KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+48
BabyBear
Blanka
dada88
libra35
Vanja80
Borbica
Zensko pero
Nataly17
Bekanicaa
alisa
Principessa
ivanicasale
Padobranka
Ivaana
mimi85
sunny.tp
aurora
NikolaMaja
zsuki75
Makija
micam
Strumfeta78
Sirijus
saska1
Jerapetra
Bobaue
Hobbes
mamadabudem
Mimi12
sanja 73
Lenaaa
ne gubim nadu
tuli
Tavita
ganedina
Elenaa
Nessi
noja
hany
Bobac
kobac robac
BiKsi :)
Dragana Gaga
PalcicaBg
MalaSaJuga
Ema Blanka
SladZana
Magnolie
52 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 00:30

Hvala Micam,mislim da me tako ponekada uhvate bubice sumnje šta se to radilo i šta se to događalo,ali dobro je kada prespavam😊. Pozovite ih ovde,ja nemam fb, a rado bih da komuniciramo. Vidim da se slabo javljaju,ja sam poželela sreću za dve betice,ali nemamo odgovor da li je uspelo ili ne! Svaka pozitivna beta budi dobru energiju i vibraciju!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 29/5/2018, 08:44

Micam,ti si draga bas dosta upucena i znas,ja nova jeste da sam prosla tri vto ali vidim da toliko toga neznam,da li nisam odradila dovoljno analiza ili zato sto uvek kazu sve je ok.A ocigledno postoji neki problem.
Kutak je ok.bas dosta toga moze da se sazna.
Zenice drage,bice sve ok.ostvaricemo se sigurno kao majke,Bog ce nam podariti!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 29/5/2018, 09:09

Uradila test i negativan je. Pokazao bi danas bez dileme.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 29/5/2018, 09:46

Nataly17 ::Uradila test i negativan je. Pokazao bi danas bez dileme.

Nataly ne zelim da ti dajem laznu nadu... mozda i jeste negativna beta, ali mozes procitati od Micam da njoj test nije nista pokazao ni 11 ni 13 dana a beta bila 64 pa 204. Ja u te testove nemam poverenja... mojoj kumi nije pokazao vanmatericnu trudnocu a beta bila ogromna! Ides danas koliko sam shvatila kod doktorke pa se posavetuj... svakako ako je tako i negativno je mnooogo mi je zao... samo glavu gore, posavetuj se sa doktorkom sta dalje i u nove pobede ljubav nema odustajanja dok ne stignemo do cilja!!!
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 29/5/2018, 09:55

Ponovicu i betu danas ali svakako ce biti presudan razgovor sa dr. Definitivno je problem kod mene inplantacija jer je dr sve preduzela da se zakaze embrioni i ERA test i asistirani hecing, bris enda  i jos sam primila lipide na dan transfera.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 09:58

Draga Nataly,pusti test,on vrlo cesto ne pokaze drugu crticu,nekada tek u 7oj,8oj nedelji detektuje. Uradi ipak betu,ona je merodavna. Nadam se najboljem😙

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 29/5/2018, 12:34

Nataly jako mi je zao,ali test nekad nije merodavan
Ipak uradi betu.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 29/5/2018, 13:18

Uradila i cekam rezultat ali ipak kazu da u Medlabu i malu vrijednost detektuju. Predlazu mi genetsko ispitivanje embriona prije nego ga vrate.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 14:32

Ljubim Nataly i šaljem puno puno pozitivnih vibracija da nam betica bude pozitivna..😊😚🤗

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 29/5/2018, 14:41

Drage moje devojke ne bih da budem negativac i da zvucim surovo al treba biti realan i suociti se sa cinjenicama... kad se radi beta 9,10,11 dan posle transfera ona mora da bude pozitivna pa bar sa nekim niskim vrednostima... znaci ne moze 9dt da bude negativna a 12 dt pozitivna... bthcg pocinje da se luci odmah nakon implantacije... a do implantacije dolazi kad embrioni dostignu stadijum blaste... znaci 9dt trodnevnih embriona beta bi morala da bude pozitivna ako je do trudnoce doslo.... lazna nada nicemu ne vodi...
Ljubim vas sve i grlim najvise ljubav
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 14:49

Alisa,svesna je Nataly realnosti ali ja ne mislim da će joj škoditi bar malo nade bar dok ne napravi plan za dalje sa doktorkom! Najbolji lek je novi plan!
Pišem sa telefona,poruku sam poslala pre 2 sata,a vidim da je tu u 14:32h. Žao mi je Nataly i šaljem zagrljaj!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 29/5/2018, 14:56

Drage moje, 
Ja sam otpisala ovaj ciklus jos u nedelju jer ipak i oni znaju u bolnici kada salju devetog dana ciklusa da se izvadi beta jer ako je 5 onda jeste trudnoca iako je niska vrijednost.
Samo je moj problem sta sam se tesko mirila sa istinom pa trazila utjehu u zavaravanju.
Sastavicu se nekako, nece mi biti prvi put...
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 15:08

Poslednji moj et ja sam radila 10-i dan betu,bila je negativna "kao kuca negativna" i ja sam na svoju ruku prekinula terapiju. Javila se 14-i dan sa nalazom od to jutro i rekla sam sestri da sam ja znala to već 10-i dan,ali eto da ispoštujem proceduru. Od nje me je odgovor skucao da je to bilo rano i nije smeo biti prekid terapije jer sam možda i omela tu nešto.Zato sam ja sa tobom Nataly tako pisala i nadam se da nisam doprinela da se tom nadom koju sam ti ulivala osećaš lošije. Nemam šta pametno i utešno da ti kažem,znam kako boli,ali pusti tugu sada napolje,da se očistiš i idemo dalje! ❤

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 29/5/2018, 15:12

Zensko pero skroz si upravu!
Reci utehe ne pomazu,sve mi koje smo prosle,znamo kako neuspeh boli,ali mora se dalje.Trnovit je nas put do ostvarenja!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 29/5/2018, 15:15

I ja sam desetog dana posle negativne bete prekinula sa svom terapijom,od tada je proslo osam dana,jos nema cuklusa.Prodje mi kroz glavu,mozda se neka mrvica sakrila,a ja terapiju ne pijem,pa se trgnem i vratim nazalost u stvarnost!
Ljubim vas!
Nataly isplaci se i u nove pobede,sledeci je dobitni!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 29/5/2018, 15:15

Nikome nista ja ne zamjeram pa ni tebi Zensko Pero jer znam da je sve iz dobre namjere usne
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 15:44

Borbice,kod mene je ciklus poslednji put počeo 7 dana po prestanku terapije. Ja nisam u vezi toga baš sigurna,kada,ali ako ne krene uskoro bilo bi dobro da se javis ili tvom dr ili u kliniku.😙

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 29/5/2018, 15:58

Ako ne krene ovih dana,zvacu kliniku da vidim sta i kako.
Mozda budem ono 1 u 1000 labaratorija greska!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 29/5/2018, 16:54

Nataly mnogo mi je zao... ali eto lepo ti je objasnila zensko pero, ne treba odmah dici ruke, dobro je da si ispostovala i nastavila terapiju. Sad si sigurna da si dala sve od sebe da uspe ali je nazalost nesto bilo jace od tebe i nije doslo do trudnoce. Ja bih se ziva pojela da mi je sestra rekla tako nesto sto je njoj rekla da je mozda ona nesto omela i mozda doprinela neuspehu! Ovako si mirna, dala si sve od sebe... Sad glavu gore, konsultacije sa doktorkom sta dalje i ponovo u nove pobede!!! usne usne usne
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 29/5/2018, 16:58

Borbice, ne znam kakvi su ti ciklusi inace... meni su jako oskudni, ali su na tacno 28 dana. Ali nakon obe VTO su kasnili 10 ak dana... taman kad se resim da cu ponoviti betu i doktorka mi kaze da ponovim meni krene ciklus... nisam nikad ponavljala betu jer je oba puta bila 0 pa prosto nisam osecala da trebam ponoviti... A ti mozda ipak najbolje sa doktorkom da se konsultujes Wink
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 29/5/2018, 18:05

Malisha,do sada sam odmah prokrvarila,ovo je prvi put ovako.Videcu sutra da odradim test pa cu videti sta i kako.I cuda se desavaju.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 29/5/2018, 19:07

Potvrdjena negativna beta.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 29/5/2018, 19:58

Draga Nataly, žao mi je jako i znam kako se osećaš. Tu utehe nema dok sama to ne isplačeš i ne izbaciš to sve iz sebe. Nije lako, ali se mora gurati dok se cilj ne postigne. Omori malo i radi po osećaju šta god misliš da ti u ovom trenutku najviše pomaže, da li da se distanciraš od svega na neko vreme i odmoriš dušu, ili da odmah počneš da planiraš šta i kako dalje...
Želim ti da ova tuga što pre prodje i da te ponovo obasja želja, energija i entuzijazam za uspehom. Grlim te jako ❤❤❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/5/2018, 20:38

Zao mi je Nataly Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 29/5/2018, 20:50

Da li slucajno neko zna koliko Vto iz prirodnog ciklusa u Feroni.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu