KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
malena 92
sandrolina
OKacica
Petkana
lela1984
ivanicasale
fight&faith
Vuchica
Strumfeta78
Ninche
Stenli
Klarica
dragana76ns
bulevarka
ragaco
fmala
Botox
buby
SoJa
daca32
twinsi
zvoncica36
anasrce
bak
Endzi
hocukusurnecuzvaku
lenabeograd
leptirko82
BiKsi :)
SladZana
tulumba
Likoli
mamadabudem
Niny
dunjas
saska1
PalcicaBg
KoMetaK
Star77
Mili2
sareni leptir
neca73
pluton1
d77
jelena*mama2andjela*
Smrdica
Sofija Veks
neris8
LaFolie
53 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 19/6/2014, 10:34

Leptiricu jesu te zvali iz Genesisa sta oni predlazu
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 10:39

doktorka ce pogledati danas ili sutra do 19h dal rekose mora doci (ili nije bila tu ,ili nije pogledala ) ...tako nesto ..pa ce mi javiti
 svakako ne ocekujem nesto puno pomoci ,jer neznam kako bi mi pomogli u svemu tome -ako je priroda ucinila svoje ?! zar ne ...
 eto  slucaja ,malena kojoj jedna beba takodje otisla ,pa mili, atek jelena ...znamo svi sta oj se desilo ...tako da tesim sebe da bar ova beba bude ok .
kazu da se takva nestajanje bebe ,desavaju u blizanckim trudnocama.jedna plod nadjaca drugi ili maetrica nije dovoljno jaka da othrani oba ploda.to vec znam sa prve vto ...nazalost .
ma nek je ziva i zdrava i ta jedna ,svaka od nas se trudi da dodje do bar jedne bebice ! sad sam mirovala ,i sve bilo po ps,sto kazu -da ne kudim sebe kasnije ako nisa ispostovala prva tri kriticna meseca itd.savest mi je bar u tome mirna .


Poslednji izmenio sareni leptir dana 19/6/2014, 10:53, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 10:44

Sarenicu Boban je veliki strucnjak mozda i najveci u nasoj ginekologiji,otisao je u penziju prosle godine.Dobar je on samo mnogo voli da vice,zidovi se tresu od njega ali u strucnosti nema mu ravnog kod nas.Sve sto te zanima pitaj ga.Cekam te sa izvestajem.U koliko vam je zakazano?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 10:48

ma sutra u 11h ...cula sam da voli da vice ,a meni to najmanje treba sada -reci cu mu !
 auz to ,nadam se da ce pustiti mm da udje samnom ,pa kad ga vidi onako goropadnog i krupnog -valjda nece smeti ...ha ha ....
ne nego ne zelim da me stresira jos neko .cula sam da je dobar ,a vala za nas grad bas 3000  din ,je i malo skupo .ali aj sad ...samo neka bude ok.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 10:56

Pa moja snaja kad je bila trudna nije hteo mene da pusti sa njom,kao treba muz da bude tu,a ja ko iz topa muz joj nije tu ali zato sam ja.To je isto kao da je on,i usla sam unutra i ostala na uz,on malo vise zvocao ali ja ne obracala paznju na njega i to tako proslo.Moju snaju je bilo strah imala je 18. god da kad je ostala trudna i bilo je strah da ide kod ginekologa.
Pa cena od 3000 i nije mala za zajecar.Jel to samo uz toliko?Navijam da bude sve ok.Mozda bude dobre volje pa prodjes ekstra.Ipak je sada u penziju mozda se promenio,pa ne vice vise. :)
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 19/6/2014, 10:59

Leptiricu sad videh sta se izdesavalo,zao mi je sto si pod sresom,od sveg srca ti zelim da je ipak po sredi greska.
Ako je pak kao sto UZ kaze bitno je da je druga bebica kako treba.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 11:23

ivanice ,palcice  usne  usne  usne
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 19/6/2014, 11:55

Leptiricu, zao mi je sto je na zalost ispalo tako.

Mislim da dobar dr vredi novca, pa kada si vec tamo, postavi milion pitanja ako treba, sve sto ce te umiriti i otkloniti sve nedoumice. Polako i mazi i ljubi svoju bebicu.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 12:12

ma nek bude ta bebica bar ok ,da je ne povuce i unisti ovaj dr plod ....to mi je sad u glavi .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 19/6/2014, 12:37

Leptiricu, bice sve u redu...nemoj o tome da razmisljas.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 12:41

sareni leptir ::ma nek bude ta bebica bar ok ,da je ne povuce i unisti ovaj dr plod ....to mi je sad u glavi .

Bice sve ok.Bez negativnih misli. zagrljaj i  usne usne usne 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od OKacica 19/6/2014, 12:52

Leptiricu, navijam da sve bude ok, cmokic!!!

 poljubac 
 molitva molitva molitva 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/6/2014, 16:31

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 8 Cao drugarice,samo da vam mahnem...JA SAM SAD VELIKA CURA :) osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce MAMA SALJE POLJUPCE ZA SVE TETE OVDJE,MALO JE ZAUZETA OKO MENE,JER SAM MALO NEMIRNA BEBICA,AL MAMA ME IPAK VOLI PUNOOOO....LEPTIRICU NADAM SE DA CE DA BUDE SVE OK,I DA TAJ UZ IZ DOMA ZDRAVLJA NE VALJA NISTA I DA SE BEBAC SAMO IGRA ZMURKE  sunny sunny sunny Ostale trudnice SOFI,SLADZU,RAGACU,D77,Strumfi,Plutonka.... jako grlim  d d d a nekadasnjim saborkama LAFU,FMALOJ,STENLIJU saljem posebne poljupce  ljubav ljubav ljubav ljubav 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 19/6/2014, 16:36

Lepotice jedne, kako ona samo divno raste, devojcica vec!  srca srca srca srca srca srca srca 

Evo mi usli u 5-ti mesec  radost radost 

Grlimo vas i mazimo puuuno!!!  sreca sreca sreca 

 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 19/6/2014, 16:44

Endzi, saljem vam puno  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 16:47

endzi ,makako smo lepi ,jao ..pu pu ! usne  usne  usne  usne  usne
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/6/2014, 16:49

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Okspl4
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/6/2014, 16:49

evo sad slike nesto nije se otvarala :)
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 19/6/2014, 17:09

Ja je ni sada (fotku) ne vidim...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 19/6/2014, 17:12

Sofija Veks ::Lepotice jedne, kako ona samo divno raste, devojcica vec!  srca srca srca srca srca srca srca 

Evo mi usli u 5-ti mesec  radost radost 

Grlimo vas i mazimo puuuno!!!  sreca sreca sreca 

 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

Cestitamo,bravo za 5-i mesec! osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 19/6/2014, 17:19

Lela hvala medena  ljubav ljubav ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/6/2014, 17:42

Cestitkama se pridruzujemo- kao da je juce bilo :) :) ne znam zasto nece slika da ostane... Sad 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 17:57

lepa bebica  !
 mene zvala sestra Mirjana iz Genesisa ,dr Kopitovic je videla email sa izvestajem i rekla da ne ocenjujem prevremena i da odem na priv UZ ,te da sutra sve to posaljem u Genesis ,da ne odlazim zarad toga u NS ,i da priroda cini svoju selekciju .pitala sam dali se nedja Boze moze dr plod  ugroziti ,ona rekla da tu samo Bog pomaze -ali da ne veruje da ce do toga doci ,da pijem terapiju ,mirujem i redovno se kontrolisem.
 ja sam preptostavljala da ce tako zvucati odgovor ,ali videcemo sutra ,samo neka makar ova dr bebica izdrzi i bude ok .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 19/6/2014, 18:09

Endzi,vec ste toliko porasli!Ljubi lepoticu!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 19/6/2014, 18:13

Endzi Maja je preslatka,smesko mali  osmeh srce 

Sofijice srecan ulazak u peti mesec,pola pregurala.  radost 

Leptiru drzim fige za sutra!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu