KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+42
kornjaca
BabyBear
jelena.kuburic
tiramisu
Tavita
branka86
MalaSaJuga
mamadabudem
nina :)
Jerapetra
BiKsi :)
Blanka
daduska
saska1
kolibri5
masato
alisa
kiki5
marina_82
winni
Tebi
Zmajuška
Lija
Vanilla
Mimi12
lolipop
fight&faith
zsuki75
Ancica 87
PalcicaBg
Lena_83
Lola021
HappyGirl
Šašava
Bobaue
alex11
Sirijus
bak
bebko
Vanja80
mirjanamirjana1986
Amna84
46 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 11/10/2016, 20:22

Ja ne vidim slicicu Amna Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 11/10/2016, 20:40



eto nismo htjeli da joj se okrenemo,namjerno lol! lol! beba beba beba


Poslednji izmenio Amna84 dana 14/10/2016, 20:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 11/10/2016, 20:44

trebala bi da je tu ,mozda si na mobil..
mali vanzemaljac l
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 11/10/2016, 21:30

Ja vidim! smajli angel 
To su divne vijesti! Drago mi je zbog hematoma,pa ce valjda i ovaj drugi da nestane! Kako je to lijepo kada se doktor posveti svom pacijentu..... Da je tako i kod nas..... Sada uzivaj!
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 11/10/2016, 21:47

Amna sladak ti bebac osmeh srce Super je da ste dobro oboje. Leskari i absorbovace se hematomi... sreca
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 39
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 11/10/2016, 22:06

Divno sto si se javila amna,sikirala si nas sve. Bebac je presladak mali vanzemaljac! Jel su ti rekli pol?
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 11/10/2016, 22:08

Sto volim kad napisem poruku, pa nestane... Mad

Amna, super ti je bebac. Videces sad tek na ultrazvuku kako se razvija iz vanzemaljca u malog coveka. I polako se zaljubljujes sve vise u tu mrvicu, i vec sad bi za njega/nju ucinila sve na svetu.

Ajde uzivajte i bar malo se opustite kad znate da je sve u redu. srca

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 11/10/2016, 23:55

Bravo Amna, beba je bas pravi borac odmah se to vidi po stavu. Tako mali,a tako veliki! Ma super. Samo gazi dalje, bice to sve odlicno,ma nego sta.

Žene hvala na misljenju, slazem se sa vama. Prenijecu joj.

Ljubac debelice osmeh srce

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 12/10/2016, 00:07

Amna baš volim što se situacija popravlja 😊
Ja se kljukam supama, čorbicama, limunom, jabukama i uveče šoljom jogurta sa iseckanim belim lukom. Stvar je u tome što sam u poslednje vreme dolazila u dodir sa dosta ljudi. Ne smeta mi što mi pipaju stomak, ali ne moraju baš da me grle i ljube svi sad u sezoni prehlada i virusa.. Ne dozvoljavajte to..
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 12/10/2016, 08:06

Mrzim kad mi diraju stomak!!!
I to rade neki ljudi koji mi uopste nisu bliski. Reagovala bih, nego me iznenade, prosto ostanem zatecena.
To je toliko nepristojno!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 12/10/2016, 08:40

Mimi12 ::Mrzim kad mi diraju stomak!!!
I to rade neki ljudi koji mi uopste nisu bliski. Reagovala bih, nego me iznenade, prosto ostanem zatecena.
To je toliko nepristojno!

Potpisujem....Ja jos ni jednom nisam uspela odreagovati Laughing
Amna drago mi je da je sve bolje...leskari i cuvaj se ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 12/10/2016, 09:35

Amna, bebac je divan, mali borac vidi se osmeh srce jel bata ili seka?
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 12/10/2016, 09:57

Koji bi caj mogla da popijem kao malo me grebucka grlo?!?!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 47
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 12/10/2016, 10:15

Mozes piti nanu, sipak, koprivu. Sipak+limun je super u slucaju prehlade.
Ja vec dugo pijem Rooibos caj (crveni africki grm) i obozavam ga, kod nas ga Fructus proizvodi. Ne sadrzi kofein i bezbedan je za trudnice, dojilje i bebe. Narocito ako pijes dosta kafe... dobar je izbor caj bez kofeina. Gledam da sto cesce kafu zamenim cajem.
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od winni 12/10/2016, 10:25

VAnja bravo .. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Amna super da se situacija menja na bolje bravo za bebicu
mi juce bili na kontroli i beba je super juce smo bili punih 18 nedelja i teski smo 223 grama lol! lol! medjutim zbog one niske glukoze u 180 min dr. nas sutra salje u bolinicu da provere metabolizam glukoze i rece da ostajemo neka 3-4 dana nadam se da ce sve biti o.k mada neznam zasto tolko dana
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 12/10/2016, 10:28

Vanja cestitam! Oduzilo se cekanje ali sigurno se sve isplatilo... Nek je ziva i zdrava Katarina vv bb d
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 12/10/2016, 10:32

Ne znam,nisam bila bolesna. Ali znam da mora da se vodi racuna,ne moze svaki caj.
Pipanje! Sta znam,meni vise smeta ljubljenje ☺ i npr kad vidim trudnicu da sama svoj stomak ne ispusta iz ruku pa ga mazi,i mazi,i mazi dok ceka kod lekara i sl. Mislim...pomazim i ja svoj i volim ga ali se mazimo i pricamo kada smo kuci.

U bre winni bezveze,ja odmah mislim zakacicu neke bakterije cim spomenu bolnicu. Naoruzaj se asepsolom i alkoholom.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 12/10/2016, 11:22

cure drage sa velikim tibama ma mi sto vas pipamo samo hocemo pelcer lol! salim se, pipala sam stomake samo bliskim zenicama i to kad mi one dozvole, pogotovo kad je neka fudbalska utakmica u stomaku da osetim kako im je zanimljivo hihihihi

Mm je meni bio sladak, dok je snajka bila trudna on pridje nju zagrli poljubi u obraz a onda se sagne i cmokne tibu i kaze cao bebo smajli angel onda ga zamislim kad ja budem trudna i sa stomakom do zuba sta li ce tek onda da radi, prica i sva se raspilavim
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 12/10/2016, 11:30

Amna, ja kad ne zaplakah sad kad sam videla tvog bebca, hormoni piče izgleda...jako mi je drago zbog svih dobrih vesti osmeh srce
Mimi85, biće to vrlo brzo najstvarnija realnost, ona beta+ što si sanjala te samo polako priprema na to osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 41
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 12/10/2016, 12:14

mimi85 ::cure drage sa velikim tibama ma mi sto vas pipamo samo hocemo pelcer lol! salim se, pipala sam stomake samo bliskim zenicama i to kad mi one dozvole, pogotovo kad je neka fudbalska utakmica u stomaku da osetim kako im je zanimljivo hihihihi

Mm je meni bio sladak, dok je snajka bila trudna on pridje nju zagrli poljubi u obraz a onda se sagne i cmokne tibu i kaze cao bebo smajli angel onda ga zamislim kad ja budem trudna i sa stomakom do zuba sta li ce tek onda da radi, prica i sva se raspilavim

Mimi draga, to nisu ti slatki slucajevi u pitanju, vec vise od nekih polupoznanika kad te sretnu: "Jao koliki ti je stomak", i odmah rukom na njega. Uffff!
A tebi zelim sto pre da ti muz ljubi stomak usne
Imate li neki mesec u planu? Znam da vam se svasta izdesavalo i da treba odmor posle svega...ali je meni bilo lakse ako cak iza god dana u glavi smislim neki datum.


Poslednji izmenio Mimi12 dana 12/10/2016, 12:15, izmenjeno ukupno 1 puta

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 12/10/2016, 12:15

Kornjačice, uzmi kao što je Blanka rekla propolis sprej, jako dobra stvar.
Pipanje stomaka mi je smetalo samo kad mi je bilo stalno muka, ali tad mi je sve smetalo..sad samo da se bolesni sklanjaju od mene bila bih zahvalna.
Jao Mimi85 pa tebe kad trudnu opkole i muž i kuce i maca, pa jedva čekam 😁 Za mene se mačak zalepi kad me vidi, a odavno je jadničak napolju, kuca isto..
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 12/10/2016, 12:20

Vanilla :: Za mene se mačak zalepi kad me vidi, a odavno je jadničak napolju, kuca isto..

Sto? Pa nisu opasni kucni ljubimci. Samo ih treba ograniciti kad beba dodje da ne ulaze u "bebin deo".
Toksoplazma se ne dobija od kucne mace, samo pesak treba neko drugi da cisti.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 12/10/2016, 12:27

U pravu si, ali oni nikad nisu bili stalno unutra, jer imamo dvorište.. sad spavaju u podrumu ili u garaži. Žao mi ih bude kad se načičkaju pored vrata uveče, sad otkad je hladno ali ne daju mi da ih puštam, svi živi zvocaju..
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 12/10/2016, 12:52

Ko ce njima da odoli,a da nije pametno,nije. Mislim na macke. Dosunjao mi se neciji macak,zut,lep kao lutka. Ma cim stignem na plac,eto ga. Muz kaze osisace me na celavo ako mi budu dlakava deca ☺
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 12/10/2016, 13:21

Hahhaaa, Tiramisu, bas si me nasmejala. To neko narodno verovanje?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu