KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

+7
MalaSaJuga
Blanka
Nessi
Sirijus
BabyBear
mimi85
Dora1
11 posters

Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od BabyBear 1/9/2018, 00:08

Odosmo mi na more 08.09. na Tasos I mislicemo na vas. A kad se vratimo ceka nas pakao. Dok ne odemo jurim majstore I dogovaram sa njima I nadam se da cemo nesto poceti dok smo na moru.
U isto vreme smo prodali mamin veliki stan, koji treba iseliti do 23.09. (da ne pricam koliko stvari imam u njemu), I kupili 2 koja treba renovirati I useliti.
Od mame ne mogu da ocekujem sad pomoc oko Gabi dok budem jurila majstore, jer I ona sada juri za svoj stan, tako da cu morati sveki da dovlacim iz BP I pre I posle mora.
Za sad se najvise radujem sto ce trojac biti zajedno na moru tj sto cemo 10 dana biti non stop zajedno, sto je retko jer tata radi, radi I samo radi.

Jedva cekam da vidim Gabi na trajaktu. Ne znam sto bas to Very Happy

Aj uzdravlje!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od Blanka 1/9/2018, 01:21

Sestro moja sve su to predivne vijesti i ovo je definitivno vasa godina. Cestitam na stanu neka je sa srecom. Predivno!!!!
Procitah i za emisiju, sjajno!!!! Bas si me obradovala ❤
Ljubimo vas puno i uzivajte na moru 💋💋💋💋💋💋
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od BabyBear 1/9/2018, 08:25

Blanka ::Sestro moja sve su to predivne vijesti i ovo je definitivno vasa godina. Cestitam na stanu neka je sa srecom. Predivno!!!!
Procitah i za emisiju, sjajno!!!! Bas si me obradovala ❤
Ljubimo vas puno i uzivajte na moru 💋💋💋💋💋💋
Volim te najvise na svetu celooooom sisteeeeeeeeer osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od micam 1/9/2018, 15:13

Baby neka ste se odlucili za promene u zivotu i vredi sada stvarate novi ambijent za srecne i uspesne dane i prelep zivot sa malenom Gabi.Lepo se odmorite zajedno sve troje i uzivajte u svojoj sreci.Glasacemo za tebe u emisiji ako treba i navijati iz sveg srca. love ljubav love
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od Dora1 4/9/2018, 17:30

Svim dragim dušama ovde želim da septembar donese lepe, bebeće promene!!

A Bbejbi, ti ćeš uživati na moru sa malenom Gabi. Odmorite se, čeka vas oozbiljan posao kad se vratite, ali i to je neki novi početak.

Ljubimo vas moj nemirko u mom stomaku i ja!!!  ljubav
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od mimi85 5/9/2018, 08:56

Da pozdravim septembar i ja! Kod mene hiljadu novina, više ružnih no lepih,al to ostavljamo u avgustu gde mu je i mesto i guram napred.
Dobro i pozitivno je sto sam prestala da jedem slatko, ima već dve nedelje i polako se vraćam na stari kolosek.
Nego... ja sam na glukofazu preko 3 godine, i primećujem da su mi koža i nokti katastrofalni (povezano je sa apsorpcijom B vitamina iz hrane). Poslednjih mesec dana nisam pila lekove (zaboravljala zbog svih mogućih i nemogucih gluposti) i makar mi se više ne peruta koža na licu a i nokti su bolji :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od BabyBear 5/9/2018, 09:18

Mimice, gledam ti potpis I mislim da ti je vec sad stvaaaarno vreme da ides u Zlatni grad Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od mimi85 5/9/2018, 17:48

Da znaš da mi je vreme Very Happy
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od HappyGirl 7/9/2018, 20:19

Cure, svratila posle 100 godina da vam poželim blagosloven septembar u svakom smislu. osmeh srce
Pa, blagosloveno vam bilo! Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od Sirijus 9/9/2018, 01:03

Kad pre septembar?
BB uzivajte na moru osmeh srce Neka vam je srecan novi stan, a majstori da vam brzo i efikasno sve srede.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od Blanka 15/9/2018, 00:28

Zeneeeee,

Moram da se pohvalim.da je Kosta prohodao. Mala guzara moja. Bitangica mala.
Eto, ja ponosna. Pa ko sta pije???❤❤❤❤
I pri tom, prodali stan i jskoro se selimo u veci. Tako da obrćem jos jednu turu za sve. 😃😃😃😃😃
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od Nessi 15/9/2018, 01:12

Divne vesti Blanka osmeh srce Kosta je bas napredan, svaka cast srca srca srca a super i za stan ljubav

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od micam 15/9/2018, 14:30

Ajde nazdravlje i dugi vijek Blanka nek je sa srecom.Kod vas lepa desavanja.Veliki ljubac za dasu Koleta on je bas masala veliki decak,a i za seke naravno.Sad cete imati prostora da se malo vise razbaskarite.Cestitam.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od Blanka 16/9/2018, 00:17

Nessi, Micam hvala puno drage moje ❤❤❤❤

Bas je na Kuttku neko zatisje. Ja se nadam uskoro nekom zahuktavanju. Ljubaaaac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od mimi85 16/9/2018, 20:16

Jes razbežali se i ne znamo da se vratimo!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od micam 16/9/2018, 20:40

Ajde sto se ne vracamo na Kutak al ne vracamo se ni sebi kuku lele nama.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od Blanka 16/9/2018, 23:32

Dodji sebi dok jos imas kome 😂😂😂

Rece jednom jedan lik. 😊😊😊😊
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od micam 17/9/2018, 19:53

Embarassed Crying or Very sad Embarassed
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od MalaSaJuga 18/9/2018, 07:40

Evo I mene.😂uveliko spremna zimnice, renoviranje kuce, ma haos. Docice zima a onda eto I mene na kutku.
Ljubac za sve a pisebno za Kostu😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od Sofija Veks 21/9/2018, 11:04

Evo i ja kao i Happy, nakon 100 godina dosla da vam mahnem, zagrlim, i pozelim divan pocetak jeseni, da sve mirise na bebice malene :) :*
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od Bobaue 21/9/2018, 21:12

Da se pohvalim danas sam postala strina jednog malog, slatkog dečaka d d : x Bebac dobijen iz FET-a !

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od micam 21/9/2018, 22:39

Cestitam strina nek je ziv i zdrav maleni
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od HappyGirl 24/9/2018, 22:45

Bobaue ::Da se pohvalim danas sam postala strina jednog malog,  slatkog dečaka d d : x  Bebac dobijen iz FET-a !

Bravo! Čestitke i neka je blagosloven kroz život zdravljem, ljubavlju, mudrošću i srećom osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete Empty Re: SEPTEMBAR - Najlepse boje jeseni za vesele debele bete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu