KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 09:18

mila2 ,pa kako si ti ..nema te nesto na ovim stranicama ...koja si nedelja  sada ?!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 19/6/2014, 09:25

hvala LEPTIRICU puno si mi pomogla pravi odgovor to sam bas htela da znam usne usne usne 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 09:34

E pa Petkana da ti cestitam i ovde ja sam prvo otisla na desavanja u trudnoci i tamo sam videla tvoj potpis.Cestitam od  srca1  Bas mi je drago,samo napred sada kao trudnica.Meni tvoja beta mirise na dve  beba beba Zaprasi malo i nas buduce  trudnica . usne  te puno.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 09:36

sanib ::Velili pozdrav svima, ne znam da li sam na pravom mestu. Ali radjena mi je prva VTO 10.06 danas prvi put osetim bolove u stomaku kao pred menstruaciju. Grudi me uveliko bole a bradavice su jako osetljive. Da li je to normalno? U ponedeljak radim betu. Unapred zahvalna.

Dobrodosla,nadam se da su to samo pozitivni simptomi i da nas uskoro obradujes lepom betom.Gde si radela vto?Na kojoj klinici?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 09:38

boni m ::drage moje meni treba da krene bockanje za par dana dali tada trebam biti blizu ustanove gde radim vto ili mogu i kuci da primam tu terapiju posto radim u bg u jevremovoj a ja sam iz mladenovca..............ljubim puno sve i zelim veeeeeelike bete ljubav ljubav ljubav 

Boni M srecan pocetak,i jos srecniji kraj ti zelim.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 19/6/2014, 10:07

PETKANA!!!! Pa ulepsa mi dan! Kakvi dan, ulepsa mi nedelju! CEEEESTIIIIITAM OD SRCA, DRAGA MOJA! A sada ZUUUUUUUUUUUUUURKAAAAAAAAAAAAAA
 igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra  igra  igra  igra  igra  igra 
 v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v  

Iiiiii vuci nosice nama buducim trudnicama....
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 19/6/2014, 10:12

Boni m sretan početak , i znas kako treba da ga zavrsis. Ne moram ja da ti kazem. Hocemo jednu veeeeeliku betu u julu! Sto se tice bockanja, najpametnije je da se dogovoris sa Jevremovoj. Koliko ja znam, oni praktikuju da sami bockaju. Ima klinika koje zahtevaju da se dolazi na bockanje. Znam npr, za moju dr, da ne dozvoljava samostalno bockanje. Sto se tice UZ, leptirko ti rece. Ima toga kasnije poprilicno. Najbolje da se dogovoris sa svojim dr. Ako ti je smor da putujes od mladenovca, ima jako povoljnih apartmana po centru, za pristojnu cenu
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 19/6/2014, 10:13

Sanib, mi navijamo za te simptome, da budu praaavi trudnicki

 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

I da jos malo zalijemo te embrioncice da se lakse ugnezde kod mame  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

i jos malo navijanja  vv vv vv vv vv vv vv 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 19/6/2014, 10:16

I moj dr nije da ne dozvoljava samostalno bockanje, ali mu se osmeh vratio na lice kad sam rekla da mogu svaki dan da idem na kliniku. Situacija kod mene mnogo bolja, moji podivljali jajnici se smiruju  lol! sutra ponovo uz, pa da vidimo i navijamo za jul  igracice igracice 
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 10:17

tako je hiperaktivna ,navijam i  love  love  love  love  love  ja i za jun  i jul !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/6/2014, 10:42

Hiperaktivna ::I moj dr nije da ne dozvoljava samostalno bockanje, ali mu se osmeh vratio na lice kad sam rekla da mogu svaki dan da idem na kliniku. Situacija kod mene mnogo bolja, moji podivljali jajnici se smiruju  lol! sutra ponovo uz, pa da vidimo i navijamo za jul  igracice igracice 

Naviiiiiiijaaaaaamoooooo za jul! lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 19/6/2014, 10:43

sareni leptir ::tako je hiperaktivna ,navijam i  love  love  love  love  love  ja i za jun  i jul !

i ja, i ja....

 igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

Leptiricu, ja izginu trazeci ta desavanja u trudnoci, da vidim sta je bilo. Salji link
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 10:46

ancciliiiii...ha ha ..izginula si ....  b nasmeja me i ti ....
 ma to se desava u blizanckim trudnocama ....sta da se radi ,ali evo ti link ako zelis da znas ...
 https://kutak.forumotion.com/t2872p735-desavanja-u-mojoj-trudnoai-za-one-koje-nemaju-otvoren-td
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 10:48

ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 19/6/2014, 10:48

Hvala vam devojke puno, nema potrebe da pisem da vasa podrska znaci najviseeeeeeeee....
petkana ja ne znam da li sam vec napisala, a ako sam to propustila cestitam draga moja od srca, jako mi je drago. ljubim te
svim koracaljkama zelim srecan pocetak, novima dobrodoslicu, a fosilima da istrajemo vec jednom u borbi sa vetrenjacama...
grlim vas jako sveeeeeee

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 10:49

annci ::
sareni leptir ::tako je hiperaktivna ,navijam i  love  love  love  love  love  ja i za jun  i jul !

i ja, i ja....

 igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

Leptiricu, ja izginu trazeci ta desavanja u trudnoci, da vidim sta je bilo. Salji link

I ja se pridruzujem  yes yes yes 
evo i malo roda  roda roda roda roda roda roda 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 10:50

sandrolina ,kako si ti ? sunny  sunny  sunny jel ima sunca kod tebe tamo .....ovde kise liju ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 19/6/2014, 11:03

leptiricu tek sada preko linka procitah sta se kod tebe zbilo, jako mi je zao, ali molim Boga da nije sve tako i da su u stomaku ipak 2 mrvice koje su se sakrile...najbolje je da odes na neki bolji UZ ovi srzavni su svi stari i ja im nikada ne verujem, ali drzim fige draga moja da je to sve ok i da nam vratis drugo srculence...
Sinoc sam stigla iz Praga, tamo je vreme lepo, i tako je sve do madarske pa onda tuzna srbija i oblaci u njoj...
kod mene u čačaku pada vec 5 dana opet ce poplave :), ali nadamo se lepim danima i novim informacijama od tebe draga moja...
ja cu valjda imati jedno lepo sunce 3 jula :)
Ljubim te i navijam za tebeeeee jako, jako najaceeeeeeeee

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 11:20

sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  tako je ,nego sta !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 19/6/2014, 12:05

Hvala vam svima puno. Neverovatno ali saljete tako pozitivnu energiju i cinite da i ja budem 1000% sigurna u pozitivnu betu.. Imam tek 25 godina samnom je bilo sve u savrsenom redu. MM je imao los spermogram, ali zahvaljujuci Dr Crnogorac sve je na kraju ispalo super.. Navijam za sve vas i pozitivne bete..  igracice igracice srca1 srce 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 12:47

Sanib bice sve ok.Ti si samo godinu mladja od mene  Very Happy  jos smo mi mlade yes yes yes bicemo mi uskoro mame.Ti prva ,Sandrolina pa mi ostale za vama. radost radost radost radost radost radost Anci,Lela pa ja.Izvinite ako sam nekog promasila. molitva molitva za lepe nase  beta beta beta beta 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 19/6/2014, 13:02

Ej bre, pa drugacije ne moze  radost d d Sinoc sam se malo uplasila, bilo je rozikasto, kad sam isla u toalet, ali iz Genesisa kazu da je to normalno i da bi cak sutra mogla da radim betu, iako je 10-ti dan..
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 19/6/2014, 13:24

Sanib, navijam za  beta 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 19/6/2014, 13:46

sanib navijam za pozitivnu betu, to je to mrvice se prikacile pa ostavile trag...navijam jako za lepe vesti...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/6/2014, 13:52

Stigla  veštica u dan  Very Happy 
Neka je poslednje u ovoj i narednoj godini  Very Happy 
U julu idemo po nase smrzlice,nadam se najboljem...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu