KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Baš za andjele 75.
Margom
sunny.tp
winni
Smrdica
zlatica
lelas
libra35
micaubica83
Hiperaktivna
masato
pegaz
millena
Afrodita
labradorka
daki_mm
Eho
Sanjci87
Vecka
Sofija Veks
tiramisu
*Titi*
Niny
jelena*mama2andjela*
hocukusurnecuzvaku
noja
Vuchica
Tavita
ivabuku
Vanja80
annci
bak
Erata
sandrolina
KoMetaK
ahosame
lenjivica
BiKsi :)
zsuki75
spring
saska1
Šašava
tatjanica
mamadabudem
srculence 84
ragaco
marija123
Zmajuška
Ancica 87
Amna84
luckystar74
JocY
PalcicaBg
AriesGirl
Blanka
ncoka
MalaSaJuga
lela1984
dada88
63 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/6/2015, 22:47

Cure hvala vam...Sve je dobro doslo..Nisam znala da ce sve ici ovako brzim tempom.
Ejjjj a jel vi isto vucete muzeve za sobom...Ovaj moj se nije ni sabrao ne zna jos ni ko je "ona" a ja sam vec dobila termin,nasla prevoz,smjestaj i sad gledam sta je dobro posjetiti kad vec hodamo :-)Muskarci lol! lol!
Poprilicno je skupo,jer to je cijena koju sam do sad platila ovdje u tri klinike prva 80 pa 110 i treca 130 .eura
Ali valjda kvalitet i kosta,samo da mi uspije !!!molitva Ako i ne,bar znam da sam ucinula sve!!
Rekla sam muzu da letim i za Japan,ako Japanci uspiju sa onim kloniranjem jajnika ...
(salila sam se,ali on se prepao,mislio je da sam ozbiljna ) Joooj Boze i sad se smijem toj muskoj izgubljenosti...
Eho ,prof. Vujovic je kapa srpske endokrinologije,takvu sam ja info dobila...Meni jos samo ona moze pomoci ,ovdje su mi vrata zatvorili... Mad
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/6/2015, 02:59

Zsuki, ja sam na slici, od pre skoro pa mesec dana. Very Happy Moracu da se "apdejtujem", posto sam bas porasla! lol!

Ancci, kako si? VUcem za nosic jaaaako i prasim bebecom prasinom! vv vv vv vv vv vv vv

Amna, ja sam o VUjovicki uglavnom citala kad se radilo o muskom sterilitetu, za zenski nisam sigurna, a nisam ni naisla na iskustva zena sa njom. Za mnoge zene ovde sa foruma, a i za mene, je prof. Sumarac zakon, zaista! Divna, posvecena, pedantna, strucna... Neke moje prijateljice koje ne posecuju forume su po mom savetu isle kod nje i sve su prezadovoljne. Kod nje je pregled bio 3000 dinara pre par godina, u ordinaciji Zutic, ne znam kako se sada krecu cene. 15.000 dinara mi zvuci stvarno previse za Srbiju, ma kakav da je strucnjak u pitanju, zaista! Moje iskustvo je da su najveci strucnjaci u Srbiji naplacivali, bar meni, najmanje, jer imaju malo i etike i shvataju u kakvoj zemlji zive, ali... ajde.. sto kazes po inostranstvu placamo oko 100€ pregelede, ali... ovde se drugacije i zaradjuje. Sto se stana tice, imas i na sajtu booking.com, mi smo 2-3 puta za svekrvu i svekra rezervisali stancic u ulici Cara Dusana u BG-u, bilo je 40€ nocenje, vlasnici su super, apartmani lepo sredjeni, Kalemegdan na 3 minuta, Knez MIhajlova na 5 (samo se popne uz Kralja Petra), sve ostalo je manje-vise blizu isto. Taxi u BG-u ne kosta puno, zavisi gde ides, ali oko 500din (4-5€), naravno na poziv i oni sa firmama iako stoje na parkingu za taxiste, nikako oni sa autobuske stanice i oni koji se nude i insistiraju, jer uemju da oderu. Uvek pitas prvo koliko bi bila voznja od-do, ako nisi sigurna. Ako hoces, poslacu ti link do ovog stancica, mada ih ima puno tu po centru i cene su razlicite.

Vanja, proletece leto i eto ga septembar! Very Happy Osuncaj se malo negde, obezbedi organizmu vit. D i na jesen kreces u akciju! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 2/6/2015, 03:49

Draga moja puno ti hvala za odgovor , ovo za taxi me bas zanimalo, smjestaj sam gledala , moze se naci do 50..svakako cu pogledat I ovo sto si pisala..
ali ovo za Vuju me sad totalno baci u razmisljanje..
Pa kako nisi cula za Vujovicku,meni su samo o njoj I stizale preporuke kad je POF u pitanju, na kutku se njeno ime bas provlaci I ta famozna cikla..Sad stvarno ne znam, niko mi nije spominjao tu doktoricu, mislim mogu ja I tu da odem kad sam vec u Srbiji a gdje ona radi...
ali stvarno ne znam sad sta da mislim sad za vuju..pa I sama sam citala postove jos od Nable I cura da su isle kod nje..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 2/6/2015, 03:51

Posalji mi molim te .privat link..ja sam nasla na googl pod smjestaj u blizini knez mihajlove
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 2/6/2015, 06:13

Bravo Vanja!
Bockalice,cekalice..
Nece me biti nekoliko dana na kutku,pa cu sad da poskocim i posaljem rode,za Annci.koja ceka betu,za Palcicine boce i zurku,i za svaki korak od bilo koje od vas!!!!!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 2/6/2015, 07:23

Drage moje cveće sledeci mesec imam histeroskopiju, sad ce to da proleti....samo nek je krenulo.
Pre cetri nedelje sam prosla komisiju u betaniji, tako da i nije los tempo, s obzirom da su guzve.
Kometak, divna ti je fotkica!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/6/2015, 09:09

Ancice ljubac za tebe,da sve bude kako treba!

Vanja bravo za poziv,nisi puno cekala.
Kada biras doktora za postupak ili si vec izabrala?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 2/6/2015, 09:34

Palcice, bila sam dva puta u betaniji kod dr Bujas, valjda ce ona da odradi i postupak...cula sam par pozitivnih iskustava sa njom, ali i dosta negativnih....prema meni je bila ok.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/6/2015, 09:57

amna eto Kmetak ti je dala super savete iz prve ruke pa ti odluci,i meni se iskreno cini da je 15000 bas puno za konsultacije :affraid:mi smo im na zalost ciljna grupa,dale bi i kozu sa ledja da uspe al dobro nadam se de je vredna tih para i da ce te tu zavrsiti potragu yes yes
Anci jos malo do velike bete a palcice ti si sledeca yes yes yes yes yes
Vanja sad ce to da proleti,kao sto i sama kazes,srecno radost radost radost
Koracaljke ljubav ljubav ljubav ljubav

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 2/6/2015, 10:00

Hvala, Amna, na informaciji, nisam ni ja cula za nju. Mada i nije da ja nesto znam doktore po Beogradu. lol!
Drzim ti fige, da sve prodje kako treba!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 2/6/2015, 10:00

Palcice, zar doktor za postupak moze da se bira?
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 2/6/2015, 10:25

KoMetaK ::Zsuki, ja sam na slici, od pre skoro pa mesec dana. Very Happy Moracu da se "apdejtujem", posto sam bas porasla! lol!

Ancci, kako si? VUcem za nosic jaaaako i prasim bebecom prasinom! vv vv vv vv vv vv vv

Amna, ja sam o VUjovicki uglavnom citala kad se radilo o muskom sterilitetu, za zenski nisam sigurna, a nisam ni naisla na iskustva zena sa njom. Za mnoge zene ovde sa foruma, a i za mene, je prof. Sumarac zakon, zaista! Divna, posvecena, pedantna, strucna... Neke moje prijateljice koje ne posecuju forume su po mom savetu isle kod nje i sve su prezadovoljne. Kod nje je pregled bio 3000 dinara pre par godina, u ordinaciji Zutic, ne znam kako se sada krecu cene. 15.000 dinara mi zvuci stvarno previse za Srbiju, ma kakav da je strucnjak u pitanju, zaista! Moje iskustvo je da su najveci strucnjaci u Srbiji naplacivali, bar meni, najmanje, jer imaju malo i etike i shvataju u kakvoj zemlji zive, ali... ajde.. sto kazes po inostranstvu placamo oko 100€ pregelede, ali... ovde se drugacije i zaradjuje. Sto se stana tice, imas i na sajtu booking.com, mi smo 2-3 puta za svekrvu i svekra rezervisali stancic u ulici Cara Dusana u BG-u, bilo je 40€ nocenje, vlasnici su super, apartmani lepo sredjeni, Kalemegdan na 3 minuta, Knez MIhajlova na 5 (samo se popne uz Kralja Petra), sve ostalo je manje-vise blizu isto. Taxi u BG-u ne kosta puno, zavisi gde ides, ali oko 500din (4-5€), naravno na poziv i oni sa firmama iako stoje na parkingu za taxiste, nikako oni sa autobuske stanice i oni koji se nude i insistiraju, jer uemju da oderu. Uvek pitas prvo koliko bi bila voznja od-do, ako nisi sigurna. Ako hoces, poslacu ti link do ovog stancica, mada ih ima puno tu po centru i cene su razlicite.

Vanja, proletece leto i eto ga septembar! Very Happy Osuncaj se malo negde, obezbedi organizmu vit. D i na jesen kreces u akciju! Very Happy

Kometak, Vujovicka se ne bavi muskim sterilitetom nego je specijaslta za POF.
Vinka Vukotic je spec za muski sterilitet pa si mozda pobrkala...
Jeste jaka cena ali mislim da vredi...
Ja placam 12 000 svaki odlazak kod ginekologa...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 2/6/2015, 10:25

Pregled kod Vuje je 7000 ako radi i uzv dojki, a to je ako hoce da prepise ciklu ili neke druge hormone. Ako ne radi uzv dojki, onda je 5000
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 2/6/2015, 10:55

Amna ako si u mogucnosti zakazi ti i kod dr Sumarac , jer tvoj slucaj je dosta tezi u smislu tvog FSH, Kad si vec tu pa ces uporediti pregled i mi sa tobom ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 46
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/6/2015, 11:42

Eho u Visegradskoj se bira doktor,mislila sam da je i u Betaniji tako.
Pitam cisto onako,ja verujem da mi Betanija nece trebati posle ovog postupka :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 2/6/2015, 11:47

Mozda i jeste, ne znam. Meni je prethodni put radila moja doktorka, nisam ni razmisljala o tome da bi mogao neko drugi. Nije me niko ni pitao da biram iako su me na komisiju primali uvek drugi lekari. Ali to je bilo davno, nije ni bila ovako komplikovana procedura sa socijalnim itd.
Svakako cu da pitam ako se desi da moram tamo.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 2/6/2015, 11:49

u Betaniji "kao" biraš doktora. Ako je taj dan kad tebi treba tamo, onda će te pregledati uvek taj dr. Ali ako ga tog dana nema, uleće ko može. "Najgore" u betaniji prolaze Kopitovićkini pacijenti, jer je retko kad tamo...nažalost.
meni je recimo stimulaciju radila Trninić, aspiraciju Bjelica, mada ga nisam ni videla, a transfer Bujas koja je sve vreme pevala neku pesmu :)
ove stvari se moraju prihvatiti ako se radi u Betaniji. nije dobro, ali tako je...

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 2/6/2015, 11:53

Anci cekalice, kako ide? Naredjujes li i dalje? Evo nekoliko roda, cisto da imas sta da cistis po kuci roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Koliko ja znam Sumarac je super za stitnu zlezdu i insulinsku rezistenciju. Vujovicka se vise bavi reproduktivnom endokrinrinologijom i bas je specijalista za rane menopauze i sl. Amna, mislim da ces biti u pravim rukama yes

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 2/6/2015, 12:04

https://www.youtube.com/watch?v=MH8WhHfOI2A

ahahahhaha pogledajte kako je sve divno i krasno u Betaniji.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 2/6/2015, 12:18

Zsuki, svaki put drugi doktor.... pa to zvuci kao odlican grupnjak. lol!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 2/6/2015, 13:36

Cure hvala...
Lucky, lenjivice vi ste bile kod Vujovicke,znaci ipak ne grijesim sto idem njoj..tako su me svi uputili.
Moguce da je doslo da zamjene imena..
Gdje radi ta druga doktorica, ima li ko broj ili e mail..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 2/6/2015, 14:32

Malo sam istrazivala.
Dr.Vujovic je endokrinolog, specijalista za reproduktivnu endokrinologiju i hormone..
Dr.SUmarac je endokrinolog spec. za dijabetis ,gojaznost....
Ipak stima moj termin :-)
Prepala sam se :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 2/6/2015, 14:59

Juuu, jedan dan me nema, i propustih da nam Amna dolazi u BG! Jupiiii!!!!
Pa dobro dosla ti nama uskoro! Toliko toga lepog ima da se vidi. Uzivacete u nasem divnom gradu.
A sada ta famozna porfesorka Vujovic. Iskreno i ja prvi put cujem za nju, ali vrv mi je promaklo. Samo mi je cifra malo visoka. Obicno su pregledi oko 7.000. Osim moje dr ginekologa, kod nje je 100 eur konsultacije + UZ. Ali vidim da ima dobrih iskustava, tako da drzim fige. Ja sam takodje cula sve najbolje o prof Sumarac, tako da ako uspes, nije lose da odes i do nje. Koliko se secam ona je privatno primala u Biomedici.

Vanjice, bravo za poziv! Srecno na histero. Taman ces lepo srediti kucicu za bebice Very Happy

Ja juce radila od kuce, pa mi proleteo dan. Danas skoknula do officea na neki sastanak koji bas nisam mogla da izbegnem. Ali sam kuci bila vec u 13.00 Ko pravava trudnica Wink Mogla bih da se naviknem, drage moje na to skraceno radno vreme. Nije to uopste lose, malo poradis, izadjes iz kuce, osecas se korisno, brze prodje vreme, a vratis se kuci i uzivanjac...milujes stomacic i gojis se polako...
Inace, i sutra cu mozda da odradim neki sastancic, i ostalo iz horiznotale. Planiram da se na posao full time vratim od ponedeljka. Beta je tek 11/06...ko ce docekati. Jos uvek ne odbrojavam dane, samo osluskujem svoje telo...
a ono se poigrava sa mojim mozgom...probada stomacic, pa se smiri...pa se uplasim, pa se opustim...

Noja, Sandrolina, Bak, Kometice, Palcice, Ime moje...sve ostale
sunny ljubav ljubav ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 2/6/2015, 15:19

Annci,ja sinoc iscitavam forum ,danas opet pa se zabrinu kako se ne javljas d d
I ja sam kuci,vec drugu nedelju,danas vadila konce nakon lapar. i doktorica kaze i trecu sedmicu ostajem kuci,kontrola u utorak,pa ce vidjeti..
A meni bas super,ja se vec navikla,bas nekako mastam kako bi bilo ljepo(kak ce biti lijepo) na trunickom,razmazila sam se..
Nasla sam i obavezu u toku dana,spavam,kafendisem,prevrcem ormare,ucim jezik,hapam jogurte i cuvam se hahhaha
Bas sam se uljenula..
Ja sam do sad za ovih 6mj..samo i cula za Vujovicku u kontekstu ovog FSH i POF-a,malo me sad ovo iznenadi ali pisala sam vec i Dr. Sumarac,pa kad idem, idem na velika vrata hahahha. f
Bas se pitam sta ce mi MM reci.. v fd
Sigurno misli da cu i do Japana radost
...Kad smo vec tu(kod japana) da li je ko po stranim forumima nasao nesto o napretku kloniranja jajnika??Moja Dr. kaze za 10 god..
Puno pozdrava za sve vas..
Vanja sretno na histero ,laksa je od laparo hahhahaha
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 2/6/2015, 18:16

Zenice, E2 mi je danas 1706, folikuli su mi izmedju 14 i 18mm, a endometrijum mi je 12mm tako da sutra primam poslednju terapiju i idem u 19:00h na UZ i onda dobijam Pregnyl. f Danas sam bila kod dr. Trninic-Pjevic posto je dr. Kopitovic na nekim predavanjima i mogu vam reci da je jako prijatna, a najvise mi se dopalo sto me je docekala potpuno upucena u nas problem.
Vanja80, bas mi je drago sto sve ide relativno brzo. Sad' ce i histeroskopija i onda malo lezanja i ima da proleti vreme do septembra. 
Annci, nemoj da te puno stresiraju na poslu.  Wink
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu