KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 12 od 39 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 11/9/2013, 12:42

Samo da vam javnem da smo stigli kuci...sve je proslo super. Sad sam samo malo osamucena od anestezije.
Samo danas odmaram malkice a posle sve normalno ali bez velikih napreganja.
Odoh da spavam
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 11/9/2013, 12:54

Caci navijamo od srca.....d d d b b b b vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb vv vv vv vv 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 11/9/2013, 12:57

Caci bravo bravo igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Lilya ne brini dok je mene ne mozes biti veci hipohondar v 
Ulazi hipohondar kod doktora, a doktor mu kaže:
• Dobar dan, dugo vas nisam video.
• Znam, bio sam nešto bolestan…


Jamajka draga cekamo lijepe vijesti b b 

Daco odlican izvjestaj od dr ljubim i Andreja i Minu ljubav 

d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 11/9/2013, 13:11

Dan, Jutra!

Koja frka na poslu, idem na odmor, pa šta. Svašta moram da pripremim za sve što će se u međuvremenu raditi, i poludeh. Precrtavam dane na kalendaru u kancu bukvalno.

Lili, lepo si rekla - trip je u pitanju, kakva groznica!!!! lol! 

Daco, super za nalaze. igra

Caci, navijamo, sad se samo opusti. usne 

Jamajka, navijam!!! ljubav

U Bg vreme danas lepo, a sutra ćemo videti. Very Happy 

Odoh nazad na posao.

KISSSSS!!!!

ljubav 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 11/9/2013, 13:19

Caci,opusti se i uživaj:aa2: radost radost b b vv vv d d wavecrowd wavecrowd wavecrowd navijači1 navijači1 navijači2 navijači2 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 11/9/2013, 14:10

Caci navijamoooo!igracice igracice igracice igracice igracice 

daco bravo za Andreja! radost 

Lili ne daj se!

Jamajka cekamo lepe vesti a moram malo i do tvog dnevnika cim ugrabim priliku.

Medo saljem ti puno pozitivne energije i puno poljubaca!

Hvala svim tetama na cestitkama.Divne ste!
Ne stizem ovih dana da pisem puno.Malo napisah u dnevniku.
Rodjendanac nam je lepo prosao.Svecice pesmice malo djuske i tak.
Sutra jos da ugostimo kumove i to je to.

Stisak za sve d
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 11/9/2013, 14:51

Da, da svi navijamo igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Bak, nema nepotrebnog znanja. Ko zna za šta nam sve te glupoati u životu služe, a da ni pojma nemamo?!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 11/9/2013, 19:57

Caci, vucem za nos i prasim jaaaako!!! vv vv vv vv vv vv vv vv 

Jamajka, navijam da vas uskoro obraduju prelepim vestima da su malisani vasi!!! b b b b b b 

Daco, drago mi je da je Andrej bolje! LJubac za njih!

Lilya, da se ne tripujes, odi lepo do laba i uradi analizu. Mada, ako nemas simptome, zasto mislis da bi imala taj virus? Ne verujem da tvoj problem sa licem ima veze sa virusom Nila.

Meni da dan danas bio... u PM! Sinoc je pocela da nam izlazi voda iz sudopere, obisli komsije, niko nista nije prao, nije ukljucivao masinu, mi izbacismo vodu i nocas je bilo sve ok. Jutros isto, ja opet obisla komsije, predstavila im problem i zamolila da ne koriste vodu iz kuhinje dok ne dodju majstori. Medjutim, komsika sa drugog sprata je ukljucila masinu za ves posle toga, a to kupatilo je iznad nase kuhinje, ona je mislila da je povezano sa kupatilom na drugom kraju stana. Ja isla da cekam drugaricu, popile sokic u gradu i dosle kuci i kuhinja u vodi!!! affraid affraid Mislim da mi je pritisak skocio u 200! Voda je mirisala na prasak za pranje i srecom pa nisam bila sama, izbacili smo 8-9 kofa vode sa poda i iz sudopere. Ja crpim vodu iz  sudopere a ona izlazi van! affraid No Sve sto je bilo blizu sudopere je mokro i prljavo! Dosli su majstori, 2 sata se zezali ali nisu resili problem, doci ce sutra sa kamerom da pogledaju kroz cevi gde je i sta zaglavljeno! Dosli su nekim kamionom, sve automatski, svasta nesto na njemu imaju, probali i vazduhom i vodom i nista nisu uspeli, jer osecaju kako negde koci, ali ne mogu da vide sta je i gde je i morace da se razbija zid sutra! No Sreca u nesreci je da se voda vracala i kod komsike i da ona nema plocice u stanu pa ce razbijati kod nje, u rpotivnom bi morali da razmontiraju cleu kuhinju kod nas i razbijaju plocice. Mada... plasim se da se to i ne desi, jer u protivnom smo naj..ali! No Osigurani smo, dobicemo odstetu i za sve ovo do sada, ali mi ne treba veci haos od ovog. Sve sam izvukla iz fioka, serpe cu sutra kad kuhinja postane funkcionalna, i sve moram pre pranja da dezinfikujem jer sam sigurna da je voda iz ves masine. Rolling Eyes 
Ceo dan mi je prosao u zaHebancijama sa njima, a kako stvari stoje, cekaju me i sutra.
Evo kako nam izgleda kuhinja Rolling Eyes Sad Crying or Very sad 

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 1234536_10151845488183256_177485254_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 11/9/2013, 20:16

Meta nama se pre par godina desila ista stvar sa kuhinjom, voda je samo krenula da siklja odozdo iz otvora sudopere. Uzas ... crkli smo izbacujuci vodu, a morali smo i da zavrnemo vodu u citavoj zgradi. Tada smo ziveli u manjem stanu u solieru. Voda zavrnuta, napolju plus 40 i desetine besnih komsija koji su se upravo vratili sa posla i hoce da se istusiraju. Na kraju smo zvali vodoinstalatere koji su poneli sajlu i problem jedva nekako resili. Osiguranje naravno nismo imali, a poplava gadno podigla parket. Uzas ... takav cim trudnici bas nije trebao. Dobro je da nisi bila sama.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 11/9/2013, 20:47

kometo bas ti sad to sa vodom nije trebalo u tvom stanju
danas moj dragi ima rodjendan i lepo ga iznenadili sa kolacima i tortom jer se nije nado da cu mu praviti posne kolace i tortu,i deca oko pola 7 kad je doso sa posla kazu ajde tata presvuci se da budes lep za rodjendan a ne u tvom radnom odelu jer kakao cem opevati pesmcu.ja mislila da se oni zezaju i donosim tortu gde sam samo sa keksom ispisala ravno 40 a komsinica ludja nego deca kaze a svecica i naravno morali smo naci svecicu da deca pevaju divan dan i da tata gasi.kaze da nikad nije za svojih 40 g gasio svecice jer naravno mama mu je slabo pravila rodjendane kad je bio mali ,otkad se ozenio uvek mu zena napravi rodjendan ali uvek sam samo kolace pravila a danas prvi put i tortu.nezna se ko je bio vise uzbudjen deca ili tata sto su oni bili tako razdragani pored njega,a naravno nisam uzela aparat da ih slikam zajedno kako gase svecice sad mi jako krivo.a inace danas je 2 g kakao je miki bio prvi put u nasoj kuci jer je bio doso sa hraniteljima na tatin rodjendan pa nam je i zato vazan danasnji dan.ali sam poludela ja tela da ga iznenadim a baba sa kapije cim je uso sa firminim vozilom u dvoriste kaze da vidis sta ti je zena napravila inapisala na torti 40 ja popizdela i rekla da je to trebalo biti iznenadjenje a ne da ona kaze i da je gora od dece oni nisu teli da mu kazu jer smo se tak odogovorili a ona je morala da ispadne vazna i kao ona se namucila a zna se da ona nezna ni najobicniji onaj starinski kolac da napravi a ne tortu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cicsa80 11/9/2013, 21:00

Uh Kometice, koji haos. Desilo se, samo da se sto pre resi.
Daco, drago mi je da je Andrej dobro. Ovo vreme je smrljavo skroz.
Caci, navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
TiMajcice i za vas navijam svim srcem. c 
Zvezdana, jeste taj drzavni smor, ali ces ti to smlatiti cas posla. Sanjala sam vas. usne usne usne 

Misu, usne 

U ponedeljak me smlatio izgleda neki virus. Ne secam se kad sam toliko povracala i provela vreme na wc. Juce temperatura, sve me bolelo, danas nista samo sam malkice slaba, kao da me neko tukao. Cenim da cu sutra biti jos bolje i u petak odoh kod majke da me tetosi.

cveće cveće cveće cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 12/9/2013, 08:37

Dobro jutro zene.
`Ocemo li kafenzi?

kafa photo: kafa kava.jpg

Caciska mila moja, drzim fige najjace sto mogu i nadam se da ces nas sve obradovati za 2 nedelje:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Jamajka navijam svim srcem za vasu duplu srecu:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 


Daco drago mi je da je sve ok sa sluhom. Mica maleni mnogo je plakao...no. bitno je da je sve proslo i da je sve ok.

Meta zeno, koje ludilo...bas bzvz. Nadam se da ce majstori danas uspeti da otkriju gde je problem i da ga sto bezbolnije rese...msilim bez ikakvog lupanja plocica i zidova.

Lilya hahahahahalikuso hahahaha bre kakav Nil i virus hahahaha Obozavam te bleso jedna slatka!

Bak, jeste , san je bio bas onako doooooobar:D 

Miss jos malo pa moreeeeeeeeeeeeeeee tralalalaaaaaaaaaaaa

Mala nedostajes, samo da znas.

Tina se vratila iz Slo:aa121: d d d d d d d 

Biksi ljubim te u stomak:aa45: 

Cicsa evE i tebi jedan:aa45: 

Cufta DJE si zeno lepa?

SlaDZo a ti?

Nina tm neka je srecan rodjendan!

Twinsi ni kod nas nije bolje vreme.

Vucice ne Fatam beleske jos uvek:D 

Svima po jedan:aa45: 

U Lo sipi kisa i sve mirise na jesen. Ovo leto mi je proletelo...





maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 12/9/2013, 09:06

Dobar jutar!

Mausice `fala na kafi.

Meta bas ti haos ispao. Da sto prije rijesite problem usne 

Sad usla u kanc, bila u higijenskom da dam bris. kad ono nema guzve. cak su zene sjedjele i ulazile redom Rolling Eyes da nas nije Svajcarska kupila a da ne znam Very Happy 

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Vuchica 12/9/2013, 09:14

E, Misice, sto volim ova tvoja postrojavanja. osmeh srce 
Hvala za kafu, jutros mi treba DVE!



Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 12/9/2013, 10:31

Evo me, ziva sam lol! Ljudi, ja stvarno nisam neki hipohondar, ali sta mi bi da se tako utipujem, pojma nemam. Odem juce na jogu, sve normalno vezbam i u trenutku se setim kako sam luda i pocenm na sred casa da se cepam od smeha. Posle su se svi smejali i pitali me da li je moguce da sam dobacila do virusa zapadnog Nila lol! 

Ja vise panicim kad su ljudi oko mene u pitanju. To su drame ako se neko zakaslje. Msm, mm, mama, sestra, ja tu odma pravim dramu, vec ih uveliko vidim kod lekara. Ma ja i za macku panicim. Bas sam rekla na razgovorima u skolici roditeljstva da mi je to najveci strah da cu rodjenu decu toliko opterecivati svojim panicnim brigama oko njihovog zdravlja da cu ih totalno upropastiti i od njih napraviti hipohondre Rolling Eyes To kod mene nije briga, nego dijagnoza, ja vam kazem Embarassed 

E, a kad nas Misica postroji, onda smo stvarno postrojene Very Happy 
Mima, queen 

Meta, jbg za kujnu. Resice se, sta je tu je. Svakako ne vredi da se stresirate, to vam i onako nece pomoci. Nadam se da nece majstori morati da razruse po kujne. A i ako razruse, jbg, opet ne vredi sikirati se.

Cicsa, zeno, kako je danas? Ljubim da sto pre prodje usne 

Daco, samo kad je sad sve dobro. Ja imam utisak da je taj problem uho - grlo - nos zacaran krug koji kad mu nadjes kvaku brzo se resi, ali dok je nadjes svi se napatite Rolling Eyes 

E Bak i Miss, kad izadjem napolje i vidim ovo vreme, odma se setim vas. Makar nekom da je lepo po ovom kijametu bez sunca love 

Pari, ajd polozi taj drzavni pa se vracaj, nedostajes ljubav 

Jamajka, da poskocim radost radost radost radost radost radost radost 

Caci, javljaj se kako si. I za tebe da poskocim radost radost radost radost radost radost radost 

U poslednje vreme se vrlo cesto setim naseg putosesvija kroz Sabac do Loznice i Mete kako grli Anu i place. Nemam pojma, valjda mi nedostajete i tako bih volela da se opet okupimo, uh... d 

Ne secam se vise nicega, omatorilo se Rolling Eyes 
Ajte, zive bile ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 12/9/2013, 10:31

Pozdrav za sve...ljupci za sve..odoh meni treba i treca kafa od jutros:no: No No Sleep Sleep 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 12/9/2013, 10:33

Lilya..ma nasla je dr kvaku..more svaka dva meseca..ali zaboravila da napise pa mm ne veruje da je to ta kvaka;) Wink Wink Razz Razz 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 12/9/2013, 10:35

dacans ::Lilya..ma nasla je dr kvaku..more svaka dva meseca..ali zaboravila da napise pa mm ne veruje da je to ta kvaka;) Wink Wink Razz Razz 
Savrsena kvaka Very Happy
Daco, on ako ne veruje, ne mora da ide, bitno da deca budu na moru, a snacices se ti sa njima i sama Wink 
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 12/9/2013, 10:38

Ma ne mora da ide..ali mora da plati:P Wink Wink Wink lol! lol! lol! 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 12/9/2013, 10:38

A gde su nam Mirjana i Cvrle..drugari nadams e da ste dobri i zdravi..ljubimo vas jaaaako
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 12/9/2013, 11:30

A Tanja 83 gde si nam ti draga...skitas i dalje..imas li vremena za nas da nadjes, izmedju tog skitanja po Eavropi:lol!: lol! lol! 
Ljubi male medenjake ..jel krenula skolica cico...nadam se da ste dobri..ljubac:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 12/9/2013, 11:37

Dan jutra!

Maus queen 

I meni Lilya bas nedostaje da se malo druzimo, al me ubi sto preko nedelje nisam ni za sta, jebga dug odmor pa dok se usaltam Embarassed , a vikend... Izolacija, malterisanje, plac, zimnica, sljive za rakiju, jabuke za rakiju, pa ide pecenje rakije, vikendi su mi rasprodati do kraja oktobra Rolling Eyes 

Daco, platice, nego sta yes Vidi sa Cuftom da preporuci lol! 

Meta, vidoh kuhinju, jbg, nek se na tome zavrsi yes 

Sladzo, tako sam ja od jutros stigla u tri lab za 15 min! I to u ralicitim delovima grada. Poteralo me yes 

Cicsa, drzi se cvet 

Caci, a sto ansetezija? Jel bila inseminacija ili punkcija? U svakom sluxcaju navijam jakoooooo, iz sve snage igracice igracice igracice igracice

Miss-Kiss, uzivas li? Meni lepo, svi me gledaju bledo lol! 

Odoh, posao zove, ljubim osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 12/9/2013, 11:50

Daj Maus tu kafu....uf kako se lepo puši....

Timajka, caci, IDEMOOOOOOOO....... još dalje i dalje.....

Prispavalo mi se, a mora se na dežurstvo.....

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 12/9/2013, 12:07

Cufto jbm mu misa...samo radis...pa jel ti moras da dezuras..kod nas ne mora dezurstvo dok dete ne napuni tri godine... ajd zelim ti miran dan i noc..ljubi mi moju drugu ceru..bas sam je pozelela videti i cuti..lepojka mala:12b: smajli angel smajli angel 
Nema ni hany dugo...a Bjanka se sigurno vec i udala..lol! lol! lol! lol! lol! 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 12/9/2013, 12:30

Mora se Daco, od čega bi živeli?! A i volim da dežuram. Razbije se monotonija nedelje, svakodnevnica, i svi se uvek lepo provedemo
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 12 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 39 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu