KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 30/6/2014, 15:50

Kometice  igracice igracice igracice b b  jako

Sandrolina za dva dana ce biti uduplana beta svim srcem to zelim i znam da cemo se radovati  b b b ljubav 

Palcice, bice na UZ sve super i krecemo u navijanje srca igracice igracice ljubav 

navijam i za sve ostale da bude puno lepih jc. embriona i bebica
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/6/2014, 16:09

Bubamaro, dobrodosla i sto pre ostala trudna!

Sandrolina, navijam jako da se beta udupla!

Palcice, za dobar uz!

Ljubim vas i navijam za vase korake!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Magnolie 30/6/2014, 16:18

Drage moje, Pratim vas vec duze vrijeme i sada odlucih da podjelim sa vama svoje iskustvo. Pisala sam vec na temi DR.sonja Lazarovska.
16.06. smo uradili nas prvi ET u PFC u Pragu. MM ima azoospermiju i tamo smo odradili i biopsiju. Vracena su mi dva embrija 3 dan od punkcije, danas mi je 14 dan sva sam u nekoj frci kao da cu dobiti m. Svakih 20tak min idem na wc, piskim i provjeravam sta curi :) Jos uvijek se bojim da uradim bilo kakav test (imam jedan spreman i stalno se gledamo u prolazu).Prije dva dana tacnije 23dc, i 12 dan od ET sam imala neke cudne bolove kao da cu dobiti ali nesto malo drugacije. Dan poslije se sve smirilo i sada me samo ponnekad bocne i to je to. Betu trebam da radim 02.07. i bas me strah. Sandrolina mislim da smo se vidjele na klinici zelim ti sve najbolje i da ti se udupla beta, kao i svim trudilicama.  srca1 srca1 srca1 

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/6/2014, 16:29

Magnolie, dobrodosla i srecno sa betom, da bude lepa i debela, kad god da je uradis!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 30/6/2014, 16:46

magnolije dobrodosla draga moja na nas kutak...mozda smo se sreli, meni je transfer bio 17.juna...
puno ti srece zelim i da se bebice prikace, mada moj ti je savet da uradis betu jer kucni testovu su bezveze za nasu pricu, beta je najmerodavnija....
puno srece draga moja od srca zelim...
a vas devojke moje grlim i hvala vam svima, a moja lenjivica beba se verovatno kasnije prikacila, pa cekamo dupliranje....
 sunny  sunny  sunny  sunny  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  sreca  sreca  sreca

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 30/6/2014, 16:51

Imenjakinjo moja, ima ta beta da bude dupla za dva dana.. Nista ne brini.. Navijamo da bude tako!! Ostalim devojkama drzim fige!  igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda trudnica trudnica 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/6/2014, 16:54

Evo mene...
12.dan ciklusa endo 5.4mm troslojan,puno folikula,najveci 11.5mm.S obzirom da su mi ciklusi na 31,32 dana dr kaze da je rano za bilo kakve prognoze.
UZ ponovo u cetvrtak.


Poslednji izmenio PalcicaBg dana 30/6/2014, 17:00, izmenjeno ukupno 1 puta
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Magnolie 30/6/2014, 16:59

Hvama Vam cure... nadam se da cemo uskoro docekati  roda roda 

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 30/6/2014, 17:07

Palcice tako je i meni bilo, i bas se secam ponedeljak je bio i opet sam dolazila u cet na ponovni UZ tad su porasli na 19mm i tada je bila zakazana vantelesna! Srecno, bice sve super!!
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/6/2014, 17:12

sanib ::Palcice tako je i meni bilo, i bas se secam ponedeljak je bio i opet sam dolazila u cet na ponovni UZ tad su porasli na 19mm i tada je bila zakazana vantelesna! Srecno, bice sve super!!

Doktorka ocekuje da u cetvrtak bude oko 15mm,bicu zadovoljna.
Nadam se tvom scenariju  Razz 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 30/6/2014, 17:13

Magnolie, dobvrodosla i srecno.. Nemoj da brines.. Drzimo fige.. I ima da budes  trudnica  trudnica  Sto sandrolina kaze, beta je najsigurnija, tj test putem krvi. Ovo je totalno ne sigurno i samo sebi bespotrebno mozes ubaciti crva i da se nerviras bezveze.. To ti sd ne treba!! Uzivaj odmaraj i sacekaj jos dva dana.. Ljubac za sve devojke :*
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/6/2014, 17:14

BiKsi :) ::Magnolie, dobrodosla i srecno sa betom, da bude lepa i debela, kad god da je uradis!
dobrodosla magnolie!  smiledraw  smiledraw  smiledraw
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 30/6/2014, 17:15

Ej ja samo saljem pozitivnu energiju, znas da kod mene ne moze drugacije Wink Jedva cekam cetvrtak.. Da vidimo sta ce ti reci! Drzim palceve! radost radost radost radost 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/6/2014, 17:22

Bice dobro,Palcice u cetvrtak i uskoro ces ti nama na FET! lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/6/2014, 17:24

Magnolie,dobrodosla!Navijam za tvoju OGROMNU BETU uskoro,kad god je uradila! Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Magnolie 30/6/2014, 17:33

hvala Vam cure do nebaaaaaaa ....ljubim vas

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/6/2014, 17:54

A ja zaboravih da kazem da mm i ja ipak primenismo "INKOGNITO" model,niko ne zna da smo u postupku,cak ni porodica! Very Happy 

Ala ce da se iznenade kad mi uspe prirodnjak,hi,hi! lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 30/6/2014, 18:00

lelice moja navijam jako , jako za tebe od srca...
Imenakinjo moja, ima da bude sada imam i ja malo tvoje energije pozitivne  zagrljaj  
 
placice ima to kod tebe da bude sve savrseno i zelim ti puno lepih, zdravih folikula i jako navijamo za cetvrtak

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/6/2014, 18:15

sandrolina ::lelice moja navijam jako , jako za tebe od srca...
Imenakinjo moja, ima da bude sada imam i ja malo tvoje energije pozitivne  zagrljaj  
 
placice ima to kod tebe da bude sve savrseno i zelim ti puno lepih, zdravih folikula i jako navijamo za cetvrtak

 Very Happy sunny Very Happy sunny Very Happy sunny Very Happy sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 30/6/2014, 19:19

Lelice to je negde i bolje, nema pritiska! Bice sve super.. Pa da se svi radujemo  igracice igracice igracice igracice  Trudna si ti nama, sata decica malo zezaju Wink
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/6/2014, 19:35

Bas tako. Razz 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 30/6/2014, 19:38

Lelice, al ce biti divno iznenadjenje!!!! Bravo, draga!

Palcice, drzimo fige da nam folikulici nastave rast do cetvrtka, endo se lepo udeblja...i ostalo znas sama, ne moram ja da te ucim  lol! 

Magnoli, dobro dosla, draga! Kad god da uradi betu, neka bude trocifrena. Nemoj se stresirati kucnnim testovima, pls. Toliko je bilo negativnih iskustava, da su zene bile trudne, a test bio negativan, pa koliko suza....a sve bez potrebe. Opusti se do preksutra, mada ja mislim da je vec sutra ok da uradis.

Koracaljke  ljubav ljubav ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/6/2014, 20:22

Lela ti i ja kao da smo se dogovarale,i mi smo resili da niko nezna za ovu vantelesnu. :)
Sandrolina navijam da se beta lepo udupla.
Koraci ljubim vas!
Magnolie navijam za veliku betu!
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/6/2014, 21:14

Bubamaro, dobrodosla i na ove strane i sto pre ostala trudna!

Magnolie, mozes ti betu da radis i sutra, to oni iz Praga savetuju da se radi 16. dana i onda se vidi velika beta, ali svakako, moze da se uradi i sutra, ako si nestrpljiva. Simptomi su individualni i ne moraju da znace nista. Samo, nemoj da radis kucni test on nije merodavan. Navijam za veliku betu!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sandrolina, navijam da beta raste!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Palcice, lepo to kod tebe ide, polako, ali sigurno! Uzmi pivce ,papriku, ananas za endo i samo laganica.  igracice igracice igracice igracice 

KOrnjaca, srecno sutra na aspiraciji! Za lepe i kvalitetne jc!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Hvala vam cure za navijanje. Pala 3. bocka, u cetvrtak I UZ!  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/6/2014, 21:35

A ja zavrsila veceras s klomifenom,sutra i prekosutra bockam menopur,u cetvrtak samo estrofem i uvece u cetvrtak UZ!Nadamo se da je opstao bar jedan antralac! Very Happy 

Kornjacice,srecno na A sutra!Da budu sto lepse i kvalitetnije jajne celijice i embrioncici kasnije!NAAAAAVIIIIIJAAAAAM!!! lol! lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu