KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 34 od 39 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 26/9/2013, 09:19

Dobro jutro sunny Baš lepo i sunčano Very Happy 

Caci, divni ste vas troje srca srca srca 

Ćufta, držim pesnice danas jakoooo igracice igracice igracice 

Pariz, čestitam ti na položenom ispitu, bravo bb bb bb 

Soja, nedostaješ Bigliću, srce malo srca srca 

Bak, možda imaš pesak ili kamen u bubregu, pa odatle krv. Odmah kod dr yes


Odoh da radim, a baš mi se neda Rolling Eyes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 26/9/2013, 09:57

`Jutro!

bak ::Dan jutra!

Maus, zeno, nemoj da me brines, svrljni neku love 


Definitivno cu morati kod dr, moj uroloski problem se ne smiruje, naprotiv, nista zivo mi ne pomaze (a da nije antibiotik, to ne pijem) od jutros ima i krvi u urinu i bas sam se zabrinula. A boli, kao da je neki fizicki problem ne hemijski, mikroboloski ili kakav god.  Jos samo da smislim kod kog dr, kod opste prakse verovatno Rolling Eyes 

Idem, toliko me nervira to sve da mi je koncentracija nula Mad 
 

...o srce drago pa sto se sekiriki zbog mene:D Pri kraju mog izlaganja, koje nekada zna da pooooootraje cu napisati sto me nije bilo 2 cela dana, mo`s misliti:roll: 

Sta te spopalo mila moja? Pod Itno kod dr, mora dea je neka zesca upala. Mozes li uzeti slobodan dan pa odmah kod dr? Ljubim te i nadam se da ce problem brzo biti saniran.

Cufta mila, sta god da je, cvrsto ti drzim pesnice i jedva cekam tvoj raport. I ne sumnjam u tebe i znam da ces uspeti ma sta god da je u pitanju.

Mala kakav avatar, kakav avatar!!!! Ma divota. Pisacu na temi o sportu za decu ili u njenom dnevniku o trninzima plivanja. Uglavnom, prezadovoljna je iako ni malo nije bio lak trening. I jedva ceka vikend.

Tinoooooooooo zeno skitaro:

Biksi tuJ sam.

Happy ja nic ne vidim na ovomm vk. mlooooooogo bre veliki.

Cicsa mila moja ovcice, bitno je da si se vratila u kolosek.

Shiz zamisli da nam Cufta javi : KUCA NA MLJETU JE NASA:D 

Twinsi uzivala si kod roditelja. Divno!

Lilya kako si danas?

Meta gde si sada? Budapest ili Italija?\

Djoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee juhuuuuuuuuuuuuuuuu

Orliska lepo te videti na ovim stranicama, mada znam da imas jako malo vremena.

daci i vi ste imali lepo druzenje sa otkaceno familijom iz Italije:12a: 

Hany:aa103: 

Twinsi jos malo i rodjuuuuuuuuuuuuuussssssssssssssss:aa105: vv vv vv vv 

Jamajka nadam se da ce kofer ubrzo stici na vasu adresu. I svaki dan navijam za vas:D 

Niny dobro se vratila i ne sumnjam da je bilo prelepo.

Nina nasmeja se ovim slikama i komentarima:lol!: 

Caci draga neka vam je srecna godisnjica braka i i jos mnogo lepih zajednickih godinica vam zelim.

Soja za sve dobre rezultate od srca navijam.

Maaki vrednice i zimnica i dvoriste, ma sve tipitiop.

Ptico kako je nasa slatka Anci?

U:sunny: vas ogrijalo sta ga vas je, nadam se da sam vas sve poFatala. Koga nisam nek ne zameri.
Juce i prekuce zekio net na poslu da mi je doslo da razbijem komp. Taman napisem poruku i da poslajem pukne veza i tako 2 dana. Dobro je da nisam zavrsila u Lazi:lol: Laughing Laughing Danas funkcionise kako treba a dokleN ce, ne znam.
Juce bili na Drini pa svratili u Banju Koviljacu, divno provedeno popodne. Danas isto Drina, jahanje konja, bacanje kamencica u vodu, spremili smo hranu za zivotinje kojih tamo ima u izobilju. I danas tamo rucak. Snezi i Papetu je godisnjica 30. ali posto je danas lep dan pa ga je steta ne iskoriatiti i sve zaciniti dobrom klopom, proslavicemo godisnjicu 4 dana ranije.
Sve vas grlim i ljubim i nadam se da ce poruka biti uspesno poslata.





maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SoJa 26/9/2013, 10:11

Dan, cure!

Baš je divan sunny dan. Ja se vratila sa klinike, UZ nalaz je dobar, ispričah se sa dr. Neletom, baš. Pisaću na Koracima o tome...
Sad se pakujem i palim u selo, videću moje devojčice i Binga! Very Happy 
Popodne na rođus kod kumice, i tako...
Bak, nzm da li si radila urinokulturu, moguće da je inf. Ja sam tako bila zakasala sa bakterijama i peskom, otud možda krv u urinu, kod mene se isto dešavalo. Ali da se rešiti u kratkom roku, samo ne čekaj, idi kod dr.
Maus, ti baš ispisa esej Very Happy Potpisujem sve što si napisala, da ne ponavljam.
Sve vas grlkam jako zagrljaj ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 26/9/2013, 10:35

Maus, bre, kako da ne brinem, nisam navikla da te nema love Ljubi plivacicu jako, da pukne

Hvala vam. Uk radila prosle nedelje, sterilna, u urinu nema peska, samo sluzi i eritrocita, po koji leukocit. Zvala dr radi popodne, otici cu, sta cu
A nervozna sam, kao pas Mad 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 26/9/2013, 13:08

Ja da vam mahnem ff 

Dobila kujnu pa sad eksperimentisem i stalno nesto prckam, plus na poslu guzva pa ne stizem da pisem, a kucni laptop nesto zakazuje, a sa telefona bas i ne merem previse pisati.
Nema sanse da vas prebrojavam sve, ali da se setim barem ponecega.

Cufta, nista te ne razumem. Ja sam skapirala da ces se videti sa Filipom Laughing U svakom slucaju, mislila sam jutros na tebe i navijala za sta god yes Mozda bude kao sto Misica kaze Laughing 

Bak, a da se nisi prehladila? Nemam pojma, made to prehladila besiku, jajnike, meni to nekako zvuci kao da iz glave ide. Majke mi mile Rolling Eyes 

Misice, procitah za Ancicu plivacicu. Ma navijacemo mi jednog dana za nju na nekim Olimpijskim igrama yes 

Caci, sretna godisnjica braka usne Diiivni ste smajli angel 

Happy, e stvarno je strava video klip. Sad se smejem ovde u kancu Laughing 

Sladzo, nadam se da ces od danas biti raspolozenija za pisanje cmoka 

Miiiirkaaaa.... Gde siiiiiii...?

Niny, moram ti reci da jedba cekam tvoj izvestaj sa letovanja. Naxos mi zvuci bas bas obecavajuce yes 

Jedva cekam i Jamajkin izvestaj iz Afrike. Uh... bas jedva cekam yes 

Tince, bravo za spavanjac i ovde da kazem g g g g g g 

Pari, novi avatar je nemam reči  

Soja, setih te se kad sam videla ovo: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=503749886381028&set=pb.151288938293793.-2207520000.1380193425.&type=3&theater

Sigurno sam htela jos svasta nesto, ali nema sanse da se setim sad, a i pisem post vec tri sata Rolling Eyes 
Zene, uzivajte u danasnjem danu od sutra krece bljakic vreme fd 

Nas za viken ceka ajvar i dzem od sljiva, Tinin Very Happy 

Ajd, zive bile
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 26/9/2013, 14:07

Dobar dan!

Samo da vas pozdravim...Želim vam lep dan.Odoh,čeka me mm u "Šaranu"sa prijateljima,slavimo rođenje jedne,duuugo čekane devojčice.Naši prijatelji su dobili ćerku,posle 17 god.braka.radost radost radost 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 26/9/2013, 14:09

jamajka nek je ziva i zdrava devojcica a mami i tati cestitam rodjenje njihove male princeze koju su toliko dugo cekali ali vredelo je.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 26/9/2013, 17:30

Cufta samo da javi da je sve gotovo. Sutra kucici......., I sve je ok..... moam jos da cekam dok se svene zavrsi pa cu natenane da vam ispricam.
Hvala svima sto ste navijali!!!!!!!!!!! love 

Lili, Filipa je nedavno rekla da bi ponovo 40 stepeni pa sam joj ja rekla da je cekam jer sam jos malo u toplim krajevima.
I danas sam se Filipa op[pet zbog toplote setila tebe Very Happy 

Caci, divno izgledate.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od filipa.panko 26/9/2013, 19:35

E bravo nasa Cuftice.Osvetla nam obraz. Neka je krenulo po dobru. Srecan povratak kuci.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od filipa.panko 26/9/2013, 19:43

I da se zna uspeva mi ova poza sa Lilinog avatara.Doduse lakse mi je kad stojim na levoj nozi, dali to ima veze sto sam desnjak?dDesnonoga.


Poslednji izmenio filipa.panko dana 27/9/2013, 08:15, izmenjeno ukupno 1 puta

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 26/9/2013, 20:52

Filipa, uvek je jedna strana razvijenija od druge i bravo sto si uspela bravo

Cufta, i ja bih 40 stepeni pa da se ko covek oznojim, da curi sve sa mene i da sam ulepljena. Samo da mogu da budem bosa i da na sebi imam sto manje stvari. Muka mi od slojevitog oblacenja Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 26/9/2013, 22:10

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 537032_618805318163321_1892754635_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 26/9/2013, 22:25

Vece!

Cufto, sjajno, ubi me radoznalost! Jedva cekam

Lilya ne prizivaj, daleko bilo Razz 

Ja bila kod dr, poslala me na uz abdomena, zakazali mi posto je hitno za 23. 10. Shocked Mad  Sad cekam da mi sutra javi jetrva dal moze za ranije, naravno okolnim putem Mad 
Sutra rano u lab, kod vampira, a i nisam kontrolisala ks od Fronta, godinu ipo dana Rolling Eyes 

Odoh, ljubim
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od djole42 26/9/2013, 23:01

Veče cure! Stisak za sve a za Ćufticu nešto kratko i žestoko da nazdravimo tome što si završila šta god to bilo!
Sve vas vole plavuša
Djoleee!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od twinsi 27/9/2013, 08:38

Dobro jutro ff 

PETAK, jedva dočekan.

Ćufto bravo, čekam izvješataj. Baš me kopka šta je u pitanju.

Lilya po pitanju temperatura smo iste. Obožavam ljeto yes 

Maus ljubi Ančicu plivačicu. Dijete ti je čudo.

Mi pokušali sa školom plesa. Oduševljeni pošli, a tamo ni da mrdnu. Zakačili se meni za nogu i samo posmatraju. Kad se završilo i djeca izašla, oni počeli da igraju i to bez muzike Shocked i naravno neće kući. Sad stalno pitaju kad će njihova učiteljica iz vrtića da nauči da pleše, pa da kod nje idu u školu plesa. Nikako ne prihvataju nova lica.

Uh Bak tebe baš stislo, nadam se da ćeš uspjeti ranije na uz.

Toliko od mene za sada, pozdrav svima.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 27/9/2013, 09:13

Dobro jutro. I ja kažem PETAK, jeeeee radost radost radost 

Ćufta bravo ljubav  Baš si tajanstvena Very Happy 

Twinski, biće bolje kad se malo oslobode, bitno je da hoće da plešu likeit 

Bak, da nije hitno bilo bi tek iza NG. Tako su mm-u zakazali kontrolu na onkologiji za kraj novembra, treba da uradi skener, a za to mogu da mu zakažu tek krajem januara affraid Pa kako onda da dođe na kontrolu bez toga? Kažu uradite privatno No
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 27/9/2013, 09:14

Dan jutra!

Petak!!! Kad pre Shocked 

Kod mene "dole" stanje isto, katastrofa! Vadila krv od jutros, i tako.....

Djole nista ne verujem dok ne vidim Razz 

Niny sta reci....

Pogledajte ovo, ja se zamislih yes 

https://www.youtube.com/watch?v=SolGBZ2f6L0
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Tinche 27/9/2013, 10:44

Jutro cure!!! :))))

Bak, da...da se zamislis.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 65523_347099835401146_1720465875_n

Evo kafice, pa ko sta voli nek' izvoli.

Lep dan zelim svima!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 27/9/2013, 11:51

Kod Jamajke divne vesti:aa21: family family family family family as as as as as as 
Cestitam ....Boze kako sam srecna zbog vas....zivot je lep:aa68: d d d d d d d d d 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 27/9/2013, 12:04

sad sam i ja videla i bas mi drago od srca joj cestitam na prosirenju porodice i jos sto su blizanci
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 27/9/2013, 12:06

Zene dobar dan!

Udjoh sad na nas Kutak i pravac kod jamajke:aa2: radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

Kakav dan!!!!

Cufta se vraca kuci i jedva cekam sve do detalja. Cufto pozuri!

Tino hvala na kafici.

Bak kakav vk...jbt..Mislim, sta reci za zakazivanje...

Djole ti to zekis ili stvarno...Hvala na perlicama, odusevila se!

Twinsi a da ih opet odvedes. Mozda par puta da samo gledaju pa ce se polako navici.

Mi juce proveli divan divan dan. I kupali se u Drini da daaaaaa. Ma prelepa je, kazu da je juce imala 22 stepena.Posle toga nahranili konje i magarce a najmanje magare samo trckalalo za nama misleci da ima jos. Dok smo rucali gledalo nas tako tuzno i nije htelo da mrdne. Po` salate nase je pojelo:lol: Sve smo mu malo po malo davali...Krenemo kuci ono kaska za nama...koji mazuljko.
PETAAAAAAAK jupipipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 27/9/2013, 12:15

maus svaka vam cast kad sad idete da se kupate a kod mene uveliko gori vatra zadnjih nedelju dana.jeste da smo juce tek oko 8 uvece potpalili ali opet meni ladno kako kazem cim je napolju ispod 25 meni ladno i vatra mora da gori u kuci.kako me zeza jedna drugarica da ja neznam da funkcionisem kad je temp ispod 30 jer ja obozavam one jake vrucine kad su 40 jer kod mene nikad nije u kuci ispod 24 stepena tokom zime.cim vidim da je od 19-22 u kuci obavezno mora da se kresne vatrica kako se mm i ja zezamo ko ce da je kresne jer sve bude pripremljeno samo da se upali sibica.meni danas od 10 gori vatra
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 27/9/2013, 12:19

Mene nije bilo ovde poduze zbog mojih putesestvija, ali me docekase lepe vesti, ustvari prelepe!!!! JaMAJKA ce postati MAJKA blizanaca!!! Cestitke draga i ovde i da adaptacija prodje sto lakse i da 4. rodjendan proslavite ucetvoro!!! d d d d d d family 

Cufta je i dalje zagonetna, ali drzim fige da nam uskoro otkrije tajnu i obraduje i nas! yes radost radost 

Bakicka, a jesi li probala caj od persuna ili brusnicu? Ja sam imala slicne probleme, pila iste jer nisam bila u prilici da odem kod lekara i pomogli mi. Ja pretpostavlajm da sam imala pesak koji mi je napravio haos, a sve zbog vode ovde koja je puna kamenca. Od kad sam pocela da pijem vodu sa malo kalcijuma, prestalo je sve, ima tome 4-5 godina. Ja brusnicu potopim uvece u vodu, pa onda popijem ujutru taj sok koji ispuste i mnogo je efektnije nego caj. Drugo, imaj onaj recept sa belim lukom i vinom i on je super ako imas eserihiju. Probaj da uradis analize u nekom drugom labu, to mi se desavalo svojevremeno, u jednom labu urin sterilan a ja se previjam od bolova, u drugom na milione eserihije. CIprocinal je majka za eserihiju, ako zelis da pijes antibiotike.

CItuckala sam vas sa telefona u metrou, nisam stigla vise, ali sam sve pozaboravljala Embarassed Posto moram do poste da se ne zatvori, citam vas kasnije i pisem sta sam htela. Ja sam poslednje 2 nedelje prevalila na hiljade km, bila u Budimpesti, pa u Srbiji, stiskala se sa nekim curicama i uzivala sa njima, pa se opet vratila u Budimpestu na predavanja, pa me evo od sinoc kucici, u VE. Imala sam puno da citam za predavanja i ne stigoh da pisem uopste. Embarassed 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 27/9/2013, 12:28

Misu, imas par mejlova sa slicicama! Very Happy Najzad! KOji ste vi king queen da se kupate u Drini u septembru, ustvari u jesen! Shocked lol! lol! ljubav love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lelas 27/9/2013, 12:31

Dobar dan!
Vi se radujte petku,al ja radim sutra odnosno cela moja cenjena sluzba.
Cufto jedva cekam izvestaj!
Jamajka i ovde da dodam i ja da je zivot stvarno lep!
Kometak,uzivajte u vikendu!
Bak,dobar ti je savet dala Kometa,caj od brusnice!
Maus,palo kupanje u Drini,neverovatno!
Nina,pucketa vatrica koja milina!
Ostale cure ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 34 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 39 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu