KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 17 od 35 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 15/5/2009, 23:23

Ja dobila posao... f
I to onaj koji sam htela, s duplo vise slobodnog vremena, (i duplo manjom platom, ali nema veze), jos samo da prodje par "visih instanci" koje nemaju razloga da se bune... and here we go again. Odo' ja u nastavu, hihihi x

Neno, videh tvoje pisanije za ogtt i moram priznati da me je tumacenje dr iznenadilo, ipak to nije moj fah Embarassed, ali mi je drago da su nasli pravo objasnjenje i terapiju.

Lily, nesto sam na doktoru procitala o tvom nemilom dogadjaju (svratim nekad i tamo, ali retko), i tu sam bila iznenadjena tumacenjem - takav bol kod kontrakcije materice? Shocked , ali bitno je da se sad sve sredilo... Ocigledno dole fercera Razz i sprema se...

Nevena, mojoj poznanici je inseminacija uspela iz drugog puta... I ja sam bila poprilican neverni Toma Rolling Eyes jer realno i nisu ko zna kakve sanse, ali mozda je i bolje u startu to tako doziveti. Pa se iznenaditi lol!

Bokice, mm je imao E. coli u spermokulturi jednom i neku mesavinu bakterija u brisu, popio je antibiotik za svaki slucaj. Proveravao je tek nakon godinu dana ponovo i nije je bilo, ali u njegovom spermogramu se nista nije promenilo. Cak je nesto losiji sad kad je kultura sterilna, hm. Ja cu u ponedeljak svratiti do gak-a da vidim hoce li dr uopste da me prati ovaj ciklus ili da potpuno iskuliram.

Pocela sam po redu, kao u nekoj prozivci... spremam se za rad sa zdravim adolescentima, uh, sto cu biti opasna c .
Ko me ne zna mozda bi i poverovao ljubav
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 16/5/2009, 08:19

Dobo jutro, devojčice sunny
Anuška, mislim da je prava stvar to što ćeš početi da radiš!I,možda bolja varijanta"manja plata, više slobodnog vremena"Valjda znaš, da nema tih para koje mogu platiti tvoje vreme, a ono ti je u ovoj priči neophodno!Bravo!
Kristina, draga,srećan put,iskoristi svaki lepi momenat da se opustiš i uživaš..to je postala prava mudrost...izgleda....Moram da kažem da me oduševio tvoj stav dok smo "pričale" na pp, u vezi lekića...Sve znaš... srca1
Bokice, sada se setila..kod laktovaga piše da se kvase, pre upotrebe, a sasvim su slične supstancije,..hihihi da nam javiš jel to "malo lakše ušlo tamo.".... Wink Embarassed

recept za "proveravati sve i ciniti sve ali bez opterecenja, pritiska i stresa" , nek nam javi-dajem carstvo za taj recept!

Dva carstva! yes yes

.........ja ustala...ispratila mm na posao...i mozgam šta danas..najradije ne bih iz stana izlazila...ali, ovo nam je poslednji vikend za shopovanje, nabavku....Iskoristiću jutarnju kaficu da složim sve papire-nalaze, ugovore, aplikacije sa klinikom...ma, cela fascikla, da složim...i da tu najozbiljniju radnju pripreme uradim blagovremeno...naravno, sve to ide sa mnom u avion,najsigurnije...Sama pomisao na finish..u meni već izaziva skakutanje zubića...uhhhhhh...

ali, bolje da se bacim na konkretna zaduženja, jer i dalje nisam u stanju, (iako sebe ubeđujem da moram i trebam) da se distanciram od dešavanja koja me tište u vezi posla.....

Anuška, ne znam u vezi ovih kontrakcija ni sama šta bih rekla...Nisam prijavila mojoj dr....Možda bih trebala...videću...
Danas startujem ponovo sa terapijom...pa....sve doooooooooooo......................................... roda
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 16/5/2009, 09:40

Lily, pokvasih ja i sve je islo kako treba. Bese to poslednja, sad jos moram da radim i grupu sekreta, kakav smor.
Anuska, i mm je imao uzasan spermogram nakon dve ture antibiotika za Hlamidije i ureaplazme. Dr Radoncic rece da Escherihija utice samo na pokretljivost ne i druge parametre, a tu smo tanusni.
Super je sto ces poceti da radis, to ce da ti odvuce misli malo od ovih s...
odoh na posao
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 16/5/2009, 09:54

Anuskaaaaa, divno za posao radost . Pazi, plata u nastavi nije tako losa, a jos raspusti......Bas mi je drago jer znam da ces taj posao divno da radis i da ce te "klinci" obozavati. Samo, pazi da te ne stipkaju za guzu kao Mini lol!  b

Lily, procitala sam sta ti se desavalo...
Pa mozda to i nije neuobicajeno. Meni se bar jednom godisnje desi tzv "vagusna" bol. Od boli se podrazi nervus vagus (ne znam kako- to mi je gin. tako rekla) i ja upadam u stanje shoka od bolova. Kontrakcije predju u kostantan bol koja traje do 2 h, pocinje da mi pritisak pada, spajaju se gornji i donji, hladan znoj (natopim krevet koliko mokra budem), tahikardija, hiperventilacija, mucnina i povracanje, proliv. Antireumatici ne pomazu.
Mozda si nesto slicno ti dozivela. Gin je uvek objasnjavala da takva bol nastaje kod ovulatornih ciklusa (kod onih koje su sklone takvim bolovima). A ti si primala terapiju kao za posle ET, pa mozda stvarno sve ima veze s tim.

Uf, a trema...mene vec hvata! I zbog tebe i zbog sebe. Najradje bih u misju rupu.

Ja zavrsila s kontraceptivom, grudi me rasturaju od prvog dana uzimanja lekica, evo jos uvek, ne smem da ih taknem. Nervozna sam, ubijam pogledom Laughing Razz
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 16/5/2009, 10:09

A, ja mislila da se nećeš prikazati do mog polaska...šmrc, šmrc...

pazi da te ne stipkaju za guzu kao Mini

hihihihh..bolje da je štipkaju, nego da joj vele ono što su Mini kazali...hihhihi....ali, ja sam dokaz da nije takoooo, Minika.....Naprotiv, a kada žena ustvrdi nešto, to je neoboriv dokaz lol!

Sve sam složila nalaze...Osim što nisam stigla da od drugarice sa VMA uzmem nalaze na viruse, ostali mi ionako ne važe....

U pokušaju da potisnem neke ružnoće, a probudim blažene osećaje, poslah jedan mejličić mojoj dr......Oooo, nisam još od česistitanja Uskrsa....Onako, lep, kratak, ....da se vidimo uskoro....nisam joj ništa prijavljivala, ovo...reći ću joj kada stignemo.....

Inače, na checkmytrip proveravala avio-karte, elektronske, zbog zamene su stavili-napravili grešku, datum rođenja, broj pasoša, i vreme isteka pasoša mm, ali na moju kartu???!!!Zvala agenciju..kažu, teško se to ispravlja, pokušaće, a kao to se događa kod zamene termina...i kao ipak, postoje ispravni podaci u bazi....malo mi se to ne dopada...al, videćemo šta će biti....Sasvim slučajno uočila....Ajd,bre, ima li još šta?

Joj, a šta ću od stvari nositi??Tamo, trenutno, najviša temperatura 11Celzijusa!?!!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 16/5/2009, 10:15

Lily ::A, ja mislila da se nećeš prikazati do mog polaska...šmrc, šmrc...!?!!
Ih, pa kako to da propustim Very Happy

Lily ::Joj, a šta ću od stvari nositi??Tamo, trenutno, najviša temperatura 11Celzijusa!?!!
Mala crna haljinica? Very Happy

Ne sekiraj se za detalje na aviokarti, bolje da Marfi bude zaokupiran nebitnim stvarcicama.... Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Mini 16/5/2009, 14:06

[quote="Lily"]

pazi da te ne stipkaju za guzu kao Mini

hihihihh..bolje da je štipkaju, nego da joj vele ono što su Mini kazali...hihhihi....ali, ja sam dokaz da nije takoooo, Minika.....Naprotiv, a kada žena ustvrdi nešto, to je neoboriv dokaz lol! '



A mislis ono - saggy old arse? affraid likeit

Mini

Broj poruka : 78
Datum upisa : 18.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 18/5/2009, 13:37

Eh, Mini, slatko sam se smejala tom dogadjaju kad sam citala - na doktoru, cini mi se?  b Sta li ce meni da rade ti mladi buduci "akademski gradjani"... samo kad se setim da su na toj istoj katedri kad sam ja bila u klupi kruzile vrlo surove sale o nekima, i to obicno o onim finim i bezazlenim asistentima i profesorima.
Ma, meni je samo da imam 'leba za zivot Wink i da radim nesto. Iskreno, tvoja prica sa doktora i jos nekih devojaka ovde me je podstakla da se izborim za posao, da ipak ocuvam sopstveni integritet i samostalnost...

Ja ovaj mesec pauziram. Nije da sam ko zna sta vazno radila, samo jednu inseminaciju sa stimulacijom, ali ipak. Dobro ce mi doci, a nemam ni mnogo izbora.

Nesto su se svi ucutali na ovom pdf-u...
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 18/5/2009, 21:51

Anuška, pošto si pratila "fabulu" još na doktoru, i ti Ori, i druge...ajde, kažite šta da kupim ovim ljudima, znak pažnje, ne mogu tako ...ne ide...Za G i K??
Imate neku originalnu idejicu, može i nešto jednostavno, skroz...Šta uzeti čoveku koji nam plaća-tj. companija 7000 evra????

Mogla bih od srede da prošvrljam, ..malo....bacim okce.....pa, posle da se pozdravljamo... ff
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 19/5/2009, 09:37

Opa, nema me par dana, a vi ste se bas raspisale....
Anuska, cestitam za posao, konfete meni to zvuci sasvim OK. Nesto radis, odvlacis misli, neke parice ce da legnu takodje, a nije celodnevno smaranje, tako da ruinira zivce i strpljenje...Drzim fige wavecrowd
Lily, ne znam sta da ti kazem...uvek je problem kupiti poklon nekome ko ima sve. Jesu li G i K muskarci? ( izvini, ja jesam pratila vasu temu, ali redovnije ispocetka, tako da nisam bas skroz upucena u tvoju pricu, sorry) Ako je bar jedno od njih zena, predlazem neki Swarovski-poklon, to mi je onako cool...
Uvek moze nablina ideja da prodje, nesto "domace" u borbi protiv nostalgije(ako je uopste imaju). Za muskarca...nemam pojma, MM voli one skupe stvarcice od Victor-Inox-a...satovi, parfemi i raznorazni "parkeri" su uglavnom provaljeni...Ne znam, nije ti lako...stvarno...Ajd, ako se setim neceg konstruktivnijeg, pisem...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 19/5/2009, 12:38

Lily, nisam bas prava osoba za tu vrstu pomoci Rolling Eyes . Neodlucna sam i strasno smotana u situacijama kada treba da se oduzim nekom pokloncicem... Vise volim simbolicne nego skupe poklone, mada mi nije zao da dam pare kad nadjem nesto sto mislim da je bas, bas odgovarajuce.
Kad je mm odlazio prvi put u SAD (a tada je bio samo... recimo, poznanik, cak ni prijatelj) ja sam pretrazila Bgd pokusavajuci da nadjem poklon za oprostajnu zurku na koju sam bila pozvana. U svojoj glavi sam zamislila da cu mu kupiti lepi, mali, arhaicni - kompas. Za mene je to nosilo simboliku i cinilo mi se originalno. Medjutim, nigde kompasa u Beogradu! U Savremenoj, gde god sam usla: imali smo, ali prodali... pa ko jos kupuje kompas?! Na kraju mu kupim jednu maketu broda (ali ne u boci Laughing ) jer sam znala jos tad da voli brodove...

Mislim da poklon ne treba da bude skup - jer, realno, time umanjujes njihov "poklon" koji se sastojao u finansijskoj pomoci... Bar ja tako nekako razmisljam... A i sto orline kaze: kad je to neko ko ima sve (u materijalnom smislu), tesko ces dostici nivo onoga sto je za njih skupo, i zato je mozda bolje uzeti nesto jeftinije, simbolicno... Bilo bi najlepse da ih se setis POSLE, kad budes trudnica , i javis im se sa lepim vestima - ma koliko ljudi bili materijalisticki orijentisani, zadovoljstvo cinjenja dobrog drugima je, ako nista vise, dobar ego trip sreca
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nena beba 19/5/2009, 13:56

Lily, ja nisam u toku, ali pretpostavljam o cemu moze da se radi... i potpuno se slazem sa Anuskom-nista skupo-ali vrlo simbolicno treba da bude. cak mozda i rucne izrade... licne rucne izrade... tipa "diplome za naj naj darodavce..." urameljene rucno i krasopisom ispisane... improvizujem ali eto ti ideje, pa mozes da primenis varijacije na temu...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 19/5/2009, 23:20

De s i, Lily, jesi li kupila nesto? Kad ce pakovanje? Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 20/5/2009, 00:39

Ćao devojke,
paaaa, i nije još počelo pakovanje...još ima što-šta za obaviti....
Nemam tremu.Danas sam bila okupirana nekim ne baš prijatnim stvarima, pa se nisam stigla baviti poklončićima...a, svesna da mi vreme neumitno curi...No, ne može se više od ovoga, stvarno!
Kada vidim račune kako samo pune sanduče,i samo gledam u rokove, jbg...čovek ipak, mora i te tehničke stvari, pre puta, da reguliše...Opet, konstatujem da neke stvari vezane za posao, baš i ne mogu da čekaju, totalno se sludim!Kada ću sve stići?Uglavnom, nastojim da svaki dan odradim po nešto, da mi se ne gomila sve odjednom...malo mi i tužno i smešno, shvatih danas, dok sam bila koncentrisana na nešto prilično mučno...da moram na vreme da zakažem i depilaciju, da najavim u nedelju feniranje....Uh, ko zna šta još...Sve se bojim da ne previdim nešto, pa krenuo sistem: veliki blok i piši..kako se čega setim...

U vezi poklona, i K i G su muškarci, našeg porekla,...G je gen. direktor...kojeg nismo upoznali/ uh, i to mi je stres...taj susret, sam po sebi koji predstoji tamo/jer, prošlog puta taman upoznali bivšeg G, kad ono..smenjen...Ma, malo šta da je mene preskočilo, na ovom mom putu....
Ne znam, trenutno se osećam prazno...Znam, to vam je čudno, ali..tako je trenutno!
K se , inače, baš danas javljao...kao srdačno...bla-bla...a mm i ja u nekoj desetoj priči, isključili potpuno danas odlazak u Rusiju..iz svojih glava......................Znam, i ovo može biti čudno...al, kod mene nema jednostavnih stvari..............karmički!
Ne treba ništa da bude skupo, samo dopadljivo, interesantno...Ja sam uzela neku knjigu,...ne bih sada baš po naslovu...ali, ciljno sam odabrala to...
Anuška, ja se jednom ubila tražeći globus!!!
Nena3beba,
tvoj predlog mi je dopadljiv , simpatičan...pa, ako ćemo iskreno, G ima sigurno sve,..No, na takvim pozicijama nikad dovoljno "priznanja"..to je deo i njihovog poslovnog imagea, a meni zvuči ovo baš simpa....Da li te "diplomice", neko izrađuje kao suvenire?Gde ih ima?Dopada mi se, stvarno!
Isključila sam ikonice, to smo već...razmenili ..na neki način...K nam je poklonio rusku varijantu...Sv. Petke
K je onako ušminkan...mislim, priprost, ali voli da se nalickava...Za njega sam razmišljala nešto sasvim praktično...iskreno, što bi mu bilo od neposredne koristi....
Inače, u BGD izlogu, stvarno nikada nisam našla nešto što bi mi onako, od srca, zapalo...a nismo stigli da procunjamo...Mora meni lično da se nešto dopadne, da bih kupila , kao poklon, drugome...
Inače,, lepo mi fali bar jedan, jedini dan, onako samo da nas dvoje, mm i ja, izćakulamo, da se opustimo...Da progovorimo koju reč...
ne znam da li me razumete, a hoćete, u celoj gunguli moram da vodim računa - čitajte tempriam i ovo sex jer, ne bi trebalo da bude apstinencija , eto, veća od 5-7 dana...a ja bila u ciklusu...Bože...
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 20/5/2009, 01:29

I predobro te razumemo, nazalost! Rolling Eyes Wink

Nena je mislila da sama izradis 'diplomu", ako sam dobro shvatila! Mozda moze i da se napravi nesto u stmpanoj formi u kaligrafiji. To bi mogli da urade oni koji stampaju pozivnice za svadbu! Samo im das text i predlog "preloma", oni ti predloze pozadinu i to je to!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 20/5/2009, 01:51

Aaaaa, tako....kapiram...ali, bilo bi lepo da se to nekim pristojnim ramčićem urami...Da li ću imati vremena...Moram sutra da sačekam mm, posadim ga i preciziramo to!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 20/5/2009, 01:55

Idem da spavam...držim Mini pridike...a ja noćas zaglavila...al, ne mogu, nešto..ova sveža noć...ne da mi se....iako znam da me čeka zilion stvari...

Samo da javnem Jeckie..da, približilo se, 25.maj!
lakše mi da izustim datum...kada kažem u ponedeljak, postanem svesna..kako malo vremena ima da se zatvore koferi!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 20/5/2009, 10:49

Vremenska prognoza, za narednih pet dana U Piteru!A,taman posle sinoćnog potopa odlučila da krenem sa čizmama..radi svake sigurnosti...Otkud ovakva toplota kod njih???No, kišica je neizbežna u tom Baltičkom regionu.....Trileme: ako nosim čizme, nosim i tašnu u koju staje čudo, ako nosim dublje cipele, nosim ženski rančić, u koji jedna devica, ne može da spakuje sve što samo njoj treba za put i usput....Kakav sam ja smor...i sebi samoj....



St Petersburg, LED
5-Day Forecast
Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday



Rain showers Rain showers Cloudy Rain Rain

Min: 8 ºC Min: 6 ºC Min: 7 ºC Min: 7 ºC Min: 9 ºC
Max: 18 ºC Max: 13 ºC Max: 17 ºC Max: 20 ºC Max: 21 ºC


Samo vi ćutite......ja ću da malo pričam sama sa sobom....Pratite mi stanje

Shocked doktor pa da imamo full anamnezu...zabeleženu... b d d

Sada ću kao ja probam da se koncentrišem na neke trice... zaostalog posla....Da li je moguće to, u ovom momentu?

Hmmm..."i nemoguće je moguće"...Ajd, da probam...
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 20/5/2009, 11:12

Ori,
na šta misliš victor-inox...joj, mozak funkcioniše samo za prizemne stvari...ne znam šta je.................Znam samo za posuđe inox Embarassed Jel, da da sam ograničena?
Nemam nikakvu drugu asocijaciju...
No ??? Wink
Sutra ću da dopunim nešto što sam već uzela...Možda u traganju naletim na nešto...Neću pogrešiti ako K uzmem parfem, ali nije originalno..a devica nema mirku...i tamo gde nema realnih problema, časkom ih napravi Laughing yes .........

Ajd, definitivno se odjavljujem...pucam...jedva čekam da sednem i vežem se!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 20/5/2009, 12:23

Nigde nikoga.................

Svi u svojim uobičajenim aktivnostima............................
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 20/5/2009, 14:17

HAHAHA Lilika nisi sama ne boj se a i ono mesto je jos zakljucano pa nema straha da ce nas neko tamo poslati. Mene nesto zeza ovde pa ne mogu da udjem u forum nikako, a evo sad nemam ni smaje. Eto ja taman nadjem neko mestasce gde mogu da se opustim i pricam tj. kuckam slobodno kad ono cvrc....
Mora da me ometa KGB vidi ti to sta se desava.
Kod mene nista novo osim sto mi se sada pored svih mojih problema kace i neke budale koje naravno ne mogu da otkacim jer boze moj najblizi su nam rod.... Ludi sebi daju previse za pravo ali ja se ne dam. Zato kad puknem ima sve da prsti a ne bi mi bilo prvi put. Mozda to i ne bude tako lose jer cu isterati sav svoj bes i nezadovoljstvo iz sebe koje se kupilo poslednjih meseci. Samo nek me cacne neko ima da bude STA TO BI SA ONAKVOM ZENOM.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 20/5/2009, 14:47

TANJUŠKA, ta tvoja rodbina kada bi mi se ovog časa približila...doživeli bi toplotni udar..šaljih vamo, kod mene.... affraid

jao, ne mogu da sastavim dve rečenice, a moram da uradim nešto..kakvo silovanje....
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 20/5/2009, 15:11

Tanja, slobodno ih isprasi napred scuro, to je isto odlicna relaksaciona tehnika Razz .
Sta bi mi bez dobronamerne rodbine... uh!
I ja sam iz te price, fino, fino, pa STA JOJ BI?! Od nekih ljudi, bili i rod najrodjeni, moras jednostavno da OTMES svoj zivot... i ne zavrsva se s njima fino...
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 20/5/2009, 15:48

Anuska ::
I ja sam iz te price, fino, fino, pa STA JOJ BI?!

 b  b f Hehehe, ne da ste me ubole...Za razliku od moje sestre koja nikakav kontakt nema sa sirom rodbinom ja sam uvek bila na civiluku, em sto mogu, em sto hocu, tj htela sam..Kad sam prvi put "otela" sopstveni zivot i gledala sebe, ispala sam rogata, hihihi, al valjda se covek rodi...ucim polako, sestra mi je uzor d

Lily, bolan, nis se ne sekiraj, poklonu se u zube ne gleda,hihihi, sem ako nije neka zivuljka  b
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 20/5/2009, 16:02

HAHAHA Nije meni ovo prvi put, prosle godine sam ih sve tako lepo isklepala da niko nije govorio samnom 6 meseci, a ja se bas nasikirala, pa onda dolazili jedno po jedno da se izvinjavaju. E sad kad kao prava skorpija budem ubola svojim otrovnim zaokama nema im spasa. Da ne rekoh najvazniju stvar nije moja rodbina nego NJEGOVA znate ono ne valja snajka ne moze da ima decu....
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 17 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 35 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu