KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Baš za andjele 75.
Margom
sunny.tp
winni
Smrdica
zlatica
lelas
libra35
micaubica83
Hiperaktivna
masato
pegaz
millena
Afrodita
labradorka
daki_mm
Eho
Sanjci87
Vecka
Sofija Veks
tiramisu
*Titi*
Niny
jelena*mama2andjela*
hocukusurnecuzvaku
noja
Vuchica
Tavita
ivabuku
Vanja80
annci
bak
Erata
sandrolina
KoMetaK
ahosame
lenjivica
BiKsi :)
zsuki75
spring
saska1
Šašava
tatjanica
mamadabudem
srculence 84
ragaco
marija123
Zmajuška
Ancica 87
Amna84
luckystar74
JocY
PalcicaBg
AriesGirl
Blanka
ncoka
MalaSaJuga
lela1984
dada88
63 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 31/5/2015, 22:56

titi da te zaprasimo , sretno bockanje , navijamo za lepe celije embrione bebe ...
Palacice super vam je to da otputujete super prirodu iskoristite za bocanje , tako smo i mi par dana do uz a prvog , sretno i lep provod
annci sretno za veliku debelu beturinu...
beba beba beba roda beba beba roda beba roda
roda roda
koraci navijamo !!!
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/6/2015, 07:14

Titi diferelin ne mora u frizider,to znam.Ja sam ga u prvoj vto drzala na sobnoj temp.
Eto ne mora ni suprefact,ako pise od 5 do 25 znaci moze i u friz.i van.
Jbg,kad sam vec pocela drzacu ga u frizu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 1/6/2015, 08:15

Titi, u Feroni lekove i injekcije drze u podrumu (tamo je apoteka), na temperaturi koja je ipak prilicno niza od nasih sobnih (zapravo, taman je odgovarajuca za drzanje medikamenata), pa zato za nas vazi da neke stvari moramo u frizider jer ne mozemo kod kuce da postignemo tu temperaturu.
I bravo za tvoje folikule!

Devojke, srecno svima!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 1/6/2015, 09:21

Joj da vas pitam ja od 4dc.treba da krenem sa bockanjem e sad posto sam u proslom ciklusu bila na klomifenu dobila sam primulit od 26 dc za izazivanje c. a inace pijem ciklu uz koju uvek dobijam a juce nesto mrljavo prvo ujutru roze pa celi dan braonkasto sada vec nista ..neznam dal to da racunam kao ciklus... inace juce zvala kliniku po dogovoru i sestra mi kaze pa ako je bilo roze to je to e sad u sredu treba da krenem sa bockanjem pa neznam Rolling Eyes
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/6/2015, 09:34

Winni, mozda je najbolje da odes na kliniku da te pogledaju na UZ tog dana kad treba da pocnes sa bockanjem, videce na osnovu stanja jajnika i endometrijuma u kojoj si fazi i da li je to pocetak ciklusa ili ne. VIdi sa klinikom, nazovi pa pitaj.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 1/6/2015, 09:41

da to sam i ja mislila nazvacu popodne ponovo kad dr. Vesna bude tu pa cu da vidim ...

winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 1/6/2015, 10:18

Sad' kad' vec stoje u frizideru necu ih ni vaditi. Nego, devojke, imate dozvolu da se smejete mom glupom pitanju koliko god hocete, jer sam i sama svesna da je glupo, ali kad' meni neko ubaci neki trip u glavu tu onda krenu raznorazna scenarija. Very Happy Naime, otkad' sam krenula sa bockanjem, svaki dan se bockam u isto vreme (izmedju 17:00-17:10h) medjutim juce mi se prvi put desilo da sam se zagledala u film i kad' sam se setila da trebam da se bockam bilo je vec 18:00h. No, ni to nije nikakav problem, jer mi je doktorka rekla da se do sat vremena tolerise medjutim mene od jutros toliko boli stomak da bi mi moj pametni muz na to rekao:"Nisu ti valjda popucali folikuli zbog zakasnelih boca?!" v  Ja kazem da ne moze to tek tako da krene da puca samo zato sto sam pomerila boce za sat vremena, ali njegov zabrinuti pogled me je sad' samo istripovao.  fd Zato sam ga lepo izbacila da ga ne gledam.  lol! lol! lol!
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 1/6/2015, 10:25

he he Titi nije nista glupo,samo pitaj:D Nije nista strasno sto si zakasnila malo,ne brini uopste .
Bitno je da Pregnil primis u odredjeno vreme i da ti aspiracija bude na tacno odredjeno vreme od Pregnila ostalo moze da se sara malo gore malo dole:D

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 1/6/2015, 10:27

Titi, ja nemam iskustva sa bockanjem, ali da bih te umirila samo da ti kazem da dok sam radili iui u Visegradskoj sa mnom su bile i devojke koje su dolazile da prime injekcije i rekle su mi da nikada tacno u isto vreme nisu primile terapiju. Tamo se ceka uz i nalaz hormona, pa tek onda dr kaze terapiju za taj dan (da li dolazi do neke promene), a taj ceo proces se ne zavrsava uvek u isto vreme. Tako da budi opustena, nista nisi pogresila Very Happy
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/6/2015, 12:22

Titi, jedno je sigurno, folikuli ne mogu da ti popucaju jer si bocku primila malo kasnije. Tolerise se 1h. Nisam se ni ja uvek bockala u isto vreme u sekund! lol! Samo ti je bocka stimulisala dalji rast folikula pa te zato bolucka stomak, a to je i normalno, pogotovu kad je prva vto. Ja sam samo u prvoj osecala gde su mi jajnici, posle skoro da me nista nije ni bolelo, iako sam u jednom postupku imala 21jc.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 1/6/2015, 12:49

Kometak jesi li to ti na slici? baš ti slatka majica!

annci, palčice, titi jupiduuu šaljem vam puno roda!!!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 1/6/2015, 13:13

Drage moje, samo da posaljem jedan veliiki ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 1/6/2015, 14:00

annci trudnice kako se osecas , kad radis betu tetu veliku ko kuca roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 1/6/2015, 16:31

ancci trudnice nasa, navijam svim srcem za sve cekalice sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/6/2015, 17:44

Mahanje iz sparnog,vrucog,prevrucog Becaaaa.. sunny sunny sunny sunny
Dobila sam odgovor od dr.Vujovic..Termin je u junu ali sam ih zamolila za juli..Nadam se da cu dobiti jer meni pase samo 22.07
Jos da organizujem put od Banja Luke do Beograda..
Zna li ko cijenu tog prvog razgovora kod doktorice..Moze pp da poslaje..Stim da ja nikakve nalaze dole nebih dodatno vadila jer imam vecinu ovdje ,kasa placa,
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 1/6/2015, 19:05

Amna pa zasto nisi pitala za cenu kad si zakazivala?Pitaj sad.Ja uvek prvo to pitam i reci da imas sve analize
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 1/6/2015, 19:06

Amna pa zasto nisi pitala za cenu kad si zakazivala?Pitaj sad.Ja uvek prvo to pitam i reci da imas sve analize
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 1/6/2015, 19:12

Meni danas stiglo pozivno pismo, betanija 21.09...kako sam se nadala, ne zvuci tako lose.
Snowwhite i Margom-zeno u najboljim godinama yes  dobrodoslica i od mene! 
Titi, Ancci...cekalice, bockalice...navijam i saljem rodeeee!!!
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 roda roda roda roda roda

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/6/2015, 19:12

Ljudi moji,pomagajte,treba mi smjestaj a da u blizini imam sve znamenitosti Beograda, kalemegdan,knez mihajlova tvrdjava itd...
Trazim po internetu...sve info su mi dobro dosle,cijene taksija,udaljenosti,
Ipak smo uzeli termin u junu,dobili smo vanredni termin u petak i spojit cemo ugodno s korisnim..
Beogradjanke javite se...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/6/2015, 19:14

micaubica83 ::Amna pa zasto nisi pitala za cenu kad si zakazivala?Pitaj sad.Ja uvek prvo to pitam i reci da imas sve analize
Nije mi to bilo ni pod Z hahahah tek kad sam sjela i dosla sebi ..al pitam evo odma ..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 1/6/2015, 20:34

Amna ne znam nikoga ko iznajmljuje na toj nekoj lokaciji, ali procesljaj airbnb sajt...

cvet
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 1/6/2015, 21:27

Bravo Vanja za betaniju , brzo sve to proleti sretni dalji koraci
Amna super si se organizovala , mozda se i javi neko ko ima smestaj ako ne imas dobre hostele motele nek isto neko od devojaka predlozi i kod Sumarac mozes da svratis ... sve analize koje si radila doo sad spakuj pregledi su od 50eura pa navise



noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/6/2015, 21:28

Ja koliko znam kod Vujovicke je pregled 15 000.
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/6/2015, 21:29

Amna mislim da su kod Vujovicke konsultacije oko 15 hiljada.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 1/6/2015, 22:05

Super, Vanja! Brzo ce septembar. :)

Ko je Vujovicka kad su tako skupe konsultacije? Specijalista za sta?
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu