutro devojke.
Volim vas sto ste tako divne d  Rekli smo da je ovo zadnji pokusaj i da se vise necemo opterecivati oko bebe ...pa ako se desi desicese ako ne imamo Marka, hvala Bogu. Bilo mi je tesko i kad sam dobila nalaze srecu pa sam bila na posao pa nisam mogla da placem a kad sam dosla kuci emocije su bile malo manje, a i Marko dobio napad nekog suvog kaslja ,da ga je za starh slusati pa sam bila oko njega i nisam bas puno mislila do veceri kad smo legli i morala sam jednu turu Crying or Very sad  da mi olakne na dusu.

Pariz devojko mila ,nisam ni sumnjala da ce biti drugacije, nego da ces razvaliti čestitamo čestitamo 
Cufto nadam se da ce brzo biti bolje poljubac 
Vidim bilo stiskanja ,blagis vama, vidim daca sledeca pa je molim da stisne jednom i u moje ime zagrljaj 
Maus kazes Anci vec krenula na plianje i uziva ,pa kako i ne bi kad je u vodi.
Lilya radi punom parom osmeh srce 
Sve devojke ljubim vas i voli i zelim lepu radnu nedelju ljubav ljubav ljubav ljubav 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 23/9/2013, 09:37

Dan jutra!

nemam ama bas nista da pisem, al mi glupo da se ne javim Razz 
Cekam Metin izvestaj i raduckam

Pozdravcic osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SoJa 23/9/2013, 09:45

Jutro, cure!

Lepo je vreme, pa ću se i ja opraviti za skitnju, juče nisam izašla iz stana Shocked 
Pariz, čestitke, draga! čestitamo 
Ćufta, drago mi je da si bolje c 
Maus, posluženje ti je prva liga, ne znam za šta bih re odlučila, al pošto je rano još, može kafica Very Happy 
Caci, još jedan stisak za tebe zagrljaj 
Ostale cure ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Mirjana 23/9/2013, 10:23

Dobro jutro cure drage sunny 
Baš mi nedostajete, ali nisam mogla da se javljam. Ja i Cvrle smo po 2 dana zdravi, pa opet iz početka. Evo od petka do sinoć je bez prekida imao temperatutru. Pre toga je imao upalu uha. Ja ostala bez glasa. Dr mi rekla da ne smem da pričam 2 nedelje i da menjam profesiju lol! u ovim godinama lol! Nisam htela da otvorim, nuđeno mi, bolovanje, ali danas već razmišljam o tome!
Tako, danju dete visi po meni, a noću, između dva plakanja(njegova), ja pišem, pišem, pišem... dok ne zaspim nad tastaturom Crying or Very sad 
To bi bio izveštaj
Vidim ima još bolesnih. Ozdravite nam brzo zagrljaj 
Odoh da se spremam za posao, na kom ne smem da pričam lol! a učenici vrište od smeha kad se oglasim! Ismejem se i ja s njima, jer jeste smešno Wink 
Kad stignem, svratiću da vidim šta ima. Do tada ljubim, stiskam d 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 23/9/2013, 10:33

Nemam vremena, ludilo neko: uspavala sam se, zaboravila pare, zakasnila za medalju, koji mi je danas pojma nemam Rolling Eyes 

Odoooo....

Pari, e nek si se ti oslobodila pedagogije. Nije mi jasno cemu bubanje, ako je potrebno da se savlada pedagogija ili sta god onda je vazno da se zaista savlada, a ne da nabubas sto moras i da posle to bubanje nicemu ne sluzi ni profesorima ni ucenicima. Pro forme, gluposti, samo gubis vreme za DZ.

Sad stvarno mooram da paliiim...
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 23/9/2013, 11:53

Mirka, želim ti da što pre progovoriš!!!! osmeh srce
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 23/9/2013, 13:21

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 554665_620101718041256_184990023_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SoJa 23/9/2013, 16:49

Evo mene ponovo Very Happy 

Bila danas u DZ da zakažem PAPA i kolposkopiju, javim se dr. pošto nisam imala zakazan termin, ona kaže da predam knjižicu, kad ono, ista neoverena! Tačnije, stoji markica i overa do 31.12. ali poništena affraid Zovem M-a i on kaže da je zaboravio da treba da se promeni markica v Poludela sam c 

Ali, sve se to dalo u zaborav kad mi je doveo BINGA!!! Ala sam ga izgnjavila i izljubila, joooj! Primio je vakcinu (kukavica je neviđena) i vratio se svojoj gazdarici. Još sam pod utiskom, ne skidam osmeh s lica,evo, baš sam ovakva Very Happy 

Ljubim vas sve  usne usne usne .....

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 23/9/2013, 17:46

Bingo je king !!! Je*eš sve ostalo!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 23/9/2013, 18:01

Ja sam danas kao ova zena sa Ninine slike....
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 23/9/2013, 20:21

leptirko nisi jedina
ja se ceo dan zezam sa sarenom salatom jer je seckam sitno nozem a pored nje sam spremila papriku i kupus za punjenje jer moj mm voli tako kisele paprike,a usput nam stigla i drva konacno da mi je danas dan u mestu tapkanje i nevidi se sta sam uradila a ceo dan se nisam vadila iz kuhinje i sa stolice se nisam pomakla ,odnosno bila sam stolica i seckala pa uzela drugi artikal do sudopere da operem i opet stolica a i dete u zabaviste spremala i isla po njega da platim sve tamo.malo se razocarala kad mi je vaspitacica rekla da nesmej uda puste decu sama da idu kuci jer ministarstvo neda jer dosad je bilo da roditelji potpisu i da mogu da idu sami a sad vise nedalju a miki oce sam da ide otkad ga pustimo da sam ode a mi odemo po njega ali sad ni to vise nedalju nego mora da ga predaju vaspitacici ili ce ona prijaviti direktorici ,jer po ministarstvu je to kao nebriga o deci a vaspitacica kaze da joj nije jasno sto tako a oni ih uce da budu samostalni a po ovom nemogu biti samostalni kad im nedalju da idu sami u vrtice jer ima dece koja imaju i po nepune 7 g a ima i onih koji imaju 5.5g jer ih tako kaci skolsla godina.miki je sa 6 g i mesec ipo dana kreno u vrtic a marija ce sa 5,5 g i nju sam tela pustati sa mikijem jer sam sigurna u njih jer oni meni od 3,5 g idu sami u radnji ito preko ulice jer znaju da paze kad kola idu lepo stanu i sacekaju da prodju
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 23/9/2013, 20:37

Ministarstvo..... Od njih retko sta pametno covek da cuje. |Ovamo se zalazu za prava dece, a od njih prave mediokritete . Ma, strasno, ali sta da se radi. Meni je najbolje bilo kad je bivsi ministar prosvete uveo pravilo da se matura slavi u sali, a u mojo skoli uslova nige. Generacija pre moje je slavila i bas mi je bilo tuzno, kao igranka u posleratnim filmovima. Ja sam prosle godine pisala molbu i dopusteno nam je da slavimo u hotelu, gde se uvek i slavilo. Bezbednost dece... Ko o njima brine  kad se zapiju posle maturske veceri, a prodaju im se alkohol i cigare?
Zenja iz obliznje prodavnice im je poslednji dam skole prodala pivo u 10 izjutra. Kad sam videla da klinac nosi pivo, odmah sam oduzela i otisla u prodavnicu da svasta kazem prodavacici, ali sam smogla snage da ostanem kulturna, samo mi iz glave ne izlazi taj zmijski osmeh. Njima prodaje pivo, a mame i tate pre toga kupovali hleba, a ona ih gleda i ceri se.
Kad god je vidim, dodje mi da je zadavim tako cinicnu!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Orline 23/9/2013, 23:09

Dobro veče društvo Very Happy 
Nešto mi je dečkonja u fazi čupavice pticine, pa mi slabo dade vremena Very Happy A posle pročitah da se i ptica javila i nadam se da je Ančica dobro. Mrzim temperaturu
Na struju 24h, pa još četvorke u najavi i nespavnje hroničnooo...Proći će, naravno, al nikako do Kutka.

Pariz položilaaaa, i ja se sećam te smaračine po ministarstvu zvane državni ispit Rolling Eyes

Mira se javila, valjda je Cvrle malo bolje, bem ti imunitet i jaslice. Al kad to pregrme, biće sve potaman.

Maus, nadam se da nije bilo više kradja, pa ni na kasi u prodavnici zakinutog kusura. Dosta je od tebe. Bravo za plivanje, Anči ti je zmaj, majke mi. (Na mamu Wink  )
Kometa mazi tibu u NS i uživa, videh gore izveštaje, baš me obradovala.

Bingo je kao meed, majke mi. Lepši od overene knjižice.

Dacini indijanci dobro, tek videh da je Andreju sad sve OK, hvala Bogu.

Ćufta, šta bi to, jarane...Bem ti viruse, nadam se da si bolje.

Jamajka, divno druženje, volim miris jeseni, tu ubrajam i pečene paprike, pa još u društvuu, ihaj. I ovde pominjem putopis iz Afrike Wink 

Caci, baš mi žao...Baš...Znam koliko ti je stalo, ali se nešto neda. Bem mu miša. Doći će, samo što košta živaca, kad bi čovek mogao da se ne sekira u medjuvremenu Rolling Eyes 

Sami se javila igracice 
Bak, znaš li da je ponedeljak Wink (ti nam menjaš adriatiku po pitanju petka , hehe)

Šizo, popušta li strka? Gotovi odmori, opet posla, jel?
Lilya, jel gotova generalka?
Djole, ubih se od smeha na rečenicu MM i ja za Novu godinu jubilarnih 20 affraid od čuvenog pitanja -bi li ti...? lol! Kakva kraljica. Sve u redu sad?

Nina, i nama godišnjica bila 21. Very Happy  Sećam se da isti datum slavimo

Uhhh, baš sam ponosna koliko sam zapamtila, a i malecki se nije probudio čitavih pola sata Laughing Pa mi dozvolio. Jedva zaspiva uveče, šou.

Ljubim vas sve, koga izostavih, do godina je ne do namere lol! 

 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 24/9/2013, 07:35

Drage moje,

danas krećem u neke veoma važne pohode. Držite mi pesnice, čujemo se u petak - subotu! Kad sve bude gotovo, pričam.

Da li sam bolje? Za dlaku, ali nema odustajanja zbog vrtoglavice!

Da budete dobre u međuvremenu!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 24/9/2013, 07:56

Jao draga moja Cufto...drzim fige..jakoooooooo...nadam se da ce biti uspesnooo i onako kako ti zelis...ljubim i mantraaaam...molitva molitva molitva molitva molitva g g g 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 24/9/2013, 08:06

Jutro i ostalim devojkama...
Juce diiiivan dan bio...nisam uspela da vidim trudnicu Draganu..ali smo se cule..a cula sam i da je mlooogooo lepa i veliika..i nasmejaaaana..pa mi dosta...uspela da vidim Metu kometu...cak smo se nekako od silnih pregleda i navatale na kafici jedno pola sata..samo da vam kazem da ona vozi ostatak porodice...i jos pusi..e tu je pala pickaza..sta cu morala sam...a i obecala sam joj P... pa da ne bude da lazem..lol! lol! lol! lol! Ona je divno..blista..nesto mi se prolepsala..lice joj se podmladilo..rekoh da bi mozda i ja mogla na trece dete umesto na hijaluron:lol!: lol! lol! ..sve prglede je obavila..rezultati super..ali to je vec ona napisala u dnevniku.../Mina se izigrala malo sa njm i njs...bili su joj vrlo zanimljivi..Meta samo da prijavim da je pricala tati kad je dosla kuci da su David i deda, tako ona kaze, lupali po stolu i duvali u flase kao deca:lol!: lol! lol!  eto mozete misliti kako je to njoj izgledalo kad ona od tri godine kaze da su kao deca...ali podelila im je osmehe i poljupce na kraju...a to zaista samo retki dobiju...pored uze porodice skoro niko...tek da se zna da ste je kupili blesavljenjem po kafani:P Razz Razz Razz Razz  Morali smo brzo da se rastanemo..jer je vec pao mrak..a Mina u 20h vec uveliko spava...Sad Sad Sad Sad ali dace Bog pa cemo se druziti i to u vecem broju...Inace Meta je opet donela pokloncice..i nije mi jasno kako cu joj sve to vratiti jednog dana..hvala draga..ali zaista nema potrebe za time:12b: smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel 
Eto malo sam izogovarala Metu i njenu porodicu..a sve ostale vas ljubim..odoh da radim
I na kraju evo da zamantram i ovde za Jamajku...nisam dugo...a nadam se da ce joj ovo mantranje doneti srecu ako ne danas onda do kraja nedelje..i to onu najvecu, nevidjenu srecu:aa21: family family family 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 31 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 39 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu