KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+48
BabyBear
Blanka
dada88
libra35
Vanja80
Borbica
Zensko pero
Nataly17
Bekanicaa
alisa
Principessa
ivanicasale
Padobranka
Ivaana
mimi85
sunny.tp
aurora
NikolaMaja
zsuki75
Makija
micam
Strumfeta78
Sirijus
saska1
Jerapetra
Bobaue
Hobbes
mamadabudem
Mimi12
sanja 73
Lenaaa
ne gubim nadu
tuli
Tavita
ganedina
Elenaa
Nessi
noja
hany
Bobac
kobac robac
BiKsi :)
Dragana Gaga
PalcicaBg
MalaSaJuga
Ema Blanka
SladZana
Magnolie
52 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 21:02

Draga Nataly,nisam sanjala da može ovoliko teška da mi bude negativna beta devojaka koje ne poznajem. Pa Borbica draga😔! Tužno je ceo dan! Ako nešto možemo,bilo kako da pomognemo pišite. Ja vas grlim najjače!!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 21:03

Ja ne znam Borbice,javiće se neko!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 29/5/2018, 21:04

U Feroni rade tzv. prirodnjake ili tacnije receno poluprirodnjake u tri ciklusa i to kosta 360 000 RSD. U cenu su, osim uzv, ukljucene tri aspiracije, zamrzavanje embriona iz dva ciklusa i jedan transfer sa svim propratnim stvarcicama (embryo glue, hatching itd). Bar sam ih tako ja razumela kad sam se raspitivala o tome.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 29/5/2018, 21:09

Hvala Nessy puno!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 29/5/2018, 22:11

Nataly zao mi je jako!
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 29/5/2018, 22:13

Da li neko zna šta je Zozoni uradila? Čini mi se da joj je transfer blasti bio još 11.5.
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 22:15

Evo i ja je iščekujem,ajmo malo pozitivne energije, da krene!!😊

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 29/5/2018, 22:37

Nataly zao mi je mnooogooo... eto do poslednjeg trenutka smo svi zeleli da se mozda desi neko cudo i preokrene situacija... ne znam sta bih utesno mogla da ti kazem sto vec i sama ne znas... saljem ti puno podrske za nastavak dalje ka cilju!
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 29/5/2018, 22:42

BabyBear, imam jedno pitanje za tebe ako mozes da mi odgovoris... Vidim iz tvog potpisa da si imala konizaciju, reci mi da li si imala neke poteskoce za embryotransfer? I posle u trudnoci nisi imala nikakvih poteskoca? Zanima me zbog moje situacije... meni je 2009 godine uradjena konizacija ali posle toga je morala i trahelektomija, tj. amputiran mi je ceo grlic materice pa lekari ne znaju da mi kazu sta cu za trudnocu i da li cu uopste moci da iznesem trudnocu... Hvala ti unapred usne
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 29/5/2018, 22:44

Zensko pero ::Evo i ja je iščekujem,ajmo malo pozitivne energije, da krene!!😊

Joooj zensko pero bas bi mi dobro dosla pozitivna energija dok cekam subotu!!! Oduzilo mi se nesto...
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 22:55

Draga Malisha, to čekanje jeste duugo,ali molim te samo misli pozitivno.
osmeh srce
Imaš divne meditacije na ytube-u i pusti da to polako teče. Slušalice na uši i probaj Anu Bučević i meditaciju za trudnice. Ja ceo dan jurcam, imala sam gomilu obaveza, ali nije mi dalo mira i samo sam virkala ovde šta se dešava.

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 29/5/2018, 23:09

Ma uspevam ja da se opustim i umirim, nisam ja neki panicar ni dramaturg. Ja retko kad i placem, ako mi verujes ni nakon one dve neuspele VTO nisam plakala... Ja to sve na neki drugaciji nacin prevazilazim. Razmisljam o tome sta i kako dalje. Sad razmisljam sta i kako ako sam trudna i pravim planove sa muzem Wink ali i razmisljam i o beckup planu sta dalje i gde ako i nije uspelo. Ma dobro sam ja, igram igrice, gledam serije, slusam muziku, bila veceras sa muzem na Kalisu, i prolaze dani, doci ce i ta subota beta
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 29/5/2018, 23:24

"Beckup plan" čini glavu mirnijom😊..ali ja duboko verujem da ćeš se ti baviti nekim drugim planovima,a beckup plan ostaviti negde daleko u svojoj prošlosti❤

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 29/5/2018, 23:43

Cure, ne zatrpavajte temu off-om, za to imate temu “Kako se nosite sa problemom steriliteta”. Zatrebaće nekom ovde važne info, pa od ćaskanja neće moći da ih pronadje...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 29/5/2018, 23:49

Zensko pero i ja se iskreno nadam da necu morati da detaljnije razradjujem taj “backup plan” i da ce on ostati samo ovakav u grubim crtama a da cu ovaj “glavni” plan razradjivati i prosirivati do kraja zivota. To je jedina stvar koju zelim u zivotu i ne bi postojala srecnija osoba na svetu od mene da beta bude pozitivna u subotu! Ali sigurna sam da i ti kao i sve mi ovde koje se ovoliko borimo isto razmisljamo! I mora nam se nekada ostvariti ta zelja!
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 30/5/2018, 07:29

Zao mi je Nataly, zenice su vec sve rekle, znas i sama, grlim jako.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 30/5/2018, 07:41

Ej devojke,zanima me vaše mišljenje?! Jedan od uzroka neuspele implantacije su i kontrakcije materice zbog čega se u Belgiji pre et-a primenjuju neki lekovi iz grupe tokolitika. Negde sam naletela na informaciju da Kopitovićka savetuje bromazep pre transfera,verujem između ostalog i iz tog razloga Da li je doktorka još uvek tog stava,da li ste vi koristile i da li je bezbedno?

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 30/5/2018, 07:55

Nataly, žao mi je.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 30/5/2018, 11:55

drage moje. eto ovog puta nisam htela da budem javna sa mojim devetim pokušajem, nego samo da vam prijavim da nosim blizance, dečaka i devojčicu :)
ali nisam izdržala....zovem sad feronu da zakažem termin za dogovor oko postupka, pitam za histeroskopiju i padne na dupe da prostite. cena pišljivih 52,000 dinara. o bože. ja mislila oko 30 hiljada.
to mi je baš baš puno i nisam pametna ni da li da je radim. radila sam je nekad davno, sve je bilo u redu. sad sam mislima ajd, rađen mi je carski pa otkud znam da virnemo malo zagrebemo...

e bas sam se iznervirala. zvaću kad dobijem da me zakaže kod dr da vidimo šta ona kaže ima li potrebe i smisla raditi...

ljubim vas sve. danas ću dobiti rezultate IR, AMH, tiroidne...i tako

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 30/5/2018, 11:57

žensko pero meni su iz tog razloga davali magnezijum u udarnim dozama u Mađarskoj. Za tokolitike ne znam.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 30/5/2018, 12:02

Zensko pero,ja sam sada zavrsila za neuspelom trecom kod Koputovicke i nije ni spomenula bromazepan!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 30/5/2018, 12:03

Milim vas prebacite se na suplemente,postavila ssm pitanje ako neka zna da me posavetuje.Hvala vam drage moje.
Ljubim vas!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 30/5/2018, 12:56

Zsuki, baš si me zbunila, prvo blizanci, onda analize i histeroskopija, pa jesi li trudna ili tek treba da udjes u postupak? 🧐🤔🙄
Što se tiče cifre za histero, jesu skupi, ali ja sam kod Ivanovića prvi put pre 2 god platila preko 60.000, tako da...mislim da to treba odraditi uvek pred postupak, jer na kraju balade skuplje je da ti postupak zbog toga izvisi, nego uložiti još tih 52.000, to je neka moja logika, jer je moj mir skuplji od bilo čega! Ja sam radila i nk ćelije, pa je sve to izaslo skoro 70.000, ali šta da se radi...
Želim ti srećan pocetak postupka 💪🏼💪🏼💪🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼 (ako nisam pogrešila), a za tu anonimnost shvatam i podržavam u potpunosti. ❤ Posle tolikih transparentnih postupaka i ja imam samo želju da u miru i diskreciji obavim ono sto mi je preostalo...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 30/5/2018, 13:09

ahahhaha principessa, eto bila sam u vrlo uznemirenom stanju pa sam možda lupetala. da tek sada se spremam za ovaj postupak, danas dobila menstruaciju, a u sledećem ciklusu bih radila vto - prirodnjak opet.
znači ti si radila. Eto ja 8 postupaka i nikad. a uvek imam neki trip da bar nešto promenim u narednom postupku. pa makar to bila i samo laboratorija gde radim betu na kraju :)

na jedvite jade sam ubedila sad sestru iz Ferone da mi zakaže termin da se dogovorim sa dr da li da radimo histero. zapela da šaljem mail Kopitovićki, bože gluposti.
hvala ti na savetu.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 30/5/2018, 13:14

E pa Zusuki da nam za mesec, dva stvarno javis da nosis blizance, decaka i devojcicu ljubav
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu