KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 4/11/2013, 19:07

Okacice , da se sto pre oporavis od hiperstimulacije i da uzivas sa svojom mrvicom .Nadam se da ce i on biti borac na mamu . Navijam i drzim ti pesnice jako , najjace .

Ja sam uveliko na terapiji za FET , sutra mi je 12. DC , ujutro idem na UZ da vidim kakav mi je endo . Bas mi je nesto frka od tog UZ , imam neke bolove kakve do sada nisam imala pa me strah da ne ispadne nesto nepradvidjeno . A hotel je vec uplacen , jos samo da kupim vozne karte .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 4/11/2013, 20:28

Za sve cekalice ljubav  i prasim vv  vv  vv

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/11/2013, 20:44

okacice ,ja sad videla ...nisam bila na netu 2 dana ... braco za osmocelijski ! cestitam !  prasim ,navijam !likeit ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv beta beta beta beta beta beta smiledraw
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 4/11/2013, 21:00

okacice bravissimooooo igracice ovo je moj hepissimo ples za tebe...
draga kometak jesam na samom sam pocetku idem na vto, ali prvo treba histero
bila sam danas u NF i od 18.11 treba da se javljam svaki dan da bih upala ako se ko ne pojavi ili otkaze u svako slucaju javljam....... iskreno da Vam kazem nemam pojma sta me ceka ali znam da cete mi sve vi objasniti i zato ljubav 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 4/11/2013, 21:23

OKacica ::Devojke, vratili su mi jedan embrion, osmocelijski, od svih samo je ovaj jedan bio za vracanje. Srecna sam, evo lezim sa mojom bebom i nadam se da uskoro idemo kuci.

Ljubim vas sve i puno vam hvala na podrsci!!!!
ceeeeeestitammmmm!bb vv c 
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/11/2013, 21:43

devojke ,molim za malu pomoc ....sta se desava kada cura ne dobije ciklus posle kontracepcijee ? sta se onda radi ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 4/11/2013, 22:08

koliko dana posle kontracepcije?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 4/11/2013, 22:18

Evo da se javim i ja :$ Bila sam na UZ i na levom jajniku nemam folikule a na desnom 4-5 velicine 15,5 do 17,5. Aspiracija ce biti u cetvrtak ili petak
Jel to malo folikula?:-(
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 4/11/2013, 22:18

Evo da se javim i ja :$ Bila sam na UZ i na levom jajniku nemam folikule a na desnom 4-5 velicine 15,5 do 17,5. Aspiracija ce biti u cetvrtak ili petak
Jel to malo folikula?:-(
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 4/11/2013, 22:31

kockicaaa ::Evo da se javim i ja :$ Bila sam na UZ i na levom jajniku nemam folikule a na desnom 4-5 velicine 15,5 do 17,5. Aspiracija ce biti u cetvrtak ili petak
Jel to malo folikula?:-(

nijeeee,to je super,bitno je da imaju jajne celije sto hoce i da se oplode lepo i da se prime!ne brigggaj!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 4/11/2013, 22:37

Bas se brinem, kud nije 7-8 pa da mi bude lakse.Baksuz:no: A ovaj moj samo se vrti oko mene i vice ne mraci, ne mraci,ti uvek nadjes razlog da se brineš.A ja bi ga tako pridavila fd
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 4/11/2013, 22:39

BRBLJIVA76 ::devojke ,molim za malu pomoc ....sta se desava kada cura ne dobije ciklus posle kontracepcijee ? sta se onda radi ?
Brbljiva76, ja sam u istoj situaciji, poslednji ciklus sam imala 31.08, taj mjesec sam i prestala sa pilulama. Jos uvijek nisam dobila, od danas sam na terapiji Dabroston, koju treba da pijem deset dana i tako vjestacki izazovem ciklus...ne znam koliko ti izostaje, ali eto tako je kod mene. Prvi mjesec izostanka ciklusa, moja doktorica se i nije previse brinula, vec drugi mjesec mi je uvela terapiju, kaze to su ti moji polcisticni jajnici. Nisam sigurna da li si ti u pitanju, ali obavezno otici kod doktora. Veliki pozdrav cvet 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 4/11/2013, 22:48

Kockice bolje da imas 5 kvalitetnih celija nego 20 koje nisu ni za sta. Nema potrebe da mracis i zracis kad sve moze da se i te kako zavrsi dobro. Opusti se. Ja sam od 13-14 jc imala samo jednu kvalitetnu pa ti moj primer i broj ama bas nista ne znaci. Wink Wink Wink 
Nije vazan kvantitet vec kvalitet Laughing Very Happy Very Happy Very Happy 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 4/11/2013, 22:48

Kockice, meni pratili 4, na kraju ih bilo 6 :) i svi na jednom jajniku, pa eto ... Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 4/11/2013, 22:49

BRBLJIVA76 ::devojke ,molim za malu pomoc ....sta se desava kada cura ne dobije ciklus posle kontracepcijee ? sta se onda radi ?
Tebi je tri dana prošlo od poslednje tabletice, ne brini, krenuće ti veštica . Meni je poslednji put krenulo krvarenje tek šestog dana (nadam se da tebi neće toliko da čeka Very Happy ) Ajde, da se što pre gledamo na kafenzi Very Happy lol! ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 4/11/2013, 22:51

Imam jedno pitanje, da bi uradila ogtt test, koliko dana ranije treba da prestanem sa uzimanjem siofora da bi rezultat bio bez uticaja leka?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 4/11/2013, 22:52

Pa Brbljiva, ti si tek prestala da ih pijes, a ja odoh daleko :)...i meni je, dok sam pila kontracepciju, ciklus dolazio 6-i dan po prestanku uzimanja...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/11/2013, 22:58

hvala cure ...ali nesto sa se zabrinula ,,,imam simptome ,ali nikako da dodje veca ....
 a uvek je tu posle kontracepcije ,....malo ste me utesile ...hvala ..
 suzo ,citala sam o tebi da si dobila taj lek ,ali ja nesto nisam za to...nebih jos i to da pijem ....zato sam se malo ucviknula,...Very Happy
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 4/11/2013, 23:29

Sad mi je lakše. Sta bih ja bez vas.d d 
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 4/11/2013, 23:52

Brbljiva, ako se secas i Ragaco je cekala 6-7 dana da joj krene ciklus.... a evo je sad...ceka da joj vrate embrioncice... Very Happy 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 5/11/2013, 05:54

I mene interesuje isto pitanje, kao i Jeftu.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 5/11/2013, 06:10

Brbljiva,nista nemoj da se brines,nakon Cikloproginove,do duse uz Diferelin,ja sam dobila 11. dana uvece nakon poslednje tabletice.
Seti se da si u ovom ciklusu imala i histero i bila na kontracepciji,sve to stanji endo,a mislim da i to iscekivanje-samo da krene,pa da vec jednom pocne-ima suprotan efekat.
Eh,kad se setim koliko sam se nervirala,svi simptomi tu,naduta kao zaba,sve boli,a nikako da procuri...razumem te sasvim,ali krenuce,pa da ides dalje.
Kockice,dosta je devojaka sa manjim br folikula imalo cak i vise celija nego one sa jajnicima punim kao sipak,bitno je da su kao u tvom slucaju fino ujednaceni,probaj da se smiris i da verujes u sebe!
I da se ne nerviras na muzica,on je tu da bude optimistican i da prenese pozitivnu energiju na tebe,a da te bas razume i sve tvoje eventualne strahove povodom svega ovoga,to malo teze,ali zato smo mi tu!
Kornjacice,sa histero nemam iskustva,imala sam laparo u Frontu,ali bilo je dosta zenica koje su tad histero radile i zaista je sve vrlo jednostavno.
Ako te interesuje sam zahvat,evo Brbljiva je najskorije radila,pa pitaj nju,a ako zelis vise da znas o proceduri,prijemu i pripremi u Frontu,javni,pa cu ti pisati.
Devojcice moje,svima zelim srecu na svakom koraku do bebice!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 5/11/2013, 06:13

Leptirko,Jefto,sigurna sam da sam o tome citala na temi OGTT,ali treba izlistati more onih stranica.
Mozda nije lose nazvati laboratoriju,pa pitati njih,trebalo bi da znaju te stvari.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/11/2013, 07:56

devojke ,dobro jutro .....mislim da sam procurela...ako ne bude varalo ,ali ne lici mi vise na mrljanje...
hvala Bogu !Very Happy 
kornjaca ,ako ti treba neka info vezana za histeroskopiju ,javi se pa ci ti ispricati ...mada sam ja radila privatno ,pod tot anestizijom i nemam pojma nista ! ...samo ono sto su mi rekli na kraju ,nista ne boli ,ne curi ....Wink 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 5/11/2013, 08:15

Kockice, nemoj da se sekiras, bitno je da su ti celije kvalitetne i da hoce da se dele. Samnom na aspiraciji je bila zenica, izvadili su joj 4 samo sa jednog jajnika a vratili su joj jedan embrion, isto kao i meni kojoj su izvadili 25 celija, pa ti vidi, u svakom slucaju stvarno nemas razloga da se sekiras. Setaj, odmaraj, uzivaj i samo napred bez sekiracije Wink.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu