KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 24 od 39 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 16/9/2013, 14:10

Odbrojavam minute do polaska kuci:D 

Daco ma znala sam ja da si ti u ganji sa indijancima;) a ne da su medenjaci...vec stvarno lepa deca:12a: :12a:Na tetka Mimu:P 

Jamajka jedva cekam da vas pozovu pa ti nama da javis:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice A znas onu KOLK`O IMA SAD U KOLU CURA NAJLPEPSA JE KUMINA FRIZURA:mkjihu: igra igra 

Jocy zeno pa gde si ti? Drago mi je zbog super provoda na svadbi. Ja imam 6.oktobra moracu jedno kolo da povedem pa da podvriskujem:D 

Leptirko mogu ti pokazati par zahvata ako hoces. Sad sve nesto razmisljam, kakva su vremena dosla , da Ani pustim malo buvu o aikidu. Taman se pre leta zaljubila u taj sport kad poce lepo vreme, plivanje i sada nece ni da cuje za aikido. A nece ni da je ja malo ucim. Samo plivanje i tacka.

 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 16/9/2013, 14:16

Rado bih naucila te zahvate. Ja sam godinama trenirala karate, ali mi je to mlak sport naspram ful kontakta.
Ja sam sestricinu nagovarala da upise dzudo, ali nije htela ni da cuje, cak je i plakala. Dete ne ume da se brani, krupna je i visoka, ima snage, ali ne zna da upotrebi. Pre mesec dana je dirao neki klinja. Pokazala sam joj nekoliko nacina da uzvrati. Naravno, ne podrazavam nasilje, ali je doslo takvo vreme da nije dovoljno samo recima da se branimo!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 16/9/2013, 14:19

leptirko82 ::Naravno, ne podrazavam nasilje, ali je doslo takvo vreme da nije dovoljno samo recima da se branimo!
Naravno! Ja sam samo jednom imala priliku da pokazem  svoje borilacko umece, davne `92 godine.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 16/9/2013, 14:30

maus ::
leptirko82 ::Naravno, ne podrazavam nasilje, ali je doslo takvo vreme da nije dovoljno samo recima da se branimo!
Naravno! Ja sam samo jednom imala priliku da pokazem  svoje borilacko umece, davne `92 godine.
Nek si isprasila krivca!
Ja sam se poslednji put branila u srednjoj skoli, a verbalno se vecito borim, po autobusima, na poslu.... Uzas!
Veruj mi, da sam bila u tvojoj situaciji, ne znam kako bih se snasla.
Snaga, vestina, majcinski instinkt, kad se sve sabere, dobija se super-zena!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cici 16/9/2013, 14:38

Ovde je uvek zivo, sto volem ove strane yes 
mi smo sionoc dosli od mog brata, tamo samo sami proslavili moj rodjos. Kao prava mala porodica samo u tudjem stanu, ali bice iduce godine u svom ako da bog. bas mi je prijala ta tisina i osecaj slobode, prostora koji nemam ovde. tamo smo i spavali u velikom bracnom krevetu, naravno bez obzira na velicinu, svako je zauzeo svoju stranu tj ivicu a Njenja se rasiri po sredini yes yes yes 
povratak u realnost boli....
danas smo se igrali i klopali u vrticu, od sutra ostajemo duze. napredujemo i u tom pogledu.
mene muce sinusi, kako sagnem glavu curi i kapljei boli glavidza....procice mora.
Idem da vas citam ljubav 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Botox 16/9/2013, 15:07

leptirko , da ti nisam ja neki rod? visoka, krupna, a ne zna da se brani :)))
mima sl put kad dodjete, da me poducite :))))

ja se zenske osisala danas, under cut frizura....
progledala sam, da ne kazem , procvetala sam :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 16/9/2013, 15:36

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 1229924_579963655396962_1775911671_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 16/9/2013, 15:49

Botox, svi cemo mi kod Maus na treninge!)))
Super za novi friz! Mene mami da se stricnem, ali resih da pustam kosu, pa koliko izdrzim! Po avataru vidim kako ti dasa raste! Bas je meden i zgodan u trenerci!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 16/9/2013, 15:49

Botox, svi cemo mi kod Maus na treninge!)))
Super za novi friz! Mene mami da se stricnem, ali resih da pustam kosu, pa koliko izdrzim! Po avataru vidim kako ti dasa raste! Bas je meden i zgodan u trenerci!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Tinche 16/9/2013, 16:38

Dan jutra!!! :))))

Volim kad vas ima puno!

Kod nas se puno kradja desilo u proteklih pet godina. Mi smo vec posle prve ugradili alarm i kamere...pa da vidimo dal bi se usudili. Nemamo nista da cuvamo vise od bilo koga drugog. Nesto icnog zlata...sitnice...dokumenta...Al se sva najezim pri pomisli da mi neko ronja po najintimnijim delovima kuce...po decijoj sobici...

Misu, tebi svaka cast na reakciji i pribranosti. Ja bih se bejzbolke latila jer sa njom bas vesto baratam za sve sem za bejzbol Razz

Ljudi, ne znam koliko je pametno drzanje oruzja u kuci. Jer, sa jedne strane, mucilo bi me to da sam nekoga ubila...a sa druge...to bih uradila decu da odbranim. Nisam pametna. Po meni bolje da se sprece takve stvari.

Znam da su neki oko nas stavljalji lazne spoljne sirene od alarma i lazne kamere. Ima to bas jeftino sada da se kupi. Izgleda ko prava...samo sto ne radi nista! Razz
doduse plasi potencijalne...delikvente.

Buby draga, ima li novosti?
Mala, bubas...kako ti ide? Ljubim univerzum :*
Misu, kako se oporavljas? Nadam se da ces veceras bolje spavati... :*

Ostale devojke grlim...

Vrtic prosao super ako njega pitate. Malo se gurkao oko nekih igracaka...al dobro, nije strasno, radimo na tome. Sutra ostaje dva sata, imaju neki rodjis i skolicu sporta. i tak...


evo kafice ko pije popodne :)))


Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 I-LOVE-coffee-coffee-25055460-1280-800

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Botox 16/9/2013, 16:45

ooo, taman vreme za kafu, mi se pakujemo, pa idemo nazad za ns
natovarena sam ko magarica Very Happy
vucem vladetine male stvari, prva kolica, prijatelji dobijaju bebicu, pa da prosledimo dalje....
evo na mtv robin thicky, vladeta ne trepce, oboyava tu pesmu Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 16/9/2013, 16:46

Odoh na sud, drzite mi palceve Laughing 
osmeh srce 
Tinche kad se vratim posrkacu je Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 16/9/2013, 19:06

Srecan polazak u vrtic batici! Veliki je on i pametan decko i vec se snasao!

Nikad nisam trenirala borilačke veštine i jako mi je žao.  Moraćemo Mimu da angazujemo za ubrzani kurs. I ja krupna i visoka a ko baba! Embarassed 

Ja na aerodromu u Rimu od 5 popodne, cekam let za BP kojinje veceras u 22h. Muz me zahebo ko nikad dosad! Insistirao je da krenem ranije jer nije znao koliko je terminal 2 udaljen od terminala 1, a on iza coska. I tako sa sedim i ubijam se od sna i dosade i imam jos 2 h minimalno dok ne krenem dalje. Cekirala se online i to ne treba da radim. Jos nema besplatnog wifi ko na svim normalnim aerodromima, a sve sto sam ponela procitah. Tel mi se prazni pa ga cuvam i ne mogu ji njega da korstim. Uopste mi nije dosadno! lol! lol!  ljubim! :-*
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od filipa.panko 16/9/2013, 20:02

maus ::
lilya ::

Ja sutra imam neku proslavu Rolling Eyes 
Poznata sam po tome sto volim proslave raznih sadrzaja. Msm, na sopstbenom vencanju nas bilo 11 i to mi bi mnogo. Toliko o proslavama. Sutra moram da se pojavim po sluzbenoj duznosti. Da ne pricam da to pocinje u 20:30. Ja u 21 uveliko ljubim jastuk. Carolija...

E da, pasulj imali u subotu. Mljaaaac!
Iste smo:D I po pitanju peoslava i po pitanju ljubuckanja jastuka.
Copy paste.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 17/9/2013, 00:09

Vratih se sa proslave i recicu vam samo jednu stvar ako ikad iko bude cuo da pricam o stiklama, nek me slobodno kamenom u glavu gadja. Hebale me one i kad ih obuh. Na kraju je mm doso po mene i nosio menu narucju posto do kola nisam kogla da odem. Ocu ja da budem kao neka vazna. Tako mi i treba. To se kaze: "Umri skote zbog lepote".

Odo da spavam ako mi to stopala budu dozvolila.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 17/9/2013, 05:59

Dobar jutar, zene lepe!
Lilya, koja romantika! Nadam se da ce noge biti bolje. Ja odustala od fine obuce. Nosim samo dr Marteens sandale i dovidjens. Verovatno sam i samoj sebi teska, pa mi sve smeta!
Klackam se u gradskom, pa na jos jedan prevoz do zeljene destinacije. Ovako bih mogla i da se doskolujem, uceci u putu. ))))
Setim se kako mi je tata govorio- Uci, kako je Vuk Karadzic ucio uz svecu!
Moze, ali samo u prvom delu puta, a u drugom sedim sa koleginicom koja stalno nesto drobi, uglavnom ogovora. Tu pocinje moja vestina iskljucivanja. Ponekad i uspem.
Kad stignem na posao, osmeh je na licu, sve zaboravljam!))))
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od filipa.panko 17/9/2013, 07:29

lilya ::Vratih se sa proslave i recicu vam samo jednu stvar ako ikad iko bude cuo da pricam o stiklama, nek me slobodno kamenom u glavu gadja. Hebale me one i kad ih obuh. Na kraju je mm doso po mene i nosio menu narucju posto do kola nisam kogla da odem. Ocu ja da budem kao neka vazna. Tako mi i treba. To se kaze: "Umri skote zbog lepote".

Odo da spavam ako mi to stopala budu dozvolila.
Ja do sada (a imam ohoho god, kad san zna se bila Titov pionir) stikle i karmin nisam imala. Ni 2cm. uvek patike i baletanke, muke cipele crne na snir, mokasine i tak sl. Za svecane varijante lak crne baletankice(skupe ko djavo, al ih omam vec 10g, naravno za te prilike: svadbe, pozoriste i sl), visoka sam 164, ali sta sad, mogu vam reci da nisam nista manje elegantna od ostalih zvanica. Po meni stvar je u drzanju, a ja se time mogu pohvaliti, ledja su mi prava k'o puska, ja kad sedim retko se navlim na naslonjac fotelje, uvek pravo i kruto, pa se valjda muskulatura ucvrstila.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 17/9/2013, 08:01

Jutro devojke...ljubim sve
Lilya..definitivno si potpuno luda...nasmeja me do suza ranom zorom..hvala ti za to
Ajde diz te se devojke..ja vec drugu kafu posrkala..jer sam ustala pre pet:shock: Shocked Shocked Shocked Sleep Sleep Sleep Sleep 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 17/9/2013, 08:37

Dobro jutro!

Eto nas u novinama, mislim lopova, u Blicu na strani 14 pri dnu. Dolijali, nasa im kuca bila baksuzna pa cap, nema vise ordiniranja.

Daco zaHeba i mene po pitanju budjenja...dok Cuftu tesko:D 

Meta zeno e jes ti vala bilo juce zanimljivo:roll: 

Lilya draga izvini ali ja se ismeja, zamislila sam te na stiklama, tvoju facu hahahah i kako u sebi sve po spisku..A muzic...e sila je nevidjena:king: 

Ciculjko napreduje sto se tice vrtica:aa2: radost radost radost radost radost radost 

Boki salji sliku nove frizure. Mada tebi sve savrseno stoji od oblika i duzine pa sve do boje kose.

Batica posao u vrtic, momcina moja draga. Znala sam da ce proci bez ikakvih problema.

SladZo ajd raport sa suda.

Leptirko kod mene na treninge borilackih vestina a kod Lilye na treninge joge:aa: 

Mala kako knjiga?

Zene hoce li neko kuvat` kafu?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 17/9/2013, 08:43

kafa photo:  effe7ce611565dd2999a08f9d24b608c_we.jpg
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od buby 17/9/2013, 09:56

Pisem iz busa,preko mob...cula sam <3
Sve je ok...imamo 17 mm ,8,3 nedelja...hvala vam svima,volim vas
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Vuchica 17/9/2013, 10:03

buby ::Pisem iz busa,preko mob...cula sam  <3
Sve je ok...imamo 17 mm ,8,3 nedelja...hvala vam svima,volim vas
buby, osmeh srce 

Maus, hvala na kafi.sunny 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 17/9/2013, 10:07

dacans ::Jutro devojke...ljubim sve
Lilya..definitivno si potpuno luda...nasmeja me do suza ranom zorom..hvala ti za to
Ajde diz te se devojke..ja vec drugu kafu posrkala..jer sam ustala pre pet:shock: Shocked Shocked Shocked Sleep Sleep Sleep Sleep 
maus ::Dobro jutro!

Eto nas u novinama, mislim lopova, u Blicu na strani 14 pri dnu. Dolijali, nasa im kuca bila baksuzna pa cap, nema vise ordiniranja.

Daco zaHeba i mene po pitanju budjenja...dok Cuftu tesko:D 

Meta zeno e jes ti vala bilo juce zanimljivo:roll: 

Lilya draga izvini ali ja se ismeja, zamislila sam te na stiklama, tvoju facu hahahah i kako u sebi sve po spisku..A muzic...e sila je nevidjena:king: 

Ciculjko napreduje sto se tice vrtica:aa2: radost radost radost radost radost radost 

Boki salji sliku nove frizure. Mada tebi sve savrseno stoji od oblika i duzine pa sve do boje kose.

Batica posao u vrtic, momcina moja draga. Znala sam da ce proci bez ikakvih problema.

SladZo ajd raport sa suda.

Leptirko kod mene na treninge borilackih vestina a kod Lilye na treninge joge:aa: 

Mala kako knjiga?

Zene hoce li neko kuvat` kafu?
Eto neke koristi od mojih stikli yes Znu mi sinoc izmasirao noge i evo me danas u mojim najruznijim Camper opankama pa nek nosi ko sta hoce lol! 

buby ::Pisem iz busa,preko mob...cula sam  <3
Sve je ok...imamo 17 mm ,8,3 nedelja...hvala vam svima,volim vas
Jupi!!!!!!! f radost radost radost radost radost radost 


Poslednji izmenio lilya dana 17/9/2013, 13:58, izmenjeno ukupno 1 puta
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 17/9/2013, 10:12

buby ::Pisem iz busa,preko mob...cula sam  <3
Sve je ok...imamo 17 mm ,8,3 nedelja...hvala vam svima,volim vas
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ma znala sam!!!!!!! SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRR
radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 17/9/2013, 10:41

Buby, joj, najezih se od glave do pete, bravo cicoooooooo! Definitivno uvek treba poslusati sebe, i intuiciju. osmeh srce vv vv vv vv vv vv 

Odo sad Rodjenog da ufatim za gooz, jer kako drugacije da se izrazim, da skocim ne smem, da cugnem ne smem, ostajte mi lepe u vesele!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 24 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 39 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu