KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 23 od 39 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 15/9/2013, 21:40

lilya ::

Ja sutra imam neku proslavu Rolling Eyes 
Poznata sam po tome sto volim proslave raznih sadrzaja. Msm, na sopstbenom vencanju nas bilo 11 i to mi bi mnogo. Toliko o proslavama. Sutra moram da se pojavim po sluzbenoj duznosti. Da ne pricam da to pocinje u 20:30. Ja u 21 uveliko ljubim jastuk. Carolija...

E da, pasulj imali u subotu. Mljaaaac!
Iste smo:D I po pitanju peoslava i po pitanju ljubuckanja jastuka.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 15/9/2013, 21:41

Jao mene debila:aa69: v v v v v v v Mislila sam da je stavka 6 preseljenje na Mljet a ne sto Mirke nema Kreten!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 15/9/2013, 21:44

Bolje je da Sleep  ili da vise bacam pogled na basket. Pocela dam da brljavim:lol: Miro soryyyyyyyyy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 15/9/2013, 21:47

Pa jeste Cufta bre, ko sa gramom mozga u glavi ide taksijem u pljacku Shocked 
To moze kod Tarantina i nigde vise.

Mima, vic je... Placeeeem.
Znala sam da ces me ti razumeti oko ove proslave Very Happy
A za stavku 6 sam skapirala isto sto i ti lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 15/9/2013, 21:50

lilya ::Pa jeste Cufta bre, ko sa gramom mozga u glavi ide taksijem u pljacku Shocked 
To moze kod Tarantina i nigde vise.

...i u Loznici:D 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 15/9/2013, 21:55

mima po statistici zabalj je na prvom mestu po vidu narkomana i dilera ,makar je to bilo par puta na tv i da se svi cude koliko ih ima jer je bg jako ispod nas ,oni su radili valjda statistiku po br stanovnika i koliko ima registrovanih narkomana .tako da se jako boljim za moju decu da i oni nedalj boze nekrenu tim putem ali jos neznam nikog iz mog okruzenja ko koristi drogu nego sam ocujem za pojedince i hvala bogu ja ih neznam i neplaniram da ih upoznam ali cujem od mm ili devera da su tog i tog uhapsili zato sto je dilovao.dal isam juce ili prekljuce procitala u nasoj hronici da je jedan od 51 g uhapsen ali nisu napisali ko je.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 15/9/2013, 22:16

Placem od smeha Miminoj izjavi pod 6. Mada sam i ja prvo skontala da prica o Mljetu, dok se nije ispravila, e onda sam prsla od smeha! Idi bre Mimice, bleso! A rakije ce biti, i za pice i za ciscenje prozora!lol! Fazon za drva je odlican!

A da lopovi prate kad nema nikoga u kuci, to je fakat, znam bas jedan primer iz mog okruzenja. Nisilja svuda ima, uzas...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 15/9/2013, 22:30

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 581169_616132695104825_863750675_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 15/9/2013, 23:04

MImo, bleso jedna, slatko i mene nasmeja, ali sam vic shvatila iz pete, jer ne shvatih sta je supa!!!! Ja mislila jede supu, onu kuvanu! Laughing Laughing Laughing lol! lol! Nemam na ovom kompu nasa slova, nadam se da se razume sta sam 'tela! lol! 

Gde je stvarno MIrka? Jel ozdravise?

Pari, ne rekoh ti da su slikice predvine i da vas dve mame sijate. srca srca srca Stvarno je divna ta manifestacija, pogotovu kad si mama, pa ponosno setas bebe! srca srca 

Lily, jel izmontirase majstori celu kuhinju ili i dalje fali donji deo? Kuvas li sad?

Buby, iste simptome imas ko i ja sto sam imala, sasvim dovoljno da pokaze dr da nije bila u pravu! JEsi li ponavaljala betu? Drzim fige jaaaako za UZ i verujem!

Caci, verujem da to nije nista strasno i da nece ugroziti implantaciju. Vazno je da si ti bolje, a kako sam primetila, vrlo cesto se desavaju neki zdravstveni problemi kad uspe postupak. Drzim fige jaaaako!

NEsto sam jos 'tela... ali mi mozak stao! Embarassed Embarassed Svasta ste ispisale i sve sam zaboravila, samo mi ovo ostalo u glavi. Embarassed 

Nego, mi sredismo vec sledeceg dana kuhinju i posto sam ja isla gore dole i obavestavala komsije da ne pustaju vodu, sprijateljih se sa njima bas fino i svi se ponudise za divno cudo da pomognu. Za pomoc sam se snasla, ali ima naposlednjem spratu jenda divna bakica koja je rodom iz Istre i koju su 1947 proterali kad je Istra pripala Jugoslaviji, pa smo se po tome i nas dve nekako od pocetka osetile bliske. BAkica ima sigurno 80,ali je bas vitalna i svasta nesto radi. Onog dana kad smo imali poplavu i kad sma njoj i jos jednoj komsiki rekla da sam trudna mi dala lesnike koje skuplja u obliznjem parku, pa sledeceg dana poslala po mm-u jos i ja danas resim da joj odnesem parce ledenih kocki da joj zahvalim. JAaaaaoj da ste videli samo tu srecu u njenim ocima! Kao malo dete. BAs sam bila srecna da nekog mogu da obradujem, a njoj je valjda bilo neprijatno i ode i donese mi jos kilo lesnika! Shocked Rolling Eyes Obecah da cu praviti kolace sa lesnicima i odneti joj. Bas mi je ulepsala dan. Very Happy 

NE znam koliko ce me biti, posto sam od sutra u Budimpesti, pa onda dolazim za BG, pa se vracam u BP, pa dolazim opet ovde... ali cu se truditi da vas ispratim.

Stiskam i ljubim sve, pogotovu one sto ce se stiskati na Zlatisu. ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Orline 15/9/2013, 23:53

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 59372_10201952540806048_1789980660_n
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 16/9/2013, 08:17

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 1zbm



Vidim bas ste se raspisali Shocked 

Miro cekamo vas da se javite usne usne 

Kometice cekamo da vidimo kako izgleda kolac sa ljesnicima Very Happy kad ne mozemo da kusamo Very Happy 

Kod nas od jutros prava jesen, nisam imala jutros sta da obucem Laughing popodne me ceka sudjenje za onaj mali sudar sto sam imala u martu, vec sam na iglama...
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 16/9/2013, 08:35

Dan jutra!

Caci i Buby navijam jako, jako, jako radost radost radost radost 

ja imala juce napad ludila, valjda od pojedene gomile baklava, sredila celu kucu, prozore, kuhinju detaljno, imala nekog zidara malterisao neki zid, napravila rucak, kolace, cak sam se i muza setila lol! 
Toliko od mene za ovu godinu Razz sto se kuce tice.

Mima, ne znam kako vi, ja sam se jedva smirila posle price s tobom, ne izlazite mi iz glave. Ljubi mi malu drinsku sirenu smajli angel 

Nista vise ne zznam, odoh da dremam i radim osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 16/9/2013, 08:53

Jutro drage....
Maus draga moja..napisah ti ..i dalje mislim ovama..sorry, tad kad si zvala mm je ubacio indijance u kucu i odjurio na koncert u Bg..pa sam se ja vijala sa njima oko kupanja, pranja i susenja kose...a to je malo zesci posao pa ne stigoh da se javim...sve sto sam skontala je da si ti bila toliko sabrana da ti skidam kapu..ja msm da ne bih mogla ni tel da drzim u ruci..samo bih vristala...nadam se da cete uskoro novim lepsim dogadjajima ovo potisnuti daleko u zaborav...c c c 
Buby..Caci drzim fige jaaaako...i verujem u vas devojke..i vase mrvice:qq: molitva molitva 
Kometo zeno vidimo se za 7 dana:aa15: sreca 
Mala i Tanja prelepe mamice...ali ih deca zasenila itekako:yxc: naočare naočare naočare naočare naočare 
Bak...nemoj posle da bude da i muz udje u kategoriju KUĆE za ovu godinu:P Razz Razz Razz 
Ćufto msm da na ovom forumu nema većeg MIROTVORCA od tebe...pravi si diplomata..skidam kapu osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Mirjana GDEEEEEEEE SIIII BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Nadam se samo da je sa vama sve u redu:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Sve ostale devojke izvinite sto vas ne pomenuh...ljubim vas mnoooogo...ali puna mi glava ovih svih svadja i informacija..pa ne popamtih sve sa poslednjih 15 strana:shock: Shocked Shocked affraid affraid affraid affraid lol! lol! lol! lol! 
Svadje neka ostanu iza nas necu da ih komentarisem...nisu vredne toga
Ljubim sve od reda...
E da setih se jos Lilye i hibiskusa..i casa joge...BRAVO draga BRAVO BRAVO:aa5: radost radost yes yes yes 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 16/9/2013, 09:23

Ju huuuuuu počinje nova nedeljaaaaaa
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 16/9/2013, 09:25

Dobro jutro!

Od kada nisam KVOTOVALA:D 

Tanja83 ::


Maus,jeli,hoces da kazes da sam proslog puta bila lepsa pa me zato sada nisi prepoznala lol! ?



Dakle,ne zovite nas u goste da vam stan ne bi bio kao kod Parizanke lol!  Igracke na sve strane,stekeri se pale i gase,Velja se jase,skace se po krevetima,upada u krevetce,skace po misu i tastaturi...   Shocked lol! Do sporeta nismo stigli,mama Pari zagradila lol! 


Maus,samo da znas,tj da te obavestimo,sledeca stanica si ti lol! Very Happy ! Cekamo samo da zahladni da ne moramo nista da radimo(kosimo travu,unosimo drva,krecimo,"fugujemo" ili kako se vec to kaze  b),menjamo parket i ostalo

I jos da ti kazem,pucenje nam dobro ide jos atribute da naglasimo i na konju smo Wink  Ovog puta mi Velja dao deciju majcu(kao sto se i vidi ) pa se sve skupilo,tesno,nismo mogli ni da se pokazemo  kako treba lol! 

Ma jok zeno,mislim lepa si svakako, nego sad blistas, kao da si jos omrsala i porasla hahahahahahaaha i kosa mi se cini tamnija...
Jooooooooj eto vas kod mene hahahaha dal` da glumim zubobolju ili da istrpim upad hahahahaha Draga nic se ne brini kod Mime UVEK ima sta da se radi. Ak` nista drugo da skoknes do podruma, pocepas koje drvo i ubacis u kot`o:D 

lilya ::
E sad da se malo pohvalim sreca 
Na jogi bile dve nove devojke. Zamolila me instruktorka da stanem u prvi red da mogu da gledaju od mene. Ih... tog ponosa da ste videle. Dobro se nisam kroz plafon katapultirala od srece :DNadam se da sam im bila od koristi i da su zaista imala sta i da vide Very Happy
Oooooo bravo bravo:jjjj: g g g g g g g I treba da se Falis:asd: 

plavaptica ::Dobro jutro zeneeee. Samo jedan ljub od mene, pa odohh na celodnevno rintanje. Totalno sam mrtav covek, radim radim i radim, dete je vec pocelo da me dozivljava kao slucajnog prolaznika koji ponekad poseti nju i njenog taju.
Ptico kod tebe udaran tempo:shock: 

cufta ::https://www.youtube.com/watch?v=-YgkgpBRHjs

  ovako smo počele dan
Divno!!!

djole42 ::
ja sam ti Djole što te vole bez obzira koja brojka bila lol! Dala krv -ok su rezultati  ,dajem opet u ponedeljak Wink pa vidimo hoće li se seckati lol! 
Da da bez obzira na brojke. Navijam za dobre rezultate i bez seckanja molim!

BiKsi :) ::

Od ponedeljka smo nekoliko dana na Zlatiboru, a nadam se i gostima iz Sarajeva sreca ! Bice tu gnjavaze, jedva cekam!srca 
Biksi uzivajte na Zlatiboru. Sarajce nase dobro da istiskas a onu lepoticu da iscmaces i izgnjavis za sve pare.

Sofka ::Kako god okrenes, ubio provalnika ili ne, dovoljan je strah koji ce te muciti..
Da strah koji ostaje...Da se popeo na sprat ili ja njega ili on mene...trece nema.

leptirko82 ::
Kao nas ima lopuza, uzas jedan. Upadali su i u nase dvoriste pre nego sto sam se doselila. To je jedan od razloga sto su nabavili rota, koji nikome ne oprasta upad ma teritoriju. Od tada niko nije svracao. Moj baset bi se mazila sa lopovima koja je dobrica, a nesto ne voli ni da laje.
Koliko sam shvatila, imas kuce u dvoristu. Mozda bi jedan rot ili doberman bili dodatno pojacanje.
Da. Dzeki, avlijaner ili ti DODZ, terijer kao... ma pojma nemam, udomili ga u martu og. On ulazna vrata ne moze da vidi, ali ga je osetio. ametnica moja, da nije lajao tako krvnicki i meni digao pritisak da sam morala da ustanem i da ga ucutkujem, samo bi se prevezla i nastavila da:sleep: A za novog kucova...uf. Da se Ana pita ima li bi zoloski vrt u dvoristu.

bubi80 ::

Maus jesi uspela da se malo oporavis i dodjes sebi?
Kako je Anci?Jel ispituje puno?

Ja gledala sinoc neki film i to samo deo pa se opteretila i jedva zaspala,a klinci pod virozom.Skoro pa nikako nisam spavala.

Smirena koliko mogu:D Anci ne pita vise, mada stalno crta lopova.
Sta je sa decicom? Kako su? Ljubim vas da sto pre ozdravite.

Orline ::

Meni samo nije jasna naša policija, ajd...šest minuta nije stvrano mnogo iako je tebi kao 6 godina, ali to što su promašili kuću affraid  Mogli su da odu i u drugu ulicu, a onda ništa od hvatanja.
Baš me čudi da je i u malim mestima počelo da se dešava tako nasilničko ponašanje, ja sam mislila da su te stvari rezervisane za Bg, a u malo manjim mestima da kradu ali bez pištolja i nožev<.
Kada sam zvala policiju lepo sam cula kako je rekao patroli broj 14, ali su oni sigurno pogresno culi. Patrola je bila u parku, blizu nase kuce i zaista su brzo stigli u nasu ulicu...ali dok su skontali da je pogresna kuca... pa me nazvali na fiksni..u tom momentu je Milan vec trcao za lopovom.

dr mali pariz ::
Svr svoj sam u selo poslala-kuvam pasulj zs naredna-bar tri dana-i bubam.
Srecno bubanje draga moja!

buby ::evo me Very Happy 
..sutra zovem da vidim kad moze da me primi za UZ...
jos uvek sam ok...sve super,stavljam utrogestan,ujutru je sve ok...od popodne stomak kao da sam u 5om mesecu,nocu po par puta ustajem da piskim,grudi bolne,malo porasle juuuupiiii:aa52:  sve simptome trudnoce imam ako i dalje bude prazan mesak ja ne znam od cega sam trudna al bez zezanja...inace psihicki skroz ok,spremna na sve...bas...bas...
...javljam cim nesto saznam,hvala sto mislite na mene usne 
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

SladZanaPK ::
Kod nas od jutros prava jesen, nisam imala jutros sta da obucem Laughing popodne me ceka sudjenje za onaj mali sudar sto sam imala u martu, vec sam na iglama...
Ma bice sve ok. Nemoj se nervirati.

bak ::
ja imala juce napad ludila, valjda od pojedene gomile baklava, sredila celu kucu, prozore, kuhinju detaljno, imala nekog zidara malterisao neki zid, napravila rucak, kolace, cak sam se i muza setila lol! 
Toliko od mene za ovu godinu Razz sto se kuce tice.
Bitno je da si se i muza setila hahahahahaha Carice!!!!

Miss srecan put i lepo se provedite!

Tino ljubim ja lepotane tvoje i moje.

Meta bas lepo za baku komsinku i za ostale dobre komsije.

Mirka stvarno gde si?

Masem svima. Pisemo se jos.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 16/9/2013, 09:45

Evo malo indijanaca...jedan ulepšan..drugi udaren:lol!: lol! lol! 

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 D33f

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zoxa 16/9/2013, 09:57

Misice zeno, nisam posjecivala forum ovih dana, sta vas snadje.... Svaka cast na hrabrosti i pribranosti... Aman kuda vodi ovaj svijet, cuo te da si tu i nije ga briga, bezebrazluk na nivou, evo sam ljuta....brojim ovdje sama...na stranu sto vas pljacka, tu je sigurno jos nesto u pozadini.
Za Anci hrabricu samo mogu reci, dijete ti je za primjer, ja moje nema sansi da bih mogla tako, nebi me slusala.
Uf nadam se da cete uskoro zaboraviti ovu epizodu i da opreznosti nikad dosta. Ja recmo ladno ostavim vrata koja vode na bastu...znaci da neko krene nemora se ni muciti.
Pari mila predivni ste, predivni!!! Bas jucer samo vas pricali o vama, gledao mm emisiji na tv-u o malom Parizu.
Lilya srecna nova kuhinja, sad cekam djakonije iz nje.
Meta pravis i kolace, bravooo, znaci da si se sredila. Uzas sta vas snadje.
Caci i Buby navijam za vas i vase mrvice!
Daco divni suuuuu!
Svim ostalim djevojkama zelim lijepu i uspjesnu nedelju!
Prosle godine na danasnji dan sam vidjela dvije crtice na testu!
Kod nas dosla prava jesen, tmurno i kisovito vrijeme...
Mi jucer bili u kupovini, bio vikend sa popustom od 25% skoro po svim radnjama, ludnica od guzve svugdje... Svi smo po nesto pazarili, gospojica Nina najvise dobila mi ostali sitnice. Inace gospojica sutra krece na zumbu, hehehe ja jedva cekam.
Pozdrav veliki od nas svim djevojkama!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Vuchica 16/9/2013, 10:00

Drage zene,
izvolite na kaficu-torticu! Toliko od mene za sada, vidim i da ima raznih desavanja, moram da iscitam. Mausice, hrabra zeno, neverovatno, prica kao iz filma, bilo-ne ponovilo se!!!!


Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Mjwv

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 16/9/2013, 10:01

dacans ::Evo malo indijanaca...jedan ulepšan..drugi udarenlol! lol! lol! 

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 D33f

lol! 

Hvala vam zene na lepim recima. Ja se iskreno nadam i radim na tome da zavrsim za instruktorku joge i da vremenom pocnem da zaradjujem od toga i da batalim posao kancelarijskog moljca i odlazenja po zabavama po sluzbenoj duznosti u fuckin stiklama Rolling Eyes 

Elem, Mirka se javila u svom RD, kaze pise neke planove, sta li, a i bili su nesto bolesljivi.
E da, Bak, skokni do mene dok si u takvom raspolozenju, molim te Laughing 
Meta, nadam se jednom stisku, bas, bas se nadam yes 

Mima, ako otkrijes to prebacivanje slika sa telefon, javi i meni i prosvetli me Embarassed 

Zoxa, drago mi je da te vidim ovde ljubav 

Svasta sam jos htela reci, ali me upravo pozvao neki smarac, moram da idem nesto da zavrsim i da ga skinem s vrata fd 

Ajd, zive bile ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 16/9/2013, 10:45

NAPRED za budućeg učitelja joge! Ostvarenje sna...odlično zvuči!

E, Lili, lepo se provedi večeras lol!  Zzaaam se....

Mirka će se dakle vratiti čim se vrate u ok stanje....super!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 16/9/2013, 10:54

Jutra!!
Ja kod mojih-bubam,moji kod mene-luduju Wink
Insijanci su preskatki,ali ženski primerak indijanca je veeeeweliki šarmer,aliii opasan i veliki.
Orle-iskidah se u momentu-nič drugo reći neću.Fal ti.
Mima, i svoju omiljenu knjiž.19.veka da spremam bila bi u ovim trenucima-fucking....stoga,ne diram ja tvoju pedagogiju-nek počiva di joj je mesto-i nek me ne dira Very Happy
ljubi mi bobaze mojw...kroz crtež se oslobađa duša...
Vučice-hvala na kafi,upravo srčem.
Ljubim Medu!!
Lilyo-draga,sami joga-leči dušu-pruža mir-zaista! samo napred.
Miss-si zbrisala more?
Tino,piši izveštaj o vrtiću!
Rode-ljubim tw u lepu tibu.
srećan vam početak sedmice,a meni kraj.
oooooooodooooiooh
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 16/9/2013, 11:02

Dobro jutro!sunny sunny sunny 

Što ja volim ovakvo vreme...Mi smo imali baš buran vikend i ja sam sada mrtva umorna,ali sreca .Juče smo mm i ja bili kumovi našim prijateljima.Venčali smo ih u crkvi,na Oplencu,na 10.godišnjicu njihovog braka.Bilo je diiivno...još sam pod utiscima.

Ovde se svašta izdešavalo,ovih nekoliko dana..,malo toga sam popamtila.

Maus mi ne izbija iz glave..,ljubav ljubav ljubav hrabroj Ančici,tebi i Džekiju,koji je neumorno lajao.Super si se snašla i odreagovala.

Videh negde dve lepe mame sa još lepšim blizancima..divota jedna!

Bak ,vrednice,svaka ti čas!

Daco,sklanjaj tu decu,poješću ih.Mnogo su slatki.angel 

Meta,otpočela jesenju turneju,po Budimpešti,Srbiji..i ko zna gde sve.Samo ti skitaj i uživaj.

Ćufteta,dete ti je i muzikalno i prelepo..,ja se skroz istopila.poljubci poljubci 

Caci,biće sve dobro,čuvaj se:hdwmvg: navijači1 

Ostale curice,koje ne spomenuh,sve vas zagrljaj .Odoh da radim.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 16/9/2013, 11:07

Kumo,izgore ti kesa Wink
Zoxić,zaboravih vas ljubiti!!
Hoću sliku Nine u jeku đuske na zumbi.
ljubi malu švrću,i naravno,pozdravi dragog škorpiona!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JocY 16/9/2013, 11:18

Gde ste ljudi...
Maus uzas jedan bas mi je zao da ste se toliko potresli ali sa druge strane mi je drago sto je sve ispalo ok i da niko nije povredjen...
Zene deca su vam divna davas ne nabrajam sve.
I mi juce bili na svadbi kod naseg vencanog kuma bilo je divno, savrseno organizovana svadba na kojoj se pazilo na svaki detalj...prelepo... srca 
Ljubim vas sve a Buby i Caci drzim pesnice
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 16/9/2013, 13:59

Dobar dan, zene lepe! sreca 
Nisam vesta u postrojavanju, pa vas sve puuuno pozdravlkjam.
Maus, zeno, ful kontakt, odusevljavas me!
Obozavam borilacke vestine!
Jos jednom, svaka ti cast !!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 23 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 39 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu