KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 35 od 35 Prethodni  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Mirjana 11/6/2009, 14:58

Hmmm, hrmpg!!! Mislim sta reci...poceli sa bivsim ljubavima, pa preko ljubavnika - do inseminacije kao jedino prihvaljive vrste oplodnje za vreme vrelih letnjih dana!!!!
Ja sam iznenadjena...zatecena i....jedva cekam nastavak! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 11/6/2009, 15:09

tanja68 ::Ori mi se nesto uspavala? Ili mozda luta? Wink

Ona me jedina u startu provalila queen i verovala u moju iskrenost lol!

ORIIIII gde siiiii??????

Uh tek sad videh ovo sa njenom mamom... jasno mi je sto je nema.. mama otela komp queen .
Jos malo kad porastem bicu i ja kao njena mama  b a vec imam i profil na fb pa mozemo nas dve tamo da kuckamo  b  b  b .

Hahahaha  b  b  b . E, pa luda si nacisto.
Nisam se uspavala, opet sam skitala, sad sam dosla kuci...Sutra se vracam za Bg, al'vodim i mamu sa sobom, tako da cemo se opet otimati oko kompjutera x ,hahaha. Salim se naravno...nije ona bas toliko cyberlady, al da je modernija od prosjeka, to ne mogu da osporim Very Happy .
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 11/6/2009, 18:30

Ej, Ori...evo mene...vratih se....u normalu...ono jutros, držalo, cimalo, ludovalo, i popustilo...naravno, osim stomaka...

Ori, a jel pita tvoja mama za mene?A? Rolling Eyes Shocked v d

Samo da znaš, da je i moj tata isto cyber penzos..Čak, toliko je tužan što mm ne može da ode do njega i vidi šta su mu uradili od kompa...a nešto zeznuli...ali, isto..ne živi u Bgd-u....
Naravno, šalje sms mobilnim.....Baš mi ga žao , jer sada mu ne funkicioniše ni e-mail...a on bi pisao....i slao meni...njegovom zlatu... Very Happy klizanje


Bokice,mislim da si sve šašavija... d  b Kakav zamenik, takav...direktor klinike b d  b

Mirjana,...pa, svako mora da da svoj doprinos u storiji....
 b  b Naravno, ja sam glavna b ...vidi se da mi je bolje...

Ogreših dušu o BMW...ccc...menopauzalna demencija....i, zaboravila šta joj obećala na pp....A, istina,...e, sada, da kažem da je to bilo u trenucima posebnog uzbuđenja, ne ide...ne mogu da kaljam obraz....
Po povratku sa odmora,( ko beše najavio odmor- solo?) Shockedčekaće je sve moje queen yes yes yes


Poslednji izmenio Lily dana 11/6/2009, 18:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od HappyGirl 11/6/2009, 18:41

Samo da prenesem pozdrave od jackie sa Skiatosa. Sada znate što je nema Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 11/6/2009, 18:43

Sada, kad uleti Nablota,sa nekim predlogom o spajanju-razdvajanju...mozga ona..ali mi...ic ne hajemo... No igra igra d b  b vv bb vv v ...

Lisy,vidim da si povremeno ovde...drago mi je da dolaziš...Šta kažeš za ove stranice??

Anuška,ništa ne smem da ti kažem...za sada, ono na Rikinoj temi..nek ostane, za koji dan....kuc-kuc...


Happy,vidimo da je nema....Pozdravi Jackie!Ode i na Skijatos, a ne saznah..opet.... Wink
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kasia 11/6/2009, 18:45

Devojke jel moze neka da mi pomogne u tumacenju rezultata Embarassed ? Dr mi se tek krajem meseca vraca sa odmora, a u julu je mislila da radimo inseminacije. Ali meni su ovi hormoni nesto sumnjivi..
edtradiol 114
lh 1.87
fsh 4.81
progesteron 1.6
prolaktin 324.84
testosteron 3.37
tsh 1.72
Nesto je ovaj lh mnogo nizak...i da li je ovo visok testosteron (ref.vred. 0.45-3.74)?
Ne bih da gnjavim, ali poludecu dok se dr ne vrati.... Crying or Very sad ....bas sam neznalica..
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 11/6/2009, 19:12

Lily ::Ori, a jel pita tvoja mama za mene?A? Rolling Eyes Shocked v

Pa nije ni znala do juce za vas Wink .A danas vec pita jel jos koja trudna? x Misli ona to jednostavno k'o sto je njoj bilo  b


Jeckie na Skiatosu v , mamma mia, moram i ja mrdnut negdje d...
Cim dodjes slike i raport.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 11/6/2009, 19:15

Kasia, E2 ti je nesto povisen, a LH? Nemam pojma zasto je nizi? Devojke? zbunjen
To je 3dc, jel' tako? Ne mislim da je testosteron visok, TSH u redu...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 11/6/2009, 19:31

Ori, mama ti je genijalna,....suvo zlato! lol!

Jeckie, za kaznu sve slike sa Skiatosa da postaviš! lol!

Kad smo kod prebrojavanja ovčica, nema nam dugo ni Nine! zbunjen
Ninaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kasia, najsigurnije je da postavis ref. vrednosti, jer umeju da se razlikuju od laba do laba (prvenstveno mislim na E2)

Nisam sigurna da nizak lh u fol. fazi znači nešto loše. Bitno je da on lepo raste i dostigne svoj vrhunac onda kada treba. Imas spontane ovulacije?
Možda Anuška bude imala neku ideju?!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kasia 11/6/2009, 19:52

Hvala devojke, bas ste drugari cvet
Radila sam hormone u frontu i ovo su ref. vrednosti
estradiol 114 (77-921)
Lh 1.87 (2.39-6.60)
FSH 4.81 (3.35-21.63)
progesteron 1.6 (0.32-0.95)
prolaktin 324.84 (108.78-557.13)
testosteron 3.37 (0.45-3.74)
tsh 1.72 (0.35-4.94)
u pitanju je 2dc
Znam da ste o hormonima pisale na sve strane, ali ja sam se nesto sva pogubila i iz svega samo kontam da nije dobro kad je odnos izmedju lh i fsh veliki...
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kasia 11/6/2009, 19:54

Da, imam ovulacije, pila sam i klomifen i odreagovala dobro ali do zaceca nikad nije doslo. Spermogram dobar, jajovodi prohodni skroz...zato sad buljim u hormone i pokusavam da shvatim...
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 11/6/2009, 20:25

Da, to su drugacije ref. vrednosti od uobicajenih (ili bar Konyilijuma gde vecina nas radi).
U svakom slucaju, sve je OK. Jedino taj progesteron na pocetku ne valja. Ne znam sve razloge zasto, ali jedno od mogucih objasnjenja jeste da ti se u naredni ciklus prenosi ostatak žutog tela (tako meni cika Radoncic objasnio) Very Happy
Ako budem iskopala nesto za taj povisen progesteron u fol fazi, javljam Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kasia 11/6/2009, 20:37

Hvala ti Nablice i izvini ako te gnjavim, puno bas znaci kad razmenim sa nekim misljenje ko nece belo da me gelda (ili belo kucka) Very Happy . Svaka mi je informacija dragocena.
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 11/6/2009, 20:58

ne gnjavis Very Happy , dobro dodje da se uposli besposlen mozak, pa manje mastam lol!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kasia 11/6/2009, 21:21

Ajd onda da te uposlim jos malo. Rece mi dr da bi trebala da odradim i test na antispermatozoidna antitela. Zurila je, kako to obicno biva, i ja je ne pitah jel se to radi vadjenjem krvi, gde se radi, sta da trazism da mi rade i slicne informacije...jel mozes da mi priblizis malo i tu temu? Pa onda nastavi mastarije Very Happy ? jel hoces?
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 11/6/2009, 22:03

Kasia ASA test radis iz krvi, i ti tvoj muz. Mozes na uput u Torlaku. Ni privatno nije skupo, oko 800 din. Svaka laboratorija to radi.
Inace ja mislim da taj progesteron nije bitan uopste 3. dana, vecina lekara ga ni ne trazi tada, vec nakon ovulacije
Dobre su one ref. vrednosti za FSH, cak do 21
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 11/6/2009, 22:07

Eto, Boki ti odgovorila, s tim sto je pravilnije ASA odraditi kod muskarca i iz sperme (tako rade na Torlaku). U privatnim lab ne znam da li rade iz sperme, U beolabu recimo ne rade.
Dakle, najbolje Torlak zato sto im je pristup najpotpuniji. Ranije su analize radili samo utorkom. Nazovi ih da pitas sta ti je sve poterbno. A verovatno i doca to zna, samo me cudi da ti nije dala uput.

Ovim zakljucavam ovu temu, nastavljamo na novom "odbrojavanju" Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 35 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 35 Prethodni  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu