KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 29 od 39 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 21/9/2013, 09:26

caci ::Dobro jutro.
Dala krv u labu i dosla na posao.Sad cekam da mi jave
Ovo je jedini smajlic za navijanje kojem mogu da se setim koda igracice igracice igracice igracice igracice
Caci, draga, jako, jako navijam i mislim na tebe i nekako, ma sto posto je to to yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 21/9/2013, 10:14

Dobro jutro!
Soja, i ja razumem sto si se vezala za divnog malisana! Dobro je da mu je bolje!
Lili, najezila sam se dok sam citala. Nadam se da se nece  desavati takve nezgode.
Caci, navijam za divne vesti! igracice igracice igracice igracice igracice 
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od buby 21/9/2013, 10:18

caci ::Dobro jutro.
Dala krv u labu i dosla na posao.Sad cekam da mi jave
b b b b b b b b b b 
d d d d d d d d d d 
vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
...caci ajd taman da nam pravis drustvo:aa103: 
jaaaooooj...ja sam se zaljubila u Binga..mali je i sladak reci mi jel to trobojni gonic,ja tog psa zelim...i obozavam...boze kako je lep
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 21/9/2013, 10:49

Dobro jutro od mene iz Beograda! Very Happy Trtebalo je danas da idemo u Sokobanju, ja sam za, ali ovi moji su protiv jer treba da se odmorim, ako uspem da ih ubedim odosmo, ako ne... zujimo po BG-u i dosadjujemo se. Rolling Eyes 
Nista nisam citala, jer ovi moji ne staju da pricaju. Rolling Eyes 

Lilya, bice MIlutin dobro, ne brini nista, samo je bio previse radoznao a nije uspeo da proceni da ne moze da se vrati.

Caci, nvaijam puuuno da nam se pridruzis i nekako verujem da je doslo tvoje vreme po drugi put!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 21/9/2013, 10:59

Cici, navijam i prashiiiiiim!

Lily, samo kad je on dobro. Mojoj drugarici sijamac skocio sa terase, 4. sprat, al bio februar, pa nije odoleo, vratio se posle dva dana, dva kg laksi al srecan i ispucan:-).
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 21/9/2013, 11:03

caci navijam da bude lepa betica danas
ja imam dozvolu 19 g ali u zadnje vreme jako malo vozim jos me svi zezaju da smo kola uzeli novija samo zbog mene da bi vozila jer nam golf zeza sa menjacom ko oce da ga ukrade nikad nebi znao da promeni brzinu
ali ko zna mozda cu i poceti voziti zbog dece sad kad krenu obaveze i kad dedi dosadi da izigrava taksistu ali kad je klizavo i sneg nema sanse da ja sednem za volan
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 21/9/2013, 11:07

nama danas 10 g braka ko da je juce bilo.tela sam da pravim neku tortu ali sam na kraju odustala jer moji cekaju da im jave da se bere kukuruz pa sam toliko ljuta zbog tog kao da danas nije veliki svetac a i meni vazan datum.samo cu napraviti kraosane kasnije a mm nam je obeco da ce nas negde voditi sve cetvoro .kazem kad se niko drugi nije setio da nam i cestita u kuci necu nikom ni da vodim odosmo mi sami malo da lutamo ako danas nebudemo istovarali koukuruz ili cemo sutra da odemo meni svejedno samo da obelezimo mi ko velika porodica
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 21/9/2013, 11:09

Beta 1.2:(((((((
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lelas 21/9/2013, 11:19

Caci,bas bezveze,svi smo se nadali.Sad 
Nina srecna vam godisnjica braka ,jos mnogo lepih godina da docekate,volite se i uzivajte sa decom ,bilo to danas ili sutra!
Lilya Milutin je poceo sa avanturama,dobro je sve proslo!
Kometa,zeno moj si idol,svud stignes,tako i treba,da te ne ureknem sto bi rekli pu ,pu ,pu!
Ja se smrzo ovih dana,leta se i ne secam!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od djole42 21/9/2013, 11:24

Dan cureTci !

Caci  ,idemo dalje ,stisni Markića i tu ćeš naći snagu za nove korake zagrljaj 

Shizika ::
djole42 ::Dan žene na sve spremne !

 i naravno moje vozačice ...ide zima ...proverite antifriz ....voskirajte auto .....zamenite gume .... !
Djole, shta znachi ovo boldovano?
 
Objasnila Ninica ,dakle vosak i poliranje do besvesti Very Happy 

Shizika ::Ahhh, hvala ninice, to je valjda protiv hrdje. Mm bi to radio u jakni sa metalnm dugmadima i josh vishe izgrebao auto, dakle to shto ne voksira smatram preventivom. Very Happy 
Kod nas zimi bacaju dosta soli tako da je preventiva korozije  ,odozdo body zaštita ,odozgo vosak ,em se auto usija baš onak lepo ,em je zaštićen od kiselih kiša i soli .

Nina ,srećna godišnjica i da svaka sledeća bude još lepša i radosnija:aa5: 
MM i ja za Novu godinu jubilarnih 20 affraid od čuvenog pitanja -bi li ti...? lol! 



KoMetaK Ljubim,stiskam ...ak se zaputiš u Banju cimaj ,dotrčim ,stisnem Very Happy 
Sve ostale cure ,znate da vas Djole vole i prati i stiska i tako .....
Odoh da malKo sredim kućicu jer posle 100 god nisam u radnji u subotu !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 21/9/2013, 11:26

Caci bas mi je zao!
Nina srecna godisnjica jos puno da proslavite u ljubavi kao velika porodica.
Lili bice mali nestasko dobro!
Meta uzivajte u skitnji po bg

Ja sredila friz mozda odem u neki provod veceras!
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od buby 21/9/2013, 11:27

caci ::Beta 1.2:(((((((
tuga poljubac 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 21/9/2013, 11:36

Nina, srecna gpdisnjica!!!
Caci, zao mi je jako, ali nikada ne prestaj da verujes.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 21/9/2013, 11:40

Uh Caci draga, mnogo mi je krivo. odmorite se koji mesec, pa kad budes spremna vi opet na ivi. a mozda te vec sledeci mesec iznenadi poz beta iz prirodnih radova. treba iskoristiti te hormone pridodate, dok su jos u telu. ljubim i stiskam jako.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 21/9/2013, 11:41

Nina, srecna vam godisnjica ljubavi! da trajete dugo dugo godina.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 21/9/2013, 11:43

Bubi80, samo napred, ako odes u provod, sljusti jedan vermut za mene.:-)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 21/9/2013, 11:43

Caci, mnogo mi ja zao draga Sad
Jako te grlim.

Dosao majstor i kad je video macku krenuo da obajasnjava da moramo da je izbacimo ako imamo malu decu. Doslo mi da ga odma izbacim, ali mi treba voda. Uh... Kako sam popipi!!!! On zna. Kako da ne. Msm, nisam ga pitala za misljenje ako cemo iskreno.

Milutin se ponasa kao da nista nije ni bilo. Krelac, kazem ja.

Nina, srecna godisnjica Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 21/9/2013, 11:54

Caci draga žao mi je No 

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 21/9/2013, 11:55

Nina sretna jubilarna godisnjica braka! čestitamo

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 21/9/2013, 11:57

lilya ::Caci, mnogo mi ja zao draga Sad
Jako te grlim.

Dosao majstor i kad je video macku krenuo da obajasnjava da moramo da je izbacimo ako imamo malu decu. Doslo mi da ga odma izbacim, ali mi treba voda. Uh... Kako sam popipi!!!! On zna. Kako da ne. Msm, nisam ga pitala za misljenje ako cemo iskreno.

Milutin se ponasa kao da nista nije ni bilo. Krelac, kazem ja.

Nina, srecna godisnjica Very Happy
Jako me nervira kad ljudi sebi daju za pravo da komentarisu ono sto ih se ne tice! affraid
Jednom prilikom sa pitala mog dr da li je problem sto mi je krca u kuci. On mi je rekao da zivotinje mogu samo pozitivno da uticu. Pa necemo valjda deci stavljati u usta zivotinje? Svasta! Redovno cistimo, posebno u periodu kad se linjaju!
Lili, nemoj da se nerviras!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 21/9/2013, 12:16

Drage moje žene, imam veliku želju da podelim sa vama sadržaj čestitke koju mi je poslala sestra iz Kanade. Ne prestajem da čitam te reči koje me hrabre. Moja sestra je jedna jaka, uspešna i pozitivna žena, koja me podržava iz daljine.
 
         You are succesfull because you think deeply.
         feel strongly, and care passionately
         about the things that are important in this world.

         You are succesfull because you have so many strengths,
         so many talents, so many gifts that you share with others....
         You are succesfull because you never give up,
         you never give in, and you never stop going after your dreams...

         You are succesfull in every sense and meaning of the word.
         Because you are not afraid to be yourself,
         to try something new, to make a statement.
         Congratulations- You So Deserve It.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 21/9/2013, 12:35

caci jako mi je zao bila sam ubedjena da ce biti velika

leptirko oces da prevedes cestitku jer ja nemam pojma engleski
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 21/9/2013, 12:38

ubacila sam na krstaricu i dobila ovaj prevod dal ije to tacno
Ти си успешан зато што дубоко размишљамо.
осећају снажно и страсно брину
о стварима које су важне у овом свету. Ти си успешан, јер имате толико снаге, толико много талената, толико поклона које делите са другима .... Ви сте успешно јер се никада не одустати, никада попустити, и никада престати ће после ваших снова ... Ти си успешан у сваком смислу и значењу те речи. Зато се не плашите да будете своји, да пробате нешто ново , да да изјаву. Честитамо Ти-Па то заслужујете.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od hany 21/9/2013, 12:55

Cacii zagrljaj 

Nina sretna godisnjica
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SoJa 21/9/2013, 13:15

Caci, žao mi je baš zagrljaj 

Nina, srećna jubilarna godišnjica osmeh srce 

Pozdrav svim curama ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 29 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 39 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu