KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/7/2014, 17:07

Hvala vam drage moje na lepim recima. Lajtop, tu elnovu vec godinama unazad koriste klinika Nadezda u Bugarskoj. Cesljala sam ja svojevremeno bugarske forume i znam da su cure dobijale tu terapiju, koja je pesma za zene u postupku. Izgleda da su u NS pioniri kod nas u mnogim stvarima. D77, znam da nam se Dunja porodila, cule smo se. Cekam da malo stasaju pa da idemo u setnju i da upoznam malog lepotana komsiju. Eto prosle godine smo obe u ovo doba bile u bedaku i oporavljale se od kiretaze, a sad...stiglo sunce posle kise!  sunny 
Saska, citala sam sta se desavalo. Zao mi je draga...
Bas sad ukucah u google o klinici Serum u Atini, da ti posaljem link, kad vidim da je jedna devojka bas nedavno ovde na kutku pisala o njima. Pogledaj na temi o klinikama: https://kutak.forumotion.com/t2886-serum-atina
Ja sam sigurna da kod tebe osim faktora srece jos nesto ne stima i moguce je da je u pitanju neka "sitnica" koju do sada niko ovde nije provalio.
Pogledaj i na sajtu klinike Nadezda koje analize rade: http://invitro-bg.com/en-eu/we/procedures/
Ima tu nekih stvari za koje mi nismo culi ovde.
Bak  zagrljaj 
Kometo, ovog puta idemo do kraja!!!  beba u kolicima 
E sad, sto se tice glukofaza, ja sam to batalila pre vto postupka, ne secam se sada tacno koliko pre, mozda i 2-3 meseca. Pila sam 2*1000 mg oko godinu dana. Ja sam kod Sumarac otisla sa jutarnjim vrednostima 5.8-6.7, sa OGTT testom koji ima pravilan dijagram, ali sa povecanom jutarnjom vrednoscu. Nakon godinu dana te terapije i nekih par meseci bas stroge dijete, sve po tabeli i sve na grame sa elektronskom vagom, ja sam imala jutarnje vrednosti 6.7-7.8. Vidim ja da tu nesto ne stima. Odem kod nje, a ona hoce da mi uvede i amaril + insulin kada zatrudnim. Dala mi je tada da odradim anti GAD antitela i C peptid, kao da vidimo da li se razvija urodjeni dijabetes. Ti rezultati su bili ok, a dok sam cekala na njih u KBC-u, ja sam vec prestala da pijem tablete na svoju ruku. Tada sam promenila i nacin ishrane, isla na akupunkturu, koristila cimet, pa neke gljive, pa brokoli, sta god sam cula da pomaze. E sad, neki endokrinolozi tvrde da se moze u trudnoci koristiti glukofaz opusteno. Nema dokaza da je stetno. Ali, nadjoh ja i mnoge koji su izricito protiv. Odlucim ja da ja to necu piti prvo zato sto mi ne pomaze, a drugo sto necu da pijem u trudnoci. Pre trudnoce sam se vratila na onih starih 5.8. U prvom trimestru nisam posebno pazila na ishranu, tacnije nisam se hranila po IR pravilima, ali nisam jela slatkise i grickalice. Sada pojedem i sladoled i ponekad nesto slatko. Trudim se da ne preterujem. Merim secer redovno i sada je 5.2-5.4, uglavnom 5.2. I meni je to cudno, jer ja ni kao tinejdzerka nisam imala te rezultate. Ja sam i sa 13 godina imala 6.4.

E sad, ja pijem 10 mg folne kiseline dnevno, to po savetu Elezovica, mada ja idem kod Miljica, ali nekada sam otisla i kod ovoga na konsultacije. U nekom momentu sam se upitala da li je to mozda previse, pa sam malo kopala po netu i nasla da tu terapiju piju i dijabeticari. Sad razmisljam da mi mozda ta doza folne pomaze za snizavanje secera. Posto ja imam i MTHFR heterozigot i PAI 4G/5G - sve je to povezano i moguce da utice. A verovatno utice i sto sam sada opustena, ne sekiram se, ne vodim racuna i ne jedem na grame, a zna se da secer skace i na nervnoj bazi.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 5/7/2014, 18:41

Erata divno  srca  srca  srca .Biće znači šmica lepotica  love  klizanje 
Uživaj ,draga, kao i do sad ljubim te puuunooo,puuuunooo.
 
Koraci  cveće  cveće  cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saniii 5/7/2014, 19:56

KoMetaK ::Petkana, bravo za 2 srculenca! Uzivaj u trudnoci i neka bude lagana i skolska!  osmeh srce osmeh srce 

Saniii, dobro nam dosla! Koliko ja znam estradiol ne mozes da dignes ni sa cim, jer se on stvara kako rastu folikuli. Ja nisam shvatila sta je taj primolut nor, da li je kontraceptiv ili ne, nisam ga primala nikad. Da li si primala mozda i kontraceptive pre postupka? Oni hoce bas dobro da uspore jajnike i oni nisu za nas koje imamo mutacije nikako, a pogotovu nizak AMH. Koliki ti je FSH? Mislim da ti je dr malo omasio terapiju na pocetku, mada, mozda se sada pokrenu folikuli. Nije ti tako nizak AMH da ima samo 1 folikul koji raste. Ko te vodi od lekara? Ja sam prosle godine imala 0.8 a ove godine 2.5, ali on nije merodavan uopste. Kako imas IR pretpostavlajm da imas i policisticne jajnike, pa mi opet nije jasno zato samo 1. Koliki ti je LH? Nadam se da cemo naci neko resenje. E, da, ja sam u postupku isto, sa skoro istim dijagnozama kao i ti i ja primam 100 puregon i 150 menopur, 7. dan danas, sutra imam samo 4 menopura bez puregona. Kako sam shvatila, puregon pojuri folikule da rastu, ne znam zasto tebi nije.

Lelo, srecno sutra! Ja se ipak nadam!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Draga Meta, hvala na dobrodoslici. Istrazih i ja sve, ne vidim da bilo cim moze da se digne Estradiol. Primolut nor mi je dala doktorka kako bi mi odlozila ciklus posto je ekipa steriliteta bila na nekom kongresu i nikako nisam mogla da im se uklopim u termin.(sumnjam da je mozda i on zaduzen za ovakvu situaciju). FSH mi je bio 12.4 pre 6 meseci a pre 3 meseca 8.4. LH=7.55
Vodi me doktorka Kopitovic ali bila mi je samo jednom kad je odredila terapiju. Juce je bila na UZ doktorka Trninic i ona mi je promenila terapiju. E sad videcemo u ponedeljak sta ce da se desi.
Da li osecate neka ziganja u predelu jajnika tokom stimulacije?
saniii
saniii

Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 5/7/2014, 22:12

Estradiol podize masnija hrana, slaninica i sl.-to sam svojevremeno nalazila na netu.
Da posaljem koju s' juga  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 6/7/2014, 08:12

Palcice,fino napredujes,draga!
Neka se sve odvija kako valja!

Lela,ti ces dve muve jednim potezom,resices se ciste i dobiti jc i od sveg srca ti zelim da za 8.5 meseci nunas jednu malu buvicu!

Erata,uzivaj sa svojom princezicom kao i do sada,sigurna sam da nema ni najmanju zamerku na svoju mamu!

Koracaljke,da jos malo poskocim i zaprasim sve vas i pozelim puno bebica  b b b b b srca srca srca srca srca 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/7/2014, 08:32

ragaco ::Palcice,fino napredujes,draga!
Neka se sve odvija kako valja!

Lela,ti ces dve muve jednim potezom,resices se ciste i dobiti jc i od sveg srca ti zelim da za 8.5 meseci nunas jednu malu buvicu!

Erata,uzivaj sa svojom princezicom kao i do sada,sigurna sam da nema ni najmanju zamerku na svoju mamu!

Koracaljke,da jos malo poskocim i zaprasim sve vas i pozelim puno bebica  b b b b b srca srca srca srca srca 

 osmeh srce osmeh srce sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 6/7/2014, 09:18

Danas transferrrrrrrr !!!!!!!!!  lol! lol! lol! lol! 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/7/2014, 10:01

kornjaca ::Danas transferrrrrrrr !!!!!!!!!  lol! lol! lol! lol! 

Jeeeeeee,bravo!Sta kazu,koliko blastica sad ima?U koliko sati je transfer? lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/7/2014, 10:18

Kornjaca srecno! Od danas si  trudnica 
 b b b b b b 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Magnolie 6/7/2014, 10:23

Kornjaca superrrr....sretnooooooo!!!  srca srca srca srca srca 

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 6/7/2014, 11:00

Erata ::Devojcice moje drage,

Nema me na netu, nesto sam uspela da ispratim, nesto ne...
Cestitam svim curama koje su docekale svoju pozitivnu betu, a onima koje nisu saljem posebnu bebecu prasinu i energiju, da sve uskoro osete ovu trudnicku radost i blagostanje. Otkako sam trudna i kako trudnoca odmice, sve vise mi je zao kada neka cura dozivi neuspeh, ili kada ne ide, jer imam i u svom okruzenju ljude koji nisu u vto prici, ali ne da se...
Ja sam usla u 22. nedelju i vec odavno sam prava trudnica. Vidi se stomak, ugojila sam se, grudi porasle, bradavice potamnile, sve kako treba :) Sve protice odlicno, bez ikakvih komplikacija i tegoba, hvala dragom Bogu!
Na bolovanju sam od pocetka, odmaram i uzivam. Nakon svega sto sam prosla, nekako sam sebe ubedila da je sve u redu i evo pregurah polovinu bez stresova. Daj Boze da se tako i nastavi. Ja i moja maca se drzimo podalje od doktora koliko mozemo. Idemo u DZ po upute i doznake: krv, urin, hematolog, komisija...Za nekoga ko je zatrudnio iz prve, to bi bio strasan smor, a meni je opusteno, jer ipak kod lekara visim mnogo manje nego ranije. U DZ imam staru doktorku, koja ne pravi nikakve probleme oko uputa i naloga za fragmin. Ispise mi sve po 3 meseca unapred. Hvala joj. U 13. nedelji sam prvi put otisla na UZ. To je ujedno bio i 1. ekspertni + dabl test. To je proslo dobro i sve je u redu. Nedavno smo bili na 2. ekspertnom i to je proslo kako treba. Sve su mere skolske, a mi imamo maminu zabicu devojcicu! :))
To su bile moje 2 ozbiljnije posete lekaru do sada, ta 2 UZ-a, koja su poprilicna trauma...da li je sve ok, sta ce reci, kako se moja mica oseca, sigurno joj nije prijatno da je zvuce i gledaju...No dobro, preziveli smo to i sada ako Bog da mirni smo do pred kraj. Doktorka u DZ je zena starog kova, protiv je cackanja dole i nepotrebnih pregleda, savetuje uzdrzavanje od odnosa, tako da otkako smo zatrudnili, mene dole niko nije pipnuo, ni dr, ni mm, ni sonda, nista...:)
Od vitamina ne pijem nista osim folne. Hranim se kako mu dusa 'oce  lol! 
Ne opterecujem se ni sa cim, dosta je bilo! Do nedavno sam bila vojnik, a sad prava trudnica koja ugadja sebi u svakom pogledu :) Ne znam sta beli mantili misle o tome, da li sam se ugojila po tabeli i da li imam super savsen secer prema najnovijim naucnim ispitivanjima...Ne znam, moram da pitam moju zvezdicu sta ona misli, da li je mama dobar lik? :)
Mislim da je moja zabica zadovoljna i da nema zamerke!  bebe 
Ovog leta necu nigde ici, mozda par dana na planinu da se nadisem vazduha, ali na more ne. Bojim se kupanja i potencijalne infekcije, dr misli isto, ne preporucuje, ljudi oko mene ne preporucuju, tj. moje sestre koje su izrodile decu, tako da ove godine prvi put u zivotu necu ici na more. Dragog sam ispratila juce - on je otisao da uziva, a ja ostala da sedim u hladu i cuvam ovo nase meleno cudo!
E sad ono najvaznije i najneverovatnije: Pre 15 dana krenula je ribica da se javlja mami. Mislila sam bice kako kazu - leptiric, kao da ribica pliva, baloncic...Ne! Moja dusa krenula odmah da udara i to prilicno ozbiljno za njen uzrast! Prvih par dana je to uvek bilo na istoj strani i istom mestu, a onda je krenula sa akrobacijama. Osetim je kako se pomera, okrece, cas u jednu stranu, cas u drugu. Ljudi moji, pa ja imam zivo bice u sebi i to ozbiljno, najozbiljnije  trudnica 
Zadnjih par dana je krenula i negde dubinski da rovi, pa imam utisak kao da mi se piski, ili kao da dozivljavam uzbudjenje, a nije to, nego ona nogicom verovatno negde zarovila, pa tako kopa po mami svojoj :))
Kazu da se beba javi kada ne ocekujemo, ili da nece kada mi hocemo. Moja maca se obicno javi kada je mama pozeli i kada je zamoli da malo lupne. Pa mora da se javi mami, je li tako? Da znam da je dobro!

Zelim vam svima da sto pre osetite sve ovo i da vam prvo poluvreme protekne kao i nama, opusteno, bez mnogo razmisljanja, bez strahova, bez strepnji i sumnji. Nas ceka drugo poluvreme, daj Boze da i to prodje ovako lagano.

Tete, ljubimo vas i grlimo i sa nestrpljenjem vas cekamo da nam se pridruzite !

 srca srca srca srca srca likeit  Uživajte vas dve  d d d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 6/7/2014, 11:01

Srecno, kornjacice  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 6/7/2014, 11:15

Erata predivan post,verujem da je osecaj da imas malo bice u stomaku i kako se mrda neopisiv.Navijam da sve uskoro osetimo to.Ljubim te puno...
Kornjacice srecno i bebicetno.
Lela sve sam ti rekla :* te puno
Bak mila mnogo mi je zao,bas sam bila ubedjena da ce sve biti ok.
Kometa jos malo pa aspiracija,jel da?Bice tu bebice!
Palcice bas lepo napredujes jos malo pa se nadamo i radujemo s'tobom.
Pozdrav cure...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 6/7/2014, 14:49

Kornjacice Very Happy verovatno je tvoja bebica vec u tvom stomacicu,nek tamo uziva i ostane dok ne poraste do 3-4kg igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Lelo cvet navijam jako da celijica bude dobra na aspiraciji igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Palcice draga,lepo se to sve odvija,polako ali sigurno love 
Sanii dobrodosla,navijam da promenjena terapija da bolje rezultate b b b b b b 
Koracaljke drage,hvala vam mnogo na cestitkama i lepim zeljama!!!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/7/2014, 15:06

Petkana ::Kornjacice Very Happy verovatno je tvoja bebica vec u tvom stomacicu,nek tamo uziva i ostane dok ne poraste do 3-4kg igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Lelo cvet navijam jako da celijica bude dobra na aspiraciji igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Palcice draga,lepo se to sve odvija,polako ali sigurno love 
Sanii dobrodosla,navijam da promenjena terapija da bolje rezultate b b b b b b 
Koracaljke drage,hvala vam mnogo na cestitkama i lepim zeljama!!!

Hvala!  osmeh srce sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/7/2014, 15:07

Petkana ::Kornjacice Very Happy verovatno je tvoja bebica vec u tvom stomacicu,nek tamo uziva i ostane dok ne poraste do 3-4kg igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Lelo cvet navijam jako da celijica bude dobra na aspiraciji igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Palcice draga,lepo se to sve odvija,polako ali sigurno love 
Sanii dobrodosla,navijam da promenjena terapija da bolje rezultate b b b b b b 
Koracaljke drage,hvala vam mnogo na cestitkama i lepim zeljama!!!

Hvala!  osmeh srce sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/7/2014, 15:08

Petkana ::Kornjacice Very Happy verovatno je tvoja bebica vec u tvom stomacicu,nek tamo uziva i ostane dok ne poraste do 3-4kg igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Lelo cvet navijam jako da celijica bude dobra na aspiraciji igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Palcice draga,lepo se to sve odvija,polako ali sigurno love 
Sanii dobrodosla,navijam da promenjena terapija da bolje rezultate b b b b b b 
Koracaljke drage,hvala vam mnogo na cestitkama i lepim zeljama!!!

Hvala!  osmeh srce sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cecilija78 6/7/2014, 15:08

Petkana bravooooooo!!!! bravo 

cecilija78

Broj poruka : 51
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 6/7/2014, 16:12

Gotovo, vraćena mi je jedan zamrzli smo 4 za 11 dana vadim krv!!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 6/7/2014, 16:17

Bravo,sada samo opusteno i mazi stomacic sada si nasa trudnica :)
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/7/2014, 16:21

kornjaca ::Gotovo, vraćena mi je jedan zamrzli smo 4 za 11 dana vadim krv!!!!

Super,bravo!  Very Happy lol! sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Magnolie 6/7/2014, 16:27

Kornjaca super igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca srca srca srca srca 


sretnooooooooooooooooo!!!!

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 6/7/2014, 18:31

Hvala devojke moje drage  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca1 srca1 srca1 
Nemam nikakva očekivanja, valjda mi je prvi put pa mi sve interesantno kao da se meni ne dešava.
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/7/2014, 19:45

kornjaca  super.jel su sve bile blaste ?. Laughing
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/7/2014, 22:19

Erata, drago m ije da sam te citala!  osmeh srce osmeh srce Uzivajte vi i mazite se! I seli se na trudnicke, vazi?!  Very Happy osmeh srce osmeh srce 

Kornjaca, sad si trudnjaca!  trudnica trudnica Drzim fige, pa da me vuces za nosic!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Brbljivi leptiricu, jesu, cim su ostale 5 dana, sve koje su smrzli su postale blaste.


Ja bila veceras na UZ, 8 komaTa desno od po 13-14mm, 3-4 levo od po 9-10, jos sutra 4 menopura, u utorak UZ i stop najverovatnije, u cetvrtak aspiracija. Termin na moj rodjendan!  Wink lol! lol! osmeh srce osmeh srce A, da, endo odlican 10mm! K
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu