KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Baš za andjele 75.
Margom
sunny.tp
winni
Smrdica
zlatica
lelas
libra35
micaubica83
Hiperaktivna
masato
pegaz
millena
Afrodita
labradorka
daki_mm
Eho
Sanjci87
Vecka
Sofija Veks
tiramisu
*Titi*
Niny
jelena*mama2andjela*
hocukusurnecuzvaku
noja
Vuchica
Tavita
ivabuku
Vanja80
annci
bak
Erata
sandrolina
KoMetaK
ahosame
lenjivica
BiKsi :)
zsuki75
spring
saska1
Šašava
tatjanica
mamadabudem
srculence 84
ragaco
marija123
Zmajuška
Ancica 87
Amna84
luckystar74
JocY
PalcicaBg
AriesGirl
Blanka
ncoka
MalaSaJuga
lela1984
dada88
63 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 30/5/2015, 21:17

A i baka ce mi biti mlada prabaka - 66 godina.  lol! lol! lol!
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Margom 30/5/2015, 21:21

Ma samo da budu ! Saljemo ti puno roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Margom
Margom

Broj poruka : 19
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snowwhite 30/5/2015, 21:37

Bravo Titi, divno. Drzimo fige baki i prabaki nece znati sta ih je snaslo Very Happy
roda roda roda roda
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 30/5/2015, 21:43

Annci, evo malo i roda sa juga roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Titi, Palcice i ostale bockalice, navijam za lepe celijice, jos lepse embrione i najlepse bebice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice ljubav ljubav

Meni ciklus stigao 5 dana nakon pada bete i nestao za 1 dan Shocked Sada ne znam ni da li da planiram nesto, da li su mi hormoni poludeli... nisam pametna. Sta mislite o postupku kada krenu vrucine, koliko je to pametno?

ljubav
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/5/2015, 22:12

Bravo Titi,bice tu puno lepih embriona.

Masato verovatno se ciklus malo istripovao zbog silnih hormona.Sacekaj bar 2,3 ciklusa normalna pa tek onda planiraj nesto.Mislim da je rano da sad leti radis drugi postupak,bez obzira sto je ovo bio nazovimo prirodnjak.Sacekaj bar septembar.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/5/2015, 23:14

Masato, slažem se sa Palčicom, sačekaj dva tri meseca, pa u septembru u uspešan postupak.

Snoww, dobrodošla i što pre zabebila.

Titi, kod tebe sa ženske strane nisu ni časa časile kad su decu radjale, što je super. Imaćeš pomoć samo takvu kad rodiš bebu ili bebe! Svidja mi se stanje posle uz! Nek se nastavi u istom, dobrom ritmu!

Annci, navijam jako!

Palčice, cmoka za tebe!

Cure, samo napred!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 30/5/2015, 23:32

Annci roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Devojke navijm za sve,za lepe embrione i jos lepse bete igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 31/5/2015, 08:04

Juhuuu! Zenksice! Pa gde ste?
Meni je juce citav dan bio brat sa devojkom. Sto je bilo dobrooo! Njih dvoje, moja ljubav, deca mi dobijena u miraz...svi lete po kuci! Sredjuju terasu, zalivaju cvece i drvece, ribaju kucu, peru, prostiru i peglaju, spremaju rucak...a Anci? Anci kao queen  Konacno direktor u svojoj kuci Very Happy . Leskari, organizuje ih, pa malo proseta i nadgleda, malo pohvali, malo prokritikuje...Realno, mislim da mi ovo nece vise poci za rukom. Buduca snajka mi na odlasku mahnula sa "Ciao, vidimo se za babine" lol! lol! lol!
Al dobro, bilo je lepo dok je trajalo...
Sada salu na stranu. Mene sve vreme bolucka i mulja stomak. Kao pred ciklus, ali mnooogo manji bol (posto su moji PMS bolovi katastrofa). A treba da dobijem danas-sutra. Sve znam iz ovih iskustava, da moze da znaci i jedno i drugo. Ja sam odlucila da duboko verujem da je implatacijsko, samo mi deca malo temeljna pa se vec dva dana tu uvaljuju, i ako se po jutru dan poznaje, verovatno ce i danas. Juce mi je prijala guzva po kuci da ne razmisljam o tome...danas planiram da dan provedem na terasi na lezaljci uz knjigu. A i malo sunca da me vidi zbog tog vitamina D...

Titi, prvo da tebi cestitam na sjajnom napretku draga!  Prosto ne znam sta je bolje, hormoni, endo, ili broj folikula, ali pu,pu,pu..samo tako nastavi, da zalijemo jos malo zalivanje zalivanje zalivanje, cerko, nece da se baci. Nego, sa takvom genetikom, nismo ni sumljali da ce sve biti sjajno . Prabaka tvoje dece skoro pa vrsnjakinja bake moje dece Razz

Snowwhite, dobro dosla i sto pre sa nama na trudnicke strane!  

Amna, sta se desava, nadje li tog endokrinologa u Zagrebu? Ako nema, dodji u BG, pa da ti ja ponudim smestaj ili bilo kakvu drugu pomoc (ne zaboravljam Bec). Salim se, jesi li probala na njihovim forumima za IVF? Znam da ih ima dosta. Ljubim...

Kometice, Leki, Blanka, Palcice, Jelo, Markosanja, ime moje...i sve ostale poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci


Masato, tebi jedan specijalni, lokal-patrijotski poljubci , jer te juzne rode su mi na srcu...mene su donele . Sto se tice tog ciklusa, posle svakog pokusaja, meni je ciklus poludeo. Vise ne znam ni na koliko dobijam, ni koliko traje. Cim se unormali, ja pokusam ponovo, poremetim ga i tako u krug. Sacekaj par meseci. Videces sa sledecim ciklusom kako ce biti...polako. Sto se tice vrucina, to samo kod nas ne rade, bar u BGu. Meni je prosle godine, bez problema Kopitovicka predlagala avgust (na zalost, tada su mi se pojavili polipi, pa je prvo trazila da uradimo histero i u istom trosku otkolonimo i njih). Inace, u Americi (moja drugarica radila dva puta u LA, oba puta u sred leta), na to ne daju ni pet para. Ok, jeste da se na toploti sire krvni sudovi, ali nisi kreten da sedis na plazi i pijuckas mojito dok cekas betu... Videces kako ti se budu sredjivali hormoni i sta tvoj dr kaze.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 31/5/2015, 08:06

I jos samo nesto...
vec dva sata setam i pijuckam kafu, kuckam vama stojeci, ne bi li se ova creva pokrenula..i NISTA!!!
Sve znam, musli i jogurt nastinu, pa suve sljive, pa jabuke, pa alkohol free pivo, i nece. Treci dan! Da li bih smela da ovom mom carobnom miksu dodam i Donat Mg?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 31/5/2015, 08:08

Ja pila donat Mg i pomogao mi. Cepni slobodno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 31/5/2015, 08:41

Anci trudnice nasa bas si se nauzivala juce.Ako,ako,tako ce biti narednih 8 meseci,videces :)
Koji je dan posle transfera?
Sto se donata tice i ja sam pila,pomoglo je.
Samo nemoj da preteras,pise tamo sta,kako.
Ljubim te i saljem jato roda!
roda roda roda roda roda roda roda
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 31/5/2015, 09:02

Anci ime moje slobodno casa donata na dan 2-2.5 dcl,vise od toga ne...Ja ga i sad pijem ,a moja drugarica koja ima strasnih problema nista joj osim toga pomoglo nije....
Titi bravo....Pa izvestaj odlican navijamo!!!I m mama se zeza bice baba sva srecna a onda kaze pa mlada je za babu,ne mora je unuk tako zvati,moze kako hoce(I mene rodila sa 20 godina)...
Palcice sad videh da si i ti bockalica...Sa srecom neka je!!!! Vucem za nos!


Poslednji izmenio Ancica 87 dana 31/5/2015, 10:08, izmenjeno ukupno 1 puta

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 31/5/2015, 09:47

Palcice, transfer bio u utorak. Danas je 5dpt. Kontam, vracene morulice, danas/sutra bi trebalo da se ugnezeda.
Znaci, saljem dragog po donat, pa umereno po njemu...
osmeh srce
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 31/5/2015, 10:43

Devojke idem danas na put,pa sam htela da vas pitam jel nije problem da mi suprefact stoji van frizidera nekih sat i po dok ne stignemo?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 31/5/2015, 10:49

Palcice,evo savet kad sam ja kupovala pregnil u apoteci,koji isto mora da bude u frizideru a ja imala 1 sat do kuce....
Ti mozes da zamrznes dve male flasice vode i stavis boce izmedju,da drze hladnocu...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 31/5/2015, 11:20

Ancice hvala na savetu,sad cu odmah staviti vodu u zamrzivac. cvet
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 31/5/2015, 12:32

...korachaljkeeee,bockalice i chekalice bete navijam za vas od srca i prashim vas sa 3 dzaka bebeche prashine pa da se uskoro radujemo debelim betamaaaaa!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 31/5/2015, 12:55

Palcice, nije problem ni da bude van friza na sat i po, slobodno mozes da putujes tako. Ne znam koliko je toplo tamo, ovde je hladnjicavo, pa sudim i po tome. Ali, nije to dug put.

Ancci, mozes da pojedes i neki kivi na prazan stomak, ja jedem po 2 ujutru. Mozes 1 casu donata, ne vise, jer moze da pravi problem, to je dnevna doza, pise na flasi. Meni ne pomaze bas mnogo, ali probaj, sve smo razlicite. Rolling Eyes Skuvaj kompot od suvih sljiva, mada mozes i ovako da ih pojedes, pecene jabuke, kruske, mozes da uzmes i one jogurte koji su dobri za probavu. Lan je dobar za resavanja problema, ali, kako moze da izazove kontrakcije, ja ga izbegavam, a mozes i ti. Jel podrigujes? Very Happy Imas temu na trudnickom delu sta se sme za resavanje problema opstipacije, pa pogledaj i to. Ja se mucim i inace, a sad u trudnoci jos gore. Nabacih i hemoroide. Rolling Eyes Cela trudnoca mi prodje u isharni za probavu, plus pijem i svasta nesto sto mi dr dao od lekica i ne pomaze nista u poslednej vreme, idem na 3-4 dana. A ako ne uspem, 4. dan uradim klizmu. Rolling Eyes


Titi, super je sve! Navijam da nastave tako da rastu i folikuli i endo! igracice igracice

Masato, mozes i u toku leta u postupak, to samo par klinika tako pricaju, nigde po EU ne cuh o tome. A imamo ovde trudnice i iz letnjih meseci, ja sam prva. Prethodni uspesan postupak sam radila u julu kod KOpitovicke, pa nije smetalo toplo vreme da se desi trudnoca, a bile su bas, bas velike vrucine pretprosle godine. Tu je najveci faktor sreca! Kako sam shvatila ti si sad imala poluprirodnjak i malo hormona, tako da ne moras da cekas 2-3 meseca, vidi sa Kopitovickom sta ona savetuje.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 31/5/2015, 13:33

Kometak cveće Poljupci za tebe i tvog deckonju!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 31/5/2015, 14:02

Na prvom programu RTS dr Crnogorac,u emisiji Balkanskom ulicom.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 31/5/2015, 14:59

Hvala vam, devojke.  d
Palcice, ja sam par puta nosila sa sobom Suprefact i sestre su mi rekle da nije nikakav problem sto nije u frizideru sat-dva vec da je samo bitno da inace ne stoji van frizidera. Tako da nemas brige - slobodno putuj.  Wink
Annci, taman htedoh da ti napisem da meni za probavu pomazu semenke lana u kiselom mleku, ali sad' vidim da je Kometak napisala da izaziva kontrakcije tako da onda mozda nije pametno to da probas...  Rolling Eyes
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 31/5/2015, 15:50

devojke ja sad prvi put cujem da se suprfakt cuva u frizderu affraid affraid affraid
Meni su UVEK al UVEK govorili da se cuva na sobnoj temperaturi .affraid affraid affraid  
Za prvu VTO sam isla u Genesis i oni su mi ga davali, i uvek je  stajao na obicnoj polici sa svim ostalim lekovima i na njemu je bilo nalepljeno moje ime.
Za drugu vto sam ga sama davala i pitala kako se cuva i u Gensisu i u apoteci su mi rekli na sobnoj temperaturi, samo se Pregnil cuva u vrizideru   affraid

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *Titi* 31/5/2015, 18:56

Jelena*mama2andjela*, ni meni tu nista nije jasno, iskreno. Meni frizider toliko rashladi sve lekove da prah od Diferelin-a ne moze da se rastopi dok se ne ugreje na sobnoj temperaturi, a kada primam kod njih u Feroni, bocice uopste nisu hladne niti je prah stvrdnut kao kod mene, a oni eto kazu da sve drzim u frizideru (Suprefact, Diferelin, Puregon i Menopur).
Inace, danas sam prvi put primila Puregon sa redovnom injekcijom (ne Puregon Pen) i ono je strasno koliko me je lek boleo. Bukvalno je bilo ovako affraid Je l' nekog boleo toliko? Menopur sam nesto malo osetila, ali nista strasno. Puregon Pen je zakon - bolucka, ali nije strasno.  Very Happy
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 31/5/2015, 19:03

titi svasta:-) ja sam evo nasla staru kutiju suprefakta i pise "cuvati na temperaturi od +5 do +25 stepeni,nakon otvoranja cuvati na sobnoj temperaturi"
Bice da moze onda da se cuva i u frizideru i u na sobnoj,ako ne prelazi 25stepeni.
Ja nisam nikad koristila Pen tako da ne znam razliku :-) ali se secam da nekad zaboli nekad ne,a narocito kad pogodis kapilar onda zna da bas zaboli ali navicices se draga veruj mi Very Happy posle neces ni ostetiti Very Happy a ja ti zelim da ti ova Vto bude prva i poslednja Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snowwhite 31/5/2015, 22:10

Meni su Menopur rekli da drzim na sobnoj, a Ovitrell da mora u frizider.
Annci meni jabuka nataste resi problem sa stomakom, a kazu kruska jos bolje jer ima vise pektina.
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu