KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 30/6/2014, 22:21

Kornjacice srecno.. Javljaj divne vesti!! igracice igracice igracice igracice cvet cvet cvet cvet 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 1/7/2014, 09:31

sanib svaka ti cast na tolikoj opustenosti i pozitivnosti......naravno i na uspeh,valjda ce mo i mi ostale uspeti..........
svim ostalim zenicama cekalicama i bokalicama SRECNO ljubav ljubav :aa61
ja sam juce pocela sa gonalom i vec me danas malo bolucka jajnik,inace imam pcos pa me interesuje dali je neko imao slicnu situaciju ljubav ljubav ljubav 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 1/7/2014, 09:45

Kornjacice, sreeecno!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 1/7/2014, 10:12

kornjacice srecno...drzim fige
Boni m srecan pocetak bockanja
koračaljke grlim jako sve

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 1/7/2014, 11:36

Da vam javim aspiracija gotova jutros imala sam 13jc pa ćemo da vidimo sta dalje. Za et ce zvati za koji dan tako mi reče goca.  lol! lol! 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 1/7/2014, 11:39

bravo kornjaca...navijam jako za dalje razvijanje sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  roda  roda  roda  roda  roda  srce  srce  srce  srce  srce  srce

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2014, 12:09

Bravo,Kornjacice,svaka cast,bice tu i za zamrzavanje!Navijam za extra embrione! lol! 

Sandrolina,navijam da se beta sutra udupla i da lepo raste! Very Happy sunny 

Boni m,srecan pocetak bockanja!  sunny osmeh srce 

Ostale koracaljke ljubim,a svima koje su vec u postupku,kao ja puno srece!Da sto pre predjemo na trudnicke strane! osmeh srce lol! sunny king 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 1/7/2014, 12:14

Bice tu lepih embiona, kornjacice  osmeh srce 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/7/2014, 12:41

bravo kornjaca ! navijam ya lepe emrbione! sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/7/2014, 13:16

Bravo Kornjača baš dosta ćelija super  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
Sandrolina za sutrašnju betu  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 1/7/2014, 13:39

Boni M, naravno da cete uspeti.. Da sam se ja brinula i non stop razmisljala o tome, ko zna kako bi bilo.. Ovako mi je mnogo lakse.. Sto vise lepih vesti ja sam sve srecnija.. Za 6 dana prvi UZ, pa cemo videti koliko nas je Wink Kornjacice, divno.. Drzim palceve za lepe i zdrave embrione i da nam uskoro budes lepa i debela  trudnica trudnica roda roda roda cvet cvet cvet cvet cvet 
Moju imenjakinju nisam zaboravila, sutra ce biti jos bolja beta, videces..
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 1/7/2014, 14:06

Bravo, kornjačice!! Wow , koliko jć!!!  sunny sunny sunny sunny smajli angel smajli angel smajli angel 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2014, 14:31

Kornjacice,da bude lep i kvalitetan  sex u labu i da nam se spermici i jajne celijice vole,pa da bude lepih i kvalitetnih embriona za transfer!

 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

 spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid 

 radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes 

 bb vv d x bb vv d 

 c c c c

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 1/7/2014, 14:48

lela1984 ::Kornjacice,da bude lep i kvalitetan  sex u labu i da nam se spermici i jajne celijice vole,pa da bude lepih i kvalitetnih embriona za transfer!

 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

 spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid 

 radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes 

 bb vv d x bb vv d 

 c c c c
Potpisuuujeeem!!!!
Bravo, Kornjacice. Svaka cast
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 1/7/2014, 15:12

Hvala mnogo mi znaci vaša podrskica  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 1/7/2014, 16:07

samo da javnem da je sa mnom sve super, dve su bebe, jos ne znamo tacno pol, usla sam u 16. nedelju danas, na ultra zvuku je sve dobro sa bebama i mnogo sam srecna! Samo napred, ne odustajte od snova, pokusavajte i verujte u cuda, jer cuda se desavaju i samo malo strpljenja - eto nasih bebica koje zelimo! Ljubim vas puno sve  osmeh srce srca 
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Magnolie 1/7/2014, 16:08

Curice hvaala Vam na savjetima i hvala Vam sto ste tu. Sve koje su u postupku i koje se spremaju zelim sve najljepse i mnoooogggoo uspjeha. Ja jedva prezivljavam ove sate :) sutra aBd vadim Betu pa cemo vidjeti sta smo i dokle smo :) ne znam kako cu prezivjeti noc.
I ja sam odlucila da test ne diram, jer ne vjerujem da je pouzdano ista, a i jos je rano da bi ista pokazao, samo bih se razocarala.
Svakako Vam javljam....ljubim Vas do neba

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Magnolie 1/7/2014, 16:10

wow Vilhelmina svaka cast.... lijepe vijesti! mnogooo srece  srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 d d d d d d bb bb bb bb bb bb bb bb bb čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo 

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2014, 16:47

 Ja bocnula menopur prvu,u stomacic,sutra jos jednu i u cetvrtak na UZ! sreca 

Sandrolina,da se beta sutra lepo udupla! zagrljaj likeit sreca 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 1/7/2014, 16:50

annci ::
lela1984 ::Kornjacice,da bude lep i kvalitetan  sex u labu i da nam se spermici i jajne celijice vole,pa da bude lepih i kvalitetnih embriona za transfer!

 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

 spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid 

 radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes 

 bb vv d x bb vv d 

 c c c c
Potpisuuujeeem!!!!
Bravo, Kornjacice. Svaka cast
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2014, 18:18

Kometice,kako napreduje bockanje?Jesu li te zvali iz Genesisa za termin za cetvrtak?Mene zvali da pomere,umesto u 20h i 15 min.,bice u 19h UZ u cetvrtak! smajli angel 

Magnolie,navijam za tvoju visoku betu! radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

 yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes 

 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 

 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 

 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Vilhelmina,bravo za lepo napredovanje tvoje dve bekanice!Da ti ostatak trudnoce prodje skolski i bezbrizno! srca srca srca srca srca 

 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

Bak,da nas prekosutra obradujes i ti OOOOOGROOOOOMNOOOOOM BETURINOM,pa da me povuces za nosic! srcasti poljupcipoljubci bravo navijači2 beta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 1/7/2014, 18:36

Magnolie,Bubamaro Very Happy dobrodosle!
Sandrolina,navijam za lepu betu  molitva molitva molitva 
Vilhelmina,slava Bogu da je sve ok,nek tako i ostane c 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 1/7/2014, 18:59

lela1984 ::Kornjacice,da bude lep i kvalitetan  sex u labu i da nam se spermici i jajne celijice vole,pa da bude lepih i kvalitetnih embriona za transfer!

 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

 spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid 

 radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes 

 bb vv d x bb vv d 

 c c c c
Ne bih ja tu ništa dodala, Lela to sjajno ušareni  igra igra igra igra igra


Poslednji izmenio hocukusurnecuzvaku dana 1/7/2014, 19:02, izmenjeno ukupno 1 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 1/7/2014, 19:01

Magnolia, Bubamaro dobro nam došle  sunny  Srećni vam koraci  d d d 
Vilhelmina uživaj trudnica bb bb bb 
Koračaljke  zagrljaj 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 1/7/2014, 19:32

ehej devojke moje sta bih ja bez vas i vase podrske, hvala vam do neba svima...
danas mi je dan nikada gori, probuđena sa glavoboljom koja se iz sta u sat sve vise povecavala, povracala dva put, strasno, ne pamtim svoje gore stanje...nadam se da je sve ok i nadam se da ce mi sutra betica porasti kako treba
lelice srecno sa menopurom i polao u stomak nista ne boli, drzim ti fife za sve draga moja
imenakinjo moja znam ja da me ti nisi zaboravila...navijam draga jako za UZ i za vase prebrojavanje, a hvala bogu imace Vas dosta Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing sunny sunny sunny 
vihelmina uzivaj
ostale koracaljke  d d d d d jako jakl

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu