KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 17/6/2014, 23:48

IvanicaSale, Saska1,  hvala vam puno na podrsci, drage moje...hvala vam sto ste tu :)

D77,  generacijo moja, hvala puno na savjetu. Borim se ja i dalje, znas ti kakva je luda nasa generacija, ne odustajemo tako lako :)

Biksi, divno si jedno bice. Hvala ti sto vjerujes u mene. Dobijem jos vecu snagu i nadu kad procitam nesto ovako kao sto si napisala. Nikad se ne zna. Ljubim te puno.!
Ljubim vas sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 17/6/2014, 23:52

Sandrolina srecano da beta bude velika i debela
Star potpisujem sto biksi kaze ja verujem u tebe oborices taj FSH kupuj smokve
Annci navijam za trecu srecu
Ostale devojke  d 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 18/6/2014, 07:58

Star draga ne odustaj,nikad se ne zna.Da li imas cikluse i na koliko?Vidim da pocinjes da pijes cikloproginovu.Kada ces na UZ?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 18/6/2014, 09:47

Karakaca, draga, ljubim te puuunoo :)

Palcice, bila sam na kontracepciji, poslije nje dva mjeseca nisam dobila, uzela Dabroston pa sam dobila, ali je ciklus zaista bio oskudan. Sve ukazuje na menopauzu. Sad sam pocela sa cikloproginovom. Sta da se radi, priroda je cudo, ja cu pokusati sve sto je u mojoj moci, ali cu se pripremiti i na to da ne mogu glavom kroz zid.
Hvala vam puno na podrsci, znaci neizmjerno mnogo :)
I da, bila sam na uz, sve ok, uredno i cisto.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od adriatika 18/6/2014, 11:15

Zenice samo napred. Vidim ja bice ovde uskoro bebica roda roda roda 
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 18/6/2014, 11:29

lela1984 ::Sandrolina,da se mrvice lepo ugnjezde kod tebe,tj.,svoje mamice,pa malo da zaprasimo! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

I malo rodica da posaljemo! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

I da 3-eg jula bude VELIKA I LEPA BETA! beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 

MDB,srecno na transferu sutra! navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci čestitamo čestitamo čestitamo poljubac navijacica navijacica navijacica radost radost radost 

 smiledraw 

Svaka ti je "ka u Njegosa". Nista ja tu ne bi dodala, osim mozda  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 18/6/2014, 11:35

Star, i ja bih bila besna na tvom mestu! Mi smo jos uvek mlade! Znam ja da zene i u 30tim ulaze u menopauzu, ali mislim da sa zenama koje se bore sa steriliteto ipak treba imati malo vise takta. Da si rodila troje dece, pa ok da ti lupi u lice "ulazite u menopauzu", ali ovako...uostalom, na zapadu zene prolongiraju i ublzazvaju ulazak godinama...Cykloproginova ce sve to da resi. Videces. Taman ova dva meseca ispijes, i veruj mi, sljive u maslinovom ulju pomazu. Ja cu ih sada ponovo uvesti. Narpravila sam pauzu, ni sama ne znam zasto, skoro mesec dana. Trk u radnju po sljive i ulje, i ja cu odmah posle posla! Do septembra cemo mi srediti taj glupi fsh.  zagrljaj 


Bakuska, i ovde da ti posaljem jedan  poljubac Kad je aspiracija?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 18/6/2014, 13:12

Annci, zar nisu suve smokve u maslinovom ulju dobre? Nisam cula za sljive.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 18/6/2014, 13:32

lol! lol! lol! 
smokve, draga. Moja greska. Mozak na rezervi...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 18/6/2014, 13:35

Ok. Ja se ponadala da mogu i sljive posto ne volim smokve. He, he....
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 18/6/2014, 15:53

Star, probaj te smokve i još neke prirodne recepte par meseci. Sigurna sam da će imati efekta  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/6/2014, 17:11

Star probaj sve sto mozes prirodno,ne moze da skodi a moze da bude bolje.

Sareni leptiricu sada sam videla tvoj tiker,sta se desilo sa drugo srculence?Zasto samo jedno?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 18/6/2014, 17:17

...pisala sam na desavanjima u trudnoci .....moracu do UZ aparat privatno ,mozda u tvom gradu --
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/6/2014, 17:26

Upravo sam ti pisala na toj temi.Skokni da procitas.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 18/6/2014, 17:50

Niny ::Star, probaj te smokve i još neke prirodne recepte par meseci. Sigurna sam da će imati efekta  osmeh srce

Generacijo moja, slažem se sa Niny i verujem da ćeš uspeti, ti si tako divna, već sam ti rekla šta mislim. Navijam jako i mislim na tebe  poljubac 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 18/6/2014, 22:10

Star zagrljaj ima da dovedes taj Fsh u red,ne sumnjam ja u tebe. poljubac 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 18/6/2014, 22:18

SoJa ::
Niny ::Star, probaj te smokve i još neke prirodne recepte par meseci. Sigurna sam da će imati efekta  osmeh srce

Generacijo moja, slažem se sa Niny i verujem da ćeš uspeti, ti si tako divna, već sam ti rekla šta mislim. Navijam jako i mislim na tebe  poljubac 

potpisujem Sojčicu u potpunosti!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 18/6/2014, 22:59

Star, draga, probaj sve, nista ne mozes da izgubis! Vidi da li mozes da uzimas i DHEA i omega3, Saska je svasta nesto uzimala, ne secam se sa kim se konsultovala. Ja bih ti savetovala da razmislis i o nekoj boljoj klinici, sa vecim uspehom, pa da uradis neki prirodnjak ali svakako da iskoristis maximalno bolji lab i dr.

Navijam cure, u kojoj god da ste fazi!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 18/6/2014, 23:10

Velili pozdrav svima, ne znam da li sam na pravom mestu. Ali radjena mi je prva VTO 10.06 danas prvi put osetim bolove u stomaku kao pred menstruaciju. Grudi me uveliko bole a bradavice su jako osetljive. Da li je to normalno? U ponedeljak radim betu. Unapred zahvalna.
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 18/6/2014, 23:23

Dobrodosla Sanib Very Happy ja sam do juce cekala betu,zeljno sam iscekivala simptome ko sto ti imas al su me mimoisli.Izgleda je to skroz individualno,ja navijam i iskreno se nadam da ti znaci znace beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 19/6/2014, 00:03

Annci, ja kupila smokve a ti me zbuni sa sljivama :) hvala ti draga moja, osjetim da me razumijes :)

Niny duso, pomazi tu svoju mrvicu. Bacam se na prirodne stvari :)

Ivanicasale, grlim te jako :)

Soja, generacijo moja, sta da ti kazem. Hvala na svemu, hvala na podrsci i sto mislis na mene. Hvala ti na svakoj napisanoj rijeci, ljubim te puno :)

Petkana mila, tako sam srecna zbog tebe, toliko da nemas pojma :)

Missile draga, sve znas :) Hvala ti bezgranicno na svemu, na svakom savjetu, divna si.

Kometak, draga, hvala puno. Ti uvijek kazes ono sto treba :) javicu se saski da je pitam sta je sve uzimala.

Sanib, dobrodosla draga, iskreno se nadam da su ti simptomi upravo ono sto treba da bude, i da ces nam se javiti sa pozitivnom betom. Sretno :)

Zene divne ste...ja evo sjedim i placem jer sam zaista srecna sto sam pronasla ovaj kutak i sve vas u njemu. Ne znam zaista kako bih podnijela ovo sve da nije vas. Olaksavate stvari u toj mjeri da je to vise nerealno. Dosla sam sebi, pokusacu sve sto mogu ali se isto tako psihicki pripremam za ovaj moj rani klimaks :) bice sta ce biti...ja cu sada da uzmem vremena, da se opustim koliko mogu, da se kljukam raznim vitaminima i cajevima, pa cemo vidjeti rezultate. Do tada svim srcem i dusom navijam za svaku od vas, da sto prije ugledate pozitivnu betu :)
Ljubim vas puuunooo :)

Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 19/6/2014, 08:31

drage moje meni treba da krene bockanje za par dana dali tada trebam biti blizu ustanove gde radim vto ili mogu i kuci da primam tu terapiju posto radim u bg u jevremovoj a ja sam iz mladenovca..............ljubim puno sve i zelim veeeeeelike bete ljubav ljubav ljubav 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 19/6/2014, 08:34

mislila sam da postupak vto radim u jevremovoj....
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 08:51

sanib ,dobrodosla ! bice to belika beta ...ubedismo petkanu da ce i njoj beta biti u plusu ,bez simptoma -i eto ....zaista tako bi !
 boni m ,mozes terapiju do 6 dana stimulacije primati kuci u svom d zdravlja ,a posle ces morati cesto na UZ u Jevremovoj ,t na svaki drugi ,treci ,dan ,pa ti vidi sta ti je bolje ,dali ti se isplati da putujes do Bg ,posto si blizu -ili ces uzeti stan i BG ,odluka je tvoja ...
 a  mozes i u Jevremovoj pitati od kada krecu cesci UZ pregledi ,i znaces sve .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 19/6/2014, 09:14

Petkana sta ja to vidim ?  igracice igracice igracice igracice igracice jesam ti rekla da si nam ti sledeca i eto  sreca cestitammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm........
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu