KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+48
BabyBear
Blanka
dada88
libra35
Vanja80
Borbica
Zensko pero
Nataly17
Bekanicaa
alisa
Principessa
ivanicasale
Padobranka
Ivaana
mimi85
sunny.tp
aurora
NikolaMaja
zsuki75
Makija
micam
Strumfeta78
Sirijus
saska1
Jerapetra
Bobaue
Hobbes
mamadabudem
Mimi12
sanja 73
Lenaaa
ne gubim nadu
tuli
Tavita
ganedina
Elenaa
Nessi
noja
hany
Bobac
kobac robac
BiKsi :)
Dragana Gaga
PalcicaBg
MalaSaJuga
Ema Blanka
SladZana
Magnolie
52 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 27/5/2018, 16:17

Nisam primala pregnil. 
Rezultat nalaza je <1,2 a referentna vrednost - do 2,7. U pitanju je Medlab u NS. Ovo sad znaci potpuno negativan rezultat.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 27/5/2018, 16:25

Borbica ::Malisha Plavisha gde si ti radela vto.Meni je transver bio 14 maja i ja sam betu radela pre cetri dana!

Borbice, pa i ti si nesto mnogo rano radila betu... i ti si 9ti dan radila ako sam dobro izracunala. Ja sam VTO radila u Jevremovoj. Embriotransfer bio u subotu 19. Maja, napisali mi da na 5 dana primim progesteron depo, 24. i 29. Maja a betu da uradim 2. Juna, to mu dodje tek 14-ti dan od transfera ako ne racunam sam dan transfera.
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 27/5/2018, 16:32

Zensko pero ::Borbice,ne brini draga,ciklus će krenuti uskoro! Posle fet-a dođe nekih 2,3 dana nakon prestanka korišćenja utrogestana,a iz stimulisanog 7-10 dana. Ispravite me ako gresim!

Zensko pero i ja bih rekla da si u pravu. Tako je meni bilo predhodna dva puta. Oba puta iz stimulisanog ciklusa mi je ciklus kasnio oko 10 dana... prvi put sam se cak i ponadala da ona negativna beta nije bila pravo stanje ali stigao ciklus posle 10 dana... drugi put sam vec znala da ce kasniti... mada posle tog prvog ciklusa nisam posle skoro 3 meseca dobila, pa pila primolut nor da bi mi krenuo ciklus... mene te hormonske terapije skroz poremete...
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 27/5/2018, 16:34

Negde m7 8de poruka. Evo ponovo ću. Naime, Natalie moraš znati nije svaki embrion isti, i da se svaki potpuno različito razvija. Tako da nema mesta nervozi već, veruj u sebe i njega. Nadaj se i moli. Sve je individualno i drugačije, kod svake žene ponaosob.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 27/5/2018, 16:39

Bekanice:aa61:ljubav
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 27/5/2018, 16:44

Kroz isto skoro sve žene prolaze, nestrpljenje neda mira. Evo, skoro mi drugarica radila u Feroni , betu vadila 9 dan i bila 74 i ,nešto, a vraćene bašte? A, meni sa trodnevni 9 dana bila 70,7. Pa to vidi. Svakako puno puno podrške i zapamti da ništa nije izgubljeno niti konačno. Želim ti uspeh, i tebi i svim zenama. osmeh srce osmeh srce
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 27/5/2018, 16:45

Bekanicaa ::Kroz isto skoro sve žene prolaze,  nestrpljenje neda mira.  Evo, skoro mi drugarica radila u Feroni , betu vadila 9 dan i bila 74 i ,nešto,  a vraćene blaste.  A, meni sa trodnevni 9 dana bila 70,7. Pa to vidi. Svakako puno puno podrške i zapamti da ništa nije izgubljeno niti konačno. Želim ti uspeh, i tebi i svim zenama. osmeh srce osmeh srce
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 27/5/2018, 21:26

Nataly draga zagrljaj ljudski je nadati se,znam da si svesna cele situacije.A ipak cuda se desavaju i da navijamo za jedno.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 27/5/2018, 21:44

Malisha izgleda da je tako,ja u soku pa nisam ni racunala,tako mi rekla dr.i ja odradela.Meni je danas 12 dan,isto sam tako primala progesteron depo na pet dana.Ja sam odmah prestala sa svom terapijom,pa kako bude,a jos nisam dobila.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 27/5/2018, 22:41

Tek postajem svjesnija i svjesnija i bas sam u teskom bedu. Sad
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 27/5/2018, 23:11

Borbica ::Malisha izgleda da je tako,ja u soku pa nisam ni racunala,tako mi rekla dr.i ja odradela.Meni je danas 12 dan,isto sam tako primala progesteron depo na pet dana.Ja sam odmah prestala sa svom terapijom,pa kako bude,a jos nisam dobila.

Borbice a da mozda i ti ponovis betu sutra? Ne znam... ja nikad nisam radila betu tako rano, uvek mi kazu da uradim tek 14-ti dan od transfera jer su mi vracali dvodnevne embrione, sad su mi prvi put vratili treci dan ali su mi isto napisali 14 dan da vadim betu... sacekacu pa sta bude... jos 6 dana...
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 27/5/2018, 23:26

Nataly17 ::Tek postajem svjesnija i svjesnija i bas sam u teskom bedu. Sad

Nataly, bas bih volela da se u tvom slucaju desi neko malo cudo i da beta ipak bude pozitivna! Da se ipak ispostavi da si prerano uradila i da se ipak neka blastica izborila za sebe! Od srca ti to zelim!
Koliko vidim iz tvog potpisa bila si do sad 7 puta na VTO... ne mogu ni da zamislim kako ti je i koliko i ti zelis da ovaj put vidis pozitivnu betu... meni je ovo treci put, i bas mi tesko pada dok cekam betu, svaki dan sve teze i teze... a ne mogu ni da zamislim 7 puta neuspeh... nisam sigurna da li bih ja to psihicki izdrzala, mada covek nije ni svestan svojih mogucnosti... od srca ti zelim da se situacija preokrene! Navijam za malo cudo, jer svima nama ovde su potrebna mala cuda da dodjemo do svog cilja! I za kraj cu ti citirati jednu pametnu recenicu na koju sam skoro naisla i mnogo mi se dopala: “ Ako ne verujes u cuda, mozda si zaboravio da si i ti jedno!”
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 27/5/2018, 23:35

Malisha, hvala na lijepim rijecima. Zelja i vjera daju snagu za pokusaje jer zaista vrijedi. Nadam se da ce svakom stici cudo sto i tebi zelim ovog puta kao i svima nama na Kutku.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 28/5/2018, 00:07

Čekaj bre Borbice, pa Malisha je u pravu!!! Ima još još šanse, možda si nam trudna draga b vv radost !!
Malisha ti si ozbiljna carica ljubav

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 28/5/2018, 00:17

Nataly, ne prekidaj terapiju,strpi se i ponovi betu,nikad se ne zna! Možda se jedan izborio. Ja ne mogu da prihvatim da se suprotno od toga dešava! Srećno, srećno!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 28/5/2018, 08:54

Jao,neznam stvarno,ja sada kad razmislim stvarno sam to rano odradela,izbacila svaku mogucnost za trudnocu,toliko sam preplakala ovih dana i ja i suprug da je strasno,a i dalje bol ne prestaje.Neznam sta da vam kazem drage moje,hvala na podrsci.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 28/5/2018, 08:55

Nataly kako si draga moja!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 28/5/2018, 09:22

Zensko pero, hvala ti ljubav

Borbice, ne znam sta da ti kazem... mozda ipak za svaki slucaj jos jednom da uradis betu ako jos nisi dobila, da budes sigurna... ja stvarno nisam nikad radila tako rano betu, i ne znam da li vec 9ti dan moze pokazati... Jel ti to bila prva VTO?
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 28/5/2018, 09:30

Malisha,ovo mi je treca,zato je meni i cudno zasto nisam jos prokrvarila,a od cetvrtka sam prekinula terapiju.I posle prve i posle druge sam sa utrogestanom prokrvarila.Beta mi je bas bila niska 9 dana,tako da se nicemu ne nadam.Ovde zenicr na 9 dan imaju betu preko 70,sta ja da ocekujem.Samo sto me tuga i bol skroz slomile,ovog puta sam bila sigurna da je to,to!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 28/5/2018, 09:53

Drage moje, jutros kad sam otvorila oci opet sam postala svjesna istine. Terapiju nisam prekidala a sjutra namjeravam da ponovim betu a danas cu se cuti sa dr. Inace ciklus treba da bude oko 30-tog.
Sto kaze Borbica beta bi bila bar 5 a ne nula da je ipak nesto krenulo ali opet cu je ponoviti za svaki slucaj.
Hvala na ogromnom bodrenju!osmeh srceosmeh srce
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 28/5/2018, 10:00

Borbice, znam kako ti je... i meni je ovo treci put... ubi me ovo cekanje bete... meni je danas 9 dan, sutra idem da primim progesteron depo... necu jos raditi betu... sacekacu do kad su mi rekli pa sta bude... i ja sam u ovaj treci pokusaj usla bas optimisticno... ali nista nije islo kako treba... na kraju doktorka cini mi se na silu krenula sa terapijom... tek 8og dana ciklusa mi krenula sa terapijom jer do tada nisam imala antralnih folikula. Bilo mi cudno da tek 8mi dan ciklusa krecem sa terapijom ali nisam imala izbora jer idem preko fonda, pa se ja nista ne pitam... i naravno samo 2 jajne celije izvadjene i samo jedan embrion vracen... pa videcemo za koji dan, necu jos da gubim nadu, mada mi se svaki dan optimizam sve vise gubi. A koliko je to tebi bila beta? Gde si ti radila VTO?
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 28/5/2018, 10:09

Ja sam radela u Feroni,kod mene je sve kenulo super,bila sam ovog puta duza sema,imala sam tri jajne celije,sve su se oplodile,tri skolska embriona,endometriju troslojnu kako kazu skolski,i verovala sam da ce uspeti.Setala sam,nisam imala nikakve bolove i na kraju kada sam odradela betu 0.48 nista.Toliko sam razocarana,nemogu ti reci,divim se ovim zenama na forumu koje su imala mnogo vise vto nego ja.Sto kaze moja drugarica za to treba dosta snage i dosta para.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malisha Plavisha 28/5/2018, 10:49

Borbice jesi bila kod Kopitovicke ili nekog drugog? Vidim da je dosta zena ovde na forumu bilo u Feroni i da ih bas dosta hvale...
Joj za ovo zaista treba dosta hrabrosti i snage da mozes prevazici svaki neuspeh. Pare su mi najmanji problem, prodacu sve sto imam, uzeti kredit, sta god, samo da uspem da se ostvarim kao majka... jer sta ce mi i pare i stanovi ako nemam dece niti kome to da ostavim... Ali meni je veci problem taj psihicki, svaki neuspeh mi kida dusu, mnogo mi tesko pada... ja ne umem da se isplacem i nastavim dalje, ja ne placem... meni se svaki put kida deo duse i treba mi dosta vremena da se vratim normalnom zivotu i funkcionisanju. Iskreno, sad ovaj put ne zelim ni da razmisljam da nije uspelo, nadacu se do poslednjeg dana, jer ne znam ni kako bih prezivela ponovni neuspeh ni sta bih dalje...
Malisha Plavisha
Malisha Plavisha

Broj poruka : 72
Godina : 40
Location : Novi Beograd
Datum upisa : 19.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 28/5/2018, 11:01

Malisa Plavisa, isto kao da si mene opisala. I ja tesko podnosim neuspjeh i sporo se vracam u normalu.
Zato sam i vjerovala da cu ovog puta uspjeti poslije toliko poraza.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 28/5/2018, 11:30

Draga moja Malisha, briga je molitva za ono što ne želimo da se dogodi! Molim te ne razmišljaj kako ćeš se nositi sa neuspehom, već misli o tome kako ćeš ići na prvi uz, kako ćeš čuti srculence tvoje bebe,kako će taj mali bebac u tvom stomaku uživati jer si ti radosna, jer ga želite i moli se draga za pozitivan ishod,jer se ja molim za tebe i sve nas! Ja verujem u tebe! roda roda

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu