KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

+15
mimi85
mamadabudem
BiKsi :)
Jerapetra
Sirijus
sanja 73
MalaSaJuga
nina :)
AriesGirl
Principessa
Vanja80
SladZana
Blanka
Dora1
micam
19 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Sirijus 1/2/2018, 07:18

Stigao nam februar roda roda roda priroda pupi neka i bete rastu a stomacici pupe osmeh srce


Poslednji izmenio Sirijus dana 1/3/2018, 11:57, izmenjeno ukupno 1 puta
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od micam 1/2/2018, 08:20

Ajmo da navijamo za visoke bete u najkracem mesecu.Pozurimo svi bete nas cekaju roda roda roda vođenje ljubavi vođenje ljubavi vođenje ljubavi vođenje ljubavi sex sex sex bravo bravo bravo
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BiKsi :) 1/2/2018, 09:21

Srecno nam bilo u februaru, sta god da radimo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Dora1 1/2/2018, 20:12

Veliki pozdrav i od mene. Da nam februar donese mnogo pozitivnih beta i uspešnih trudnoća!!!   osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od sanja 73 1/2/2018, 21:08

Mačke moje samo hrabro i veselo... cveće
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Blanka 2/2/2018, 23:51

Mjauuuu mjau mackiceeeee

Zivio i zabebio februar ❤❤❤❤❤
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Jerapetra 3/2/2018, 00:04

Neka februar donese ostvarenje snova, šta ko lepo sanja, neka mu se i desi smajli angel

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BiKsi :) 3/2/2018, 18:37

Samo mackasticno u februaru! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od micam 6/2/2018, 20:52

Je li ovo februar mesec ljubavi pa nigde nikog na forumu.Ajde zene kuckajte malo.Trudnice javljajte se kako ste,mame napisite koju lepu o vasim lepotanima,cekalice koliko jos cekamo?
Zivnite malo sad ce prolece
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Sirijus 7/2/2018, 07:43

Evo zivnule smo, taman koliko posle prve kafe lol! posle trece ce vec da bude zivost naa maximumu lol!
Ja cekam prolece. Tj jos samo dva puta da dobijem pa sam trudna  b  b  b f f
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BabyBear 8/2/2018, 00:44

Kad pre februar...?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Principessa 8/2/2018, 00:46

Srećan i bebićetan vam svima februar bio, da slavimo velike bete i otkucaje srca! 😃🍾🎉🎊🎈
Ispravite me ako grešim, ali deluje mi da ovi meseci kako se nižu, samo su nam te teme nešto u poslednje vreme aktivne...ili su nam skoro sve žene zadrudnele ili već postale mame, ili se slabo nešto reklamiramo pa nam nema već duže vreme novih članica da malo “ožive” Korake...hajmo žene bacajte se u marketing, zamro nam Kutak načisto! ❤
E da još nešto, deluje mi da mi tzv. “matore koke” sve čekamo ono pravo proleće da stupimo u akciju, ovaj zimski san nas je uspavao načisto...iskrena da budem drage moje žene, ja se plašim i da kažem kad ću da odrmrzavam ovog mog Eskima, sve mi frka da ne ubaksuziram sebi nešto 😜😂😂...tako da aj’ nek nam bude srećno ovo proleće svima i dobitno konačno! Ljubim ja vas sve puno 😘❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Sirijus 8/2/2018, 07:29

Jutro :) Principessa, ma novih na forumu samo se kanda stide da pisu lol!
Ja se svaki put kada vidim neko novo ime na dnu foruma ili pustim nekog zaglavljenog u registraciji ujedno i obradujem sto je dosao i nasao mesto gde ce moci da nadje informacije ali i rastuzim zato sto su im potrebne Sad Zato sto je sve vise njih kojima su one neophodne. Najvise bi volela da zatrudne zenice onako laganica i od sale i da im nista od ovoga ne zatreba :)
Prolece se najavljuje pa ce sad budjenje iz zimskoga sna :)
A i antologija je tu. Pa cemo malo i da se druzimo preuzimajuci je. sunny
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Principessa 8/2/2018, 10:53

Razumem ja i njih, ma koji stid, nije stid u pitanju nego valja se predstaviti- knjiga u 3 toma sa istorijatom cele priče, ma idi bre, ne bi me niko puškom naterao da sad to ponovo pišem! Hehe šalim se, AJDE CURE NOVE I STARE POKRENITE SE MALO DA SE DRUŽIMO! 😃💪🏼🎈❤🎉🎊🤣🙃
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od sanja 73 8/2/2018, 11:00

Evo i mene na brzaka,nisam se uspavala stisle me obaveze pa se pogumim malo,planove imam samo moram malo više da se potrudim i studiozno krenem u novu akciju....
Pozdravčić za sve  ff  ff  ff


Poslednji izmenio sanja 73 dana 8/2/2018, 13:46, izmenjeno ukupno 1 puta
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od SladZana 8/2/2018, 11:01

Zene drage u pravu ste slabo pisemo. Bar da ujutro popijemo ovdje kaficu ☺
Ali ja kao medvdjed u zimskom snu.
😚😚😚
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od MalaSaJuga 8/2/2018, 11:34

Evo I mene,ispijam drugu kaficu. Nesto sam smirenje,nervozna,ufff...muz je na odmoru, mislim da mi on smeta,remeti mi planove,dete nervozno I ono bi da seta a tata bi sve kod kuce . ..pa I ova glupa kisa ,ajoj gde cemo nas dve skutare... lol!
Planove imam al para nemam lol!
Jedino da odemo do neke banke....
Pozdrav zene drage
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BiKsi :) 8/2/2018, 18:43

Radim zavrsni racun, tako da me nikad nema u ovom periodu. Javim se u martu! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od MalaSaJuga 8/2/2018, 22:41

Crko mi mikser Sad lol!
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BiKsi :) 8/2/2018, 22:48

E sretno bilo, sto bi rekla moja kuma. Pa kad si ga previse koristila. Umesto da budes ovako kao ja, da te mikser sluzi bar pet godina, ti ga ubila ko zeca odmah. Vidis da ti i on govori da moras da smanjis rad u kuhinji. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od micam 9/2/2018, 07:33

Mala manje kolaca zdravije je.To je neki znak.A i ide dan zaljubljenih i 8.mart reci muzu.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Vanja80 9/2/2018, 07:34

BiKsi :) ::Radim zavrsni racun, tako da me nikad nema u ovom periodu. Javim se u martu! lol! lol! lol!

Koleginice, iste muke, nikad kraja zavrsnom! lol!
Mala, moj mikser ima da crkne od bedaka sto ga slabo koristim, ti ga bre ubi, stalno nesto mutis! lol!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Jerapetra 9/2/2018, 13:04

Pozdrav drage moje, evo ja sam sa mm I bebama na Zlatiboru, nase prvo putovanje <3 Protice mnogo bolje nego sto sam i smela da pomislim, deca su bas vesela, obozavaju da setaju po planini u koicima I bas uzivamo. Palo je I malo snega.Vidim Mala prijavila da joj mikser zavrsio karijeru, ja vala dok smo ovde ne ulazim skoro uopste u kuhinju, bebama ovih 7 dana za rucak dajem gotove kasice, u to vreme smo obicno napolju I bas sam odmorila od kuvanja I pranja, milina jedna :)

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od MalaSaJuga 9/2/2018, 14:22

Samo vi zezajte Very Happy ...uzeo ga komsija da ga popravi Ako moze, a tako mi je drag,to je poklon od svekrve lol! Ako ne moze da se popravi kupujem onaj profesionalni lol!

Jerapetra uh sto ti zavidim. I mi obozavamo Zlatibor. Dve god smo vodili Vasicu njemu ja to tako prijalo....ma I tamo lepse I spava I jede milina....eto ove godine se odlucismo za more aj sad zbog mene da se napunim vitaminom d pred sledeci postupak....inace je Vasilije promenio zelju ,hoce sada samo brata I zvace se Aki osmeh srce
Ljubim vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od mimi85 9/2/2018, 15:54

Uhhhh profi mikser odlična odluka!!!
Ja imam obican Bosh mikser a njima je vek trajanja minimum 10 god pa ću se nacekati do kupovine profesionalnog...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu