KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 12 od 18 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 20/7/2014, 08:26

Dobro jutro drugari :)
Ja se probudih ko vampir jutros.
Maus, baš lepo što si se videla sa biksi i mazila arsu medenjaka :) anci je naša plivacica, kako je ona samo predana tome,a jos je tako mala :)
Poljubac svima
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 20/7/2014, 11:12

oooooooo kakav početak dana zahvaljujući Shiz!

Da, da, i oni natpisi su bili na Koka Koli Zero. Smanjili nam plate, a i još će, inače bi ovakav jedan baš dobro došao u bašti.
Mada, prvi komšija baš tako i radi. Zovemo ga Mič Bjukenon jer je "najbolje telo Senjaka". Skine majicu, u'vati koslilicu i krene po svojoj bašti. Da li je potrebno reći da mu i suprugu zovemo Pamela ANderson, i da za njen nadimak sve učiteljice u vrtiću i očevi dece znaju?

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od nina :) 20/7/2014, 12:19

dobro jutro
vidim svasta se desavalo juce i prekljuce da smo dobili nove clanove naseg kutka zelim im dobrosodlicu i da budu zivi i zdavi 100 g a mamama i tatama cestitam rodjenje decice
mi smo se juce posle nepune 11 g gradjanskog vencanja ,vencali u crkvi i krstili mikija.nemnogu vam opisatio kako sam bila srecna bez treme koliko sam se bojala da cu imati a i kako ce miki reagovati.on je super sve podneo i pokazo se kao veliki i odgovoran momak da su se svi iznenadili kako je bio miran u crkvi.
mene su z\ezaLI da zracim puno sto cete i videti na slikama kad dobijem a i ako ih okace na fb da ja sebi preuzmem
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 20/7/2014, 12:38

O jes, Mima je izgnjavila Arsu samo tako! Arsenije se bunio nije, a sto bi, kad je dosla ta divna teta Mima, i razgolitila ga! Kad skontam kako da prebacim slike Arse sa Mimom i Anom, okacicu, tel mi na servisu, pa koristim kumin, slabo se snalazim sa novim tehnikama i tehnologijama, a ne bih da cackam da nesto ne pokvarim, a poznata sam po tome!  Laughing 

A Ana pliva za deset, ma sta za deset, za stotku! Buduca osvajacica zlatne olimpijske medalje, garant! Ona i mm su se stvarno lepo izdruzili! Meni kuma kaze, wau, je li to imas bebisiterku?! Pa tebi ekstra! *Mima cuva dete, mm se mota okolo ili jede, pojma nemam, a ja raspalila malo da igram!  lol! Kratko, ali slatko druzenje!

Mama mi je tu, sinoc dosla pre nas, popeglala mi ves, izluftirala stan, joj divote! Mame su stvarno zakon nad zakonima, nije ni cudo sto se toliko borimo da budemo mame! Very Happy MM radi, i danas i sutra, a do kraja meseca mozda ga posalju u Priboj da radi, pa opet mozda odemo na brdo kod mame, da se ne kuvamo u stanu, u kuci je ipak drugacije na vrucini.

Eto, kuliranje mi je i danas i sutra. Probacu sutra i na bazen ujutru da skoknem, prosle nedelje nisam uspela, jer je mm radio, a mama cuvala klince od brata, a sveki cuvala klince od zaova. Tako je to kad ima dece, pa borba oko baba ne jenjava! lol! 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od karakaca 20/7/2014, 13:37

Drage mm juce kupio test, a ja nikako da ga uradim, od petka imam lude simptome vrtoglavice i povracanja i voda mi ne prija samo sok od visnje  Rolling Eyes  , dr juce reko da je sve ok osim ako nije trudnoca sto se na uz ne vidi i onako mi kasni samo nedelju dana jos je rano za simptome, test nikako da uradim i mnogo nerviram mm sprema nas da odemo u prirodu na neku ribu i laganu salatu kaze da ako i to ne odgovara mom stomaku i glavi "izlemace" me.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 20/7/2014, 14:24

KArakaca, uradi ga! Šta čekaš? Pa šta bude! Mi smo spremni za čestitke!

NIna, čestitam ti! Baš mi je drago da je proteklo onako kako si volela!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 20/7/2014, 15:17

Jakove , dobrodosao !!!!  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Sto prija kad dete spava...a ja se izlezavam na krevetu... jes da noga malo boli, al danas mi je " dobar" dan... posle cemo u neku skitnju, barem se nadam... 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od leptirko82 20/7/2014, 18:37

Jakove, dobrodosao!
Karakaca, navijam da je to toooo!
Maus i Biksi uzivale u druzenju, a palo je i gnjavljenje Arse lepotana.
Nas dvoje uzivamo u nedeljnom danu i planiramo da zbrisemo negde u avgustu. Nista novo kod mene, ni zanimljivo, ali pozeleh se ovih strana!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 20/7/2014, 18:49

Evo I mene samo brzinski da mahnem . Od jutros od rane zore spremam hranu za naredne dane, a vrucina je da poludis . Ucim , ali je vec pocela da me hvata panika od pomisli da necu poloziti ispit, s obzirom da nisam pala ni 1 ni u vreme mladosti dok sam studirala .
Odoh da se sredjujem za sutra za posao, bas sam uskisla . Srecom da ce ovaj pakao trajati jos sutra, pa se time tesim . Jedva cekam da zahladi I pada kisa . Ko bi rekao da posle onoliko kise I problema u maju ja uopste mogu ikad vise da volim I zelim kisu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 20/7/2014, 23:52

zene, meni mm skuvao rucak !!!!!!!!!!!!

 Shocked Shocked Shocked Shocked igra igra igra d d d d
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od snedra 21/7/2014, 09:26

Draga Nina,

Cestitam ti krstenje sina i nek je Bogom blagosloven!

Sve cestitke i za vas! Divno je da ste se vencali u crkvi u subotu 19. jula, jer se tog dana u pravoslavlju proslavlja praznik Prepodobnog Sisoja Velikog, zastitnika zena i dece!

Srecno!

 Very Happy 
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 21/7/2014, 12:30

Ema, al me nasmeja sestro slatka! Sta da kazem, sem pu,pu ,pu usrale kokoske tvog muza, pa da ne ostane samo na tom jednom spremljenom rucku! Nek nastavi kad je zapoceo!  lol! Sta bi na kontroli Petru?


Sinoc na rts digitalu zametih da ima ciklus filmova Dzima Dzarmusha, ubodoh i ja jednom da ukljucim tv kad ima nesto kvalitetno, te odgledah film, pa me Arsa posle toga struni citave noci. Nesto locikavo spavao sinoc, ne znam da li zbog vrucine, ili hoce zubi, ili sta god, al nije mu nocas bila noc. lol! Jutros sam bila mrtvosana, al sam smogla snage da odem na bazen, bas mi je znacilo. Preporodim se kad otplivam tih 45min ili satic.

Sad pijem kafu, pa ako je neko rad da mi pravi drustvo, a vi ajte!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 21/7/2014, 12:58

Uh, kod na svasta nesto...

Biksi, nije jedan rucak... skuvao lonac kupusa, za tri dana! Ihaj...

Sa Petrom smo u procesu dijagnostike, ali najbitnija stvar je da je on danas napravio svoje prve samostalne korake...posle kojih je razbio malo kolena...na betonu...nije se mnogo zalio, bio je zbunjen... Laughing 

a sto se tice nespavanja, sta da ti kazem... Shocked 
Danas dolazi bebisiterka...da vidimo kako cemo se uklopiti.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 21/7/2014, 14:08

Dobar dan!

Nina,čestitam!
Bixi i Mima se družile... g g g 
Emin mužić se ručkom iskupio za sva odsustva.Bravo za muža i za Petrove prve korake g g g Srećno sa bebisit.

Mi smo za vikend bili u V.banji i super se proveli.Karneval,lepo vreme,mnogo poznatih ljudi.Deca nisu htela sinoć da se vrate u Bg,ostali su sa dedom u banji.Meni su uvalili da čuvam Flokija i papagaje.Jutros mi neobično,mir,tišina..,odvikla sam se.Zvala sam ih telefonom,kažu da uživaju,srećni su.Neka ih..,volim što nisu preterano vezani za mene.

I ja ću popodne na bazen.Odoh da radim,sve vas d 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 21/7/2014, 15:32

Nina, neka je srecno i blagosloveno crkveno vencanje! Srecno krstenje i Mikiju! JEdva cekam da vidim slicice! NE ideh nista na FB, ne stizem da gledam net uopste.

Mis i Bixi se gnjavile, a jos je Arsa bio maltretiran od Misice... samo mogu da kazem - ljubomorna sam!  osmeh srce osmeh srce 

Ema, bravo za muza!  g g Ako hoces da kuva opet, samo ga hvali... ne prestaj!  yes yes 

Jamajka, bravo za osamostaljvianje, taman da nakupis energije kad se vrate. Kako ce deka proci... ne znam, ali posle ce on odmarati. Verujem da njemu nista nije tesko zarad njih.  osmeh srce osmeh srce 

Meni su gosti jos tu, danas otisli u akvapark i zao mi je sto nisam mogla i ja, a taaako bih volela. Beta se priblizava, a meni dani proleteli. Ubi me utrogestan, spava mi se, a oci drzim silom otvorene, jer moja mazulja se ne odvaja od mene i ne prestaje da mi mazi stomak, ljubi, prica sa bebama, da me stiti, da ne dizem tesko... SInoc je htela da mi pomogne da bocnem fraxi.. ja joj dozvolila.. a ona odustala ejr kaze - ne zelim da povredim bebe.  osmeh srce smajli angel Uopste nismo pominjali broj vracenih embriona, juce moja svrkva prica nekoj komsiki na italijanskom koliko je embriona vraceno (moja unukica prica samo srpski i nemacki, i uci po nesto od italijanskog, tj. upija od nas venecijanski) i ona mi prilazi, grli me, mazi stomak, ljubi i kaze - ti imas 3 bebe u stomaku?!  Shocked osmeh srce osmeh srce Kako god bilo, ona mi je pomogla da budem maximalno opustena ovih dana i ne razmiljam o beti, jedva sam se setila kad koji lek treba da uzmem.  lol! lol! Kao da nisam ni bila u postupku!  smajli angel osmeh srce yes
Stavicu neku slicicu da nas viditi sutra-prekosutra.  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 21/7/2014, 20:11

Kometo, meni se čini pre da se tebi zbog trudnoće spava. A šta ako ih bude više kako reče dete  Laughing 

Nina, možeš li neku sliku da nam staviš?

Ema, svaka čast za mm. Imoj je danas oprao pod i sredio deo sa čašama i flašama (oprao sve). Ova vrućina prija muškarcima - postaju vredniji.

A gde su ostali? Plivaju...ako, ako

Jamajka, i ja sam srećna što L nije ludo vezana za mene. Može da ostane bez mene i ne pravi pitanje. Do sada je najduže bilo 10 dana, i sve je bilo ok. Izdržala bez problema, plakanja....

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od karakaca 21/7/2014, 21:25

Ujutru radim testic nista novog po pitanju  veštica  mada mene strah od tih testova toliko sam ih odradila i preplakala jutros kasnila na poso i odustala sam od radjenja ali sutra nema izvlacenja mm naredio inace ce da me "izlema"
Ema bravo za tm on je  king 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 21/7/2014, 21:28

Karakaca

Za betu debeljucu!!!  b b b b  b  b  b 

 vv vv vv vv vv vv vv 

 d d d d d d d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od karakaca 21/7/2014, 21:29

Sofi vise sam da odem da me bocnu nego da cekam dve ili jednu crtu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od nina :) 21/7/2014, 21:30

slabo imam slika nego "kradem od drugih a nesto mi slabo ide kad nece da okace" cim budem imala koju stavicu za sad nemam ni jednu gde se nas dvoje lepo vidimo jer po navici nismo se slikali zajedno jer kako nam je ko cestito tako su i izlazili pa se nismo slikali

da ja pohvalim mm kad su nam svi gosti otisli on je lepo zasuko rukave uzeo usisivac i usiso celu kucu i kao slag na torti oribo sve laminate po kuci jer su gosti ulazili obuveni a on nevoli da se ulazi u kucu obuven i nije mogo leci dok to nije uradio,svekrva ostala bez reci kao on to sve radi jer jew bio preeumoran i naravno malo pod gasom kao i ostali muski gosti.a to je bilo oko 1 sat nocu.dok sam ja decu okupala i spremila za krevet on sve uradio a ona se bunila da mi devera ne probudi usisivacem a on mrtav ladan nastyavio da usisava kucu.moja velika vrednica ljubi ga zena
jamajka uzivaj malo kad deca oce tako da ostanu sami sa dedom,moju niko nece da cuva ni 5 min a n e da budu sami sa babom i dedom.i kad ih ostavim strepim kad ce ko zvati da se vratim,sad idem zadnje 3 nedelje na kurs informatike word i excel i prve nedelje sam imala uzasnih problema da sam znala pose 15 min da krenem kuci jer nemogu da izadju na kraj sa decom,zato sad kad idem vodim mikija sa sobom a oni cuvaju mariju i bude mir u kuci.sutra imamo probni test a u sredu polazemo i baba mi rekla da ga nevodim da ce ona nekako probati da se izbori sa njim ali cu ga voditi da ja budem mirnija na polaganju ,jer ako njoj smetaju u gledanju serije ona ce poludeti i napraviti opet scenu i po navici zvace me da se vratim kuci.ovako je mir kuci a i kod mene .miki bude dobar igra tablet i kad mu dosadi izadje napolje i gleda kakao odrasli ili deca treniraju kosarku na terenu i on lepo uziva sa mnom
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 22/7/2014, 09:14

KArakaca, cekamo rezultate testa ili bete i navijamo za uspesne prirodnjake!!!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Nina, vides par slika na FB, ali samo sa krstenja iz crkve, nema sa vencanja. Mora da ste bili mnogo uzbudjeni!  Wink To je jako divno i drago mi je da ste napravili lepu proslavu rodjendana i vencanja! Bravo za tm sto je bio vredan posle proslave i pomogao ti!  g g 

Moji gosti danas krecu. Toliko sam se navikla na njih, da ce mi nedostajati opasno. Sinoc sam plakala, a mm je pustao bajke da nas dve ostanemo sto duze zagrljene na divanu. Moja curica se jos nije probudila, jer smo ostale budne do 1 skoro. Dusa moja. Jedva cekam da imam svoje dete, pa da se mazuljam sa njim.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 22/7/2014, 10:17

Karakaća, Kometa za veeeelike beteeeee  yes yes yes igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 22/7/2014, 12:33

Nina, srecno krstenje i vjencanje :) vidjela sam slike, zaista ste divni.

Kometak, znas da jako navijam za pozitivnu betu :) jedva cekam da se radujemo zajedno svi sa tobom. Znam kako je tesko odvojiti se od malih pilica, uzivaj koliko mozes sa malom princezicom, a uskoro cete uzivati ponovo u vecem broju :)

Karakaca, mila, jesi li uradila test? Cekamo dobre vijesti :)

Na brzinu iscitah pa ne zamjerite sto sam pola toga zaboravila. A da, Maus i Arsa :) Mogu zamisliti kakvo je gnjavljenje tu palo :)

Ja sam se sa srecom poslije mjesec dana vratila kuci u nedelju. Mm i ja smo sada sami, pa smo juce citav dan skitali. On ode na posao a ja se dadoh na kucni posao pa podigoh sve redom da cistim. U pola posla sjedoh pa pitam samu sebe sto mi je to trebalo. Umjesto da sjedim i uzivam ja se uhvatih krpe. Sad niti ostaviti ovako niti nastaviti dalje. Uhhhh...idem na pus pauzu pa krpu u ruke. Sta da se radi.

Grlim vas i ljubim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 22/7/2014, 12:50

Dan, Jutra!

Pohvatah nesto malo desavanja.

Nina, cestitam vencanje, i krstenje!

Karakaca, cekam da cestitam trudnocu!

Mima, zavidim na Arsinom drustvu. A i na Aninom, ako cemo realno.

Bixi, hocu ja kod tebe na kafu, pa i ja da gnjavnem i ljubnem Arsu.

Metak, cekamo najlepsi rodjendan tm do sada!

Suzo, tebi saljem poljubac.

MDB, takodje.

Sofija, tebi 3 poljupca, jedan tebi, dva bebama.

Cufto, tebi saljem poljubac koji ces da prosledis L.

Jamajka, pozdrav tebi i tvojoj decici!

Ema, ti poljubi muza, al od sebe, ne od mene, pa opet da kuva. Sledeci put uslikaj pa stavi sliku u nasu kujnu da se i mi posluzimo!!!

I gotovo, pogubih se.  Rolling Eyes 

Jel ima jos nesto?

Osim sto su OPET i OPET slagali da ce kisa celi dan, pa ja posla na posao u patikama, skuvah se. Uzas.

TV ne ukljucujemo, sta se desava na vasarskoj (nazovi politickoj) sceni ne znamo i nije nas briga. A da, Ganedina, nadam se (da si polozila)/(da ces poloziti) ispit. Kad bese?

Pozdrav svima prozvanim i neprozvanim.

Odoh nazad da se bacim na posao.

ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 22/7/2014, 16:49

Drugari ,

Jedno brzinsko javljanje, ja sam sad skolarac I ucim po ceo dan, ispit mi je u nedelju I ne verujem da cu poloziti jer sam kasno pocela da ucim tj., falice mi 7 dana da bih ga lepo spremila . Ja cu dati sve od sebe, pa sta bude, ali zaista nisam optimista .

Kod nas u gradu se sprema promena vlasti, vec se potpisuju neki koalicioni sporazumi, prave planovi oko podele plena. Sad na red dolazi obnova celog grada, pa nije svejedno ko ce to raditi .
Ja se nadam da cu I ja mozda tu nesto profitirati u smislu da ce doci neko normalan ko ce mi bar dati platu prema stepenu strucne spreme, a ne sa srednjom skolom .
U ponedeljak mm vozi moj auto kod majstora na veliki servis koji kosta 30.000 , a ja sam primila platu 25.000. Sta reci.
Pijem CO Q 10, nocu non stop idem u WC, valjda od njega . Cikloproginovu sam prestala da pijem, ali nikako da mi se iscisti secret, stalno nesto bledobraonkasto, prava klimaktericna zena .

Kometa, nije vise ni vazno kada radis betu, vazno je da su tvoja deca vec pocela da uzivaju u tvojoj tibi, a pogotovu posle toliko mazenja I toliko poljubaca od tvoje unukice .

Blago vama koje idete na more ili koje ste se vec vratile, ja ga nisam videla 4 godine a I ko zna kad cu .

Ljubim vas I grlim sve od reda , rucak mi se podgrajao, odoh da jedem pa na ucenje, a oci mi se slapaju I najradije bih legal da spavam . Moram ovo poloziti sad , jer cu posle morati sama da platim polaganje koje iznosi oko 13.000.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 12 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 18 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu