KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 28 od 39 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od filipa.panko 19/9/2013, 21:48

Maus, prelep ti avatar. Si dobila moju pp?Moje sanduce ne pokazuje da je poslata.
Divno mi sto su prestale svadje. A sad stvarno laku noc. Vapim za snom.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 20/9/2013, 06:18

Dobro jutrooo,pijem kaficu ali ne znam da je postavim. Za sve koje vole nesicu nek se pridruze :-) Jutros sam se smrzlaaa sad se otkravljujem na poslu,a kada se otkravim verovatno cu zaspati :-))) za one kojima je petak kraj radne nedelje da vam sto pre dodje kraj radnog vremena,a ja radim subotu i nedelju drugu sm,sto znaci smaranje se nastavlja dosrede :-/ ljubac svima i izvolite na kaficu!
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 20/9/2013, 06:45

dDobro jutro!
Ninice, moze kafica!
Cekam prevoz i smrzavam se! Juce su u zbornici nalozili pecku. Ima puno starijih ljudi, pa im je vecito zima.))))
Jesam smrza, ali sam juce tamo izgorela od vrucine.
Danas imamo kros. Svi prisutni imaju neku obavezu.
Lepo rece moj kolega- Kad ja imam kontrolni i pismeni, sam ga ispravljam, a kros je 2 puta godisnje i svo smo angazovani.)))
Mudro zbori, ali za dzabaka. Ponekad zavidim onim hvatacima magle!)))
Joj sto volim petak!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 20/9/2013, 07:05

Leptirko posluzi se dok je topla,da te zgreje do posla! Ja bi sad ukljucila klimu da samo malo smlacim u kancelarriji,koleginica u trecoj smeni se zaledila,sedela umotana u cebe,ali je nepalimo jer nam se spava ,pogpogotovo kad je ovakvo vreme a zagrejes se :-) Kros iskreno ja nebi,da je toplije da,ali ovako jok ja :-)
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 20/9/2013, 07:28

Dobro jutro Very Happy
Meni je bilo hladno jos 1. septembra Laughing

Spremam se za posao pa zurim. Pisem jos kad stignem u kanc yes
PETAK!!!!! Sutra cemo konacno srediti i kuhinju i kucu. Jedva cekam.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 20/9/2013, 08:22

Dan jutra!

PETAK!!!!

Sunce sija, lep dan, jest da je zima, al ja volim Embarassed yes 

Vidimo se kasnije osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 20/9/2013, 08:44

Dobro jutro!

Evo nesice i ja je volim. Nes klasik, nista 2 u1 ili 3 u1...dve kasikice i prelijem vodom kada zazuji:D 

kafa photo: crna kafa coffee-1.jpg

A ima neko ko voli crnu cemerusu, jaku...mislim don kafe. Sluzim i nju:D 

kafa photo: kafa Rahatkafa.jpg

Filipa ne primih ja tvoju pp. Pokusaj ponovo.

Daco a jes vala mudro i lepo zboris:lol!: Zaista prelepo receno:aa: yes yes 

Hany zeno pa gde si ti? Drago mi je da je sve ok.

Emilie bitno je da ste ozdravili. Ti virusi znaju biti mnogo gadfni. I mi smo ih iskusili prosle godine u ovo vreme.

Cufta i vi ste bolje.Odlicno! Zar je opet pocelo vadjenje goriva iz rezervoara. Mene to podseca na `90.

Leptirko jel` bolje sa sljivom ili kada popusti;) 

Jamajka zeno ala si ti zaredjala sa kaznama:shock: Vezi se draga obavezno. Sigurnost je na prvom mestu.

Buby 9000 vrtic...jbt bas puno! U Lo poskupelo og sa 3760, na 5000 pa mi i to puno. Ne znam, ako je ispises da li ces moci sledece godine bez problema da je ponovo upises? Ovde su i pored novootvorenog vrtica liste cekanja podugacke. Sta mi radi Dunjica? Jedva cekam da vas vidim na druzenju.

SladZo radno kod tebe, vidim.

Lilya draga jedva cekam slike kuhinje.

Bak jeste petaaaaaaaaaaaaak juhuhuuhuuuuuuuu:aa2: radost radost radost radost radost radost radost 

Mala kako ucenje?

Tinche zeno gde si?

Meta zuji, to se zna.

Masem svima, odoK raditi.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od hany 20/9/2013, 11:25

Bila malo na moru :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 20/9/2013, 13:54

Ne mogu da prebacim link sa fb ovde preko moba,uglavnom clanak je o prijavi protiv dr. Artura Bjelice za mito afera oko vto i rodjenja jednog od blizanaca sa daunovim sindromom! Meni taj dr nikad nije delovao takav,a radio mmi za obe vto aspiraciju.
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 20/9/2013, 13:57

ninica2 ::Ne mogu da prebacim link sa fb ovde preko moba,uglavnom clanak je o prijavi protiv dr. Artura Bjelice za mito afera oko vto i rodjenja jednog od blizanaca sa daunovim sindromom! Meni taj dr nikad nije delovao takav,a radio mmi za obe vto aspiraciju.
Ninice,koji sajt je u pitanju?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 20/9/2013, 14:00

Naisla na facebooku na clanak od radia 021! Mozda negde drugo ja ne mogu ovako ebg
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 20/9/2013, 14:08

ninica2 ::Naisla na facebooku na clanak od radia 021! Mozda negde drugo ja ne mogu ovako ebg
Evo ga: http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Krivicna-prijava-protiv-ginekologa-jedan-od-blizanaca-roden-s-Daunovim-sindromom.html.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 20/9/2013, 14:27

E to je to! Ljubim i odoh kuci da spavam,previse informacija u ludoj glavi za danas :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 20/9/2013, 15:09

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 46970_10200616403798852_1323552595_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od emilie 20/9/2013, 15:25

Maus,imas avatar za 10 smajli angel  hvala Bogu,ozdravismo bez doktora .cajevi,limunada su nas spasili.
i ozdravi mi tek dete ,kad ono jedna muzeva rodjaka zove da dodje .dovela dete bolesno kod doktora pa uzgred da svrati,samo rekoh da nismo tu .e vala nece lol! 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od djole42 20/9/2013, 16:09

Dan žene na sve spremne !
Kao po običaju kod mene se radi i radi i tako....
Prekjuče mojoj majčici bio rodjendan pa snaja ja rešile da je iznenadimo i odemo kod nje u PI ....razmišljale vagale dal da krenemo njenim marutijem -manje troši...plin ...manje boli dzep il da zapalimo mog pežoa i da ispraznimo dzepove ....Odluka je pala ,kreće maruti....
Lepo jutro ,hladnjikavo malo ....zenska ekipa snaja ,bratanica i ja krećemo u provod.....Provele smo baš lep dan kod mame ,obradovale je ,naručkale se,popakovale za poneti  Wink ...sedamo u autić ....krrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,zaglavio menjač u rikverc .........mrakuša već pala....majstor moze tek ujutro.....spavanjac kod majčice .
Ujutro majstor popravi ....platismo popravku ,krenusmo dalje ,na 20 km od kuće ,zaglavi sajla za gas......Buraz došo da nas šlepa .....
Naravoučenije ,uštedele smo ,samo tako lol! lol! lol! lol! lol!

Eto malo da vas nasmejem a sad odoh da redjam robu ,stiglo 500l antifriza  i naravno moje vozačice ...ide zima ...proverite antifriz ....voskirajte auto .....zamenite gume .....i tak .
Ljubim !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 20/9/2013, 18:17

Ih Djole, kakva akcija! Samo da nije dosadno! :)

Samo da vas sve stisnem!

Druzili smo se sa lolipop, njenim muzekom i Danicom, i ugnjavili smo im dete samo tako! A ona je jedna lepotica, umiljata mačkica, koja već tako slatko kaže mama, da se čovek rastoči u baricu! A oke samo šaraju, repić na vr glave, devojčica prava! I ne buni se kad je gnjavaža upitanju, šećer je pravi!

Za vikend sam kod mame, Rodjeni ide na tri dana, mora gooz da mu vidi puta, prvo na dan u Albaniju, pa onda na dva dana u CG, mora da se brčne. Ide s kumovima, ima da im bude baš zabavno, oni su mu najavili da hoće da prave dete tamo u inozemstvu! Veselo!

Pratim vas sa telefona, ako bude dobra veza, možda uspem i da se javim!

Stisak za moje devojke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty ZA MAUS

Počalji od filipa.panko 20/9/2013, 18:44

Meni je utisak ne dana, vec godine bio tvoj postupak sa lopovom. Ja sam tada bila u Dojranu, zatvarala sezonu plivanja, 15-og sam se zadnji put kupala, a voda bila tooplaaa. Onda sam pokupila roditelje i slatko od
smokava i evo me u Sk. Pozdrav za tebe i tvoje lepo dete.
Evo ovo jr bila moja pp za Maus. Sto li sam je slala privatno ne znam.  Inace mi stoji u sanducetu i "nece" da krene.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 20/9/2013, 20:41

Smrza, zene drage!
Djole, kad vec pominjes kola, dovezoh svoje danas od majstora, kocnice, diskovi, pakne....
Stanjise mi budzet fino, pa sam sada mirna. Vec sam se zabrinula sta bih sa silnim parama! lol! 
Mausic, bolje je bez sljive dan posle, ali je lepo dok traje! lol! 
Pariz, kolega, javljaj utiske sa pedagogije!!!
Cuftooo, jesi li ozdravila?
Biksi, divna zeno, uzivaj sa mamom. Ja kod svoje idem jednom nedeljno, prenocim, izgnjavim ljubav tetkinu, malo se isvadjam sa sestrom, onako, konstruktivno.
Moja je, volim je, pa neka se i slazemo kao rogovi u vreci! lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SoJa 20/9/2013, 22:40

Veče, cure! cvet 
Pokušavam da nadoknadim sve što sam propustila, ali, teško je ... Pročitah danas tridesetak stranica sa koraka, drugo ništa nisam stigla Shocked ...
Nije me bilo, jer nisam imala lap top, telefon me zeza i tako to, a inače sam imala burne dve nedelje. Rođendanski poklon, koji sam kupila bratanici,razboleo se v , (ako se sećate, to je jedan predivni Biglić), pa smo jurili svaki dan kod veta, prvo antbiotici, pa infuzija zbog povraćanja, morali smo ja i M da mu ukljucujemo infuziju tri puta dnevno, sve dok se nije potpuno oporavio bio je kod nas. Pre dva dana smo ga vratili, konačno, njegovoj vlasnici. Njemu je tamo super, svi ga maze i paze, a ja sam jako tužna, vezala sam se mnoooogooo za njega i sad mi nedostaje jako... Danas sam zvala mamu da pitam kako je mališa i ona je primakla mob pored njegovg klempavog uvceta, ja ga dozivam a on, dušica, liže mamin mob osmeh srce ... jooooj

Nadam se da cu sutra pročitati i sve što sam propustila sa JUTRA

A sada da vam predstavim malenog lepotana

BINGO

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Bingo_zps063db664

Ljubim vas i grlim sve d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Shizika 20/9/2013, 23:54

djole42 ::Dan žene na sve spremne !
 i naravno moje vozačice ...ide zima ...proverite antifriz ....voskirajte auto .....zamenite gume .... !
Djole, shta znachi ovo boldovano?
Meni mm proshle zime nametnuo (doslovce) zimske gume "za svaki sluchaj", a ovde malo kad ima snijega. Nemam bash mjesta za rezervne u ostavi pa cijelo ljeto vozim sa zimskim. I josh mi je kupio neku zimsku opremu sa ashovom, pokrivachem i sl., sve fino u gepeku. Da mi nekim sluchajem nestane svekrva - pa nikako ja policiji ne bih mogla objasniti da s tim nemam veze. Rolling Eyes 
Bingo je presladak i djeluje pun energije.
Dakle Biksi, muzh kumovima drzhi svijecu lol!  Ja nikako na Lolipop da natrchim na SkypeTu, cmokni ih od nas.
Stigla i kod vas jesen?
cveće 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 21/9/2013, 00:02

Voskiranje auta,kupiti vosak i namazati a potom trljati do besvesti tj dok ne bude svuda jednako :-) to je zastita za auto,bas bude lepo posle toga,meni lepo jer gledam mm dok to radi hahaha!
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Shizika 21/9/2013, 00:09

Ahhh, hvala ninice, to je valjda protiv hrdje. Mm bi to radio u jakni sa metalnm dugmadima i josh vishe izgrebao auto, dakle to shto ne voksira smatram preventivom. Very Happy 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 21/9/2013, 09:05

Dobro jutro Very Happy

Kod nas od jutris drama. Ovaj krelac od macke je hteo valjda da iskoci kroz otvor na prozoru koji je bio na kant otvoren. I naravno da se debeli zaglavio. Kad je krenuo da se dere, nekim uspanicenim i uplasenim glasom, otkinuli smo se sta mu je. A kad smo ga videli samo sto me slig nije strefio. Nemam pojma kako je mm uspe da ga izvuce. Krelac jedan. Posle nije hteo da oda nego je lezao pa je ustao pa je sepao na prednju levu. Damo mu da jede, naravno da debeli ne osbija da njupa. Sve je smazao. E onda sam rekla nije mu nista i proci ce i evi ga sad jurca jos uvek sepajuci kao propeler u doopetu da ima.
Ja ne znam sta bi bilo da je bio sam, a tako se zaglavio Sad
Uh... Necu o tome ni da mislim.

Ja ne vozim, istekla mi dozvola. Prestala sam kad smo presli u Beograd. Plasim se te guzve i bahatih vozaca i eto...
Mm ima bas razumevanja, sto puta vezbao samnom i bidrio me, ali ja se jednostavno plasim i resih da batalim voznju Rolling Eyes

Cekam vidovodziju. Msm, kad imamo kuhinju, rad bi bio i da neko vodu poveze lol!

Soja, kuca je secer med. Potpuno te razumem sto si se vezala.
Cure, odo da sirim ves. Ajd,lep vikend zelim ljubav

Izvinjavam se na greskama, kucam sa glupavog telefona Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 21/9/2013, 09:23

Dobro jutro.
Dala krv u labu i dosla na posao.Sad cekam da mi jave
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 28 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 39 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu