KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 21 od 39 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 15/9/2013, 00:07

Maus mila i moj svekar spava tako samo sto hrce za medalju as jednom smo morali da spavamo zajedno u apartmanu ja i muz, sveki i svekar,spasih svekra tu noc da ga mm ne gadja cipelom,odlepio covek od hrkanja a i od mog smejanja lol! 
Devojke sve vas ljubim i grlim d 
Maus zagrljaj  za hrabricu Anu poljubac ff 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 15/9/2013, 09:43

Dobro jutro!
Kod nas osvanulo bas lepo i suncano jutro!

Maus jesi uspela da se malo oporavis i dodjes sebi?
Kako je Anci?Jel ispituje puno?

Ja gledala sinoc neki film i to samo deo pa se opteretila i jedva zaspala,a klinci pod virozom.Skoro pa nikako nisam spavala.

Treba mi dupla doza cemerne jake kafe!

Lepo provedite danasnji dan koji ce izgleda biti divan!
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zvoncica36 15/9/2013, 10:48

Botox ::jao zvoncice, meni je podjednako strasan i taj tvoj predlog, mislim kad ljudi imaju totalno odresene ruke da rade sta hoce, tu tek pravde nema, naopako kad bi se tako presudjivalo....
Upao joj naoružan pištojem i nožem u 03.h u kuću i moj predlog strašan?Izvini Botox pogrešila sam.Trebala je da mu ispeče kolačiće i skuva kakao.Možda je on samo hteo malo da dremne.Žalo sno je što takve vrlo brzo puštaju na slobodu,a oni na žalost pamte gde su ''pali''.Ali ko sam ja da im presudim pre nego što su oni uradili ono što su naumili?Prvo neka urade,a onda ćemo da im sudimo.Tako je to u civilizovanom svetu.Amerikanci su glupi što imaju pravo da se brane svim sredstvima u svojoj kući.Što kod njih zatvorenici rade sa bukagijama na nogama,a kod nas odmaraju,a mi ih hranimo.Kinezi svoje narko dilere ubijaju pred početak utakmice da svi vide,a mi od naših pravimo junake.Pa ja sam za promenu zakona.Ubice,silovatelje,narko dilere da uspavamo.Onda ćemo umesto njih što hranimo godinama te pare dati za siromašne.Ovo je moje mišljenje bez foliranja da imam razumevanja za patologiju.Nemam bolesno tkivo se odstranjuje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 15/9/2013, 10:56

Dobro jutro svima, naviše Maus i njenima. Da ovaj dan izbriše sva događanja, ako može.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Orline 15/9/2013, 10:56

Maus, šta pročitah affraid affraid 
Užasnuta sam, znam da se to dešava, ali nisam čula iz prve ruke tako nešto. I nas su pljačkali, ali smo se mimoilazili, pa je bilo utoliko lakše, hvala Bogu da ste svi prošli bez većih trauma. Odreagovala si najprimerenije moguće. I potpuno mi je jasno što te sad tek stiglo, pravi post traumatski šok, a kod ljudi koji nisu paničari, to obično ide posle, tako kao kod tebe.

Meni samo nije jasna naša policija, ajd...šest minuta nije stvrano mnogo iako je tebi kao 6 godina, ali to što su promašili kuću affraid  Mogli su da odu i u drugu ulicu, a onda ništa od hvatanja.
Baš me čudi da je i u malim mestima počelo da se dešava tako nasilničko ponašanje, ja sam mislila da su te stvari rezervisane za Bg, a u malo manjim mestima da kradu ali bez pištolja i nožev<.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Botox 15/9/2013, 11:14

zvoncica36 ::
Botox ::jao zvoncice, meni je podjednako strasan i taj tvoj predlog, mislim kad ljudi imaju totalno odresene ruke da rade sta hoce, tu tek pravde nema, naopako kad bi se tako presudjivalo....
Upao joj naoružan pištojem i nožem u 03.h u kuću i moj predlog strašan?Izvini Botox pogrešila sam.Trebala je da mu ispeče kolačiće i skuva kakao.Možda je on samo hteo malo da dremne.Žalo sno je što takve vrlo brzo puštaju na slobodu,a oni na žalost pamte gde su ''pali''.Ali ko sam ja da im presudim pre nego što su oni uradili ono što su naumili?Prvo neka urade,a onda ćemo da im sudimo.Tako je to u civilizovanom svetu.Amerikanci su glupi što imaju pravo da se brane svim sredstvima u svojoj kući.Što kod njih zatvorenici rade sa bukagijama na nogama,a kod nas odmaraju,a mi ih hranimo.Kinezi svoje narko dilere ubijaju pred početak utakmice da svi vide,a mi od naših pravimo junake.Pa ja sam za promenu zakona.Ubice,silovatelje,narko dilere da uspavamo.Onda ćemo umesto njih što hranimo godinama te pare dati za siromašne.Ovo je moje mišljenje bez foliranja da imam razumevanja za patologiju.Nemam bolesno tkivo se odstranjuje.
nemoj meni odgovarati tim tonom, kolacici i kakao i ti fazoni, pa nisam ja maloumna da mi se tako obracas
naravno da nisam mislila na to kad sam napisala sta sam napisala, ne izvlaci mi reci iz konteksta
i ne mislim da zasluzuju malu kaznu, i ne mislim da se ne treba braniti, naprotiv...
samo smatram da drzanje oruzja u kuci tek nije resenje , niti da se puca ko na divljem zapadu
a za to su ti dokaz bas ti ameri koje spominjes
ne vidim da im je stopa kriminala ista niza, cak naprotiv, samo to rekoh, otvaraju i privatne zatvore jer su u drzavnim prenatrpani
naravno da se treba braniti kad si ugrozen, ali dati slobodu ljudima da slobodno ubijaju kad sami procene da treba, to mi ne uliva neko poverenje, a i u praksi su ameri pokazali da se tako kriminal ne leci.... pa jos i svako da drzi pistolj, zbog tih sto drze pistolje za odbranu, posle citamo kako poubijaju pola komsiluka kad im padne mrak na oci....
pa i tak sto krene da pljacka ima pistolj, zavisli se malo nad tim.... kad je nesto pri ruci tog tipa, ljudi se iz ocaja i u bunilu lakse odluce na zlodela...

samo sam posmatrala malo sire taj predlog, nista licno, nitzi opravdam kriminal i kriminalce, niti su mi simpaticni....
strozije kazne da, ali u smislu zatvora, duzine kazni, izdrzavanja, preventivnih mera, ali ne i da gradjani idu s pistoljem za pojasom
pozdrav
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Simona 15/9/2013, 11:23

Maus,
strašno iskustvo... U svoj toj strahoti ti si reagovala jako pribrano, najbolje što je moglo. Naročito mi je užas zbog Ane, mada naravno i zbog tebe, vas.

Šaljem ti pozitivnu energiju da sve to ostavite za sobom zagrljaj 

Orline,
Mislim da grešiš... Ja kad sam bila u Loznici krajem devedesetih godina delovala mi je mnogo gore nego Beograd što se tadašnje mlade generacije tiče. Starija generacija jeste zadržala neke stare ideale ali mladja, svašta se naslušah i videh... Idoli mafijaši a i oni sami krenuli tim putem, kad sam sa rodjakom otišla do groblja jezivo mi je bilo kad mi je pokazala koliko grobova mladih ima. Da li je uopšte tako u malim gradovima ili samo je samo u Loznici i okolini zbog blizine ratišta je (bilo) tako ne znam. E sad to je moj utisak što odem na nekoliko dana i što čujem priče od rodbine, Maus će bolje znati da li situacija zaista i takva.

Zvončice,
i ja sam da se zakon pooštri i da se ljudima daju veća ovlašćenja kad im neko upadne u stan i na imovinu naročito. Ali mislim da je ipak preterano da se govori o takvim drastičnim merama kao uspavljivanje itd. Dugogodišnje zatvorske kazne, često doživotne meni se čine kao dovoljna mera i za zastašivanje potencijalnih kriminalaca i za rešavanje postojećih problema.

Nisam dugo bila na ovim stranama pa pozdravljam sve Kutanjke d


Poslednji izmenio Simona dana 15/9/2013, 11:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zvoncica36 15/9/2013, 11:24

Nisam ni mislila da si maloumna.To bi bilo poslednje što bih pomislila za bilo koga na forumu,a najmanje za tebe pošto baš ništa ne znam o tebi.Ona je bila sama sa detetom u svojoj kući.Da li je on psihopata,lopov(samo),silovatelj,pedofil..???To niko ne zna.Šta je on te noći bio u stanju da uradi na svu sreću nikad nećemo saznati.To što misliš o amerikancima je ok.Kod nas nema privatnih zatvora istina,ali svi oni koji treba da budu u zatvoru nisu.Kod nas sve više ljudi bez razloga ubijaju komšije,porodicu,...Psihički bolesnici nam se ne leče.Kod nas sve više ima dilera u školama,ali to je ''normalno''.Mislim to što sam napisala i uopšte mi nije namera da se raspravljam.Vrlo dobro se zna koliko njih učine više teških krivičnih dela i čekaju na izvršenje kazne(za to vreme urade još po nešto).

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zvoncica36 15/9/2013, 11:30

Simona mi hranimo te zveri.To su pare ovog naroda.Oni imaju tri obroka i medicinsku pomoć,a mnogi od njih kad izađu urade isto ili još gore.U Americi čiste kanele i rade na izgradnji pruga,mostova,..,a kod nas šetaju gledaju tv,...Kod nas čišćenje kanala rade ljudi koji su nezaposleni.Upoznala sam ženu koja je preko NZS u svojim pedesetim(ekonomista)čistila kanale za 13000din mesečno.Ja sam da takve ne treba hraniti,a da u Srbiji ima dosta ljudi kojima bi taj novac mogao biti na raspolaganju.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zvoncica36 15/9/2013, 11:46

Kod nas ako neko pokuša da siluje ženu,a ona ga isprska suzavcem(žena odgovara pred zakonom).Suzavac je zabranjen.Isto tako odgovara i ako se brani nožem.Šta se događa sa ženama,decom koja dožive silovanje???Mislite da posle tog događaja mogu normalno da nastave svoj život?Kad vas neko pokrade to je samo materijalni(nadoknadiv)gubitak,ali kad vas neko fizički povredi,ponizi,...?To vam ni jedan advokat,psihijatar,psiholog,...nikad neće nadoknaditi ili vratiti.Za ljude koji su u stanju da povrede druge ljide(velika većina uživa u tome)ja lično nemam razumevanja i milosti.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zvoncica36 15/9/2013, 11:51

Neću vas više smarati svojim razmišljanjem i uopšte nemam ništa protiv,ako moderator želi da izbriše moje postove.Slažem se i da velika većina vas ima drugačije mišljenje od mog(da sam prestupnik bila bih presrećna da mi sude takvi kao vi).Ako mi možemo da živimo kako treba onda smatram i da su svi ostali imali istu šansu.Neko će reći siromaštvo,a zašto onda nisu svi siromašni ljudi takvi?To je čisto zlo i treba ga iskoreniti.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 15/9/2013, 12:26

Ajoj opet fajt u najavi affraid 
100 zena, 200 sisa, zilion hormona pa ko izdrzi.

Nisam pristalica oruzja u kuci. Amerima se to oruzje obilo o glavu sa masovnim ubicama po javnim mestima. Da nam zakoni nisu dobri, nisu. Po meni je mnogo veci problem sto se ne postuju i ti koji postoje. Dovoljno je da imas para malo da potkupis sudiju. Nas ce unistiti mito i korupcija i svi smo zrtve toga.

Misice, nek si se ti nama naspavala nocas cmoka 

Opet malo da se pohvalim Very Happy
Budimo se jutros, docekuje nas jedan cvet hibiskusa, lep crven, savrsen osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Shizika 15/9/2013, 12:29

zvoncica36 ::.Ljudi koji su dobri u svom poslu,a imaju odgovarajuće škole mogu svuda lepo da žive.
zvoncica36 ::Kod nas sve više ima dilera u školama
zvoncica36 ::Kod nas čišćenje kanala rade ljudi koji su nezaposleni.Upoznala sam ženu koja je preko NZS u svojim pedesetim(ekonomista)čistila kanale za 13000din mesečno.
Kad prochitam sve ovo budem zbunjena. Shocked 
Shta je "odgovarajuca shkola" u Srbiji? zbunjen 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 15/9/2013, 12:40

Dobar dan, jutra! sreca 
Vidim, dinamicno danas. Ljubim i pozdravljam.
Vodite ljubav, a ne rat!  lol! lol! lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 15/9/2013, 13:08

Iskreno, meni da upadne provalnik i napadne me, branila bih se svim sredstvima...
mislim da niko nema pravo da mi oduzme zivot no sami Bog, koji mi ga je i dao..
zato se i molim Bogu da me sacuva, i da ne dodjem u situaciju da moram tako da se branim..

I ovde u NL je isto slaba kazna, za sva takva  nedela(ukljucujuci i silovanje, ubistvo deteta, pedofilija itd) zato te Zvoncice razumem.Ovde hrane, maze i paze majke koje su ubile svoju decu, cak  i rade na njihovom "izlecenju" da bi ih jednom pustili na slobodu..

Maus, odlicno si ti odreagovala, svaka ti cast yes samo te molim, uzmi nekog(mozda od familije, drugarice) da bude neko vreme sa tobom, da ne budes sama sa Anom uvece..tesko je strah prevazici u pocetku, trebace vremena..
srecno u svakom slucaju:aa16: i drz se!

Dolaze teska vremena u Srbiji Crying or Very sad bice na zalost sve vise kradja i otimanja..BOZE SPASI I SACUVAJ NAS!
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 15/9/2013, 13:37

Eto, zato volim ovaj forum, kakva god da su mišljenja, svako objasni svoj pogled na tu temu i zašto tako misli.
Zahvaljujući tome ja, a verujem i svi mi dobijamo nove sfere razmišljanja, nove poglede i na samu temu i na druge.....delujete vrlo obrazovno na mene Very Happy 

Drž'te se "Mausi"

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 15/9/2013, 15:11

opet napetost.odoh odavde,dovljno je imama-ovde mi ne teba.
Da-nemojte se vređati i vikati jedni na druge-to nije ptimer konstruktivne rasprave- samo argumentujte svoje stavove,ne ubeđujte druge i njihovu ispravnost.I ne prizivajte zlo. Ne daj Bože da vam se desi Mimin scenarijo-trk kad dođeš u nj.,onda znaš šta bi i kako. Iz fotelj je lako ...
Svr svoj sam u selo poslala-kuvam pasulj zs naredna-bar tri dana-i bubam.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 15/9/2013, 15:17

Dobro ti kazes Pari i ja cu za tobom!
I meni dosta napetosti i ovde!
Tebi srecno bubanje i prijatan pasulj!
Ostale cure malo vise razumevanja!
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 15/9/2013, 15:24

Parizu šta ti to učiš?

Ljudi, gde je Mirjana?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 15/9/2013, 15:35

Ćufto,učim fucking pedagogiju,a za državni ispit...tačnije za deo tog dtžavnog
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 15/9/2013, 15:52

dr mali pariz ::opet napetost.odoh odavde,dovljno je imama-ovde mi ne teba.
Da-nemojte se vređati i vikati jedni na druge-to nije ptimer konstruktivne rasprave- samo argumentujte svoje stavove,ne ubeđujte druge i njihovu ispravnost.I ne prizivajte zlo. Ne daj Bože da vam se desi Mimin scenarijo-trk kad dođeš u nj.,onda znaš šta bi i kako. Iz fotelj je lako ...
Svr svoj sam u selo poslala-kuvam pasulj zs naredna-bar tri dana-i bubam.
Sliku cu ti uramiti, svega mi yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 15/9/2013, 15:55

dr mali pariz ::Ćufto,učim fucking pedagogiju,a za državni ispit...tačnije za deo tog dtžavnog
Bravo!!! Samo napred!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 15/9/2013, 16:34

Kolega, saosecam sa tobom!
Jos si mi dala ideju sta da kuvam sutra za naredne dane!
Sto se napetosti tice, bicu Frojdovac u teoriji oslobadjenje iste! )))))))
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 15/9/2013, 16:35

Sta li nam je sa buby, da li je isla na uz, bubyyyy, javi se! Mislim na te, i drzim fige i dalje!

Radim nesto s posla, Rodjeni opet s burazerom sprema drva za rakiju, rodile sljive ove godine, pa treba dosta i drva!

Juce mi bila drugarica, a sa dragim ljudima prici nikad kraja! Pominjala sam joj i vas i Medolina (tu drugaricu je operisao Dzodic, isto karcinom stitne, pominjala sam vam vec), i da smo joj kupili tablet, ona se odusevila, nije mogla da veruje, pa joj rekoh da skupljamo parice za vto da nekome poklonimo, tu je tek ostala zapanjena i odusevljena! Kazem joj ja takvi smo mi na Kutku, velika virtuelna familija!

A ove sitne prepirke, to ne pominjem, to se ionako brzo zaboravi i prodje, je li tako, tako je, sto bi rekla Misica!

Stari fazon u to ime:

Stoji macka na prozoru, a nije Ljiljin Milutin :), pushi dzoint, nailazi baba i kaze: Pis macko! A maca oanko totalno opustena, okrene se i kaze: Peace baba!lol! 

Te i vi tako! Il peace il dzoint, treceg nema u Srbiji!lol! lol! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 15/9/2013, 16:49

Biksi koko nosiljo osmeh srce  bas tako! zivot je tren, koji brzo prodje

https://www.youtube.com/watch?v=pVSijNhugUM

a vi izaberite sliku koja vam se najvise svidja  cveće
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 21 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 39 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu