KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 13 od 39 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 12/9/2013, 13:01

Dobar dan!

Ja sam na poslu do večeras..,rešila sam da "fasciniram"novog direktora(skupljam poz.poene,trebaće mi).Mm je jutros otišao u Budimpeštu i ostaje dva dana.Večeras mi dolazi kuma,sa klincima i praviće mi društvo dok se mm ne vrati.Biće to luuudo iskustvo,s obzirom da su klinci hiper-aktivni(počinjem polako da se navikavam).

Ćufta,opet najvrednija...as 

Maus,ženo..,kakva memorija...g g g 

Kometice,izbori li se sa majstorima?Nemoj puno da se nerviraš

Bak,vrednice.Ja kad pročitam koliko i šta sve žene rade,mene bude sramota:oops: Embarassed Embarassed 

Lilya,kako si danas?Slična si mm i on je vazda zabrinut..,za mene,mamu,prijatelje,kolege,komšije,životinje,planetu...v v 

Caci:aa75: b b 

Sve pomenute i nepomenute devojke:aaa11: 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 12/9/2013, 13:11

pa od mita..od cega drugog;) Wink Wink msm znam da znas da se salim
Imamo mi jednog kolegu "na glasu po pitanju mita" i njegova cuvena izreka je "plata i nije nesto ali su primanja dobra"...povraca mi se svaki put kad to kaze...ma razumem ja Cufto tebe...i ja zivim od dezurstava ali ih mm dezura;) Wink Razz Rolling Eyes Rolling Eyes lol! lol! 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 12/9/2013, 13:23

jamajka ::Dobar dan!

Ja sam na poslu do večeras..,rešila sam da "fasciniram"novog direktora(skupljam poz.poene,trebaće mi).Mm je jutros otišao u Budimpeštu i ostaje dva dana.Večeras mi dolazi kuma,sa klincima i praviće mi društvo dok se mm ne vrati.Biće to luuudo iskustvo,s obzirom da su klinci hiper-aktivni(počinjem polako da se navikavam).

Ćufta,opet najvrednija...as 

Maus,ženo..,kakva memorija...g g g 

Kometice,izbori li se sa majstorima?Nemoj puno da se nerviraš

Bak,vrednice.Ja kad pročitam koliko i šta sve žene rade,mene bude sramota:oops: Embarassed Embarassed 

Lilya,kako si danas?Slična si mm i on je vazda zabrinut..,za mene,mamu,prijatelje,kolege,komšije,životinje,planetu...v v 

Caci:aa75: b b 

Sve pomenute i nepomenute devojke:aaa11: 
Gde me nadje, zeno draga sa zivotinjama i planetom v ja vise brinem za zivotinje nego za ljude Rolling Eyes 
Nekako su mi zivotinje plemenitije. A o zastiti prirode ne bih ovom prilikom. Bojim se da bih mnoge oterala svojim gnjavazama Rolling Eyes 

Hvala na pitanju, Jamajka, uglavnom mi nije nista Laughing 

Za mito i korupciju bi prste sekla, bez zezanja fd
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Shizika 12/9/2013, 14:43

Natrchah na dobrog vodoinstalatera, evo za Kometu ako njeni lokalni nisu dobri:
Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 1002623_684561138239023_985221416_n
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 12/9/2013, 15:03

Ma ne mogu da verujem da je zbog mene ukinut minus i plus Boze Boze


Hepi draga, nisi to trebala da uradis, meni minusi nisu smetali..
vise mi smeta sto si izbrisala moj post gde sam napisala, kako sam pomagala
roditelje i sve ostale, pa sebi materijalno nista obezbedila nisam..

molim te da mi odgovoris, zasto si izbrisala taj post?

samo da procitam sve od pocetka titinih pesmica i petokraka, pa cu da zavrsim nedovrseno izlaganje...

Mnogo mi je zao sto cu da poremetim ovu vestacku harmoniju, ali ja nisam Milijana da se povlacim bez razloga i bez dovrsene diskusije.
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 12/9/2013, 15:44

Sofka draga, zar je to bitno. Ovo je Kutak gde smo se okupili zbog dečice, one koju već imamo ili one koju čekamo ili kojoj se nadamo. To je osnovno - a ne ko je za partizane, a ko za četnike. Pre 7-8 godina sam uvela pravilo da ne razgovaram o politici ni sa porodicom, ni sa prijateljima, a ni kolegama. Politika u svakom svom obliku je zabranjena tema, kao i religija. Ne zato što nemam svoj stav, već zato što sam nemali broj puta učestvovala u raznim diskusijama i ubeđivanjima, argumentovanim i neargumentovanim, sa više ili manje kompetentnim ljudima - da bih na kraju shvatila da - niti sam ja druge ubedila u svoj stav niti su oni mene u njihov. Samo smo potrošili ogromu energiju, vreme i poremetili odnose. Tako da bih volela da se politika zaboravi i da i dalje budeš na Kutku dok čekaš jednu malu Sofku.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 12/9/2013, 16:11

Dobar dan,žene.
Mir, svuda je podne...
Muž spava, mene boli glava, ali kuvam. Radujem se vikendu.
Pariz, kolega, ide li ta pedagogija?
Žene, ljubite dečicu lepu!
Moram malo da pohvatam niti...
F&F, ljubim te pametnu! poljubac
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 12/9/2013, 20:21

F&F jesi vala pametna. Na ovom telefonu mi izlazi novi dizajn Kutka? Baš je lep!
hoće li se ova Mirjana javiti.
danas pomislih na Sofku, gde li je- telepatija!
nema gužve večeras na poslu.... Onako polako, fino......
Lili i ja tako o životinjama..... Uh...
većina vas spava.. Neka kisica je
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 12/9/2013, 21:01

Sofka ::Ma ne mogu da verujem da je zbog mene ukinut minus i plus Boze Boze


Hepi draga, nisi to trebala da uradis, meni minusi nisu smetali..
vise mi smeta sto si izbrisala moj post gde sam napisala, kako sam pomagala
roditelje i sve ostale, pa sebi materijalno nista obezbedila nisam..

molim te da mi odgovoris, zasto si izbrisala taj post?

samo da procitam sve od pocetka titinih pesmica i petokraka, pa cu da zavrsim nedovrseno izlaganje...

Mnogo mi je zao sto cu da poremetim ovu vestacku harmoniju, ali ja nisam Milijana da se povlacim bez razloga i bez dovrsene diskusije.
Sofke nije samo zbog tebe ukinut - i +

Zaista , bar sto se tice mene, neces nista poremetiti, pogotovo ne harmoniju koja vlada Kutkom koja ni najmanje nije vestacka.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 12/9/2013, 22:49

Živa jesam- mrdam, ali tempo mi i bez dežurstva ludački...
Sutra Karneval,a vreme shit...
Daco-ljubi mi Medu,please...i stisni je onako...kako bih ja.
Caci-držim palčeve!
Timajka,takođe!

Šiz-fotkica je šiz pravi!!
Sofke,dušo, ne srdi se,ljubim te ja,nežnu moju...ne trebaju nigde i i nikom rasprave, bilo kakve...ljubim te
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 13/9/2013, 08:13

Dobro jutro drugari! Kod mene veoma radno, ne stizem puno da kuckam, ali vas cituckam osmeh srce 

Shizika ::Natrchah na dobrog vodoinstalatera, evo za Kometu ako njeni lokalni nisu dobri:
Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 1002623_684561138239023_985221416_n
Ovo zovu i Plumber Crack Very Happy likeit 

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 13/9/2013, 08:24

Ne stigoh juce sve lepo da procitam od pocetka, da bih mogla svakom ko je komentarisao da odgovorim. Videcemo, ko je sudio a ko ucutkivao, a ko se pravio pravedni sudija.
Pisem popodne.

i nemojte sad zbog mene da ne pisete, slobodno se vi dopisujte..kao da me nema..
obraticu se ja svakom ovde, jer nista ne radim iza ledja(mislim na privatne poruke) kao mnoge ovde.
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 13/9/2013, 08:29

Jos nesto, maus, mnogo si brza, trpas mi reci usta(razmisli malo,procitaj dobro, pre nego sto nesto kazes). Nisam mislila na ceo Kutak, vec na ovu jugoslovensku diskusiju.
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 13/9/2013, 08:35

Sofka ::Ne stigoh juce sve lepo da procitam od pocetka, da bih mogla svakom ko je komentarisao da odgovorim. Videcemo, ko je sudio a ko ucutkivao, a ko se pravio pravedni sudija.
Pisem popodne.

i nemojte sad zbog mene da ne pisete, slobodno se vi dopisujte..kao da me nema..
obraticu se ja svakom ovde, jer nista ne radim iza ledja(mislim na privatne poruke) kao mnoge ovde.
Oprosti Sofke imam utisak da mislis da se svet vrti oko tebe.
Odakle ti ideja da o tebi neko raspravlja preko pp? I da niko ne kucka na jutrima zbog tebe?
Tvoj post a i predhodni odise besom, ironijom...a ne vidim razlog.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 13/9/2013, 08:42

Sofka ::
Mnogo mi je zao sto cu da poremetim ovu vestacku harmoniju
Sofka ::Jos nesto, maus, mnogo si brza, trpas mi reci usta(razmisli malo,procitaj dobro, pre nego sto nesto kazes). Nisam mislila na ceo Kutak, vec na ovu jugoslovensku diskusiju.
Procitah dobro, razmislih, ne brzam...lepo si napisala OVU vestacku harmoniju, sto se odnosi na uopsteno harmoniju na Kutku.

A ti si jos opterecana onom diskusijom jugoslovenskom...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 13/9/2013, 08:43

msm naaaajviše volim tursku kafu, ali ova više mami da zasladi petak 13.

[img]Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 20ff4g7[/img]
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 13/9/2013, 08:45

Sofka, jesi li se vratila da se svađaš?!  Ovo je retorsko pitanje.

    Popij ovu kafu, zaboravi na juče, idemo u nove doživljaje....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 13/9/2013, 08:48

Dobro jutro zene!

Evo sunca posle jucerasnjeg tmurnog i kisnog dana. Najavljuju lep vikend i zelim da ga maksimalno iskoristite. Mi sigurno hocemo.

Mala ludacki tempo. Ali ti si zena zmajica, sve ces ti postici. Pedagogija je mala maca za tebe. Ljubi mi pilice moje.

Shiz hahahaha koja fotka:lol!:  E bas takav vodoinstalater treba nasoj Meti.

Meta sta kazu majstori?

Fif zboris pravo:lol!: lol! 

Cufta vrednice nasa:D Koja kaficaaaaaaaaaa

Daco SAMO da dobijem sedmicu na lotou i bicete na moru koliko god zelite. Mljet, borovi, zrikavci, mir, tisina....

Leptirko jel prosla glavobolja?

Ajd za sve jedan veliki poljibac.
OdoK da srkucem ovu cuftinu kafu dok se nija ladnula.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od twinsi 13/9/2013, 09:02

Dobro jutro dobre žene!

Petak i to 13. Dobro me podsjeti Ćufto. Na petak 13. su mi se uvijek dešavale lijepe stvari, vidjećemo šta će danas biti.

Kod nas juče popodne kiša, potop fd danas se nazire sunce. Kad samo pomislim na cipele, čizme, jakne, kapute muka mi je, ali stvarno.

Pari i pores svih obaveza stižeš da se javiš, ti si queen Šta rade zvjezdice?

Ćufto ljubi Luciju, Maus Anči.

Ostale cure pozdrav budite mi dobre, odoh da radim nešto.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 13/9/2013, 09:21

Dan Jutra!

PETAK!!!! radost radost radost radost 

Uh, kako divna kafa! meni treba bar tri od jutros da dodjem k sebi yes 

Vreme sve vise jesenje, a ja bas nesto volim jesen u poslednjih par godina, mirise mi nekeko bas lepo Embarassed 

Miss, jos koliko dana? Bas vam intenzivno zavidim yes 

Kometa, resiste li problem?

Mala, ide li to bubanje? Svaka ti cast ako ti pored zvezdica nesto ostaje u glavi, meni ne bi nista Embarassed 

Twinsi, i ovde je vreme bljak, al videh kakvo je nevreme bilo na severnom Jadranu, verovatno se spustilo i do vas

Iju, Sofke, kakva mrznja i pretnje Shocked Ko li je tebe iznervirao ovih dana, kad se vracas bez dobar dan, nego odmah....
Da, diskusija je Jugoslovenska sa velikim J i tako treba i da ostane yes 
A i sto ne bi bila, pa gde pise da samo cistokrvne Srpkinje od devet kolena unazad imaju pravo pristupa? Svasta Shocked 
Ako mozemo o Veri, a nisu ni svi pravoslavci na ovom svetu pa ni ovde, onda mozemo i o Titu, partizanima, cetnicima,  sportu, kolacima, cipelama, pecanju, odmorima, deci, svekrvama, psima i mackama, zecevima ... Sve su to stvari koje cine zivot.

Ili gresim? Treba da usmeravamo diskusiju na podobnu i nepodobnu?

Dokle se vracati u proslost, valjda bas vi koji ste otisli odavde treba da gledate u buducnost vise nego mi u ovoj mocvari? Ajd da se vratimo do Turaka, bolje, necemo da gledamo napred, ajd da se vecno prepucavamo ko je sta rekao, ko kome...

Ni sljiva nam nece trebati, stacemo pod kisobran No  Mozda je tako i bolje.

Odoh, ozracih se.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 13/9/2013, 09:36

Jutro devojke..nama nikako nije dobro poceo ovaj petak 13....elem..sama ja jutros sa njima, jer je taja dezuran, spremila ih za skolu i samo jos ja da se obucem..andrej izlazi iz decje sobe..zapinje za NISTA i pada..udarajuci celom direktno na ivicu vrata..vrisak..krv svuda..place Mina i vice krv..ja dolecem uzimam ga lice mu prekriveno krvlju..ja pokusavam da ga operem uzmem krpu led..ma haos ..uz sve to krv lije svuda po stanu..Mina i dalje vristi..Andrej ne da uz vrisku nista ni blizu glave...kako sam uspela da ga smirim ne znam..nekako sam nazvala ivana i on je odmah dosao i odveo ga u decju bolnicu..nije nista starasno kako je izgledalo..rascepio je celo jedno 1,5 cm duzine..sirine 3/4mm toliko i duboko..ali posle ispiranja i sredjivanja na svu srecu nisu ga sili..nego lepili lepkom..kazu..da je sve ok..ja nisam isla sa njima..ostala kuci unezverena, povratila koliko mi je bilo lose i popila bensedin pa me evo kuckam sa posla...a Andrej vas pozdravlja izeli svima daleko bolji petak 13. nego nama

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Cdkj

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 13/9/2013, 09:39

E da a ove svadje uopste ne razumem..odakle sad opet to..jel to ono staro ili se nesto juce desavalo..sta god da je ajde mirno devojke..ovde bi trebalo da bude harmonije..ali nikako vestacke..svako ima svoje misljenje stavove ukuse..nismo ovde da bismo to menjali ili usaglasavali jedne sa drugima..nego da se pripomognemo i druzimo ukoliko smo raspolozene za to..ako nismo..bolje da se zaobidjemo..svadje nikome dobro nisu donele
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 13/9/2013, 09:40

Cekam Medu da mi se javi i stisnucu je za sve vas..obecavam...ako mi njm doizvoli toliko stiskanja:lol!: lol! 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 13/9/2013, 09:50

Joj Daco! Dobro je da je sve ok, mukica, kako su mu oke tuzne Crying or Very sad Mogu misliti kako si se nasekirala.

Stisni je i od mene, pocnite vi to par sati ranije, treba ce vam toliko lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 13/9/2013, 09:51

E jbg...bas vam je Daco bzvz poceo danasnji dan. A gle njega i tuznih oka majko mila...Bitno je da nije veca rana. I kod nas u Lo nema vise usivanja, vec bukvalno - lepljenje. Mogu zamisliti tvoj strah...i Minu kako place...Dusa mila, ljubi ga!

dacans ::Cekam Medu da mi se javi i stisnucu je za sve vas..obecavam...ako mi njm doizvoli toliko stiskanja:lol!: lol! 
Ma jasta, stiskaj je za sve nas:aa2: radost radost radost radost radost 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 13 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 39 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu