KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 31 od 35 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 9/6/2009, 11:08

Ane, razumem te, mrzim kad se sama nasankam Mad Rolling Eyes , ali valjda je i to deo puta koji moramo preci.
Ja sam iskreno vec dobila fobiju od testiranja. Mrzim taj deo iscekivanja konacne potvrde.
A sto se tice mucnine oko ponovnog odlaska u drzavnu...Riki je vecinu svojih postupaka radila drzavno, a kod njih nije ni malo bolja situacija po pitanju ganjanja uputa u DZ i camljenja po hodnicima na klinici.
Iskoristi ovo vreme maksimalno, dok jos nisi pocela da radis.
U akciju! Very Happy

Ori, morale bi taj novi metod da uvrstimo u predlog zakona lol! . Verujem da ce nasi poslanici sirom prihvatiti taj stari srbijanski metod  b . Ko ce kome, nego svoj svome! Zar ne?  b

ne znam tacno koja je "venera"
Vilendorfska venera.... http://en.wikipedia.org/wiki/Venus_of_Willendorf

Lily, Ori, malo mi cudno da se istovremeno uzima andol (siri krvne sudove?) i taj za vazokonstrikciju (ukoliko dodje do krvarenja). Zar logika ne nalaze da ako su krvni sudovi skupljeni, smanjuje se cirkulacija, a ona je od vitalnog znacaja za prehranu ploda?
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 9/6/2009, 11:11

ma, znam ja šta je Nablota stavila, ali čekam da nam to skazal sama...Al, ne sme ona još to...

ali, ta boginjica je malena, i radi poređenja, slikana je naspram kutije cigaretaaaa, da bi se ukazalo na njene male dimenzije....

No, mogli bi N zvati još i "nedirnuta" smajli angel Da, da... yes a uskoro i ...... ov sada "šapućem"..niš, skazal... love


Anuška, Olga skazal i ako dođe do pravog kraveranja, pre testa, omah se prelazi na svu logistiku, i rekla mi , nikako ne može da se pogreši!!!Dakle, u svakom slučaju, bobanje injekcijama....I znam da sam dosadna, ali ona ne priznaje Utragestan, bukvalno!Kaže, on je samo za kasnije...Ne za fazu do testa!Što eta to, njet ponjimajem, ali držim se toga!
Hm..ne znam, možda i to njihov dodatni procenat uspešnosti....Koji mora i kod mene biti.Mora!!!!!!!!!!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 9/6/2009, 11:20

Aaaa, tu si, Nablotice!
A, jel videla sličku na netu, sa plavom kutijicom cigara, a?

U vezi aspirina, kod Olge to stoji, pod 1)prestanka sa aspirinom...
2)Progesteron 2x2
3)Dicinon 2X2
4)Proginova 4X2mg

uz pojašnjenje da zadržavam raniju th:Divigel, Climara,a dodat 2X2 Crinone , jer ja nemam own hormone, i moram da koncentraciju održavam...

Anuška, nemoj da te mrzi...Budi praktična, uštedi neku paricu,sve što može o državnom trošku, davaj, davaj...A, sačuvaj nerve i novac, za tvoj lični komfor, kada ti on bude neophodan, i tamo gde moraš!

Još kod S.Vidaković?
Ne bih imala ništa protiv da mi npr. baš ona radi carski...samo da dođe do roda
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 9/6/2009, 11:23

h ovo mi promaklo....  b , sta ces, sinoc se uzbudih, pa jos i malko opijanih....  b

andro-gen :: nagovaram jednu od clanica ovog foruma koja mi je i zena da ga posudi od tebe i uavatari ga na drugom forumu pa nek se malo puse njim.
Naturlih! Very Happy . Sad je pravo vreme! lol!

andro-gen :: vadenje bete nakon par mjeseci trudnoce ili neki cak manje suvisli razlog za doci u bg i razmijeniti u meduvremenu stecena iskustva. makar koju pljeskavicu zvaknuti i mb pivo srknuti. onako, usput, kad smo vec tamo...
Koji god razlog da smislite, dobar je. Ovaj put bi mogli Nablonja i ja da se bolje pripremimo za vodice lol!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 9/6/2009, 11:25

Lily ::A, jel videla sličku na netu, sa plavom kutijicom cigara, a?

Njet Shocked
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 12:16

Auuuuuu sta se sve ovde izdesavalo u "jutarnjim" satima. Sleep

Prvo NABLICA
Ti pitala ja se raspitala (nisam mogla da izdrzim da ne pitam).

LILIKA:
Tanja, moraš hitno reći šta si htela da podeliš, sa nama?
Znaš da ne valja da se ja uzbuđujem , stresiram, čekam i budem pod tenzijom!! Wink yes cvet


 b  b  b Ja sam Lilika vec podelila sa vama INFORMACIJU. sreca


Orline:
To ce mi biti izlazna strategija.... radost

A) Arteficijalne metode oplodnje
B) Donacija
C) Usvojenje
D) HUNTER
 b  b  b


Ovo me vec iznenadjuje Laughing .

Zasto Hunter na poslednje mesto?  b  b  b
Ovo mu dodje kao neka vrsta donacije (besplatne prijateljske)pa automatski ide pod B zbunjen .

tcccc Hunter na poslednje mesto gde to moze tako fd
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 9/6/2009, 14:34

Ja sam Lilika vec podelila sa vama INFORMACIJU.


Eeee, došlo vreme da se i ja priupitam za bosanske gene Shocked Rolling Eyes
Ali, ja njet ponjimajem..što eta skazal???A?
Joj, ništa ne kapiram...a osećam da bi trebalo...Ma, reci breee, ne mogu da povatam konce....
Vamo čitam da sam obećala titule BMW na pp..ccc...viš čime se služi, Nablota, kao lafica, traži napismeno....heheheheheee....moram da rešavam 100sitacija, i sad ti sa enigmom???Ne mogu da skontam!!! No Crying or Very sad
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 14:48

Lilika to sto ne kapiras je rani simptom trudnoce Wink .
Vrati se par strana u nazad pa procitaj komentare i sigurno ce ti biti jasnije zagrljaj .
Sto se titula tice meni nisi nista obecala a i ne moras posto ja uvek imam za sebe po neku novu u rezervi as

Tebi sada pripada samo jedna trudnica .

Nego jeste videle da Huntera na D prozvase dr Hunter  b  b  b
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 9/6/2009, 15:05

A gde je sve to....? Na kojoj temi?
Hunter, my friend!!!


Tanjuška,ti si jedno čudo!!!!!Potvrđeno, dajem ti napismeno-elektronska varijanta!!!! yes

Mora čitam.....baš si neka....ko zna šta ću ja čitajući,vaše postove, sve da iskopam- medju redovima, ha???
likeit
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 15:08

HAHAHA Lilika to su ti one svadje na pitanjima i odgovorima Bruka i sramota  b  b  b
A sto se tice ovoga ovde e to se vrati par strana pa citaj  b .

Nemoj samo da preterujes sa citanjem malo i lezi beba


Lili ovde je sve izmedju redova samo citaj. smajli angel
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 9/6/2009, 15:18

Ori, morale bi taj novi metod da uvrstimo u predlog zakona lol! . Verujem da ce nasi poslanici sirom prihvatiti taj stari srbijanski metod  b . Ko ce kome, nego svoj svome! Zar ne?  b

Hahahaha lol! , secate se Adama Katica iz Korena... Ko prvi sinu da ime Adam, znacemo o cemu se radi, hihihi, a meni se to ime svidjalo ranije, sad ne bih smela  b  b

tcccc Hunter na poslednje mesto gde to moze tako fd

Ti si, tanja, pristrasna, posto ti je drug igra
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 9/6/2009, 15:20

Vilendorfska venera....

Bingo, meni cijelo jutro Waldorfska, posle se setim da je Waldorf astorija hotel  b

Anuska, jbg... Al' ne brini, nisi jedina, i ja se povremeno ponadam, ono bas kao nekad Rolling Eyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 15:30

Orline:
Ti si, tanja, pristrasna, posto ti je drug igra


Priznajem da sam pristrasna zagrljaj ali mi nije jasno kako usvajanje moze da bude pre toga?
HAHAHA pola gena je tvoje u tom slucaju? love
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 9/6/2009, 16:09

Tanja, ali mi ovde ne znamo kako izgleda Hinter, pa ne znamo na koje mesto da ga stavimo.
Anuska, ja se bas nerviram sto nisam iskoristila odmor za IUI, kad radim bice mi mnogo teze. Ali kao sto ti Lily rece cuvaj pare za kasnije ako budu trebale.
kad bih gledala tvoje simptome ja bi svaki mesec bila trudna, pa vise ni ne obracam paznju na te detalje
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 19:44

bokica:
Tanja, ali mi ovde ne znamo kako izgleda Hinter, pa ne znamo na koje mesto da ga stavimo


 b  b  b Boki postoje dva resenja za to:

1. da mi verujete na rec  b mada vec sam priznala da sam pristrasna zagrljaj

2. da na onu dogovorenu kaficu pozovemo i njega pa se same uverite da sam u pravu yes


Mozda postoji jos neko resenje ove enigme zvane dr Hunter zbunjen ali meni ne pada na pamet pa zato izvolite, mozemo da razmotrimo Wink .
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 9/6/2009, 21:31

Tanjusak, ti poznajes Huntera?
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 9/6/2009, 21:58

Lisy, dobrodosla u vikendicu ff

Nismo dugo videli sapu Lavice, Mishese, Lune, Nene i thaie!
Nema nam dugo ni Jeckie!
Pritisnite taster da znamo da ste zive i zdrave Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 22:52

Nabla:
Tanjusak, ti poznajes Huntera?


 b  b  b  b  b

Sta ti mislis Nablicak? sreca
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 9/6/2009, 23:01

www.limundo.com/aukcija-Boginja-plodnosti-VINCA-68592
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 9/6/2009, 23:05

Znas sta, tanja, meni je dosta doktora, pa makar to bio i dr lovac Razz ...

Sta radite, zenske?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 9/6/2009, 23:10

orline ::
nabla ::
orline ::Tanjuska, kakav divan avatar...

A moj, a moj.... lol!

Mislim, valjda se proplodnim sada s ovim avatarom lol!

Ja ti to zelim od sveg srca...Nabla da Vinchi hihihi ako jedno dete bude curica moze biti Vinka, ako avatar donese srecu Razz .

Sad k'o najgora, citiram samu sebe Laughing , al samo da vidis, lily da je i meni Vinca pala na pamet...Mislim, povodom linka koji si postirala
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 23:19

Orline:
Sad k'o najgora, citiram samu sebe Laughing , al samo da vidis, lily da je i meni Vinca pala na pamet...Mislim, povodom linka koji si postirala


Ko bre kaze da si najgora? Citiraj samu sebe dok ne dodjem ja pa cu onda ja poceti nocne razgovore sa samom sobom.  b Obicno se to zove monolog ali meni nesto ovo moje cudno b .

Sto lezete tako rano? Mora da se tu nesto taji. b
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 9/6/2009, 23:21

tanja68 ::Nabla:
Tanjusak, ti poznajes Huntera?


 b  b  b  b  b

Sta ti mislis Nablicak?
Pa, sad me zbuni, sad sam ja boske  b  b  b
Hajde, veceras bez podteksta, nesto mi teze ide citanje izmedju redova. Valjda ono vino od isnoc jos nije isparilo  b  b  b

Ja ceo dan onako kljakava- sevaju mi jajnici
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 23:24

Nisi ti Nablice Boske i ti si kao Lili....... ne smem da kazem zagrljaj .
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 9/6/2009, 23:38

Ama, bolan, poznaje ga, izlanula se da su drugovi Very Happy
(da ti pravi Boske objasni)
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 31 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 35 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu