KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daily Wellness Fertility Blend for Men

4 posters

Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od iggy011 27/8/2013, 15:56

Pozdrav svima!
Interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim suplementom američke proizvodnje i koji su bili rezultati.
Ovaj suplement sadrži slične sastojke poput PROFertila ali je daleko povoljniji i u prilici sam da ga dobavim bez problema za lične potrebe a uporedjujući studije sa Stendford Univerziteta i studiju PROFertila sa Bečkog instituta, vidim da je Fertility Blend u maloj prednosti (33% učinka u odnosu na 25% učinka PROFertila).
dailywellness.com/fertilityblend  (na linku postoji tab posebno za žene a posebno za muškarce).
Naravno, mislim da bi i drugima bilo korisno da vide neka konkretna iskustva u upotrebi ovog suplementa ukoliko ih iko ima.
Verujem da ću krenuti sa njim (što zbog cene a što zbog studija koje su obavljene, kao i američkih rigoroznih kontrola proizvodnje - laički verujem da ipak to sve mora da bude pod konac kod njih) ali nije loše imati i neko iskustvo a ja ću svakako pisati ukoliko se opredelim za ovaj suplement.

iggy011

Broj poruka : 5
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Re: Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od BiKsi :) 27/8/2013, 22:53

Iggy, moj muz je koristio proxeed, tako da ne znam za ovaj suplement. Nadam se da će ti pomoći! Prenesi posle iskustvo, ako ga budes koristio. Sve najbolje zelim.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Re: Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od iggy011 27/8/2013, 23:09

Hvala BiKsi :), suplement uzet večeras i sada još samo da stigne do mene a pridodao sam 60gr dnevno sirovih očišćenih suncokret semenki jer ta količina sadrži okvirno 4gr L-Arginina, kojeg u Fertility Blendu nema a opet ima dobre rezultate. Ovo je za svaki slučaj da ipak bude od svega koliko treba pa da se onda nadam najboljem...
Vremenom javljam rezultate, samo budite strpljivi.
Cena tromesečne doze iznosi 68e sa poštarinom (ima na listi Srbije ali nisam hteo da rizikujem nego sam odlučio da ide na brata u Francusku pa će mi on poslati odmah preko rodjaka koji dolaze često u Srbiju).
Ukoliko se pokažu dobri rezultati mislim da bi bilo pametno da vremenom popularizujemo suplement isključivo zbog cene jer je prihvatljiva u odnosu na Proxeed i PROFertil a verujem da je dovoljno dobrog kvaliteta ako ne i podjednako dobrog, kako bi moglo da se pomogne muškarcima sa istim ili sličnim problemom kao mojim. Ali, otom potom.

iggy011

Broj poruka : 5
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Re: Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od BiKsi :) 27/8/2013, 23:12

I moj muž je jeo seme suncokreta, bez obzira što proksid ima l arginin u sebi. Od viška glava ne boli. :) Želim ti da vidiš odlične rezultate posle ove terapije, pa da tvoje iskustvo pomogne i drugim muževima i momcima. Srećno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Re: Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od iggy011 27/8/2013, 23:43

Hvala puno na željama i podršci, iskreno se nadam da će pomoći iako je moj spermogram jako loš (0,3 miliona spermatozoida) pa je izazov tim veći, a ako uspe kod mene onda verujem da će drugi imati čemu da se nadaju.

iggy011

Broj poruka : 5
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Re: Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od Tinche 28/8/2013, 07:52

Iggy, hvala ti na info i zelim ti svaki uspeh. Nadam se da ces uskoro na ovim stranama imati sta lepo da objavis. :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Re: Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od anasrce 28/8/2013, 10:46

Ni mm nije koristio ovaj suplement, ali ako neko hoce da ga narucuje ima ga na Iherb.com oni dostavljaju u Srbiju.
Iggy srecno!
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Re: Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od iggy011 28/8/2013, 12:46

Hvala na dobrim željama!
@anasrce Da, ima ga na iherb.com i jeste da ga dostavljaju za Srbiju, to je nešto što sam hteo da poredjam na jednom mestu pa da objavim. Pored toga postoje kodovi koji mogu da se ukucaju prilikom prve kupovine pa da smanjite iznos za 10$ (kao i neke druge pogodnosti - ima toga na netu). Naime, ukoliko ga tamo poručite postoje 3 opcije za slanje za Srbiju (trenutno).
Prva opcija je DHL Express - International (10,52$), druga je Global Priority Mail by DHL (4$), dok je treća UPS - International (24$).
Sve ovo i nije skupo ali postoji jedna fora koju neki ljudi znaju a neki ne.
Poenta je što kada ide preko DHL pošiljka stiže u DHL a ne na Poštu kod Glavne železničke beogradske stanice (Pošta broj 6).
Zašto je ovo bitno? Zato što kada stigne pošiljka, postoji realna mogućnost da carina otvori pošiljku i zatraži da se plate i carina i PDV (carina je 10% a PDV se računa na zbir cene proizvoda i carine pa onda dodje 20% PDV-a) što sve zajedno i dalje nije previše, ali se kod DHL izrada carinske dokumentacije (nakon što carina otvori paket i kaže da mora da se carini) plaća u iznosu preko 3500 dinara (koliko me sećanje služi taj je iznos ili veći) tako da ne postoji mogućnost da po službenoj dužnosti carinik bude taj koji će proceniti kolika je carina pa samim tim i PDV, kao što je to slučaj u Pošti br.6. To je, potpuno nepotreban trošak a DHL se nudi da ukoliko ne želite njihovu uslugu pripreme carinske dokumentacije, pošiljku prosledi dalje do špeditera po vašem izboru, a verujem da bi i to prosledjivanje pošteno naplatili.
Osim toga, postoji jedna napomena koju ću ovde iskopirati pa prosudite sami, jer je upravo vezana za DHL poslovanje, kako se ne bi iznenadili kada vam stigne pošiljka.

February 2012 - Please note: We are told that if order value is over $30.00, UPS or DHL may charge you an additional $100.00 fee to clear your order from customs. We have not verified this information as of now.

Naravno, može vam se desiti i da pošiljka prodje bez ikakvih problema i da stigne do vas.
Nakon mojih pitanja na iherb-u da li imaju klasičnu avio poštu (kako bi paket stigao na Poštu Srbije) rečeno mi je da nemaju tu opciju.
Zašto je bitno da stigne baš kod Pošte? Osim razloga službene dužnosti carinika pri Pošti, rečeno mi je iz kancelarije carine u Pošti br.6 kako su ti suplementi dozvoljeni za ličnu upotrebu i kako ako ne prelaze 50e (kada je u pitanju pravno lice) postoji samo PDV a ukoliko predje ovu sumu onda se obračunava i PDV i carina. Poenta je da se ne sme preterivati sa narudžbinama jer sve što se proceni da je za ličnu upotrebu biće pušteno a sve što je procenjeno kao moguća komercijalna upotreba biće zadržano i naplaćeno, odnosno u nekom trenutku i obustavljeno (neće vam dozvoliti uvoz u nekom sledećem periodu od verovatno par meseci).
Kada sam pitao koja je količina prihvatljiva, dobio sam okviran odgovor da bi konkretno 5-6 bočica ovog suplementa (na 3 meseca odjedanput) prošlo bez problema ali sa plaćanjem carine i PDV-a (što je opet korektna cena) dok bi se neka količina preko toga (tipa 8, 9, 10 bočica) smatrala komercijalnom upotrebom (za dalju preprodaju). Malo je sve to rastegljivo ali barem nemate troškove izrade dokumentacije za carinjenje. Pored ovoga, ukoliko vam istu stvar pošalje rodjak iz inostranstva (fizičko lice) onda se do vrednosti od 70e oslobadjate i carine i PDV-a, kada se navede da je to poklon za ličnu upotrebu a sve drugo podleže carini od 10% i PDV-u od 20% na zbir cene proizvoda i carine. Eto, to sam hteo da dodam Very Happy 
Inače, dostava se procenjuje na 14 dana za Srbiju a čitao sam po forumima da stiže i za 8 dana sa iherb-a.

iggy011

Broj poruka : 5
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Re: Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od BiKsi :) 28/8/2013, 20:46

Iggy, bitno je da ima bilo koliko spermića. Popraviće se situacija. Mi smo sa nula stigli do 400.000 komada uz proksid, a to je bilo dovoljno za uspešnu oplodnju mojih jajnih ćelija. Srećno. I super za ove info koje si podelio.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Re: Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od anasrce 29/8/2013, 10:08

Nama proksid nije pomogao, posle njega nam se rezultat bas pogorsao Sad
Sad pije posebno vitamine, isto narucene sa iherba, pa videcemo..

Sto se narucivanja tice iggy sve lepo objasnio, ja sam jednom narucila DHL-om i zeznula se izasi su me trokovi drasticno vise! Najbolja solucija je da izaberete Global Priority Mail by DHL (4$), narucite do 50e i onda su vam troskovi najmanji.
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Daily Wellness Fertility Blend for Men Empty Re: Daily Wellness Fertility Blend for Men

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu