KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+42
kornjaca
BabyBear
jelena.kuburic
tiramisu
Tavita
branka86
MalaSaJuga
mamadabudem
nina :)
Jerapetra
BiKsi :)
Blanka
daduska
saska1
kolibri5
masato
alisa
kiki5
marina_82
winni
Tebi
Zmajuška
Lija
Vanilla
Mimi12
lolipop
fight&faith
zsuki75
Ancica 87
PalcicaBg
Lena_83
Lola021
HappyGirl
Šašava
Bobaue
alex11
Sirijus
bak
bebko
Vanja80
mirjanamirjana1986
Amna84
46 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zumbulcic 9/11/2016, 10:45

Helooo kako ste mi?
tiramisu kazes dr kaze moze sex ali njezan hehehehe Ja i sto bi grubo i vatreno muzek sav nesto kilav lol!
Naravno, nismo izvodili nikakve akrobacije, eto cisto da proslavimo kad sam usla u 12+0 a fertility friend mi kaze da sam usla u drugi trimestar.
Necu spominjat dr iduce sedmice kad budem isla na uz, ako sama ne kaze onda cu je pitat za odnose

ierapetra znam da ti izgleda kraj novembra kao vjecnost...pokusaj se strpiti..Sve je dobro dok nema nikakvih krvarenja i bolova

Zene moje, moja prehlada ko na leru...nikako da potpuno prestane,a da bude jos veci belaj jucer me svrbio desni kapak i jutros kad sam ustala boooli uzasno, nateko...izgleda ce mi ono cudo od jecmicka niknut. Ne znam sta da radim Sad

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 9/11/2016, 11:31

Zumbulčiću, ja sam sklona pojavi malog čmička kad god mi padne imunitet, nikad na primer nemam onu groznicu kod usne, već baš čmičak, a to su sve varijante na temu kod pada imuniteta. Meni uvek pomaže jedan vrlo jednostavan lek koji mi je oftalmolog davno dao: čistu pamučnu maramicu dobro ugrejem peglom, peglam prvo rašrenu, pa presavijenu na pola, pa na četvrtinu i kad je baš vrela stavim uz kapak, ne pritiskam jer je vrela, ali kako se jako brzo i hladi, posle par sekundi već pritisnem blago. Ponovim 2-3 puta ceo postupak. Kažem, meni uvek pomogne, ta toplota valjda ubija bakterije. E, sad, jedino što ne znam za taj bol jak koji pominješ, da li je zbog toga dobro da tretiraš toplotom.Ja uvek uhvatim u fazi kad tek počinje da raste i ne boli, već samo svrbucka. Možda da odeš do oftalmologa ako imaš u blizini neku optičarsku radnju gde radi, tamo po pravilu nema čekaonica i gužvi?

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 9/11/2016, 13:01

Winni, godine su divoljne da proglase neku trudnocu visokoricnom, postoji cak i dijagnoza koja ti sigurno pise na nalazima nego nisi obratila paznju.. Prosto kad u kasnim godinama jedva dodje do trudnoce, nece niko da rizikuje i potpuno se slazem s tim. Visokorizicna ne znaci da imas neki poseban problem, vec da mora detaljnije i cesce da se prati od drugih trudnoca.
Samo lezi dok putujes na zadnjem sedistu. I ne brini. To sve radis zbog bebe.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/11/2016, 15:51

Koja cura je  imala eserihiju u trudnoci?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 9/11/2016, 17:26

Biksi moja sestra je imala eserihiju u trudnoci, pila je antibiotike i mnoooogoooo caja onog za trudnoce i decu josif pancic !!!! To joj je bilo na pocetku trudnoce i sad se sredilo!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/11/2016, 19:08

Hvalaaaa, da prenesem drugarici. Zaboravila sam na caj, hvalaaaa.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/11/2016, 00:41

Zumbule, u mom kraju zagrejemo varjacu na ringli i primaknemo cmicku. To ti je kao ierapezra ato ti napisa, skoro pa iato. Nekoliko puta ponovis i gotov je.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 10/11/2016, 09:10

Ja sinoc oko nisam sklopila ja iz ovog ugla ne znam kako da uzivam u trudnoci!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od winni 10/11/2016, 09:42

draga mimi... pretpostavila sam i ja da je zbog mojih godinica lol! .. nema veze zbog bebice sve samo daizguramo do kraja za sada smo super nikakvih problema nisam imala .. osmeh srce osmeh srce
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/11/2016, 10:53

Winni,bitno je da nemas nikakvih problema, a godine, ma ko ih šiša lol!

Kornjaca,proci ce, uzivaces, jbg- a ipak je to drugo stanje. A sta si sve do sada izdrzala, izdrzaces i ove slatke muke. srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zumbulcic 10/11/2016, 17:00

Evo i mene, jos uvijek ziva hehehe
Ierapetra poslusala sam te, jucer sam cijeli dan stavljala gazu ugrijanu peglom a navecer sam skuhala nevenov caj i onda sam obloge stavljala do spavanja i jutros kad sam ustala oko se otvorilo lol! otok se smanjio, nista nije iscurilo kao inace...sad vec dobro migam, veceras cu opet obloge i mislim da ce sutra-prekosutra proci skroz i onda napokon da razmisljam o trudnoci hehehe

biksi jel varjaca drvena kasika? Nemoj mi se samo smijat lol! mislim da jest

kornjaca zao mi je sto se tako mucis, al i ja se evo mucim a nemam te simptome...cesto bih voljela da povracat tako bi znala da bebac napreduje.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od winni 11/11/2016, 12:29

a da vas pitam imam zakazan expertski krajem meseca i dolazi dr Nebojsa Zecevic iz fronta kakav je on i da znam da li ce ga odraditi kako treba i kakav je imate li iskustva sa njime
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 11/11/2016, 14:16

Winni ne znam odakle si, al ako si isla kod Kopitovicke, sto ne odes na ekspertski u NS kod prof.Novakov? Ne znam kakav je taj lekar,al sa jednim lekarom iz Fronta imam jako lose iskustvo.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 11/11/2016, 19:58

Devojke jedno pitanjce (nemojte zameriti ako nisam ovde trebala pisati 😕)
Moja dr sa vto mi je trazila da joj za kontrolu u 10-oj nedelji donesem CB i VB. U privatnoj laboratoriji su mi rekli da je rizik uzimati CB u ranoj trudnoći. Sta vi mislite o tome? Kada ste radile prvi put bris u trudnoći? Bas brinem..
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 11/11/2016, 20:20

Devojke sad citam unazad vidim da ste pitali kako sam i da li sam bila kod dr, ne znam sto mi je tel poludeo i odjednom mi ne stizu obaveštenja 😕prehlada popustila, jos pomalo kasljem ali nista strasno. Nisam isla kod dr posto se ona braon tačkica hvala Bogu više nije pojavila pa cekam redovnu kontrolu za dve nedelje.
Izvinjavam se me nije bilo.. 😕
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 11/11/2016, 20:35

Branka ja sam radila briseve vec u 7.nedelji jer sam tada drugi put prokrvarila i imala stalno peckanje. Radila sam i CB i VB.Svakako mi je lekar uzeo briseve.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 11/11/2016, 20:38

Tebi ::Branka ja sam radila briseve vec u 7.nedelji jer sam tada drugi put prokrvarila i imala stalno peckanje. Radila sam i CB i VB.Svakako mi je lekar uzeo briseve.
Hvala draga, znaci da ne brinem da je rano? Svakako idem kod dr da mi uzme bris i planirala sam tamo pred kontrolu kad vec udjem u 10.ned.
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 11/11/2016, 20:42

Ja sam tada vadila, lekar mi ni u jednom momentu nije pomenuo da je rano. Zbog peckanja je on i bio da se vade brisevi, da nemam neku bakteriju.Ispostavilo se da je kandida.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 11/11/2016, 22:36

Ja sam bila opterecena brisevima,na moje insistiranje sam radila u 12 i 25 nedelji. Nece ti niko uzeti bris u privatnoj laboratoriji.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 11/11/2016, 22:39

tiramisu ::Ja sam bila opterecena brisevima,na moje insistiranje sam radila u 12 i 25 nedelji. Nece ti niko uzeti bris u privatnoj laboratoriji.
Znam da nece privatne laboratorije, ali privatno kod ginekologa hoce. Pa kako cu drugacije?!
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 11/11/2016, 23:04

Pa sto ne uzme bris ta dr.sa vto. Ja sam stalno trazila da mi uzimaju bris ali nisu hteli. Kao ne valja cackati dole bez preke potrebe. U principu ako nemas tegobe nema potrebe tako rano.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 11/11/2016, 23:09

tiramisu ::Pa sto ne uzme bris ta dr.sa vto. Ja sam stalno trazila da mi uzimaju bris ali nisu hteli. Kao ne valja cackati dole bez preke potrebe. U principu ako nemas tegobe nema potrebe tako rano.
Hvala Bogu nemam nikakvih smetnji, ali oni vidim to svima traze. I ja sam mislila uzece mi tamo bris ali ona rece donesite mi rezultate kad dodjete na kontrolu. Pa sad budi pametan.. Rolling Eyes
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 11/11/2016, 23:28

Ma to ti je rekla sigurno misleci da ne placas kod nje,nego da uradis drzavno.Svaki put kad sam imala neke tegobe sam pregledana vaginalno i nisam imala nikakvih problema.Mislim da je najvaznije da imas poverenje u lekara koji te vodi ili ti vadi briseve. Iskreno, ni pre trudnoce nikad nisam dozvoljavala da mi sestre privatno vade briseve.
Ja sam briseve radila 4 puta do sada, tako da mislim da oni uopste nisu pod znakom pitanja. Mislim da su neke zene pisale, da kad su imale serklaz, radile su briseve svaki mesec.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 11/11/2016, 23:40

Tebi ::Ma to ti je rekla sigurno misleci da ne placas kod nje,nego da uradis drzavno.Svaki put kad sam imala neke tegobe sam pregledana vaginalno i nisam imala nikakvih problema.Mislim da je najvaznije da imas poverenje u lekara koji te vodi ili ti vadi briseve. Iskreno, ni pre trudnoce nikad nisam dozvoljavala da mi sestre privatno vade briseve.
Ja sam briseve radila 4 puta do sada, tako da mislim da oni uopste nisu pod znakom pitanja. Mislim da su neke zene pisale, da kad su imale serklaz, radile su briseve svaki mesec.
Hvala draga, mirnija sam mnogo kad mi vi koje ste to prosle date savet osmeh srce hvala Bogu da Kutak postoji d
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 11/11/2016, 23:47

Branka, potpuno je normalno u trudnoci raditi briseve. Ja sam ih radila jednom mjesecno zbog serklaza.Pisala sam bas o tome skoro. Samo je bitno da ti briseve uzima doktor a ne med. sestra. Kod nas je praksa da trudnicama briseve uzimaju samo doktori. Tako da relax. osmeh srce

Bebelice ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu