KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

+17
nina :)
sanja 73
bak
BiKsi :)
AriesGirl
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Sofija Veks
Ancica 87
MalaSaJuga
jelena.kuburic
HappyGirl
Ema78
Blanka
mimi85
tatjanica
21 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Sofija Veks 24/2/2016, 22:54

Happy love
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Ema78 25/2/2016, 13:38

hej zene...

I ja sam mnogo osetljiva na neke stvari, valjda to ide sa godinama... empatija mi sve veca i veca...ne gledam tv, retko citam novine, druzim se sa ljudima koji mi prijaju, ali sam otvorena i za nova poznanstva, druzenja, prilike... slusam muziku koju volim, radim posao koji volim, sebi pomalo ugadjam, a ostalo vreme provodim sa Petrom.
Jednom nedeljno se isfeniram, nasla povoljno, 300 din...u skladu sa obavezama se sredim, da budem lepa sebi...popijem kafu bez obzira na tonu vesa/sudja/prljave podove...ne nerviram se vise toliko oko stvari koje ne mogu da promenim...lose misli ili odgurnem od sebe ili ih obradim etf-om...i ponavljam mantru- volim zivot i zivot voli mene.

I plivam....
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BabyBear 25/2/2016, 16:26

Ema, a gde to ima feniranje za 300 din? Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od alisa 25/2/2016, 17:13

Ja znam gde ima za 400 i to svih duzina (ps. meni je kosa gusta i bas dugacka ) Laughing na Banovom brdu, autobuska stanica ka gradu kod pijace u Pozeskoj ... njima je zapravo sta god da radis 199din ( pranje 199, feniranje 199, farbanje 199, sisanje 199, preliv 199... ) mada se ja ne usudjujem da im dopustim da mi bilo sta drugo rade sa kosom lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od MalaSaJuga 25/2/2016, 18:46

Zenice hrabrice, da vam mahnem. Ja I Vasica setamo, kupujemo igracke I uzivamo. Onaj haos Sam resila a Marko je dobro platio, e sad kako to je tajna Embarassed
Za vikend nam dolazi kuma tako da cu kuhinju opet aktivirati.Wink
Grlim vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od AriesGirl 25/2/2016, 21:28

Zene, d d d
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od lenjivica 26/2/2016, 00:56

Meni ne iskacu goli muskarci  b
Citam vas i pratim, ali slabo pisem. Atila je vec veliki decak, smeje se naglas po ceo dan, ali onako cepa se od smeha, sve mu smesno i "prica" ( gi, brr i hau ( eng. how Very Happy ) ). Vec je poceo da sedi. Ljubimo vas srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Ema78 26/2/2016, 07:34

BB,u Balkanskoj 34... Balkan boom se zove.Malo neugledno, ali lepo rade.

A sto se tice muskaraca, ja bih da mi iskoci bilo obucen ili svucen... Laughing ...imam neke radove na poslu koje treba odraditi... Laughing
Bravo i za Vasu i Atilu...meni nedostaje sad taj period, jer Petar pokazuje kamikaza sposobnosti,urnisanje psa i namestaja je na zavidnom nivou.

Ljubim vas sve, odoh da ga budim, pa u vrtic....a ja da mucim ljude.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Ancica 87 26/2/2016, 18:01

Ej Lenjivice nikako da nas pocastis sa slicicom Atilinom... Mi smo smote sto se tice sedenja...posle minut padnemo ako nema oslonac... Bravo za vas :) :*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od jelena*mama2andjela* 27/2/2016, 10:50

Devojke znam da nije na dobrom mestu al ne znam gde da pitam Very Happy
Gde mogu da nadjem obradjenu statistiku uspesnosti klinika? Znate ono sto svake god upisujemo gde smo radile i kod koga i onada kazu "e radi se statistika za 2015 ili 2014" Gde je ta statistika? preceslja celi forum i ne mogu da nadjem

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od BiKsi :) 27/2/2016, 13:48

http://kutak.weebly.com/statistika.html

Na sajtu Jeco, izvoli.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od MalaSaJuga 29/2/2016, 13:26

Pozdrav drage moje...Meni ovaj dan poceo bzv, tata moj je primljen u bolnici, dehidrirao vec 4 dana ima proliv i povracanje. Jednom ga spricali i dali lekove,ali nije prestalo. sada je na infuziji,jedva govori...tako mi je tesko, bas smo vezani Sad
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 29/2/2016, 13:28

...sanjci,bice tati dobro,znam da brines!!!...sredice njega sa par infuzija,videces!!!

...drugari,mene opalio virus i to neki mutant,srecom sofka mi je dobro...ljubim vas sve i prastajte sto me nema ovih dana!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od MalaSaJuga 29/2/2016, 13:30

E tatjanice,odmaraj...strasno je s virusima, svi oko nas su prehladjeni...cuvaj Sofku.ljubimo vas osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 29/2/2016, 13:36

Sanjce, bice tata dobro, saljemo ti pozitivne vibracije!!!
Tatjanice ozdravi mi brzo brzo najbrze!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 29/2/2016, 13:39

...hvala drugari,vec sam malo bolje a do petka kad mimica objavi tu trocifrenu betu ima da zivnem skroz!!!

...sanjci,jel mozes kod tate u posetu?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 29/2/2016, 13:40

osmeh srce
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Sofija Veks 29/2/2016, 13:51

Sanjice, nadam se da ce ti tata sto pre ozdraviti...! I ja vec dva dana neprestano povracam, ne izlazim iz toaleta, izgleda da je neki virus...

Stisak, cure!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 29/2/2016, 14:00

...sofi,virus hara,ozdravi nam brzo i ljubi onw svoje dve princeze lepojke...pa kad budes mogla stavi koju sliku,mora da su vec porasle medenice!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Blanka 29/2/2016, 14:01

Tatjanice da mi brzo ozdravis. osmeh srce
Sanjci bixe tata ok,gadno je kad dehidriras ali infuzija ce ga oporaviti skroz nemoj da brigas. zagrljaj

Vala sam i ja nesto od juce kilava. Ono sto me boljelo sa desnw strane proje, sad me boli sa lijeve,pomalo neki grcevi i bol bas neprijatno. U subotu mi ekspertski pa necu da panicim nesto jer i prosli put ista stvar pa sve ok. Kaze normalno, dvije bebe , guzva.. Evo vidjecu kakva cu biti danas pa ako ne bude bolje odoh sjutra ujutro. Ljubac za sve.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Sofija Veks 29/2/2016, 14:10

Hvala Tatjanice! osmeh srce

Evo najsvezih fotki, imamo 16 meseci, polazimo u jaslice pa smo se malo fotkale radost radost

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Rw1aid
Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Esqjhk
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od mimi85 29/2/2016, 14:21

Lepotice prave!!!! Vidi te oke krupne!!!! srca
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od tatjanica 29/2/2016, 14:28

....sofi,divne su cicike...prave damice...a okice,trep trep!!!..vec su devojcice....srecan polazak u jaslice,da se tamo lepo druze a da mami to odvajanje ne padne tesko!!! ...ljubim vas!!!

...blanki bas sam mislila kad ce expertski,drzim fige...a za taj bol ne brini,i mene je bolelo malo levo malo desno...to se skocice igraju pa mami namestaju organe! Wink
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od ganedina 29/2/2016, 15:31

Imenjakinjo moja, kakve su ti samo ove tvoje lutkice medenice , predivne .
Jel vec doslo vreme da pocnete da se odvajate ? Kako vreme leti , a deca su najbolji dokaz tome .Da nam sto pre ozdravite .
Ljubimo vas sve moj Laza I ja .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od ganedina 29/2/2016, 15:31

Imenjakinjo moja, kakve su ti samo ove tvoje lutkice medenice , predivne .
Jel vec doslo vreme da pocnete da se odvajate ? Kako vreme leti , a deca su najbolji dokaz tome .Da nam sto pre ozdravite .
Ljubimo vas sve moj Laza I ja .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :) - Page 7 Empty Re: Februar mesec kad se vole mace i nastaju slatke bebice! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu