KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 22 od 39 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Botox 15/9/2013, 16:50

u pravu si pariz...

danas sam razmisljala i ja o buby, ima li iko vesti o njoj?
sta se desava....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 15/9/2013, 17:02

Ljiljo, zaboravih ti reci, daj tu sliku novog cveta hibiskusa! cvet 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 15/9/2013, 19:10

Maus draga ja ti cestitam na hrabrosti. Znaci na sve smo spremne kada trebamo zastiti dete .Ja verujem da ce te brzo zaboraviti ovaj nastan a ponajvise Ana-hrabrica ljubav 
Juce sam gledala srpski film Klopka i opet cu reci nismo svesno na sta smo sve spremni za nase dete yes 
Juce sam zavrsila na hitnu,jake bolovi u trbuhu, opet ciste na jajnicima velicine 4.2cm.....dali mi samo analgetik i nista drugo zbog ineseminacije...sta li ce biti od svega ovoga tuga 
Neznam dal sam iskomentirala slke sa parade bebe...predivno nesto i jako lepo...a jos lepse nase zvezdice sa mamom i nemirko i mazuljko...lepote nevigene naočare naočare ...a mamice blistaju srca srca 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zvoncica36 15/9/2013, 19:12

Shizika ::
zvoncica36 ::.Ljudi koji su dobri u svom poslu,a imaju odgovarajuće škole mogu svuda lepo da žive.
zvoncica36 ::Kod nas sve više ima dilera u školama
zvoncica36 ::Kod nas čišćenje kanala rade ljudi koji su nezaposleni.Upoznala sam ženu koja je preko NZS u svojim pedesetim(ekonomista)čistila kanale za 13000din mesečno.
Kad prochitam sve ovo budem zbunjena. Shocked 
Shta je "odgovarajuca shkola" u Srbiji? zbunjen 
Odgovarajuća škola u Srbiji je ona koju završiš na znanje,a to znanje možeš da primeniš.Nisu neki ljudi plaćeni mnogo više od ostalih.Čak i ljudi sa višom školom nego neki sa fakultetom imaju bolje plate.
Dilera ima na svakom ćošku,a to se vidi po dvorištima pojedinih škola koja su prepuna špriceva.U pojedinim delovima Bg.roditelji očiste park od igala pa tek onda puštaju svoju decu da se igraju.
Ljudi koji ostaju bez posla,a nisu ''podobni''za novi posao.Što zbog godina,a neki što nisu u stanju da nauče jezik.
Za mene je isto sve to šok.Neću vas više šokirati.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 15/9/2013, 19:13

Caci, navijam da bude ono najlepse!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 15/9/2013, 19:25

Zvoncice, moram da se nadovezem...ima mnogo primera da se danas u Srbiji(a to je vec neko vreme) dosta diploma moze i kupiti(iz raznih delatnosti) i zamisli sad, koliko nestrucnih ljudi radi neki posao za koji je platio diplomu, a nije zasluzio znanjem..
Sad kad smo bili u Srbiji,cula sam sokantne, istinite price,  npr.covek koji je zavrsio za mehanicara, radio kao zubar...zena mu bila asistent zubara, i kad je dobila otkaz, kupi sa muzem njemu diplomu, malo ga pouci kako zube da vadi, i otvore ordinaciju...kad je jednog coveka unakazio(sav otekao od upale) ljudi iz tog sela se skupili i umalo ga nisu lincovali..

Caci nadam se da ce sve biti ok igracice
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 15/9/2013, 19:29

Caci navijam da sve bude OK i da se uskoro radujemo. Treba nam ovde jedna debela teta beta - nije je bilo odavno. vv vv vv vv vv vv vv 
Leptirko draga, gde si nam ti? Odem na portal Kutka na deo ko je trenutno na forumu, pa onaj graficki prikaz sa kartom i lepo pise na plavom oblacicu Leptirko 82 negde izmedju Berna i Lucerna. Very Happy  Ne znam da li je nesto poludelo ili nam ne prijavljujes putovanjce, da te ne bismo gnjavili da nam postavljas slike. Wink

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 15/9/2013, 19:36

F&F, draga, kamo sreće!
Evo me kod kuće, peglam kosu, davim se, da mi barem friz bude na nivou. lol!  Toliko sam se udebelila da skoro niš ne mogu obući. 
Ove godine jurcam samo fo Fruškoj gori, a sledeće, ko će ga znati!!!
Virkam po forumu, sve sam juče odradila, pa danas malo lenčarim. Kako si mi ti???
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 15/9/2013, 19:41

Znaci nesto nije u redu, vidim da Zoxu lepo detektuje u Pragu, bas je interesantno. Mada ne hvata sve clanove. Ja sam se juce sredila kosu i sad ne radim nista posebno, malo virkam po Kutku. Psihicki se spremam na cinjenicu da je sutra radni dan. Very Happy 
Zaboravih da prokomentarisem onu divnu paradu beba, i Tanju i Pariz - prave su zenske. likeit

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 15/9/2013, 19:55

caci nadam se da nije nista strasno i da cemo uskoro cuti da je beta velika ,kad treba da ej vadis.ako mozes sto vise lezi i odmaraj se do bete
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od buby 15/9/2013, 20:00

evo me Very Happy 
..sutra zovem da vidim kad moze da me primi za UZ...
jos uvek sam ok...sve super,stavljam utrogestan,ujutru je sve ok...od popodne stomak kao da sam u 5om mesecu,nocu po par puta ustajem da piskim,grudi bolne,malo porasle juuuupiiii:aa52:  sve simptome trudnoce imam ako i dalje bude prazan mesak ja ne znam od cega sam trudna al bez zezanja...inace psihicki skroz ok,spremna na sve...bas...bas...
...javljam cim nesto saznam,hvala sto mislite na mene usne 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 15/9/2013, 20:05

Buby drzim fige da UZ bude super! b b b b b

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 15/9/2013, 20:13

bubi nadam se da je sve uredu i da si trudna kad kazes koje sve sintome imas nadam se da je sve uredu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 15/9/2013, 20:14

Buby, pa to je divno! Daj Boze da se bebic lepo smestio vv vv vv
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 15/9/2013, 20:54

Dobro vece!

Vidim spremate se za sutrasnje nove radne pobede...spremna sam i ja ki zapeta puska.
Leptirko i ti peglas kosu:D Ja je jutros sredila, lepo ispeglala, ma divota i malo pre sa Anom u kupatilu punom pare i moja kosa se pretvori u froncle.

Fif hahaha nasmeja me sa tim pronalazenjem. Ajd DEDER pogledaj gde li sam ja...joj volela bi da to bude Pariz...ili Madrid...

Buby mila, ma silno verujem da je sve ok! Ljubi mi moju vockicu lepoticu.

Caci i za tebe silno verujem i navijam svim srcem. Mnogo bi volela da Markic dobije seku:D 

Ej mala dade mi ideju za rucak. Pasulj se i jede tri dana:D bar je takvo pravilo kod mene kuci:lol: I ne diraj mi pedagogiju:D 

Lilya procvetao hibiskus:aa15: 

Biksi tako je! Polovina iza tebe f f Kol`ko rakije pecete kada vam treba tolk`o drva;) 

Cufta drzimo se:D 

Zene jos jednom vam hvala na svemu. Sutra def saznajemo razlog pljacke i ko stoji iza nje.Postoje 2 opcije
-zamena kuce (do nase je kuca gde u prizemlju zivi moj teca koji prima inostranu penziju)
-ili ciljno nasa kuca zbog prirode Milanovog posla( Lokal gde Milan radi je obijen pre 6 meseci gde je bukvalno iscupan sef i velika kolicina novca je ukradena...verovanje da Milan taj novac nosi kuci, novac koji naravno nije nas)
Znamo da je lopov rekao da ga je taksi dovezao i da mu je receno za nasu kucu. To je odmah rekao posle 2 samara.
Moja seka mi je postavila jedno pitanje - zasto nisam sa Anom uletela u kupatilo, zakljucala se, navukla na vrata policu koja se inace lagano gura...Uopste mi na pamet nije palo...a jednostavnije je od pegle i noza...ali nikako se te opcije nisasm setila...ma mozak blokirao od straha.


Anci spava, Milan i ja hocemo da gledamo utakmicu i taaaaaak...Ljubim vas sve!

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od MAAKKI 15/9/2013, 21:02

Uf Maus sta ste preziveli ne ponovilo se nikome, verujem da je strah itekao prisutan, ali svaka cast na pribranosti. zagrljaj 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od LaFolie 15/9/2013, 21:07

Ne znam bas da li bi pomoglo da se zatvoris u wc, ja sam se u gostima zaglavila u toaletu, nisam mogla da izadjem i drug od mm je na keca razvalio vrata. Mogao je samo da sutne.
Po meni je bolje sto si stajala na vrhu stepenista...
Meni deluje kao da je znao da Milan nije tu cim se nije trudio da bude tih i krenuo je gore.
Ili je lud i drogiran
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 15/9/2013, 21:17

LaFolie ::Ne znam bas da li bi pomoglo da se zatvoris u wc, ja sam se u gostima zaglavila u toaletu, nisam mogla da izadjem i drug od mm je na keca razvalio vrata. Mogao je samo da sutne.
Po meni je bolje sto si stajala na vrhu stepenista...
Meni deluje kao da je znao da Milan nije tu cim se nije trudio da bude tih i krenuo je gore.
Ili je lud i drogiran
I mi smo o tome pricali. Kao da je znao da Milan nije tu, kao da su ga videli da sa drustvom sedi u kaficu, kao da su znali da moj tata nije u prizemlju...I bas kroz taj prozor da udje, kako je mogao da zna da nema nikoga u prizemlju i da je tu kuhinja a ne npmr soba ( mada je samo i taj prozor bio otvoren).A stajala sam kod vrata od spavace sobe i gledala kroz nasa ulazna vrata koja su staklena i odakle mogu da vidim da li se neko penje( vidi se drugi deo stepenica) jer ispred tih staklenih vrata je uvek upaljeno svetlo.
Danas je Milan pokusao da udje kroz taj prozorcic, koji je na visini 1,80 i promera 50 sa 50. Zeznuto do bola. Inspektori misle da je imao pomoc.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od LaFolie 15/9/2013, 21:21

maus ::
I mi smo o tome pricali. Kao da je znao da Milan nije tu, kao da su ga videli da sa drustvom sedi u kaficu, kao da su znali da moj tata nije u prizemlju...
kod mene u gradu se bas dosta kuca obilo u poslednje vreme, mi se ovde manje vise svi znamo, neverovatno je da se tacno znalo kada ljudi nisu kod kuce...

Ja sam kod kuce svakog dana, dobro se zakljucam i SVAKOG DANA se neko uhvati za kvaku da udje!!! Dok dodjem do vrata, nema nikoga.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 15/9/2013, 21:25

maus posle tog sto si napisala da je cak mila probo da udje tuda i da je zeznuto i ja mislim da je imo pomagace da ga podupru ako niste nasli nista dole ispred prozora.a po svim detaljima izgleda da su bas vas teli kad su znali sve detalje mozda ima nekog ko je bio kod vas u zadnej vreme i video sve te detalje pa on nije smeo da udje nego je druga poslao da izvede pljacku ili da vas uplasi pogotovo vas dve jer su mozda osmatrali kucu i videli da si sama sa detetom i znaju da su zene uvek slabije i da se njih lakse moze uplasiti da im kazu gde su pare,zlato i sve dragocenosti u kuci
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 15/9/2013, 21:26

Ja moram priznati da to sto je taksijem krenuo u pljacku dosta govori o njegovoj inteligenciji Rolling Eyes 
Da li je moguce da je toliko glup Shocked

Misice, jos jednom hvala sto si mi danas ulepsala dan ljubav 

Buby i Caci, jako, jako navijam da sve bude dobro i da ste nam obe lepe bebelice yes

Ja sutra imam neku proslavu Rolling Eyes 
Poznata sam po tome sto volim proslave raznih sadrzaja. Msm, na sopstbenom vencanju nas bilo 11 i to mi bi mnogo. Toliko o proslavama. Sutra moram da se pojavim po sluzbenoj duznosti. Da ne pricam da to pocinje u 20:30. Ja u 21 uveliko ljubim jastuk. Carolija...

E da, pasulj imali u subotu. Mljaaaac!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 15/9/2013, 21:30

i u mom mestu se jako puno desava kradja pogotovo u mojoj ulici ali kazemo imamo srece nas 6 kuca nikad nisu dirane jer nam je tu komsija policajac ali stos od njega sledeca kuca i dalje je par puta obojeno i ukradeno iz supa,dvorista sta se stigne ali se niko jos nije zalio da m uje iz kuce ukradeno nesto.cak je komsiji preko baste upali u susaru i pokrali suvo meso,kobasice,slaninu covek osusio sve i vratio u susaru da mu stoje preko zime jer treba da bude ladnije i neko mu uso i pokupio sve .milicija je nasla ko je ali kad su culi da su cigani u pitanju i njima komsije nekih 4-5 kuca oni nisu teli da uzmu nazad jer su im doneli sve kuci i trazili su da im plate stetu ali nista od toga a covek ima 8-9 dece i stariji idu u kradju
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 15/9/2013, 21:33

lilya ::

Misice, jos jednom hvala sto si mi danas ulepsala dan ljubav 

Ulepsala bi i ove stranice ali ne znam da prebacim sliku sa ovog jbng telefona.

Nina nije bilo nista ispod prozora.
Loznica j postala grad narkomana i mafijasa. Uzas!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 15/9/2013, 21:33

Ipak, na kraju dobar završetak teške nedelje.

    1. sledeće nedelje vidim svi kuvamo pasulj
    2. Maus se vraća u staru formu. Lili je queen kako procenjuje njegovu inteligneciju. Ni ja se ne bih setila kupatila. A i Fol je u pravu.
    3. više se ne svađamo.
    4. vidim da ima još onih koji ležu pre 22h lol! 
    5. Bub i Cac imaju bebe u stomaku

    6. Mirjane nema još uvek....

Možda da se svi preselimo na Mljet?!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 15/9/2013, 21:39

cufta ::Ipak, na kraju dobar završetak teške nedelje.

    1. sledeće nedelje vidim svi kuvamo pasulj
    2. Maus se vraća u staru formu. Lili je queen kako procenjuje njegovu inteligneciju. Ni ja se ne bih setila kupatila. A i Fol je u pravu.
    3. više se ne svađamo.
    4. vidim da ima još onih koji ležu pre 22h lol! 
    5. Bub i Cac imaju bebe u stomaku

    6. Mirjane nema još uvek....

    Možda da se svi preselimo na Mljet?!
hahahahahahahahaha
Sve mi se svidja ali stavka pod brojem 6 je definitivno idealna!!!

Prica Mujo Hasi:"Zamisli, molim te, sinoc iza ponoci mi stigne SMS gde me covek pita trebaju li mi drava. Ja napisem ma ne treba...
-I ?- pita Haso.
-Ja pogledam jutros u supi, kad nema drva...

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 22 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 39 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu