KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

+28
Ninche
Bebis
fight&faith
SoJa
MAAKKI
lelas
labradorka
HappyGirl
SladZana
ragaco
lenabeograd
BiKsi :)
SSanja
fmala
Niny
dragana76ns
dr mali pariz
Stenli
AriesGirl
bak
PalcicaBg
laKole
Erata
KoMetaK
noja
leptirko82
LaFolie
sigmabh
32 posters

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 29/10/2013, 17:35

Mahanjee zenama mojim...do sada..imam grceve skoro po cijeli dan...danas me glava boli... i pitanje...da li i kada radit test..il cekat 04.11 koji ce biti 13dpt,...

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav vv vv vv vv d d d d d d d d d
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od leptirko82 29/10/2013, 17:42

Sigma, ja bih cekala 13 dan i radila betu. Neke zene imaju negativno iskustvo sa testovima, a bete ogromne. Neke su zapoceele sa malim betama, koje su se kasnije duplale i sad cekaju ili vec maze svoje bebe. To je samo moje misljenje. Ja ga necu raditi u postupku, to sam cvrsto resila.
Sta god odlucila, ne tebi je. Znas da ovde imas veeeeeliku podrsku!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od BiKsi :) 29/10/2013, 18:57

Ja nisam piškala na test, već sam 13. dan otišla u lab i pustila krvcu i beta bila trocifrena, što i tebi želim! Testovi umeju da istresiraju ženu bzvz! Te je moj savet da ga ne radiš, bolje uradi 12. dan betu nego test, ako ti taj jedan dan nešto znači!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od ragaco 31/10/2013, 20:15

Sigmice,ulazimo u novembar za par sati!
Još malo imaš!!!
Kako si,ima li nekih novih simptoma?
bb d bb d bb  za veliku betu!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od BiKsi :) 31/10/2013, 21:16

Da zamantramo! vv vv vv vv vv vv vv vv 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Ninche 31/10/2013, 21:33

Sigma, ja ti toplo preporucujem da cekas 13. dan, mani se testova... ja kupih najskuplji, pa pogrijesi test, ja popusih kutiju cigara, isplakah se ko kishna godina, a sutradan Beta 444.2 :)...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od fmala 31/10/2013, 21:48

Sigma, idi u moj dnevnik, vidi agoniju radjenja testa, odmah ce da te prodje lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od fmala 31/10/2013, 21:51

Ninche ::Sigma, ja ti toplo preporucujem da cekas 13. dan, mani se testova... ja kupih najskuplji, pa pogrijesi test, ja popusih kutiju cigara, isplakah se ko kishna godina, a sutradan Beta 444.2 :)...
I ja sam popusila po kutije cigara, kad sam prokrvarila, sa sve pozitivnim testom  b 

Tako da, najbolje da kupis cigare, popusis koju, i sigurno ces biti trudna  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 1/11/2013, 08:25

Hvala drage moje...ma necu ja piskit na test...sacekat cu ponedeljak i uradit betu..sad ce to...ako Bog da..nadam se najbolje..da ce nas Bog sviju obradovati...kako mene tako sve ostale cure koje su trudilice...Amin...molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva 

Ljubim vas puno..i Ninche pijemol kafu sljedeci put kad budem isla u Sarajevo??
love love love love love love d d c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c 

From US to my girls:ydtz: 
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Niny 1/11/2013, 11:41

Sigma, još malo izdrži. Navijam da u ponedeljak bude ogromna beta beta beta beta beta beta 
rodabebe  roda bebe  roda bebe  roda roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od ragaco 1/11/2013, 16:57

Sigma ,za ponedeljak wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 1/11/2013, 17:07

Hvala draga moja...i svim curama..koje navijaju..kontala radit test sutra al ipak necu..cekat cu betu i ponedeljak...
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od leptirko82 1/11/2013, 17:40

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od zvoncica36 1/11/2013, 19:07

Sigmabh navijam za ogromnu betu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od SoJa 1/11/2013, 19:09

Sigma, kako god da odlučiš u vezi testa, ja ti želim najveći osmeh na licu i da ga ne skidaš danima, a mi da se radujemo zajedno sa tobom i da slavimo!!! igracice srca igracice srca srca igracice srca  igracice srca igracice srca 
roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
navijači2 navijači2 beta

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od zvoncica36 1/11/2013, 19:11

fmala ::
Ninche ::Sigma, ja ti toplo preporucujem da cekas 13. dan, mani se testova... ja kupih najskuplji, pa pogrijesi test, ja popusih kutiju cigara, isplakah se ko kishna godina, a sutradan Beta 444.2 :)...
I ja sam popusila po kutije cigara, kad sam prokrvarila, sa sve pozitivnim testom  b 

Tako da, najbolje da kupis cigare, popusis koju, i sigurno ces biti trudna  b 
Vas dve ste otkačene!!!Dobro niste dobile trovanje od tolikih hormona i cigareta.Bebe po rođenju da prijavite za vatrogasce pošto su u najranijem dobu preživele toliki dim.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od MAAKKI 1/11/2013, 20:19

zvoncica36 ::
fmala ::
Ninche ::Sigma, ja ti toplo preporucujem da cekas 13. dan, mani se testova... ja kupih najskuplji, pa pogrijesi test, ja popusih kutiju cigara, isplakah se ko kishna godina, a sutradan Beta 444.2 :)...
I ja sam popusila po kutije cigara, kad sam prokrvarila, sa sve pozitivnim testom  b 

Tako da, najbolje da kupis cigare, popusis koju, i sigurno ces biti trudna  b 
Vas dve ste otkačene!!!Dobro niste dobile trovanje od tolikih hormona i cigareta.Bebe po rođenju da prijavite za vatrogasce pošto su u najranijem dobu preživele toliki dim.
Mnogo sam se slatko nasmejala ovome  b  b  b  b  b  b  b 

Sigma lepo ti zene rekose sve mani se testa, uposli mozak sa necim smesnim npr neka su ti ove dve cure uvek na pameti, a sada ce i ponedeljak, pa onda da se svi zajedno radujemo, a sad evo malo ovih ravnicarskih roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od BiKsi :) 2/11/2013, 00:19

Sigma, da pojačamo rode! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 2/11/2013, 08:20

Duse drage....hvala vam puno...zaista...love love d d bb bb bb bb bb bb bb roda roda roda roda roda roda roda roda wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Ninche 2/11/2013, 10:43

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od PalcicaBg 3/11/2013, 10:18

Sigma draga primaklo se...Od sveg srca navijam i zelim veeeliku betu. navijacica navijacica navijacica 
Saljem ti malo nasih beogradskih roda roda roda roda 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Ninche 3/11/2013, 11:07

SRETNO SUTRAAAAAAA!!!!!
beta beta beta beta beta beta beta beta beta
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od leptirko82 3/11/2013, 11:17

Sigma, navijammm!!!!! wavecrowd beta wavecrowd beta wavecrowd beta wavecrowd beta
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 4/11/2013, 08:22

Jutro dragemoje, kako ste mi..ja sam dala krv i sad cekamo...molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od fmala 4/11/2013, 08:28

Tu sam, prva u redu za navijanje! radost radost radost radost radost radost 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 8 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu