KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

+28
Ninche
Bebis
fight&faith
SoJa
MAAKKI
lelas
labradorka
HappyGirl
SladZana
ragaco
lenabeograd
BiKsi :)
SSanja
fmala
Niny
dragana76ns
dr mali pariz
Stenli
AriesGirl
bak
PalcicaBg
laKole
Erata
KoMetaK
noja
leptirko82
LaFolie
sigmabh
32 posters

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 24/7/2013, 09:53

Pozdrav

Nije me bilo neko vrijeme, pisala sam vam da sam trebala krenut u postupak..Odabrali smo tursku kliniku Bahceci, jednu od najboljih na IVF polju u svijetu, cijena postupka je 6000-7000 KM s lijekovima, a super je sto daju slobodu da lijekove nabavimo sami..Trazila varijante za najpovoljnije nabavit lijekove i eto...hvala Bogu to sam rijesila. Sve injekcije sam nabavila u Prijepolju u jednoj apoteci...1000 KM (500E) jeftinije nego kod nas u Bosni.I tako ja u iscekivanju ciklusa koji je hvala Bogu uvijek bio 28dana, ....29. nema menstr. pa 30 pa nista...i tako ja prvi put u 10 godina braka kupim test...prije nisam jer je menst. uvijek bila tacno i na vrijeme... Test naravno nista ne pokazuje....Crying or Very sad Ja u panici sta se desava, jer mi se slicno nikad nije desilo... zovem gore doktore, kazu da izvadim betu...beta naravno 0,1... kazu mi cekaj...doci ce..i tako mi kasnila 17dana..

Kada sam dobila, otisla sam drugi dan ciklusa na pregled, medjutim zbog kasnjenja folikuli su bili razlicitih velicina...i tako mi dr. daje kontracepciju Microgynon do sljedeceg ciklusa.

I tako, tacno na 28. dan ciklusa (subota 20.07.2013) dobijam mens. javljam se na kliniku gdje mi je zakazuju u ponedeljak (treci dan ciklusa) pregled. U ponedeljak krecem na pregled, nosim s sobom svoje injekcije...i eto..sad opet sva u grcu da li ce folikuli biti ok...i kad hvala Bogu sve je ok, folikuli su ok, doktor kaze da krecemo s postupkom... Ja u jednom trenu presretna i u strahu...al stiscem zube i idem u sobu za obuku davanja injekcija, i usput dobijam prvu injekciju i pijem prvu tableticu femare. Iako su sestre ohrabrujuce objasnjavale o tavanju injekcija samoj sebi...ja sam se ipak odlucila za dom zdravlja, i do sad je super. Injekcije peckaju al dobro je.

Protokol je
5 dana- femara 2x1
6 dana po 150jedinica puregona
folacin 1x1
sumamed 3 dana po 1 tableta.

U subotu (27.07.2013) ako Bog da na folikulometriju.

Hvala na svakom slovu podrske...jer znaci...Ako Bog da...idemoo zajedno do visoke bete...

Ako sam sta pogrijesila u otvaranju dnevnika molim moderatora da ispravi..i sl.


Poslednji izmenio sigmabh dana 24/7/2013, 10:34, izmenjeno ukupno 1 puta
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od LaFolie 24/7/2013, 10:21

Sigmabh, srecno otvaranje dnevnika!!!!! Da ga zatvoris prelaskom na trudnicki dnevnik osmeh srce 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od leptirko82 24/7/2013, 10:25

Sigma, srećno otvaranje dnevnika!!!!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Navijam da se tvoj postupak završi sa srećom i da budeš još jedna trudnica na kutku!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od noja 24/7/2013, 11:04

Sigma bas smo se pitali gde si , super za kliniku taman lepe utiske da nam prenes,

Zelimo ti da ovaj dnevnik zatvoris sa srce srce 
Prasimo i vucemo za nosic vv vv vv vv vv 
jumping jumping jumping jumping 
Zalivamo do prvog uz da bude lepih folikula ujednacenih
zalivanje zalivanje zalivanje 
Setaj hvataj svaki tren, cedi narandze,  proteina, brazilskih orascica ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 24/7/2013, 11:21

Duse drage, hvala vam sto ste uz mene, bas sam htjela pitat vezano za ishranu, i sl. sto je dobro jest pit... hvala na svakom slovu jer ja prvi put ulazim u postupak pa ne znam...

Ako Bog da, kad budemo slavili ima da bas proslavimo :)...s vama je sve lakse...
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od KoMetaK 24/7/2013, 11:43

Sigma, srecno otvaranje dnevnika i da ga zatvoris sa ogromnom beturinom! igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Erata 24/7/2013, 12:11

Sigma, neka je sa srecom i da se ovaj dnevnik zatvori sa slavljenickim raspolozenjem! Moj savet je da se ne opterecujes mnogo sa ishranom. Ponasaj se sto prirodnije. Izbegavaj slatkise, uzmi malo ananas i brazilski orah, ali nemoj voditi racuna o svakom zalogaju i svakom pokretu. To mnogo vise steti nego da malo i prekrsis pravila. Barem je to moje iskustvo.

Bosno moja divna mila lijepa gizdava...neka se u tebi rodi jedno, a moze i dvoje, dugo cekano bebce!:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od laKole 24/7/2013, 12:12

srećno sigma! samo opušteno, baš kao što kaže erata.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 24/7/2013, 12:50

Erata ::Sigma, neka je sa srecom i da se ovaj dnevnik zatvori sa slavljenickim raspolozenjem! Moj savet je da se ne opterecujes mnogo sa ishranom. Ponasaj se sto prirodnije. Izbegavaj slatkise, uzmi malo ananas i brazilski orah, ali nemoj voditi racuna o svakom zalogaju i svakom pokretu. To mnogo vise steti nego da malo i prekrsis pravila. Barem je to moje iskustvo.

Bosno moja divna mila lijepa gizdava...neka se u tebi rodi jedno, a moze i dvoje, dugo cekano bebce!:)

Duso draga...razmizdrila sam se...od njeznosti...hvala...puno...ako Bog da...bit ce to sve hajr...i slavit cemo ako Bog da...
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od PalcicaBg 24/7/2013, 16:30

Sigma nek ti je srecno otvaranje dnevnika,pa da slavimo njegovo zatvaranje i prelazak na trudnicke strane! Pozdrav draga ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od bak 24/7/2013, 18:37

Srecno otvaranje dnevnika i da ga zatvoris sa velikom radoscu srca1 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od AriesGirl 24/7/2013, 19:47

sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Stenli 25/7/2013, 08:44

Sigmabh, srecno otvaranje dnevnika i naravno, da kutak dobije jos jednu trudnicu.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od dr mali pariz 25/7/2013, 09:07

srećno , Sigma, u postupku!!igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od dragana76ns 25/7/2013, 09:07

Srecno otvaranje dnevnika...da ga zatvoris prelaskom na trudnicke strane
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Sto se ishrane tice, slazem se sa Erato...smanji ili izbaci slatkise, cedi narandzu, jedi ananas...ja sam pila onu ESI aloju i bas mi je prijala prvenstveno za creva....sto vise se setaj i najvise od svega budi pozitivna i sigurna da je bas sada vreme za ostvarenje vaseg sna sunny family sunny
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 25/7/2013, 10:18

Jutro drage moje,...evo bockalice, posto radim jutros sam kupila 100%cjedzeni sok od narance pa cu to pit, i ne znam jel sad vrijeme da krenem s anansom...

Pijem femaru ujutro...ostao mi je jos 1 sumamed da popijem i pijem folnu.. Pozitivno razmisljam...vec gledam trudnicku odjecu hehehe....pozitvno samo...
Hvala vam drage moje...ljubimmm vas puno..
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od leptirko82 25/7/2013, 10:20

Bravo, Sigma, samo pozitivno!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Niny 25/7/2013, 10:22

Srećno otvaranje dnevnika i da bude uspešno x d x d family
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 25/7/2013, 13:07

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce love love love likeit likeit family 
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od fmala 25/7/2013, 14:06

Sigma, srecno otavranje dnevnika, prasim da sto predjes na trudnicke! vv 

Izbegavaj te vestacke sokove, bolje sama cedi narandzu, posebno posle aspiracije i transfera. Sto se ishrane tice, ja sam pre transfera jela po 4-5 brazilskih dnevno i po pola ananasa u proseku (nekad manje, nekad vise, zavisi jesam li ga delila samo sa sinom, ili i sa muzem i sa sinom), sad je leto, ima svakakvog voca, smiksaj sebi svaki dan neku lepu vocnu salaticu od svacega i uzivaj. Ja sam tu i tamo pojela nesto slatko, mada je svakako bolje da izbegnes ako mozes.

A zasto sumamed?
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od noja 25/7/2013, 14:47

nemoj te sokove iz tetrapaka Very Happy 
Dosli da zaprasimooo igracice igracice igracice igracice igracice 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 25/7/2013, 15:24

Hvala cure na podrsci, sumamed i ja i MM pijemo..kao antibiotik..a et onda cu radije vidjet da cjedim narancu ...Kupila sam Cappy 100% kao bez aditiva...al opet hajd znaj...

Ljubim vass sve..
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od SSanja 25/7/2013, 15:43

Sigma, samo pozitivno i opusteno. osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Dobre misli donose dobre vijesti.. ja vjerujem..
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od leptirko82 26/7/2013, 09:47

Sigma, navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice za beta 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 26/7/2013, 12:15

Pozdrav drage moje, evo mene frsko s pregleda,posto doktor ide subotom u Tursku, a meni je padao pregled u subotu, jucer su me sestre zvale i rekle da se pregled pomjera za petak,i da ja odredim termin.Uzela sam najjraniji 10:00, ponijela ostatak injekcija cetrotide i menopur. Na pregledu je utvrdjeno da do sada imamo fin broj jajnih stanica, nije rekao koliko, al dokotr je zadovoljan, i odmah sam i ja. U ponedeljak ako Bog da opet imam pregled, i punkcija bi trebala biti u srijedu il cetvrtak. Po mojoj procjeni mislim da ce mi ostat po 1 cetrotide i menopur...puregon bi trebao bit knap...
Ljubim vas sve moje drage navijalice...trudnice..trudilice...
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu