KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 20 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 14/9/2013, 17:21

Maus draga,strasno,iskreno meni se krv sledila citajuci,a Ana dusa mila ne mogu ni zamisliti sta joj se tada motalo u glavi! Strasno kako su se ljudi osmelili,svuda kriminal i neljudskost. Ja bih se sledila verovatno,uvek me je strah sopstvenostvenog straha,da li bi mogla odreagovati! pa ja kad se iznerviram,od besa zanemim. Ljubim i tebe i hrabricu alu:-* devojke izvinite na grekama pisem sa mob.
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 14/9/2013, 17:26

maus ::Leptirko pricala sam Tini malo pre. Strasno. Sve vreme sam mislila da Ana de dozivi stres da nas ne vidi u borbi...kad ne znas ni da li je naoruzan ni koliko ih je. Ja sam trenirala 9 god ful kontakt, znam da se branim, ali kada je dete pored tebe strah je nenormalan. Strah da se nesto ne desi detetu.
Majka i borac, pravi spoj u jednoj ženi.
Želim ti da nikada, nikada više ne doživiš bilo šta slično! Ana je presrećna što ima takvu majku i takvog tajku! ljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 14/9/2013, 17:46

Auuu... Mima... Samo kad se sve dobro zavrsilo.
Svaka cast na reakciji i pribranosti. I hrabrosti. Ljudi u strahu naprave najvece gluposti, ti si odlicno odreagovala. Jako, jako te grlim da ti makar malo bude lakse.

U sta se pretvorio ovaj svet jbt No
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od LaFolie 14/9/2013, 18:31

Maus, citam i ne verujem Shocked 
Kakav uzas!!!
I odakle mu hrabrost da krene gore??

Zamislila sam kako si ga zalepila peglom ali ukljucenom u struju :)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Shizika 14/9/2013, 18:38

Svaka chast za sabranost Mima. Nadam se da ce se dogadjaj uskoro izbrisati iz Aninog pamcenja, imaju djeca ugradjen taj neki mentalni obrambeni mehanizam. Tvoja stalozhenost definitivno pomazhe u sveme. zagrljaj 
Djole, koja nas vole, meshchini da ce to sve biti u redu. grljenje 
Djevojke, zhene, queen queen queen , ... poljubci 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 14/9/2013, 18:58

maus ja sam se sva preplasila dok sam citala a tek mogu zamisliti tvoj strah kakav je bio pogotovo sto si sama kuci sa detetom malim,a ana je bila prava hrabrica i nije se dete culo neka bi se deca bas tad derala kad ih zatvoris u ormar.
nadam se da se to vise nikad nece dogoditi i da ce brzo obadve sve zaboraviti.ja bi ipak pratila anino ponasanje i ako treba odvela bi je kod decijeg psihologa da on malo poprica sa njom da joj istera strah ako joj ostane ,da nebude imala traume kad bude veca
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 14/9/2013, 19:38

I dalje sam sluđeba time što vam se desilo. Ne mogu ti opisati strah koji osećam dok mislim-Šta je moglo da se desi da je stigao na sprat,a Milan kasnio...grozno je šta vam se desilo,i eto,znam da ne veruješ,al sam Bog vas je spasao...ženo moja draga...on sa pištoljem i nožem...u šoku sam.
Ljubi mi moju hrabricu.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Botox 14/9/2013, 19:40

au maus.... shokirala sam se kad sam procitala
uzas
nadam se da nikad vise necete nista takvo doziveti, strasno u kakvom svetu zivimo, citam sta si pisala i kao nocna mora....
dobro je pa si bila toliko pribrana da zoves pomoc i sakrijes anu....
ljubimo vas puno, i malu ancicu jako jako i da dete sto pre zaboravi sve ovo
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 14/9/2013, 20:03

Ja sam i dalje pod utiskom Mausinog događaja
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 14/9/2013, 20:11

Stvarno je strašno to što se desilo Maus. Ne znam šta bih rekla!

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 14/9/2013, 20:51

Zene hvala vam na pozivima, porukama, komentarima...Ja sam i dalje u soku...sedim, osluskujem,okrecem se stalno...Anci spava, Milan je 2. smena.
I drhtim, da sve vreme drhtim, nije svejedno, nikako.
Stalno mi je pred ocima Anin strah u ocima...pricamo joj,ucimo je, zna da je njena kuca sigurno mesto, toplina...i odjednom sve se to rusi. Vidi majku sa nozem u ruci koja joj se obraca drhtavim glasom, a silno sam htela da bude miran, stalozen...no strah je cudo...Odjednom u sred noci cuje majku kako zove u pomoc i moli policiju da sto pre dodje jer ima malo dete u kuci (probudio juj je moj glas jer sam bila na pragu vrata spavace sobe gde je spavala iako sam tiho pricala), odjednom mama je nosi u plakar i govori kako je dobra, pametna i hrabra i moli je da cuti...
Ali kada je dosla milicija, otrcala sam u plakar i tako sam veselo rekla sa osmehom na licu, kako je bila super i kako je pomogla mami da sredi lopova, da ga tata istuce a miliciji da ga odvede u zatvor. Kako sam samo dobro odglumila, majke mi, divim se samoj sebi. Pljesnule smo se rukama, i nije trebalo mnogo vremena da zaspi iako su se u prizemlju culi glasovi i njenog tajusice i njoj nepoznatih ljudi. Ujutru je samo pitala za lopova i pred spavanje ga je nacrtala, nasu kucu i pored kuce kljuc, a na drugom listu lopova koji je ukrao mindjusu.

Mala plasim se da pomislim sta bi bilo da se popeo...U tom momentu kada sam cula da se vrata od prizemlja otvaraju, zgrabila sam Anu i unela je u plakar i usput joj govorila da bude tiha, da se ne plasi, da je mama tu, da ce tata doci...stala sam pored zida, uzela peglu u levu ruku u desnu noz i cujem tap...tap...korake koji se polako penju...Znam da je Milan tu, pred vratima i strah sta ako ima pistolj...pucace, ubice ga...jao strasno, strasno...

Nina nije bila zatvorena u ormaru. To je kao americki plakar, pregradjen deo sobe rigipsom i ulazi se u plakar.

Sad mi nema spavanja. Cekam da Milan dodje...

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 14/9/2013, 20:59

Maus ja sam i dalje u soku i nemam reci,grlim vas jakooo jakooo jakoooo!
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 14/9/2013, 20:59

maus evo opet citam i suze mi idu same,kroz tvoj post se vidi kako si jos uplasena a kako i nebi ipak si odgovorna za jedno malo stvorenje koje je pored tebe bilo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 14/9/2013, 21:00

Strasno! Strasno! Strasno! Hvala Bogu da je sve ispalo ok na kraju, ali me strah i da pomislim sta je sve moglo da se desi. Strasno, da covek ne moze da bude miran ni u svojoj kuci, jer lopovi imaj usvu slobodu i prava u Srbiji! Stalno pobesnim kad citam po novinama na sta su sve spremni, a vrednost za koju ih ne gone je ogromna (cini mi se da je bila oko 16.000). Ako ukrade do ove vrednosti mozes samo privatno da ga gonis! No No DOk sam citala tvoje postove, samo sam se strecala i cekala da vidim kraj da je sve ispalo ok na kraju i bez povredjenih i da je lopruda dolijala! Nadam se da je dobio i sta je trazio pored tih samara kod vas, da je u stanici dobio jos neku cusku (iako sam protiv batina, ali za neke su one neminovne!). Volela bih da mu otkriju jos svasta nesto usput i da ga strpaju na par godina da dana ne vidi!
Tebi se draga divim na prisebnosti i hrabrosti! Stvarno si zena zmaj! queen Divim se i Ancici na njenoj hrabrosti i sto je cutala dok je sve proslo.
Verujem da ti je sad tesko zaspati posle soka od prosle noci. Ne znam da li imas kljuci i na vratima gore, ali, mozda mozes da ga stavis, zbog sebe, da bi mogla da se opustis i zaspis.

Moram da kazem i da je sreca sto tvoj tata nije bio tu, ko zna sta je moglo da mu se desi! No 
Da covek nigde ne moze da bude siguran i da nema prava da se brani po srpskim zakonima!
Grlim vas puno hrabrice velike!!!! I ljubim da oterate strah sto pre! ljubav ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zvoncica36 14/9/2013, 21:12

Što je najgore ta životinja će uskoro biti na slobodi.Ja sam za američki zakon ko ti uđe u kuću(a nije pozvan) ti mu lepo presudiš.Onda bar znaš da se neće vratiti.Ovako treba da gledamo u pasulj da li će neka stoka narkomanska povrediti nekog našeg ili nas.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Botox 14/9/2013, 21:16

jao zvoncice, meni je podjednako strasan i taj tvoj predlog, mislim kad ljudi imaju totalno odresene ruke da rade sta hoce, tu tek pravde nema, naopako kad bi se tako presudjivalo....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 14/9/2013, 21:18

Meta, setih se tate u neko doba i poceh da se cerekam, nemojte me pogresno shvatiti, ali moj tata ne da ne bi nista cuo, mogao bi i njega odneti, on se ne bi pomerio. I dok spava, a uvek spava na ledjima i ruke prekrstene na grudima, kao pokojnik, majko mila...koliko puta sam sisla dole a on spava u tom polozaju, jos usta blago otvorena, pa ga cimam uz dozivanje tata tata TATA a on ni makac...Nisam srela coveka koji ima cvrsci san.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 14/9/2013, 21:21

Dobro vece

Sve sto procitah u trenu zaboravih kad sam naisla na Mimin post o provalniku. Nemam reci, strasno!!!! Mima, necu ni da razmisljam o tome da je mogao da dodje gore. Ma strasno.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 14/9/2013, 21:58

maus ::Meta, setih se tate u neko doba i poceh da se cerekam, nemojte me pogresno shvatiti, ali moj tata ne da ne bi nista cuo, mogao bi i njega odneti, on se ne bi pomerio. I dok spava, a uvek spava na ledjima i ruke prekrstene na grudima, kao pokojnik, majko mila...koliko puta sam sisla dole a on spava u tom polozaju, jos usta blago otvorena, pa ga cimam uz dozivanje tata tata TATA a on ni makac...Nisam srela coveka koji ima cvrsci san.
e,sad me i nasmeja ovako ludu...lol! lol! lol! 
dušo,lezi,pokušaj odmoriti osmeh srce 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 14/9/2013, 22:00

Joooj, Maus, izvini, ali nasmejah se i ja za tatu! lol! Moj tata je spavao isto tako (prekrstene ruke, usta otvorena), sa istim takvim cvrstim snom, a nije zakljucavao vrata uopste. I ja sam se milion puta prepala kad ga vidim takvog pa gledam da li je ziv ili nije. Rolling Eyes 

Jesi li se raspitivala u SUP-u jesu li mi otkrili jos nesto, jer mislim da mu ova provala nije dovoljna da ostane dugo u pritvoru. A verujem da je pistolj ukraden, pa ce ga valjda zbog toga zadrzati. Verujem i da ce mu otkriti i svasta nesto jos i da ce taj dugo ostati u cuzi.

Svakako, i ja se slazem sa Zvoncicom, jer ako neko zna da mogu da ga ubijem i da je zakon na mojoj strani, razmislice valjda malo. Mada, ne znam da li bih ja imala hrabrosti da reagujem i ubijem, ali bih se osecala sigurno.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 14/9/2013, 22:05

I ja sam se smejala dok sam pisala, a tek Milan kako je reagovao...nije mu jasno sta mi je, odjednom pocinjem nekontrolisano da se smejem i ne mogu da mu kazem...pokusavam ali mi nije smeh dozvoljavao.

Sutra cemo vise saznati, pa cu pisati.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 14/9/2013, 22:13

U arapskim zemljama seku ruku za kradju, znam da je surovo ali zato jako slabo ima kradje. Kako god okrenes, ubio provalnika ili ne, dovoljan je strah koji ce te muciti..
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 14/9/2013, 22:40

Maus, verujem da ti nije lako sad kada si sama kod kuce. Pokusaj nekako, kako god znas da se umiris. Divim se tome kako si na sve mislila u najgorim trenucima.
Kao nas ima lopuza, uzas jedan. Upadali su i u nase dvoriste pre nego sto sam se doselila. To je jedan od razloga sto su nabavili rota, koji nikome ne oprasta upad ma teritoriju. Od tada niko nije svracao. Moj baset bi se mazila sa lopovima koja je dobrica, a nesto ne voli ni da laje.
Koliko sam shvatila, imas kuce u dvoristu. Mozda bi jedan rot ili doberman bili dodatno pojacanje.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Shizika 14/9/2013, 23:19

Mima, nadam se da si zaspala. Cajic od nane, dobra knjiga i Anino mirno disanje neka te opuste. Ljubim te za laku noc, hrabra zheno. cmoka 
Sve da otplovite u mirne snove ff 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od plavaptica 14/9/2013, 23:28

Maus, kakva jeziva prica:affraid: affraid  Ne dogodilo se vise nikome....Uzas!
Cufta avatar ti je caroban:aa15: 
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 20 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu