KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 11/3/2013, 19:46

Klaro bas si me obradovala. Cestitam!!!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 11/3/2013, 20:05

Bravo Klarice bravo
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/3/2013, 20:07

a gde nam je klarica radila vto ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 11/3/2013, 20:08

jeeeeee!!!!! :)
roda roda roda
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/3/2013, 20:13

ninche ,gde je radila vto ...dali znas ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 11/3/2013, 20:29

Klarice likeit želim ti lagodnu i školsku trudnica


Ja mislim da je radila kod Ivanovića,ako me sećanje dobro služi sreca
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 11/3/2013, 20:41

Kod Ivanovica, da. Ostavila je dugacak post na temi Klinika Ivanovic - iskustva.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 11/3/2013, 20:43

E, treba mi pomoc prijatelja :)

Pre neki dan odem ja da iskontrolisem stitnu zlezdu jer mi se sve cini pod rukom da je malo naduvena sa desne strane. Reko ajd da ne bajam idem da posetim endokrinologa. Uradi dr. UZ i bila sam u pravu - blago je naduvena i ima jedan cvoric od 1cm. Da mi da uradim sve analize stitne. Sacekam ja 2. dan ciklusa, koji je danas i lepo odradim sve analize hormona koje mi inace trebaju za novu vto. I stignu veceras rezultati:

https://2img.net/h/oi48.tinypic.com/6pb28y.jpg

Gledam ja one analize i koliko znam da tumacim, sto sama sto uz gugl, analize stitne mi deluju savrseno. I sad me interesuje ako neka od vas zna koji je djavo mojoj stitnjaci? Sutra cu da zakazem kontrolu kod endo. ali dok me ne primi ja sam radoznala.

Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 11/3/2013, 20:52

Hvala devojke smajli angel
Divan osećaj, zelim da što pre i vi ugledate vaše pozitivne bete beta
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 11/3/2013, 20:52

Draga, ne znam sta joj je. Ako su hormoni OK, dace doca neko objasnjenje za cvoric. Ja znam da je moja snaja odmah posle vto, imala probleme sa stitnom, i to se lecila godinu dana, ali kod nje su i hormoni bili u disbalansu.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 11/3/2013, 20:53

Ovo sam pisala ja odgovor KRK. Very Happy
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 11/3/2013, 21:10

Krk, hormoni stitnjace su ti odlicni.....tako da nemoj da brines.Imam i ja cvorice, i to par komada i dr mi kaze da se ne brinem..... Proverices sve sa dr pa ces biti mirnijaKorak po korak na putu do bete + - Page 33 388958
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/3/2013, 22:23

Krk odlicni rezultati, extra za vto spremna za stimulaciju !
Reci ce ti verovatno kontrola za sest meseci,
da prati cvoric...jel ides kod sumarac ..
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/3/2013, 22:24

Draganceeee trudnice pakuj kofere i na trudnicke strane... Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 11/3/2013, 22:41

bravo bravo nove trudnice....

Drage moje bila sam kod dr Kopitović na konsultacijama. Odmah da kažem to je jedna tako pametna žena... predložila mi je histeroskopiju i to mesec dana pre FETa, zatim uzimati Fraxiparin amp 0,3ml od dana pre ET, dala mi je predlog da se uradi onaj asistirani hatching kad se odlede oni embrioni kaže da im to pomaže pri implantaciji... i da počnem koristiti one evra flastere... toliko što se tiče FETa.
Ali zamislite dala mi šemu Klomifen i Menopur da probam sledeći ciklus jer ja nikad nisam ni radila te stimulacije obzirom da mi je nalaz posle laparoskopije pokazao kako nema JĆ pa sam zato i išla na tu donaciju. Kaže tako je imala neku pacijentkinju koja je imala istu moju dijagnozu, ostala trudna sa svojim jć preko vto i porodila se...

Eto ga izveštaj pa videćemo... od sutra ću početi te flastere a od 24. sa tom probnom stimulacijom, a histero ću tek kad bbudem trebala na FET a to će još sačekati da skupim para.
A da i ta histero što bi meni radila koštala bi u Betaniji oko 25000 din.

d
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 11/3/2013, 23:04

Pegaz, navijam jako da uspe taj plan! Biće! molitva
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 11/3/2013, 23:18

Ppegas sve najbolje !
Slicno sam i ja dobijala instrukcije, isto hist.i lap mesec dana pred vto,hatching,
ma sjajna je ...nisam razumela sledeci mesec ides na prirodnjak uz pomoc e ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 12/3/2013, 00:28

Klarice, cestitke!!!

Pegaz, imamo identicno iskustvo od iste doktorke!! lol! Ako si bila danas (ponedeljak) kod nje kod dr Ilica vrlo je verovatno da smo se i videle! Very Happy Very Happy U koliko si bila ti?
Stvarno cemo morati da izmislimo neki znak prepoznavanja kad se srecemo bez dogovora po klinikama! lol!
I ja sam danas kao sto rekoh, bila do KOpitovicke i zena me je ODUSEVILA! Toliko, da se sad premisljam da sledeci postupak odradim kod nje umesto u Pragu! Rolling Eyes Od kad sam se vratila ja puna energije, ko sto nisam bila skoro! Bila sam 40 min kod nje, ako ne i vise, svasta nesto ispricale, ona mi dala preporuke na papiru sta moram da uradim za sled. postupak, gde god ga radila. NAravno, ja sam isla kod nje da se konsultujem za TVL a ona mi videla mikropolipe za koej sumnja da ometaju implantaciju i da odradim histero u ciklusu pre VTO. PA sam je ja ubedjivala i za TVL pa tako dobih od nje 3 u 1! lol! lol! JOs ako odem kod nje u postupak i dobijem 3 u 1 kao rezultat, uramicu joj sliku! lol! Po njoj, za mene je samo duga sema, nikako kratka, nikako sa kontracepcijom i obavezna je stalna kontrola hormona koju nikad nisam imala. Imam jos vremena da donesem odluku i razmislim, ali mi je "legla" ko sto ni jedna dr nije do sada. Very Happy


Poslednji izmenio Meta dana 12/3/2013, 00:43, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 12/3/2013, 00:30

Meta, i ti krećeš u konačni uspeh! sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 12/3/2013, 00:44

Korpice, kao krecem, a ne znam gde cu! lol! U niskom sam startu! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 12/3/2013, 00:53

Auuu, ja tek sad vidim da si ti dosla skoro do kraja Shocked Proletela mi je tvoja trudnoca! Jos malkice i upoznavanje!! sreca sreca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 12/3/2013, 01:45

Krk, ne vidim na tvojoj listi antitireoglobulinska antitela, vidim samo tireoglobulin? Oba antitela treba uraditi, jer neka od njih mogu biti povisena i ukazivati na pocetni Hasimoto, a da su svi hormoni OK, kao sto je kod mene slucaj.


Poslednji izmenio darling_buds dana 12/3/2013, 15:41, izmenjeno ukupno 1 puta
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 12/3/2013, 04:52

Ok, zene ako kazete da ne brinem - necu. Darling pa kad su me vec istresli za sve ove analize, pa uradicu i tu preostalu sto kazes. Kad je beg bio cicija :-)
Noja, sad cekam da prodje ciklus da uradim briseve i ostatak analiza. Ako je sve ok saljem Slovencima (dr. Res) da vidim sta misli o prirodnjaku. Ako nesto ne bude ok, idem u Jevremovu da vidim sta cu. Ja sam ko Meta, u niskom startu, vezujem se al' jos ne polecem :-)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 12/3/2013, 07:44

Dobro jutro koračaljke. :-)
Divno, ima lepih vesti. Klarice čestitam, uživaj u trudnoći.
Meta, vidi se da te je doktorica napunila pozitivnom energijom. Slušaj svoju intuiciju. Retko se dešava da izadješ sa osmehom iz ordinacije, sa verom u uspeh.
Krk, hormoni su ti kao u devojčice, prosto sam ljubomorna :))
Vidim da se sve zagrevamo i pripremamo za trku.
Ja juče bila kod Šumarac. Otkrili smo manjak vitamina D3 + prekidamo glukofaž kada počne stimulacija i vraćamo nakon ET, jer taj lek hoće da smanji broj jajnih ćelija u postupku VTO + dobih informaciju od nje gde ima da se kupi sveža riba grdoba. :-))
Upoznala sam juče i jednu našu kutanjku. Nadam se da se Vucica oporavila od mog "bombaškog napada". Ja sam brbljivica, a imale smo samo 20 minuta. Laughing

Miljića ću konačno da ulovim u sredu, tako da i tu priču zaokružujem.
Lylia, pitala si za Elezovića. Prvo sam ja otišla kod njega pre par meseci i ne želim da ga vidim više nikada. Čovek me za rodjene pare ismejao - šta će meni te analize i što se ja time bavim itd...Pisala sam tamo na temi - subklinički...

Kiss za buduće i sadašnje trudnice. usne
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 12/3/2013, 07:57

Klarisima moja draga ljubim te ljubav i zelim ti sreću do neba zaslužila si draga,da bude sve lako i školski
igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
d d d d d d d d d d
d d d d d d d d d d
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu