KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februar - Nek ne manjka radosti

+5
BiKsi :)
NikolaMaja
Zensko pero
lola1980
mamadabudem
9 posters

Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od BiKsi :) 1/2/2019, 10:31

Prodje i januar, trajao je skoro tri godine, ako mene pitate! lol!

Nek nam februar bude bebicetan, i konačno donese lepe vesti na Koracima i sa visokim betama!

Želim vam da uživate na svim poljima i da energija ne pada! Ako će nešto da pada nek to bude sneg!

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od NikolaMaja 1/2/2019, 20:15

Biksi, potpuno si u pravu. Neka ovaj februar bude obeležen lepim vestima i visokim betama! sunny sunny sunny lol! lol! lol!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od micam 1/2/2019, 21:05

Ajmo cure prodje vek od kad nije bilo neke pozitive,da pripisemo duuuuugackom januaru sve sto nevalja i nek ide sve sa njim.Ajmo i sunce je danas sinulo sunny sunny sunny
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od Blanka 4/2/2019, 23:07

Dje ste mackeeeeeee, ne falilo vam radosti na svim poljima ne falilo.zdravlja, ne falilo para , a ne falilo ni seksa mjauuuuu.

Volim vas i ljubim, ne dolazim cesto jer me stisle obaveze i vojska...

Zivjele mi ❤️
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od mamadabudem 5/2/2019, 12:47

I ja želim da se na Kutku ređaju ubuduće samo visoke bete!

A ja...meni je tužan početak godine, majka mi je preminula, zaspala...otišla...
Imam samo da vam poručim da čuvate i pazite svoje roditelje dok su živi. Ja je se nisam nagledala.....
Vto priča se odlaže do daljeg....pa kako bude....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od micam 5/2/2019, 13:31

Mamadabudem moje iskreno saucesce.
Znam kako je ja sam izgubila tatu proslog marta,ostala sam ga zeljna i kako vreme prolazi sve mi je teze cini mi se,al vreme cini da se samo navikavam na gubitak.Milion puta mu cujem glas pa se okrenem,kad mi je tesko osecam da je tu i da me tesi,sanjam ga cesto i tako.
Vto prica ce se nastaviti kad se sredis i dovedes psihu u red.Grlim jako, najjace izdrzi jer tako mora.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od mamadabudem 6/2/2019, 13:06

Hvala, Micam. Znaš sve....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od lola1980 6/2/2019, 21:01

Bas sam se rastuzila...zaplakala sam...
zelim ti sve najbolje u sledecoj vto

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od mamadabudem 7/2/2019, 08:01

Hvala, Lolo. Kad dođe na red....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od Zensko pero 7/2/2019, 14:39

Mamadabudem,žao mi je,moje najiskrenije saučešće. Da ti dragi Bog podari uskoro razlog da se tvoja tuga i bol umanje..

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od NikolaMaja 7/2/2019, 16:39

Mama da bude, oje iskreno saaaučešće. Baš mi je žao.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od BiKsi :) 10/2/2019, 15:41

Mamadabudem, moje iskreno saučešće. Mnogo je teško izgubiti roditelja. Meni je dugo vremena trebalo da se sastavim posle tatine smrti. Nauči čovek da živi sa tim bolom. Tuga na početku bude neizdrživa, posle bude lakše. Mada meni tek nakon godinu dana je bilo malo lakše, da su mi se misli razbistrile. Valjda zavisi i koliko smo bili bliski sa roditeljem. Želim ti da teskobe bude što manje, kao i tuge. Ja sam sebe ubedila da me tata čuva, i to me držalo da bude koliko toliko normalna. Svejedno, plači i tugu što više izbacuj.

A za postupak, biće kako je sudjeno. Ne može se ništa ni na silu. Treba slušati svoj organizam.

Pozdrav za svraćalice.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od MalaSaJuga 13/2/2019, 11:20

Mamadabudem,saucesce I od mene..
Jedva cekam da dodje prolece. Oduzila se ova zima, ovi virusi...naisao meni neki glupavi period...nesto nemam volje, sve mi smeta, svi me nerviraju...nekako najlepse mi je kad Sam kuci sama sa detetom... bice bolje,samo da nas sunce ogreje
Pozdrav za sve 😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od BiKsi :) 15/2/2019, 19:05

Mala, meni je uvek tako bilo mesec posle neuspesnog postupka. A onda vec bude bolje. Valjda tada stigne stres. Jbga. Ja ne ocekujem jos lepo vreme. Pre aprila kod nas nema proleca. Tako da ne mislim jos na to.

Ubi me vise gorusica. Smori. Borim se na sve moguce nacine, al budi me u sred noci, preko dana skoro non stop je prisutna. Nadam se da ce proci posle porodjaja.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od mamadabudem 15/2/2019, 19:44

Hvala, ženice.
Idemo polako, Dan po dan....
I ja jedva čekam lepo vreme i lepe bete. Nešto se Kutak ućutao...
Vreme je da ga neko razdrmusa nekom betom...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od Ancica 87 17/2/2019, 16:32

Treci put pisem post .. Valjda cu objaviti.. Dugo nisam se javljala,sram me bilo.. I muz mi to rekao.. Ali nisam bila sva svoja,svadje neke uhvatile,pa to je cudo .
Procitah post MDB bas sam se rastuzila,moje saucesce..
Mala bice drustvo Vasi mora biti..
Eto tako samo da se javnemo,rastemo dobri smo,sisamo,jos smo ljubomorni al dobro.. Racunam uplayicu ovih dana nesto pa nek Sirijus kad se vrati iskoristi za vunicu ili sta vec...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od Blanka 17/2/2019, 23:11

Dobro vece 😊😊😊
Obicno se kafa kuva ujutro a ja obicno za nju nemam vremena, pa je zato obicno pijem ovako kasno u ovim obicnim i uobicajenim sitnim satima kad obicno vojska spava 😂😂😂 Ne pijem obicnu, nego slatku, izvolte ko zeli tu sam da zakuvamo zajedno 😀😀😀😀❤❤❤❤❤
Voljeni Kutku dobro vece 😁😁😁


Februar - Nek ne manjka radosti 20190210
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od BiKsi :) 17/2/2019, 23:27

Pozdrav budnima.

Ancice, klasicna nervoza kad je malo dete u kuci. Ko se po deset puta dnevno ne razvede taj ne pripada vecini. 🤣🤣🤣

Blankic, kopa kafu ne odbijam ni ovako kasno! ❤

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od Blanka 17/2/2019, 23:31

BiKsi :) ::Pozdrav budnima.

Ancice, klasicna nervoza kad je malo dete u kuci. Ko se po deset puta dnevno ne razvede taj ne pripada vecini. 🤣🤣🤣

Blankic, kopa kafu ne odbijam ni ovako kasno! ❤

Biksi moja, ovo je nes kafa vidis kako je solja bijela osmeh srce

Ancice moja, sve te razumijem, ali proci ce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od BiKsi :) 24/2/2019, 18:43

Cao ekipo,ima li koga, zatišje na kutku...

Ja sam u raspremačkoj fazi, samo nešto slažem, no imam vreme, pa došlo svašta na red.

Arsa sinoć otišao na Zlatibor, odveo ga moj brat, da bude s njima nekoliko dana,pošto je u Užicu produžen raspust za još sedam dana zbog gripa. Moram da priznam da mi je već dosadno bez njega. Valjda smo nas dvoje sad stalno zajedno,pa mi prosto neobično da sam sama.

LJubim vas sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od MalaSaJuga 27/2/2019, 09:50

Samo da vas pozdravim I isprarimo ovaj,meni, ruzan Februar...svasta nesto ruzno doziveh...pih...
Raspolozenje nula...pojavile se boginje u vrticu ,pa Vasu nisam vodila...ajd reko da ga malo izilujemo.nek Jos malo ojaca...imala sam priliku za posao, bila na probnom radu. Uslovi,super, plata ok, kolege ok, al mom muzu se ne svidja...
I tako jos vise me to dotuklo....I to sto od nikud podrska,a uvek je svakom davala...nema razumevanja, svi samo o sebi misle,pa I oni najblizi...
Osecam se neostvareno,beskorisno,tuzno,iznevereno...I tako, valjda ce doci I bolje vreme za mene....mozda je ovo samo ruzan, prolazni period.
Grlim vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od micam 27/2/2019, 22:53

Mala naidje neki period tako koji nas gusi i lomi,prosto mrvi na komadice.Boli sve to verujem.Pokusajte razgovorom da resite nedoumice.Pokusaj da objasnis kako se osecas i kako ti je u ovom trenutku mozda promeni misljenje.Stavite na vagu i tvoje i njegovo za i protiv.Al nekako sam besna na muski rod sto oni sve mogu i sve znaju sta je nama dobro i sta nam odgovara.Malo je onih koji razumeju u potpunosti.samo gledaju sa svoje strane i kako njma odgovara.
Draga da te zagrlim jako i pozelim da i ovaj ruzan period brzo prodje,da dodju lepsi dani.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od lola1980 2/3/2019, 09:07

Oprosti ali tvoj posao je tvoja privatna stvar, zasto dopustas da se on mesa u tvoj izbor posla. Valjda radis ono sto tebi odgovara i sto ti volis, pa nije brak zatvor, ima stvari koje naravno radis jer i on voli i dajes mu bezuvetnu podrsku ali neke stvari su tvoje i samo tvoje i to ne das nikom. Identitet koji moras sacuvati iako si u braku; posao, novac sa strane i slobodno vreme. Pored mojih roditelja moj decko je najvaznija osoba zaduzena za moja dostignuca u mojoj karijeri, on meni pomaze, ostaje budan celu noc kad imam posla i radi sa mnom, daje mi ideje...nas dvoje smo radili zajedno pa imamo isto radno iskustvo, medjutim ja sam pre 6 meseci promenila posao i tako da sam nova u tome a i on, njemu nije problem da cita sve to je vezano za moj novi posao da bi dobio vise informacija da bi mi mogao pomoci. Iskreno, i ja njmu dosta pomazem, i drugacije ne bih mogla da zamislim moju vezu...svaka drugacija konstilacija veze za mene bi bio razlog raskida i trazenjeg novog. Posto si ti u braku i imas dete, pokusaj da se TI promenis, a ne ocekuj da se drugi menjaju. Tvoj posao tvoja odluka, ko se sa tim slaze ili ne njegov problem, jedino ako nisi ugrozila vreme posveceno detetu sto iz tvoj posta vidim da nije tako jer si izgleda dosta pozrtvovana osoba i brines za druge, ali moras povuci granice...inace, izgubices samu sebe...

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od BiKsi :) 2/3/2019, 13:07

Mala, prvo grljenje, drugo, slazrm se sa Lolom. Zaista ne volim kad partner hoce da poseduje drugog partnera. Toliko si sebe ulozila u porodicu da je vreme i da se ulozis u posao koji ti odgovara. Ja sam tu jasna ko dan. Ajde da treba da zapocnete zajednicki biznis pa da jedno nije za to, ali da ti propustas prilike jer se tvom.muzu to ne svidja, hm, ne kapiram. Ne moze on upravljati tvojim izborom posla. A ne sumnjam da bi ti izabrala nesto sto je ok jer te poznajem. On navikao da si tu za sve.Sad kad treba nesto za sebe onda cvrc. Ne bih ja tako lako odustala, pa nek se ljuti do mile volje. Zivit nije samo suprug i dete, sta bi da si karijerista pa da te vise nema nego ima kod kuce. Jbte sto me nerviraju ti muski stavovi. Moja si fazon. Ma vazi, ne posedujes me. Izbori se, jer ako se ne izboris vezacete za kucu za stalno...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar - Nek ne manjka radosti Empty Re: Februar - Nek ne manjka radosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu