KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

+23
jelena*mama2andjela*
Zmajuška
tetreb
Baš za andjele 75.
dragmilk
lelas
MAAKKI
caci
Sofija Veks
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
Ancica 87
HappyGirl
JocY
saska1
bak
Vecka
brinbili
AriesGirl
mamadabudem
BiKsi :)
Niny
Ema78
27 posters

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ema78 1/5/2015, 08:45

Mozda naslov i nije gramaticki ispravan, ali ne setih se niceg drugog !!!

Elem, sta da pozelim da nam maj donese...ma sve ono sto zelite sebi... velike bete, novi posao, stan, zdravlje, srecu, ljubav... sto vise lepih vesti i suncanih dana, nasmejanih lica i lepih trudnica !!!

Ljubim vas sve i uzivajte u danasnjem danu...


cveće cveće cveće cveće cveće cveće
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Niny 1/5/2015, 12:35

Neka nam maj svima donese puno lepih stvari :) da bude puno velikih beta i novih trudnica. Uzivajte sa svojim najblizima u lepom vremenu. Ljubim vas sve
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od BiKsi :) 1/5/2015, 22:55

Da nam ovaj maj bude mnogo mnogo mnogo bolji od aprila, koji se i nije proslavio sa betama!

Cmacem cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od BiKsi :) 1/5/2015, 22:56

Aries, da u ponedeljak cujes najlepsu muziku!

Brini, zelim i ovde da ti cestitam za tu lepu betu, pupupupuupu usrale te koke! Koliko se radujem sto ce lepotica dobiti drustvo!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od mamadabudem 2/5/2015, 07:40

Evo i mene u maju sunny sunny sunny Da ovaj maj bude pun zdravlja i debelih beturina! osmeh srce sreca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od AriesGirl 2/5/2015, 08:15

BiKsi :) ::Aries, da u ponedeljak cujes najlepsu muziku!


Hvala, Biksi. Kako se blizi ponedeljak, sve sam nervoznija. Bas sam zabrinuta. Nadam se da ce sve biti kako treba.

Brinbili, cestitam, neka ti bude skolska i dosadna trudnoca!

Maja, samo da te zagrlim i posaljem pozitivnu energiju. Verujem da ces se oporaviti.

Devojke, ljubac. Neka ovaj maj bude ispunjen velikim betama i bebicama!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od brinbili 2/5/2015, 10:29

Hvala tete nase,samo da sve bude u redu sunny sunny
Vucem nosice,najjace osmeh srce
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Vecka 2/5/2015, 10:44

Brinbili cestitam lepu betu! :)

Devojke lepo provedite majske dane i da se veselite! :* 
Nama je Maj lepo poceo, juce se mmova sestra porodila i sve je u redu, posle 20god borbe za srecu najvecu! Svi smo srecni mnogo, prelep pocetak meseca! :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od bak 2/5/2015, 10:59

Dobar dan zene!

Neka maj bude suncan, veseo i pun lepih vesti! 

osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od BiKsi :) 2/5/2015, 11:05

Vecka, nek je sestri od tm sa srecom!

Bakonja, ljubim te!

Aries, normalno je sto si nervozna, svaka cura je takva pred prvi uz! Drzim fige, bice sve ok!

Majo, stis stis stis!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od saska1 2/5/2015, 11:58

Aries srećno sutra da čujete najljepšu muziku radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Vecka čestitam sestri tm.neka im je srećno ,mogu zamisliti tu sreću posle 20 god.borbe.

Djevojke srećno da nam maj bude pun pozitivnih beta i novih trudnica igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Niny 2/5/2015, 18:46

Aries, srecno na uz, cucete najlepsu muziku :)

Vecka, pa to su divne vesti, cestitam, taman ce biti isto godiste sa vasom bebom i lepo ce se druziti.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ema78 2/5/2015, 23:54

Vecka, divne vesti !!! Nego zeno, jesi li ti to u svadji sa svojom matericom i posteljicom, otkud acreta? Sta su ti rekli?

Inace, mi opet veceras zavrsili na hitnom prijemu, ali ovog puta nista strasno. Petar je jako promukao, poceo da se dernja, ja zvala halo bebu da pitam da li da ga inhaliram ili ne, a sestra mi rece  da napad moze svakog trenutka da mu krene i da idemo na Dedinje...naravno, nikakva th, niti bilo sta slicno tome... a ja jedva pricam, meni treba  jedno desetak dana u nekoj banji, majke mi...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od mamadabudem 3/5/2015, 08:30

Vecka, čestitam! sunny
Ema, baš mi je žao što se tako mučiš, ali, najbitnije je da je Petar dobro. Jaka si ti žena, prevazići ćeš ti to, ali bilo bi dobro da možeš negde na nekoliko dana da odeš da se ODMORIŠ.

Ja zaglavih neku temperaturu u petak veče i ceo dan juče...Danas mi je bolje a i nisam imala temperaturu preko noći. Ne znam šta je, možda je pad imuniteta zbog hrono ishrane, a možda i zvog prošlonedeljnog stresa oko UZ dojki... Crying or Very sad
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od AriesGirl 3/5/2015, 10:41

Vecka, divno! Koja je to sreca!

Ema, drzi se. Valda ce vec jednom proci i taj los period.

MDB, zelim ti brz oporavak. Sigurno ti je imunitet pao zbog stresa. Meni se to cesto dogadja. Bitno da su ti rezultati dobri, a virus ces vec lako srediti.

Devojke, hvala sto ste uz mene.

Stisak za sve saborke.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od JocY 3/5/2015, 10:47

Brini cestitiam betu tek sad videh. Juhuuuu Sunasce dobija drustvo. Neka bude beba lepa ko ona pa ces imati dva najlepsa deteta koja sam ja ikad videla love love love love love
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od HappyGirl 3/5/2015, 22:23

Divan početak maja as
Brinbili je trudnica Veckina sestra je dobila beba pa neka se nastavi u tom maniru osmeh srce
sreca ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ancica 87 4/5/2015, 18:26

Ema,vazna je gramatika,ali ne i za betice,tako da je meni naslov skroz ispravan!!!!
Neka maj bude pun velikih beta,zdravih trudnoca i svega lepog prolecnog...
Mi u maju cekamo rezultate AC ,verujemo u dobre...
Danas sam bila u obliznjem manastiriu nasem,odveo me moj divni muz,tamo lezi svestenik koji je godinama radio u nasem selu,kaludjerice mi nisu dale da ga vidim,kazu jako je bolestan i pustaju samo njegovu zenu i decu...A ja obozavam tog coveka! I kad sam cula kako je bolestan ja se rasplakala pred svim ljudima i kaludjericama tamo...Jedva sam se smirila...Posle izasla igumanija da nas blagoslovi,a mm bio skroz izgubljen(nije nase vere a sve je uradio kao pravi,ljubim ga ja)pozelela nam zdravo i veliko potomstvo...Sada sam bas nekako smirena samo mi zao mog pope,kako sam ga zvala nekad:) Inace rekle su da trudnice ne valja da placu zato sto ce beba biti placljiva,vec samo da se smeju i budu srecne pa i da se dete rodi srecno!!!! Tako da znate...SMEJTE SE I BUDITE SRECNE!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ema78 4/5/2015, 22:19

Ancice, samo se ti smej i budi srecna... za popu ne znam sta da kazem, sem da se nadam a se covek ne muci, nek ide po redu...

Inace, meni su se otvorile mogucnosti za neku specijalizaciju, i danas sam sva bila srecna zbog toga... maltene sam letela... a onda, pola sata pokusavam da uspavam Petra,  pa hoce pa nece, pa se budi na 5 min... i onda pomislim, kako da ja uopste ucim za specijalisticki ispit, kad nema ko da mi pomogne  ni sada, sa ovim obavezama, a kamoli tada? Jos nisam ni pocela da radim kako treba, a on opet slinav...i sve je odjednom promenilo boju...postalo nekako sivo.. bas sam se smorila...ja se sve nesto koprcam, i taman kad mi makr malo krene,  sve stane...pa onda pomislim kako li je tek samohranim majkama, pa na to da ima jos zena koje imaju decu pa rade, studiraju, usavrsavaju se...moracu da smislim nesto... jer , da sedim vise kuci ne mogu...radi mi se, fale mi intelektualni izazovi...a sem sama na sebe, ni na koga drugog ne mogu da racunam...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ancica 87 5/5/2015, 09:00

Ema draga ne znam sta bih ti rekla,ali evo primera mm i mene...
Mi posle svih tih ne uspelih trudnoca skupljanja papira za vto i svega ostalog,on resi da dignemo kredit da bi kupili auto...Rafal u kuci,da li je normalan kako cemo i ovako nam je tesko,male plate,trac,trac..On kaze on mora poludece od nedesavanja u nasem zivotu...
Kaze ako uspemo da kupimo auto mozda se nesto bilo sta pokrene na bolje....I tako digosmo kredit,auto je bio u dvoristu 19.12...A onda 19.01. moja beta 224 :) tako da mi verujemo da je jedna promena povukla drugu...Mozda ako se resis za ucenje ,mozda nam se i Petar malo smiri,i bude dete bez ikakvog problemcica :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od hocukusurnecuzvaku 5/5/2015, 09:08

Meni je ovaj naslov potpuno divan i želim da nam maj bude baš takav osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ljubim vas devojke moje drage, jako mi nedostajete love

Želim vam mesec pun lepih događaja, sreće i osmeha ljubav ljubav ljubav
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od KoMetaK 5/5/2015, 12:51

I meni je naslov odlican! Nismo ovde zbog gramatike, nego zbog beta, trudnicia, bebana... pa navijam da nam ovaj maj osvetli april i da bude sto vise beta na ovim stranama! igracice igracice igracice igracice igracice igracice


Neka vam maj donese puno radosti na svakom polju! yes osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Ema78 5/5/2015, 16:07

Ancice, i ja verujem da jedna promena povlaci drugu... a mene je nesto krenulo...bocka me u guzu, da izvinete...tako da, odlucih da ipak pokusam da dobijem tu specijalizaciju...mozda uspem,mozda ne, ali moram da probam...i dok sam studirala, vecinu deseteki sam dobila na ispitima za koje sam mislila da nisam spremna, pa isla u fazonu- ko nije izasao, nije ni polozio... a onda oduvala i profesore i sve stale...

A sto se mog vrtiguza tice... bio je slinav i NIJE pio antibiotike, a prolazi .... jeeeeeee.... mozda se ustalim u rdinaciji...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od AriesGirl 5/5/2015, 19:28

Devojke, ja samo da vas sve d i da vam pozelim velike beta , lake i dosadne trudnica i mnogo beba u kolicima

Mah, mah, mah zagrljaj
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Sofija Veks 6/5/2015, 02:15

Evo da se i ja upisem u maju :) :)

Aries, trudnice nasa, cestitke i ovde na srculencu! srca srca srca

Ema, super za opcije u vezi specijalizacije!

Kusurko, tebe da posebno poljubim! sreca

Kometice, divno napredujete! Kada ce slike sa stomacicem? trudnica

Ljubac svima, zenske! love ljubav love osmeh srce
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!! Empty Re: Maj, maj, maj... velike bete nam daj !!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu