KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+42
kornjaca
BabyBear
jelena.kuburic
tiramisu
Tavita
branka86
MalaSaJuga
mamadabudem
nina :)
Jerapetra
BiKsi :)
Blanka
daduska
saska1
kolibri5
masato
alisa
kiki5
marina_82
winni
Tebi
Zmajuška
Lija
Vanilla
Mimi12
lolipop
fight&faith
zsuki75
Ancica 87
PalcicaBg
Lena_83
Lola021
HappyGirl
Šašava
Bobaue
alex11
Sirijus
bak
bebko
Vanja80
mirjanamirjana1986
Amna84
46 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 2/12/2016, 01:03

Ti ces draga Tebi, koliko ja kao iskusna trudnica, vidim da ces Boga mi uskoro da se porodis Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 2/12/2016, 09:30

Jedva preziveh noc. Zapusena strasno jos sad pocinjem da kasljem bas veselo. 
Blanka ja tesko da mogu da se klonim male dece kad mi je jedno u kuci koje ideu vrtic. Mada onnije sklon prehladama od kad smo krajnike operisali ali opet,a da ga drzim kod kuce nema sanse. Pocinje priprem za novu godinu i sad im je u vrticu ludilo a i mislim da bi poludeo kod kuce. Krkav vitamine,plus voce i plus cedjeno i eto zakaci. Procice i to samo da ne bude gore i da nema twmperature.
Devojke divni su vam izvestaji. Samo da bebice budu zive i zdrave.
Tebi imas jos malo. Nije to strasan pritisak samo sto za tebe i tvoj organizam jeste. Drzi se.
Ljubim vas sve,budite zive zdrave i debele...
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 2/12/2016, 10:11

Jao bobice znam kako je dimi u vrticu ja radim kao vaspitac zna se desiti da je virus u vrticu meni nista a mm zakaci Inace nema dodira sa decom mislim u okolini ih nema valjda mu ja nekako prenesem !!! Jao nova godina ce hahaaaa meni to ni na kraj pameti!!! Ja jutros popila kafu blagu onu kao nes sa mlekom! Ako se po jutru dan poznaje nadam se da ce me zeludac danas ostaviti na miru!!! Molim boga da malkice odahnem!  A nos videla sam u bolnici da trudnice koriste marisol onaj sprej ili da uzmes biljnu rosu pa da se inhaliras !?!? Ili jednostavno da odes kod ORL da to sto pre saniras!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 2/12/2016, 10:51

Joj kornjacice ja radim sa bolesnom decom vec skoro 15god i mislim da sam imunitet stvorila a jos i Dimi i vrtuc ali eto. A nos je moja slaba tacka,vec sam ga operisala kao i sinuse pa me zna muciti a kapi necu pa makar crkla.ahahaha. A izgleda da i mene jutros mucnine ostavise na miru. Prvo jutro da nisam povracala i lepo doruckovala. Sad utrice stavila legla,pijem limunadu i jedem vockice i ne mrdam.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 2/12/2016, 10:57

Tooooooo baj baj mucnine a kazem mom mm nije meni problem bol znam boli i to je to ali ovo stanje mucnina i bljak bolestan bre neki osecaj a nesmes ovo nesmes ono a i stto smes strah te ! I ja sam doruckovala jaja😂😂😂 to za zivota mi nije palo  napamet jaja! Ja samo idem po kuci ljubim ikone ko luda nasta i zahvaljujem se sto mi je danas dobro i da tako ostane!!! Da me neko gleda sa strane laza bi me pozdravio!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 2/12/2016, 11:51

Ahahaha kornjacice u lazi nam cuvaju mesta i primaju bez uputa. Ja sam pojela parce pizze nisam je jela pa sigurno vise od 6mes.a sto kazes osecam se bolesna kad me mucine muce. Nemam snage ni za sta. Samo bih lezala i cutala a opet Dimi tu pa jbg moras i sa njim i oko njega jer mm radi. Ali danas se osecam dobro,danas mi sunce sja........
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/12/2016, 11:57

Bravo Kornjaca, Bravo Bobice bas ste slatke lol! osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 2/12/2016, 14:51

Kornjaco ti si bese rekla da imas problem sa zeludcem. Jel pijes nesto? Ja imam tako jak bol da neznam sta da radim vise. Kao da nekad prodje malo, pa opet me uhvati.

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 2/12/2016, 15:02

Da grozan bol pre jedno dve nedelje kad je pocelo imala sam mucnine i bol u zeludcu ono tezina itd a tad mi je Mikovic rekao da slobodno uzmem ranisan tad mi je jedno veceras pomogao i vise ne tu noc sam spavala. Posle se malo smirilo a mucnina ostala e sad mucnine u ponedeljak prestale bukvalno preko noci ali grozan neki novi bol u zeludcu praznina vrh zeludca me boleo popijem vodu kao otrov da sam popila nesto sasvim novo za moj organizam nisam imala apetit a pritom nemam gorusicu a povratim samo kiselinu i pritom mi nije bilo lakse kao po simptomima gastritisa!!! Izbacila sam sve sto sam jela do tad kruske palentu .... Danas sam super ali agonijaa  je trajala....... E da meni je uvece pred spavanje jako ali jako pomogao topao caj od maticnjaka da bar mogu malo odspavati i mleko sa nekim pahuljicama nestle ili musli
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 2/12/2016, 15:11

Sad sam skuvala caj od nane. Cini mi se kao da mi se malo smirio, a od jutros me boli. U domu zrdavlja mi rekose da nista ne smeju da mi daju protiv bolova. Jer je rana trudnoca a ja sam vec 8 nedelja.

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 2/12/2016, 17:03

E da med sam uzela jutros onako otopila u ustima i posle mlaku vodu!! Primetila sam da cajevi koji nisu u kesicama nego ono na cedjenje ceo cvet kamilice ili lista nane bolje deluju meni npr caj od nane u kesici nista!! Ako nasta i da te boli ti lepo kod ginekologa i pitaj za to nam oni sluze!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanja 73 2/12/2016, 17:10

Jelena baš lepa imena za bebice,drago mi je da sve protiče u najboljem redu, ljubav love
trudničice moje drage uživajte d
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 2/12/2016, 17:10

Pa ti biljni(tzv travnati) su bolji od filter kesica
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zumbulcic 2/12/2016, 17:23

Evo da vam malo mahnem, nisam mogla nesto uci na forum pa nisam nista upratila sta ste pisale, budem veceras
Kod mene sve ok, super se osjecam..nikakvih simptoma vise nemam samo stomacic raste :) 8.12. idem na uz tad cu biti 16+3 pa se nadam da mi moj eskim raste. Nego da vas pitam, u 16-oj sedmici kako se radi uz, vaginalno ili preko stomaka?

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 2/12/2016, 20:02

Pa meni od 10 nedelje gledaju vec preko stomaka mislim preko stomaka
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 2/12/2016, 21:29

Bobo i kornjaco, ne ponovile vam se mucnine do kraja trudnoce! Ja ih Nisam imala, niti dana, Ali zato sada imam gorusicu 😥 Apetit mi je jako slab, A meso Samo ako je u supi jedem. Od Kako je poceo post friz je pun voca i povrca😊  
Meni je doktorica rekla da pijem caj od majcine dusice. 1-2 solje dnevno radi gorusice. Mi sledeci cetvrtak idemo na uzv, tada cu biti 18+2 pa se jako nadamo da ce se vidjeti pol bebe 💑 Do tada imam da obavim oftamologa, hematologa i komisiju. Bice burna sedmica, posto dva dana moram ici u BL.... 
Zumbulcicu,ako je bolji aparat, Nema potrebe da ti radi vaginalni. Aaaaaa isti dan idemo na kontrolu 😉

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=3176
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu