KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+42
BiKsi :)
micam
ljikaca
NikolaMaja
Zensko pero
mimi85
beauty queen
TrebamNaDijetu
Hobbes
Sirijus
Lenaaa
Strumfeta78
alisa
dzenica
Mimi12
Jerapetra
Amna84
sanja 73
Sofija Veks
sanja369
Hugolina
Vanilla
mamadabudem
lela1984
Iva79
PalcicaBg
Nevena77
aurora
Magnolie
Erata
MaloMorgen
JocY
noja
kiki5
annci
ganedina
tatjanica
Dora1
Tebi
lenjivica
bak
ata
46 posters

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 4/7/2016, 21:51

Pfc nema svoj parking ali oko svih zgrada okolo moze se parkirati bez problema. Hoteli ugl imaju svoj parking ali se parking placa. Mi smo iznajmili stan pa smo parkirali ispred zgrade( stan je bio na 400m od klinike)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mimi12 4/7/2016, 22:09

Ima parking ispred, placa se na sat. Ne secam se koliko, ali nije mnogo.
Hoteli u okolini su: Eliska Tower Appartments, Intur Prag (mislim da je ovaj najblizi), Congress Clarion, Carol, Arena, Pivovar. Razlicitih su kategorija, cena, i mislim da svi imaju parking. U Eliski se placa mozda 4 eura dan, za druge ne znam. Od svih ovih hotela mozes i peske na transfer. A ako idete kolima, nisi onda vezana cak ni za njih.
Ja sam bila u Eliski samo, tako da ti ne bih znala reci stanje kod drugih. Tamo smo dva puta bili, i opet bih Laughing . Jednom smo bili dalje od klinike, Iris hotel Eden, imao je besplatan parking.
Mada moram priznati da mi je bolji osecaj kad sam blizu bolnice. Ako nista drugo, nemam stres da cu zakasniti.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 5/7/2016, 00:01

Ima parking koji se placa. Mozda ima u toj ulici pored mesta za parkiranje a da se ne placa.
Ne znam koji je najblizi hotel, ali vrlo blizu je hotel Inturprag koji ima svoj parking. Ima nekoliko hotela blizu, ali zavisi sta hoces i do koje cene da platis.

Kada idete u Prag?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 5/7/2016, 07:17

Vidi se da sam svaki put do klinike dolazila peske, ni ne znam da imaju parking Laughing
Sto se zamene para tice apsolutno najnormalniji kurs za strance je u menjacnici Exchange, ulica  Kaprova 14/13, koja se nalazi u starom delu Praga na bukvalno minut hoda od metro stanice Staromestska
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mimi12 5/7/2016, 07:22

Pa poslednji put smo i mi isli peske, iako smo bili kolima (zato se ne secam koliko kosta parking). Dok se mm izvuce sa parkinga u hotelu, pa se parkira, pa opet isto,...sedi, ustaj, sedi....brze se dogegam do hotela.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 5/7/2016, 07:43

Ja mislim da smo mi toliko dobro savladali taj kraj oko klinike, da mogu vezanih ociju da se snadjem.. i ono sto mi je najludje, osecam se tamo kao da sam kod kuce! Sta znam, mozda se nekad i preselimo u Prag.. Cudna je ta povezanost koju oboje imamo i osecanja koja osecamo za taj grad
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mimi12 5/7/2016, 07:54

mimi85 ::Ja mislim da smo mi toliko dobro savladali taj kraj oko klinike, da mogu vezanih ociju da se snadjem.. i ono sto mi je najludje, osecam se tamo kao da sam kod kuce! Sta znam, mozda se nekad i preselimo u Prag.. Cudna je ta povezanost koju oboje imamo i osecanja koja osecamo za taj grad

Hahahaha, isto! Kao da sam u Bg. Jos nas prvi odlazak je bio totalna katastrofa (nije ni bilo transfera), ali nam ni to nije uticalo na "vezu". Mi smo posebno vezani za taj kraj gde je klinika, posto ostanemo uvek malo duze nego sto tehnicki treba. Prosto nam odgovara da ne zurimo, imamo par dana pre transfera da prosetamo (posle sam uglavnom bila u krevetu i nema skitnje), opustimo se,....
Odoh u "off".

Amna, lepo se provedi i za nas. I, naravno, da uspesno obavis to zbog cega ides. ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mimi85 5/7/2016, 08:00

Tako i mi.... Parkovi, suma, setnje....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od kiki5 5/7/2016, 13:11

Amna,besplatan parking ima hotel Clarion,mi smo tu bili dva puta..Cena nocenja sa doruckom je 60e i besplatnim parkingom.Isto smo bili par dana u hotelu Carol,on je dosta manji i intimniji,ali nije nista povoljniji od Clariona,plus se parking dnevno placa,joj slagacu te,ali mislim 10e dnevno...Tako da sa parkingom ispada skuplji od Clariona...
I mi smo uvek voleli da odemo nekoliko dana ranije u Prag i isto tako da ostanemo neki dan nakon transfera.Jednostavno obozavamo taj grad i odlicno se snalazimo u njemu.Kad odemo bas uzivamo i dozivaljavamo to kao najlepsi odmor..

Amna zelim ti svu srecu u Pragu i da nas uskoro obradujes sa lepim vestima... osmeh srce

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tebi 5/7/2016, 13:19

Joj citajuci vas svega se setim... Kad god vidim reklamu sa pivo u Pragu uhvati me nostalgija....
Mi smo bili u Eliski poslednja dva puta i bilo nam je kao kod kuce.Ima parking ali se posebno placa. Mada po meni vredi svaku paru.Cini mi se da je dan oko 50e sa doruckom.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tebi 5/7/2016, 13:20

Koliko se secam parking ispred PFC je oko 30 kruna sat. Ali nisam 100% sigurna.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 5/7/2016, 13:27

Ma da, nije skup parking kod klinike
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mimi12 5/7/2016, 18:09

Pa nista, posto smo svi nostalgicari za Pragom, da organizujemo jednu ekskurziju Laughing .
Mi smo Elisku placali mislim 42 eura sa doruckom za oboje (bez parkinga). Zavisi od perioda godine, nisu iste cene...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 5/7/2016, 19:48

Mi cemo samo tu noc poslije transvera ostati,mada ne znam ni to sto bi. :-)
Sve ostalo cemo putovati,jer imamo neka 3 do 3 i po sata..A to su samo dva dolaska..
Znaci klinika ima parking,e sad cijena kako bude..Necu se zadrzati vise od 3 sata ili?
Mislim i na prvi i drugi dolazak,po 3-4 sata ?
A placanje je u eurima ili ? Planiramo prvi dio u kesu a drugi cemo vidjeti da kartom.
Clarion i Eliksa hotel cu onda da pogledam.
Eliksi moram parking dodati,clarion je ukljucen u cijenu .Ok :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mimi12 5/7/2016, 20:23

Ostanite Amna bar tu noc posle transfera. Jesu to samo 3 sata, ali ipak....
Dobro, malo smo van teme, ovde treba da se razmenjuju samo "logisticke informacije". Sve drugo na Koracima....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 5/7/2016, 20:36

Da ,da tu noc ostajemo.Pise i na papirima sto sam dobila,dan poslije mozete putovati.
Eto sad cekam ostale odgovore,vezani su za PFC.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 5/7/2016, 20:56

Placanje je u eurima u PFC i moze kesom ili karticom da se plati.
Amna mozes pogledati i hotel Inturprag, on je cak i jevtiniji od ova dva pomenuta i pristojan je i blizu je klinike
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Iva79 6/7/2016, 13:32

Amna, Clarion ima svoj parking, u Carolu se ostavlja depozit 10€ po' danu ako parkiras na parkingu ispred hotela. I dobijes ga natrag pri odlasku.A sto se besplatnog parkinga na ulici tice,tu treba biti obazriv.U Sokolovskoj je besplatan, ali u vecini sporednih ulicica je predvidjen samo za stanare.
Iva79
Iva79

Broj poruka : 69
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 6/7/2016, 14:05

Gledala sam inturpag,oko 42e
elikse ne moze na noc, samo na 3 nocenja minimum.
clarion je ogroman
ima jos pivovar za pivopije :-)
Vidjecemo,bito da imam info i plan od klinike do njih
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 6/7/2016, 14:54

Jbg, sezona je u jeku i onda su im i cene vece Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Mimi12 6/7/2016, 18:25

Pivovar ima dva dela, da znas ako budes gledala. Jedan je renovirani, drugi ne. Mada ne verujem da je vama toliko bitno kakav je hotel i soba kad ostajete samo jednu noc...
Mozes i preko PFC rezervisati sobu. Oni imaju kao neke povlascenije cene, samo sto je to bilo skuplje nego sto bismo mi sami nasli. To ti koordinator zavrsava. Mozes cisto da pitas...
Kad je jedna noc u pitanju, ne moze razlika u ceni da bude ne znam kolika. Bolje gledaj da mozes besplatno rezervaciju da pomeris za ne daj Boze koji dan, posto nekad transfer pomere za dan-dva jer zavisite i od situacije sa donatorkom.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 6/7/2016, 19:46

Upravu si hotel me ne zanima puno :-)
Istina Elikse,ili kako se vec zove mi se svidjeo bas,nekako veseo i domacinski :-)
Ali o tom po tom..
Htjela sam da pitam,sto se tice dana punkcije,znam da se desi odstupanje ali koliko su cesta ?
Kome se to jos desilo. Ili su to izuzetci..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BabyBear 6/7/2016, 23:19

Nesto ne znam da ima pomeranja...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 8/7/2016, 17:39

Da li je neko za Prag isao sa ovom offline navigacijom sto se instalira na telefon?
Je li tesko pronaci... Ne kupuje mi se navigacije,jer nam bas nikad ne treba .
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tebi 8/7/2016, 17:53

Isli smo mi sa here navigacijom .Solidna je, ima sve ulice, nema POI tacke. Posto si tamo na dan, verujem da ce ti biti dovoljna.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 9 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu