KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 32 od 35 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 23:45

Boske ti si moj idol  b  b  b izgleda da samo tebi jos radi mozak. d

Ovde niko nista ne cita i svako prica svoju pricu  b  b  b
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 9/6/2009, 23:48

Ma idite, bre, u persun! lol!
To sto je napisala da joj je drug, to moze da znaci i virtuelni drug...nije precizirala! lol!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 9/6/2009, 23:49

Hihihi, tako je to u vikendici, svi na odmoru, raspashoj bb

Tanja, malopre sam procitala na SC tvoj komentar u vezi preranog vadjenja bete  b Zvucala si ko uciteljica,hihihi
Mala mi je inace favorit sita se ismijem na njena pitanja f


Poslednji put izmenio orline dana 9/6/2009, 23:52, izmenio ukupno 2 puta
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 9/6/2009, 23:51

nabla ::Ma idite, bre, u persun! lol!
To sto je napisala da joj je drug, to moze da znaci i virtuelni drug...nije precizirala! lol!

poljubac Obozavam te... P.S. Ja na odmoru i nisam pod hormonima...Oni blokiraju intuiciju x
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 23:51

E a znas sta je najveci fazon sto se i BMW primila da joj objasnjava na D kako je rano uradila test  b . Poznata je i meni ta jos od njenog proslog IVF-a sa njenim pitanjima.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 9/6/2009, 23:54

Joj, stvarno je mukica Razz ...secam se crnih gacica  b  b  b, koje se ne smiju nositi posle transfera v Nablic, jesi li cula...I ti lily  b  b  b
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 9/6/2009, 23:57

:aa8:JJOOOOOOJ Nabla jeste mi drug nista ne pratis imas na prethodnoj strani razradjenu citavu pricu o dr Hunteru doktor i nije samo virtuelni nego stvarni. love

Pitaj zeno sve sto nije jasno znam da hormoni cine svoje  b .
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 10/6/2009, 00:00

Znas sta joj je najveci biser kad je posle neuspelog IVF-a izbacila spisak toga sta kao treba raditi a sta ne affraid . Do tad je sve zive smorila sa pitanjima a onda kao nesto zna  b . Gala je bila penicilin za nju.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 10/6/2009, 00:01

Pa to ti pricam, sa tog spiska su i gacice affraid Samo to sam upamtila lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 10/6/2009, 00:02

orline :: hormonima...Oni blokiraju intuiciju x

aaaaaaaaaaa, kakvu bre intuiciju, nista ne kapiram, odoh da popijem vino, mozda mi mozak proradi! affraid lol!


hahahahha, majaman...sta reci, ipak nisam dostigla taj nivo...  b
Gala je bila urnebesna, a i Tedi je posle izvesnog vremena pocela da je tusira  b
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 10/6/2009, 00:05

Meni svaki put bude zao pa se primim i ako znam kakva je a onda pomislim sta sam ja sve trebala da radim za ove godine Rolling Eyes i kako bi to izgledalo da sam svaki put ja bila takva. Laughing

I tastatura bi pobegla od mene  b
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 10/6/2009, 00:12

tanja68 :: Pitaj zeno sve sto nije jasno znam da hormoni cine svoje  b .
Vala da znas, bas sam usporena i pogubljena lol!

Odoh na Sleep , kissa
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 10/6/2009, 01:23

...spavala , bre, od 16-23h...ejjj...
i, sada, čitam vas...i niš ne kontam....jbt...a nekada bila okce sokolovo...ne povezujem...a mrzi me da se vraćam nazad,...samo za svoju temu....hihhii

i, šta sada oko Huntera?
Da li to treba povezivati sa dr, sa ćelavošću, sa čimeeeee, jbt...ja stvarno nisam u stanju da pratim ništa više od trenutne-dneve razmene lalalala...eto, upamtih crne gaćice...i tolko....A? Shocked

A, Tanja nam sipa li, sipa...
Ori, ti pratila priču oko Tanje i Huntera...ček, ček, oboje ste noćne ptice....slučajnost..ili?
Ma, da nisam u stanju ovakvom..izmozgala bih..nešto...ovako, mozgić radi u okvirima ovog pravougaonika... Rolling Eyes v  b
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 10/6/2009, 01:32

Lily, nabla, mlooogo ste slatke takve ...ff

Ismejah se i ja i odok da Sleep . A ovi sto su prespavali popodne i veče nek se snalaze sad sta ce da rade Wink
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 10/6/2009, 01:33

Nemas ti sta da mozgas queen sve je prva ukapirala Ori a ona je pravi BOSKE pa vi vidite sad  b

Ti i Nabla ic ne kapirate  b ja lepo rekoh da su to prvi simptomi trudnica .

Nemam vise snage da se borim sa vama dvema ubiste me veceras  b a sto je najbitnije i nema sta tu da se objasnjava.
Sto rece Boki skoro,. Hunter je Tomica  b

Zato ja volim doktore  b  b :aa76:Kad vam se malo smire hormoni sve cu ponovo ispricati obecavam osmeh srce
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 10/6/2009, 01:51

Meni će Ori sve da objasni!
ako je vrbujem, a vi vidite da li će te me ozbiljno shvatiti, sve će mi reći...sve...da, da.... f
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 10/6/2009, 01:52

Pa,nije ti MM??!!
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 10/6/2009, 01:54

JOJ Lili pa rekla sam i ja  b kazi sad sta te interesuje ajde pricaj dok nisam pala od ovoga  b

HAHAHA e to bi stvarno bilo malo mnogo nije mm Laughing
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 10/6/2009, 10:40

Prave ste bre tracare, ta majaman je stvarno smor, secam se tih saveta sto Ori rece, moracu da ih primenim
Tedi se porodila pa je nema da joj ocita koju lekciju
Kao sto ja vama rekoh Tomica = Hunter kad vam ja kazem
inace sinoc bacih pogled na onu temu Bruka i sramota i nisam mogla da verujem u sta se pretvorila, kakve bljuvotine, a niko ne reaguje
Lily je stvarno u nekom specificnom stanju, nista ne kapira
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 10/6/2009, 13:23

Imam jedan predlog...daje se na usvajanje Very Happy

da imamo dve chaterske teme:

1) odbrojavanje-chat da razdvojimo na "nocni" ili kako god chat gde bi pisale sve stvari koje su nevezane za ovu nasu problematiku (tracevi, ljubavnici, depilacije.... lol! ) i "dnevni" ili kako god, gde bi pisale sve vezano za nase bebece akcije.
2) takodje, u tom svetlu mogle bi da spojimo donaciju i fsh chat

Dakle, radni predlog je:
1) donacija/ fsh- "nocni" chat
2) donacija/ fsh- "dnevni" chat

Na vama je da ga odobrite ili ne i da date predloge naziva chata Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 10/6/2009, 13:45

tracevi, ljubavnici,

pa, ko trača? Rolling Eyes njet, pa, kada bi mi to radile...  b  b  b  b  b

koji, bre , ljubavnici??
Možeš da zamisliš Ori, Anušku, Bokili...Kristinu..ili ne daj bože, BMW..pa, nm je najlepši, najzgodniji, sa najlepšim usnama, najlepšim očima..pa, gde bi ona?Ili, Gloriju, majku dvoje dece?Cccc!Božeeee!Mini?Pa, ona bre, neće saznati još sto godina da živi u EU, što eta ljubavnik???



 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b

E, sad, Rolničica ima pravo na sveeee..mlada, vesela...tja, što da ne?


E, sad, mogu da se bacim na stranu, da mi stomačić ne trpi pritisak...Oprostite, drage moje, ali, rekla sam vam..nisam višed baš ista....malo načeta...malo Rolling Eyes Shocked d d d

Ajd, opet u krevet....
Sve prihvaćam....I, tamo bi mogla da pričam o "psihološkinjama" v A?


Ja se prijavljujem za dnevnu smenu.....do daljnjeg...samo sam sinoć zglavitis, jer sam se ubila od spavanja....
rekoh i odoh na dremanje Sleep
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 10/6/2009, 13:50

Dobro što nisam spomenula jednu Šapčanku.... affraid
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 10/6/2009, 13:56

 b  b  b
Eto moj ljubavnik je bio Trkuljce, neko Huntera moze da izabere....neko Wink uzdise na PedjuDj, neko Wink na celavog Ivka...., neko Wink na svoje mentore iz marksizma...
...ih, kad bih pocela da kopam, svasta bi se iskopalo (dijamanti, brilijanti....  b )
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena50 10/6/2009, 14:27

Gde sad jos da razmnozavas teme! affraid
Ove novopecene trudnjace trudnica i ovako ne znaju gde sta treba da pisu! Malo malo pa zabrljaju. Hormoni valjda sta li? Tek onda ce tu biti svugde svega i svacega.  b
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 10/6/2009, 14:39

Lili:
Dobro što nisam spomenula jednu Šapčanku.... affraid


Jel to mene neko proziva?  b  b  b

O kakvim ljubavnicima se ovde radi?
Ja se o mom ljubavniku javno izjasnila jos dok si ti bila u R.

Predlozi oko tema sto se mene tice mogu slobodno da se odmah usvoje, samo mi recite na vreme gde da kuckam  b
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 32 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 35 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu