KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

+28
Ninche
Bebis
fight&faith
SoJa
MAAKKI
lelas
labradorka
HappyGirl
SladZana
ragaco
lenabeograd
BiKsi :)
SSanja
fmala
Niny
dragana76ns
dr mali pariz
Stenli
AriesGirl
bak
PalcicaBg
laKole
Erata
KoMetaK
noja
leptirko82
LaFolie
sigmabh
32 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od leptirko82 31/7/2013, 10:45

Srecno, Sigma!!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od laKole 31/7/2013, 11:15

sigma, već je gotovo i odmaraš sad sigurno!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 1/8/2013, 07:57

Evo i mene...jucer sam tako jako htjela pisat al jednostavno sam imala jake bolove...Evo me sad vec tipkam s posla...eh ovako...

Na kliniku sam dosla oko 09:00, i odmah je sljedila pripema....Odveli su me u sobu za pripremu..gdje mi je teta lijepo objasnila da skinem s sebe sve...al cisto ne idem goluguza kroz hodnik da gacice skinem u sali :)...

I tako i bi, dok sam se ja spremala doveli su jednu gospodju koja se tek budi iz anenstezije, odvode drugu prije mene..i onda ja...

Vezanje na stolu...i stavljaju bronilu...kisik...a meni se ne spava...i poslje 10min ja opet ne spavam tu se prepadnem i pitam antestezijologa...zasto ne spavam..sigurno nije nesto s mnom uredu...Kaze mi anes. pa cekamo doktora...Rolling Eyes 
I u tome doktor dolazi i ja se kasnije budim u sobi...ususkana lijepo...al mi se spava... Stomak me uzasno boli....to je kao normalno...eh sad ono najbitnije...al nema nikog ni doktora ni sestrice nista...
Kroz pola sata dolazi doktorica da pita kako sam....i saopstava da smo dobili 19 jajnih stanica, al od velikog rizika hiperstimulacije transfer ipak nece biti, nego se odgadja za sljedeci ciklus.... Ja prvo obradovana s broj js, a onda mi malo zao sto transfer nece bit odmah... Kasnije je dr. dosao do mene i cesitito mi na tako velikom broju...i objasnio polako sve sto i kako...tako da sam mu sada zahvalna sto je to tako..

Eto drage moje, nadam se da cemo za mjesec slaviti i ovjde...u mom dnevniku...
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od dragana76ns 1/8/2013, 08:20

Bravo Sigmabh, mozda je tako i bolje.....da mi zaprasimo za sledeci ciklus vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od leptirko82 1/8/2013, 09:00

Sigma, bravp, pava si koka!
Navijam strpljivo i bodrim do sledeceg ciklusa!!!! ljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od noja 1/8/2013, 09:04

Navijamo za sledeci bebictni ciklus roda roda roda 
beba beba beba beba beba 
vv vv
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od KoMetaK 1/8/2013, 09:58

Bravo Sigma za tolike jc! Mozda je i bolje sto je sledeceg meseca, da ti se organizam malo smiri! Kako se osecas ti? Pij dosta tecnosti, surutke, da sto pre izbacis tecnost iz stomaka.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od labradorka 1/8/2013, 10:06

Odlican rezultat!I da se pola oplodi,sjajno!Sledeci mesec,kad dodjes odmorna po svoju decicu nema sanse da rezultat izostane!
ff 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od laKole 1/8/2013, 11:11

sigma, evo tvoja komšinica sa vto dnevnika upravo je imala sličan scenario, iz drugih razloga, ali svejedno, bio je pogodak!

bolje ovako nego da rizikuješ pogoršanje simptoma hiperstimulacije i ozbiljnu stuaciju koja to vuče!

bravo za broj!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od AriesGirl 1/8/2013, 12:22

Navijam za sledeci mesec! radost radost radost radost radost 
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 1/8/2013, 12:29

Hvala vam cure moje...sad cekam informaciju s klinike koliko se js zaljubilo u punoglavce :)
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od SSanja 1/8/2013, 12:56

Sigma.. Tako je i meni bilo.. Odgodili smo za tri mjeseca i evo sad pogotka. osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

kakvo je to sad zaljubljivanje u labu..grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje 
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od leptirko82 1/8/2013, 12:57

Sigma, navijam za veliku ljubav u labu!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice juriš juriš juriš juriš juriš juriš
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od lelas 1/8/2013, 13:09

Sigma navijam za ljubav u labu,a ne brini kad se odmoris i jajnici smire ides po svoju decu!juriš juriš juriš juriš juriš 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 1/8/2013, 17:01

Od 19js, njih 9 je bilo pogodno za microinjekciju,od toga su 2 su pogodne za transfer.... hvala Bogu i na tome...
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Niny 2/8/2013, 09:34

Bravo bb d bb x bb d bb d x 

Čekamo sledeći mesec da ti vrate tvoje bebice i da navijamo jakooooo za vas vv vv vv vv vv

Bolje je što su ti odložili, malo da se odmoriš, ipak je to mnogo jć yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od fmala 2/8/2013, 14:11

Bravo! Kako mora, tako nek bude, samo da uspe, sve ces pobediti!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od lenabeograd 2/8/2013, 20:01

Bravo kad ti in vracaju?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od leptirko82 2/8/2013, 20:35

Sigma, bravo za dve mrvice!!!! jumping igra igra igra
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od sigmabh 3/8/2013, 09:23

Jutro drage moje, kako ste mi...ja ok.. Cekam da dobijem i da idem po svoje smrzlice...
Nadam se da ce sve biti ok,...ja sam malo bila sokirana kada su mi javili da imamo dva embrija, da ukoliko ne uspije sve moramo ispocetka...al hvala Bogu i na tome...i slavit cemo mi ako Bog da u ovom mom dnevniku..
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od lenabeograd 3/8/2013, 09:58

Sta znaci pogodno za ransfer koliko moraju biti JC

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od BiKsi :) 6/8/2013, 12:05

Sigma, ko zna zbog čega je to dobro, nek ti scenario bude kao kod ssanje, i superica! Srećno sledeći mesec! Drago mi je čuti da neko misli i o ženinom zdravlju i ne prepušta se ništa slučaju, odmori se do sledećeg meseca zbog hipera, što više surutke i tečnosti pij i jedi belanca i mladi sir!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od KoMetaK 6/8/2013, 15:08

Sigma, kako si? Jel se povlace simptomi hiperstimulacije? Jos koji dan i ciklus ce i ti ces po svoje bebice, samo strpljivo.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od MAAKKI 8/8/2013, 18:41

Uf ne mogu da ispratim sta se desava, skontala sam da je hiper u pitanju, ali neka bude kako mora da bude samo da se srecno zavrsi yes 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od SoJa 8/8/2013, 19:34

Sigma, čestitam ti i ja na ta dva sunny sunny i verujem da će to biti dve divne beba beba 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete - Page 3 Empty Re: SIGMABH - moj put ako Bog da, do visokee bete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu