KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 13:53

palcice ,da nam se vratis iz Praga- trudnica  trudnica  trudnica !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 19/6/2014, 13:55

palcice draga moja  sretan početak vesticare i da ovaj put bude poslednji pa neka vesticara zaobilazi tebe u naredne 10 meseci hhahahahah. ljubim te

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/6/2014, 14:02

Leptirko ja bih volela u Prag turisticki  Very Happy 
Ovaj put cemo u Valjevo  Razz 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 19/6/2014, 14:03

Palcice, navijam za smrzlice!!!!

 poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 19/6/2014, 14:08

Hvala Sandrolina imenjakinjo :) Bice, razmisljamo pozitivno.. E sad dal da sacekam 12-ti dan, tj ponedeljak ili sutra da radim betu..

Palcice drzim palceve, neka je sa srecom.. navijači2 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 14:13

PalcicaBg ::Leptirko ja bih volela u Prag turisticki  Very Happy 
Ovaj put cemo u Valjevo  Razz 
jao izvini ,sva sam off....da da ,Valjevo .--- a jel ima neka info kako se uospte radi sa smrzlicama ,cisto pitam onako ?! nikad to nisam znala .jel se piju samo tablete ,bez bocki ,ceka se ovulacija i ubace emrbione tj smrzlice ?!kako se radi uospte fet ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 19/6/2014, 14:14

imenjakinji, ja sam ti po prirodi jako ne strpljiva i ja bi to sutra odradila , jer moze da se pokaze, pa je ponovi u ponedeljak. ali opet stvar je na tebi, moras sama odluciti, ali drzim fige....navijam jako...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 19/6/2014, 14:39

Ivanice,Anci,Sandrolina...pisah na temi Klub38+,pa ste se verovatno mimoisle s mojom poz.betom Very Happy .Najlepse vam hvala na cestitkama,naravno da vucem za nosice i prasim do besvesti vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d 
Hvala i tebi Mili usne ko zna mozda imas malo dara prozorljivosti?
Palcice,stigla poslednja vesticara veštica ,jupiiiii nek proleti i daleko joj lepa kuca,jul je tvoj draga!!!
Leptiricu usne ti si genijalna Very Happy pusti sad smrzlice na miru,mozda i ne zatrebaju,navijam za veeeeliku gresku i za ispravku iste Very Happy 
Sandrolina,od srce ti zelim sunny navijam jako!
Jos samo da ljubnem moju Star usne 
Koracaljke d 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 19/6/2014, 14:42

Palcice, neka je stigla, i srecan joj put bar godinu dana  yes 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 19/6/2014, 14:46

Drage moje, samo da vam mahnem...redovno vas pratim,ali izvinite sto ne pisem jer je u jeku ispitni rok i time sam okupirana.
Sareni, bas mi je zao, mada se nadam da je neka greska...
ostalim devojkama puno sreca i velike, velike, velike bete...
e ovako, sad malo o meni Very Happy .ja i moja mecka/mm smo odlucili da sledeci korak opet napravimo kod nas U Leskovcu i da svoje poverenje prepustimo dr Stojkovicu. prosla su dva ciklusa, cekamo jos jedan pa da zakazemo razgovor. ja sam se malo smirila, jer sam bila ogorcena na sve. sad citam iskustva i sve sto bih mogla da primenim u sledecem postupku...pocela sam da pijem gvozdje jer sam malo vise anemicna, uzimam vitamine i tako. nadam se da cu do zime i ja biti jedna debela  trudnica .
puno pozdrava za sve i naravno uspecemo sve...nadam se da ce svaka od nas imati bar po jednog bebica osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/6/2014, 15:11

Leptiricu nista,nista,verujem da si u haosu.
FET cemo iz prirodnog ciklusa,ceka se ovulacija i 5 dana od nje vracaju smrzlice.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 15:30

aha ...tako to ide ...a koliko placas fet u Valjevu ? mislim da je u Genesisu 700 e odmrzavanje .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djeni 19/6/2014, 15:35

Djeni ::Drage devojke, nisam sigurna gde da postavim pitanje koje me muči, a čini mi se da je ova tema kao Kafanica za časkanje :)

Da li znate, čule ste, imate iskustva, da se može prirodno ostati u drugom stanju uz samo jedan prohodan jajovod? 

Čula sam od moje drugarice, kako je njena kuma nakon vanmaterične i vađenja jednog jajovoda, ostala u drugom stanju i sad ima dečaka od godinu dana ... pa pomislih možda i kod nas sa jednim propusnim i jednim nepropusnim ima ipak neke šanse ...


Ja *78
PCOS, IR
Avg.2012 HSG / prohodan desni jajovod, levi slabo propustan
Oktobar 2013 / Polipektomija i kiretaža cervikalnog polipa
Decembar 2013 Narodni Front / Laparoskopija / Histeroskopija  / prohodan levi jajovod, desni oskudno pod pritiskom, uklonjen septum i endometrijalni polip
Maj 2014 / IUI, beta HCG 0
Jun 2014 / Betanija / TVL i histeroskopija / prohodan desni jajovod, levi sa priraslicama ne propušta/ uklonjen rezidualni septum

MM * 74
Sve ok
Djeni
Djeni

Broj poruka : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 21.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 19/6/2014, 15:40

Sandrolina i ja sam nestrpljiva.. Dani mi jako sporo prolaze.. Pocele su danas vrtoglavice i braonkasti iscedak ili kako se vec to kaze.. Ja sam vaga pa mi je tesko da odlucim i sto je najgore imam sve predispozicije vage :) Ako u toku dana nastavi braonkasto, sutra radim betu bez greske.. I ima da bude  beta 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 19/6/2014, 15:46

Sanib, navijam da bude  beta navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snedra 19/6/2014, 15:49

srca1 srca1 srca1 Petkana, cestitam pozitivnu betu!!! Srecno!  Very Happy Very Happy Very Happy 
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/6/2014, 16:03

Leptiru u Valjevu ne placas zamrzavanje,odmrzavanje se placa 150e i transfer 100e.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 19/6/2014, 16:07

imenakinjo moja isti smo i horoskopski znak i ja sam klimava vaga koja samo meri tasove, ali ponekad presecam i odlucim odmah. bice to velika beturina i obraduj nas sve ovde, to su se malisani prikacili pa da ti najave pre bete...drzim fige...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 19/6/2014, 16:33

I ja mislim da hoce majku da obaveste pre bete  beba vv Ma bice pozitivno, nema razloga za drugacije tj i ne moze drugacije.. Hvala na podrsci, znaci jako mnogo.. Danas ste mi skrenule misli.. i ulepsale dan  cveće 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 16:47

sanib  f  f  f  f  d  d  d  d  d  ff  ff  ff  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 19/6/2014, 17:01

Sareni leptiru  b b poljubci 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 19/6/2014, 17:24

Djeni ::
Djeni ::Drage devojke, nisam sigurna gde da postavim pitanje koje me muči, a čini mi se da je ova tema kao Kafanica za časkanje :)

Da li znate, čule ste, imate iskustva, da se može prirodno ostati u drugom stanju uz samo jedan prohodan jajovod? 

Čula sam od moje drugarice, kako je njena kuma nakon vanmaterične i vađenja jednog jajovoda, ostala u drugom stanju i sad ima dečaka od godinu dana ... pa pomislih možda i kod nas sa jednim propusnim i jednim nepropusnim ima ipak neke šanse ...


Ja *78
PCOS, IR
Avg.2012 HSG / prohodan desni jajovod, levi slabo propustan
Oktobar 2013 / Polipektomija i kiretaža cervikalnog polipa
Decembar 2013 Narodni Front / Laparoskopija / Histeroskopija  / prohodan levi jajovod, desni oskudno pod pritiskom, uklonjen septum i endometrijalni polip
Maj 2014 / IUI, beta HCG 0
Jun 2014 / Betanija / TVL i histeroskopija / prohodan desni jajovod, levi sa priraslicama ne propušta/ uklonjen rezidualni septum

MM * 74
Sve ok

Djeni, naravno da je moguce, dovoljan je i jedan, ako je sve ostalo dobro  Very Happy  Puno srece!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 17:58

Sinab mozes i sutra da radis,pokazace kolika je beta.Drzim palceve za veliku  beta 

Palcice dace bog da nas obradujes jednom betom velikom ko kuca.
Evo malo da zalijem  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje pa onda malo  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda i jos  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda pa onda  beba beba beba beba beba beba bebe bebe 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2014, 18:04

Petkana ::Ivanice,Anci,Sandrolina...pisah na temi Klub38+,pa ste se verovatno mimoisle s mojom poz.betom Very Happy .Najlepse vam hvala na cestitkama,naravno da vucem za nosice i prasim do besvesti vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d 
Hvala i tebi Mili usne ko zna mozda imas malo dara prozorljivosti?
Palcice,stigla poslednja vesticara veštica ,jupiiiii nek proleti i daleko joj lepa kuca,jul je tvoj draga!!!
Leptiricu usne ti si genijalna Very Happy pusti sad smrzlice na miru,mozda i ne zatrebaju,navijam za veeeeliku gresku i za ispravku iste Very Happy 
Sandrolina,od srce ti zelim sunny navijam jako!
Jos samo da ljubnem moju Star usne 
Koracaljke d 

E pa to je znaci,promasila sam jer nisam posecivala klub 38+  Very Happy moram da pratim bolje gradivo.  yes 
Markosanja navijam da sledeci put bude sve ok.Veliki  usne 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 19/6/2014, 18:04

Ako ne budem mogla da izdrzim i sacekam subotu ili ponedeljak i te kako radim sutra.. Bolovi su malo prestali, mozda su se konacno primirili i nasli sebi mestasce :) b d 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu