KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 11 od 18 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od MAAKKI 16/7/2014, 20:39

Vece cure  sunny 

Lucija je stvarno  queen 

Metice bravo za polozeni ispit  radost radost radost 

Ganedina kako si ti krenula bice tu svega i borovnica i bebica  yes yes yes 

Ema tebe bas uhvatilo, nadam se da ce ti biti bolje posle fizikalne  zagrljaj 

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od karakaca 16/7/2014, 20:50

Dobro vece drage moje, ja danas u Nisu popila kaficu sa jednom ljupkom zenicom kose boje meda,oci plavo zelene kad se nasmeje ogreje te sunce. Njen mi muz bas licio na necijeg i setim se na Kometinog,lepo smo se ismejali njih dvoje su super i skladan par nasa Djole je andjeo.
Ostale cure sve vas  d 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JocY 17/7/2014, 12:14

Vratila se ja sa odmora sad nove radne pobede. Na Rodosu je bilo diiiiivno, jedno letovanje tamo stvarno nije dovoljno da se vidi i poseti sve što ima da se vidi i što smo mi želeli. VTO zakazana za Oktobar sad čekam ciklus pa da odradim sve analize ponovo. Ljubim vas i grlim sve  d 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 17/7/2014, 13:05

JocY bravo , sad su baterije napunjene , glava puna lepih utisaka i sad spremno u nove radne pobede . Gde si zakazala novi IVF , opet u PFC u Pragu ili negde drugde .

Ja se nesto bas ubijam na poslu, ne stizem da ucim , evo sad moram uzeti bar malo, pa kuci pod obavezno .Uh .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Stenli 17/7/2014, 15:11

Ganedina, posalji mi mail, da ti posaljem primere kombinacija pitanja za ispit.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 17/7/2014, 19:09

Hej KOmetoK ženetino, svaka ti čast!!!!!

 smajli angel 

Gnedine, sada si ti na redu. NIsam tamo nikada radila, ko zna odakle on mene zna. Ja njega nisam do sada srela, zapamtila bih ga sigurno, jer kao što reko' "naočit mladić"

Jocyka, krećemo od septembra a ? Odlčno!

Miss, čim se izodmarate, čekamo vas. Pivo, leto, naša terasa i svi mi. Oj - ha! Ako hoće još neko da se pridruži - samo izvolite!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 17/7/2014, 19:59

Jocy, super sto ste se odmorili i nauzivali! Navijam za plodonosnu jesen i da dogodine preskacete more! Very Happy

Kometice, bravo si ga zeMska.

Mausice, dolazimo u subotu. Odo da vidim gde imam zapisan tvoj broj telefona, jer mi je telefon na servisu, neki drugi aparat koristim, i imenik mi je u haosu, pola brojeva nemam. Moramo se bar na kratko stisnuti, ako negde ne smugnes tog dana.

Cure, kutak je bogatiji za jos dve bebe. Jutros se porodila pluton1! Sve cestitke i ovde!

Stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 18/7/2014, 12:28

Dobar dan!Nema nikoga..?Petak je,još par sati,pa počinje vikend.Idemo u Vrnjačku banju,na dva dana,Valjda će nas poslužiti vreme.
Ema78 ::
Jamajka, na koliko ti ide tm? Ako znam da ima jos nekog kao sto sam ja, bice mi lakse... Wink 

Ema,ako je za utehu i mm je često odsutan.Ovaj put je otišao na 3 meseca.Sledeći mesec idemo u posetu Very Happy  Very Happy .Nije lako biti sam sa decom.Tvoj Petar je mali,moji klinci su stariji,ali ih je dvoje.Dan mi izgleda ovako budenje  Shocked  d  bb  x  fd  radost  borba  pegla  Sleep .

Ganedina,kad ono beše polažeš?

Odoh da završavam posao,pa da se pakujem.Sve vas ljubim,ostajte mi vesele i lepo provedite vikend.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 18/7/2014, 12:48

Dancic zenice ,

Vidim da je knjiga spala na par slova, nema skoro nikog .

Jamajka, iskidah se od smeha tvom slikovitom opisu dana . Inace, ja polazem ispit 27.07. Ucim kao blesava, potpuno sam usla u terminologiju, a da li ce do tada nesto da mi udje i ostane u glavi , namam pojma, videcemo 27.07. Bas me strah da necu poloziti, jos mi samo treba taj blam i novi trosak od 13.500d na ovu moju besparicu, jer bi sledecu prijavu ispita ja morala platiti iz svog dzepa .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 18/7/2014, 12:51

Al sam izlapela, Jamajka zelim vam lepo vreme za vikend, a najavili su ga i naravno lep provod i uzivanciju u Vrnjackoj banji .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 18/7/2014, 12:52

JAmajka ::Dobar dan!Nema nikoga..?Petak je,još par sati,pa počinje vikend.Idemo u Vrnjačku banju,na dva dana,Valjda će nas poslužiti vreme.
Ema78 ::
Jamajka, na koliko ti ide tm? Ako znam da ima jos nekog kao sto sam ja, bice mi lakse... Wink 

Ema,ako je za utehu i mm je često odsutan.Ovaj put je otišao na 3 meseca.Sledeći mesec idemo u posetu Very Happy  Very Happy .Nije lako biti sam sa decom.Tvoj Petar je mali,moji klinci  su stariji,ali ih je dvoje.Dan mi izgleda ovako budenje  Shocked  d  bb  x  fd  radost  borba  pegla  Sleep .

Ganedina,kad ono beše polažeš?

Odoh da završavam posao,pa da se pakujem.Sve vas ljubim,ostajte mi vesele i lepo provedite vikend.

Opis dana ... pa sjajno!   b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 18/7/2014, 13:03

beba beba beba beba beba beba Samo brzinski pozdrav od mene i moje unukice sa kojom uizvam poslednja 3 dana, koja ljubi i mazi mrvice.....
 angel sreca likeit kuvar1 kuvar1 kuvar1 igracice pegla srce srce doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor doktor love love love love love love :aa42:gh: v v v v : love ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav h h h b b b beba beba beba beba bebe bebe bebe bebe beba beba beba family family family trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica pegla pegla roda roda roda beba beba beba beba beba beba
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 18/7/2014, 13:39

He, he, KometaK, uzivanjac pravi! LJubac za sve vas!

Jamajka, he, he, nasmeja me, pronadjoh se u tim slicicama! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od snedra 18/7/2014, 13:43

Jamajka, moji prijatelji su trenutno u Vrnjackoj banji, kazu da je divno, karneval i sve ostalo! I mi smo mislili da idemo, ali s obzirom da je mm guzva na poslu, ici cemo ovog vikenda u neku banju blize Bg. Uzivajte u karnevalu i lepotama banje!

Kometice, cestitke za ispit i srecno u postupku u NS!

Biksi, divna vest za dve nove bebe na Kutku!

Ganedina, srecno na ispitu!


ff
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Ema78 19/7/2014, 00:42

Di ste zene, nema nigde nikog...

Jamajka, malo mi je lakse...meni nije toliki problem to sto mm nije tu, koliko mi je problem sto nikad nista ne mozemo da isplaniramo...ne zna se ni kad je dosao ni kad je otisao. A najveci problem je kada je tu, sto je opet na poslu. He he, ko razume shvatice...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 19/7/2014, 09:29

Jutro, ženice!  sunny sunny sunny sunny sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 19/7/2014, 14:47

Daaaaan  sunny sunny sunny 
Uživate li žene drage? Ja krećem u akciju uživanje sa mm, pa ćemo kasnije na neki dečiji rođendan da se razgalim u totalu  osmeh srce 
Lepo dan vam želim  Wink 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 19/7/2014, 15:47

spavate? Kod mene svi.

mm uobičajeno radio, nas dve sekle po bašti sve što nam je nenormalno poraslo tokom ovih kiša. treba nam doduše mesec dana za to.

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 19/7/2014, 16:13

Drage moje, dobar vam dan :)

Ja sam jos uvijek sa svojima, i sa srecom sutra idemo nasoj kuci :) Srecna sam, kod avije kuce je najljepse, a opet tuzna, bicu daleko od svojih. Nedostajace mi TETKAAA i STRINKAAA po milion puta danas, ali sta je tu je. Ceka me mija basta i da vidim sta ce se nadalje desavati sa ovom klimaktericnom zenom :) nalazi, kontrole i slicno...odmorila sam se vala od svega. Lijepo mozak pustiti na pasu :)

Ljubim vas sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 19/7/2014, 17:08



Prvo mi je mm kupio Koka Kolu na kojoj je pisalo: "naša si ljubimica ti" i ja se setih naše Šizike.
Pa onda ja kupim sa natipsom "ti si prava šizika" zbog naše Šiz.

Zato evo pesme za nju
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od SladZana 19/7/2014, 17:11

Hehe bravo Cuftice  Very Happy 
Da znate, jutros u 11i30 stigao drugar Jakov, sin na nasu Ragaco  igracice 
Ljubim vas, kucam sa tel pa nisam citala sta ste radili ovih dana.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od maus 19/7/2014, 20:53

...ljubav je u ocima ahaa i na usnama, punih osmeha ooooooo
nasa si ljubimica ti
pored tebe srecni smo svi...


Dje ste zene!?

Izgnjavih Arsu Biksinog, iscmakah ga, skinula sam ga skroz, samo u pampersu ostao....dete se ismejalo,odavno blesavu zenu nije video. Ana, kada je videla Bozu, kezina majko mila, odmah se sa njim dala u zezanje. Biksi je malo kolce igrala (inace su bili kod kumova na krstenju, a krstenje je bilo u Lo, pa skoknuh do kafane), malo sa nama cucorila, malo jela. Ja uspavala Arsu, dusa mila, kako je slatko spavao na mojim rukama. Poraslo dete i otezalo kuc-kuc i usrale ga sve kokoske, PU! Nas dve smo pravo sa bazena u kafanu.
Inace smo svaki dan na kupanjcu. Ana i pre podne sa tatom i popodne - nas dve. Ima treninge i pre podne i popodne. Ne sto je moja, ali rodjena je za ovaj sport. Spasioci je zovu Nadja Higl Very Happy 
Nema me da pisem , ali popravicu se, svega mi Very Happy 

Iscitala sam sve.
Ljubim i one koje su se vratile sa mora i one koje idu na more i u Banje i ciju su muzevi tu i ciji nisu i sve one koje su u postupku, koje cekaju bete, sve trudnice i sve mamice i svu decicu, one koje sredjuju dvoriste i koje lutaju po familiji, sve one koje uzivaju sa svojim muzevima,koje daju ispite...ma sve vas grlim i ljubim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 19/7/2014, 21:54

Ragaco se porodila, jel' jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  radost  radost  radost  radost 

Maus  queen  Setila si se i pesme.
Još se smejem od opisa koje se završava sa "PU"  yes 

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Shizika 20/7/2014, 00:00

Ajme Cufto, ne mogu vjerovati koincidenciji, a ja danas bash neshto mislim na Coca Colu i kako smo je davno imali u samoposlugama dok npr. Levi's se mogao naci samo kod shvercera. Inache nisam ljubitelj markica, al' smo SVI izgledali dobro u 501.  lol! 
Chestitke za Ragazo koja nam je sada mama na sina.  čestitamo 
Mishice, kako ti zavidim na vremenu provedenom uz Marsovca. Jel' to Ana pliva i na Drini ili je stalno na bazenu?
Pozdravljam sve, puno radim i malo shta drugo uspijevam postici.
 ff 



Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Shizika 20/7/2014, 00:21

Zaboravih nakachiti za Cuftu motivaciju da si nadje vrtlara  Wink 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 11 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 18 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu